PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل share کردن دو کامپیوتر + کارت وایرلس

shahravard
09-04-09, 18:08
سلام دوستان .
من دوتا کامپیوتر دارم که یکی طبقه بالاست و یکی هم پایین . روی پایینی ADSL دارم و اینترنت اون رو share کردم روی کامپیوتری که در طبقه دوم هست . (با کابل کراس)

تا اینجا درسته و مشکلی نیست ...

اما یک کارت شبکه بیسیم (وایرلس لن) هم دارم که قبل از اینکه کامپیوتر دومی رو بخرم ، از اون برای اینترنت روی گوشی موبایلم استفاده میکردم . ولی از وقتی کامپیوتر دوم رو نصب کردم دیگه یا باید ADSL رو روی کانکشن کامپیوتر دوم share کنم و یا اینکه روی کانکشن کارت وایر لس لن . یعنی بصورت همزمان نمیشه از دوتا (هم کامیپوتر دوم و هم وایرلس لن ) استفاده کنم .

آیا راهی هست که بشه کانکشن رو روی دو تا کانکشن دیگه share کرد؟
چون وقتی روی دومی شیر میکنم کانکشن اولی خود بخود share از بین میره . یا روی سیستم دوم هم وقتی میخوام روی وایرلس شیر کنم ، گزینه شیرینگ داره ولی قسمتی که برای انتخاب کارت شبکه هاست وجود نداره !
به هر حال امیدوارم منظورم رو درست بیان کرده باشم که میخوام همزمان اینترنت روی 2 کامپیوتر + یک کارت وایرلس لن نصب شده روی یکی از کامپیوتر ها داشته باشم .
از دوستان میخوام کمک کنند :love::1. (40):

WORYA_SH
09-04-09, 23:57
پیشنهاد می کنم از مودم adsl که خودش وایرلس هم داره استفاده کنی که خیلی راحتتر سرویسی که برای موبایلت می خوای فراهم بشه قیمتی هم ندراه یه مدل smc هست که میشه 60 تومان تهیش کرد

shahravard
12-04-09, 11:20
پیشنهاد می کنم از مودم adsl که خودش وایرلس هم داره استفاده کنی که خیلی راحتتر سرویسی که برای موبایلت می خوای فراهم بشه قیمتی هم ندراه یه مدل smc هست که میشه 60 تومان تهیش کرد

ممنون . پس راهی نداره . آخه من از قبل هم مودم گرفتم و هم کارت وایرلس که مجموعا 70 تومن شد ، دوباره برم 60 تومن دیگه بدم . بابا مثلا سال اصلاح الگوی مصرفه ها :1. (38):. شایدم اصلاح الگوی غارت