PDA

مشاهده نسخه کامل : شهریار بارانی...افتخار ایرانی

arshavir
04-04-09, 22:29
مجله overclocker تنها ترین مجله تخصصی آورکلاکینگ در دنیا می باشد که در عمر کوتاه خود توانسته است تعداد زیادی مخاطب را جذب خود نماید.نکته جالب در آخرین شماره این مجله چاپ خبر رکورد زدن شهریار بارانی می باشد.هر چند که این مجله سعی کرده تا این خبر را کوچک جلوه دهد اما همین بث که آنها نیز بالاخره قبول کردند که این رکورد معتبر است......از طرف تمامی بچه های آورکلاکر کشور از شهریار بارانی بسیار تشکر کرده و امید است که تمامی بچه های آورکلاکر کشورمان بتوانند همانند شهریار بارانی نام ایران را در جایگاه اول و افتخار ببرند...با تشکر

Trance
04-04-09, 23:01
شهریار بارانی...افتخار pcnetwork:great:

در زندگی امروز کلمات و رفتار ما در بیشتر موارد گیج کننده اند و هنگام برقراری ارتباط با دیگران اوضاع را پیچیده و سخت می کنند. در بسیاری از حرف ها و روابط خود به درستی نمی دانیم که قصد گفتن چه چیزی را داریم و طرف مقابل نیز از بیان خود چه منظوری را دنبال می کند.( با پوزش از دوستان بزرگوار و عزیز):give_rose:

arshavir
04-04-09, 23:22
دوست عزیز من هدف من توهین به بچه های این فروم نبود....ok وقتی نام کسی از یک کشور در جایی مطرح میشه اول اون کشور مطرح میشه بعد تیم مطرح میشه...مثل تیم ملی ایران که متشکل از چندین بازیکن باشگا ه های مختلف کشور می باشد..با پوزش از شما دوست عزیز...

Moein
05-04-09, 00:48
نه دوستان مساله این نیست بعد از اینکه شهریار از مسابقات بر گرده نسبت به بقیه دوستان می گم
اگه نفر اول بشه می گن که ایرانی بود و خوب به اسم ایران این کارو کرد
اگه مقامی نیاره می گن که اگه من بودم یا کسه دیگه ای بود می تونست بهتر از اون نتیجه بگیره
این طبیعت هستش این مهمه که همیشه ادم دارای پایداری باشه همین الان خیلی از افراد سر ستیزی رو با SSA OC Team باز کردن و این اطمینان رو بتون الان می دم اگه شهریار بارانی به هر دلیلی نتونه رکوردی بزنه اینجا چیز های برای ثبت کردن داریم که نشون دهنده ی این خواهد بود که بد شانسی و نبود یک همراه (یک اورکلاکر ) دلیل این امر شده بعد از برگشت شهریار چیز های بیشتری برای ثبت کردن هست که تلاش ما در روز های 10 تا 13 فروردین بوده که فعلا باید چیزی در موردش گفته نشه

vahidsc
07-04-09, 01:19
کسی از دوستان خبر از شهریار نداره ؟
کسی نمیدونه کی میاد و ایکه تا حالا چیکارکرده ؟

Extreme
07-04-09, 01:25
امشب باهاش تلفنی صحبت کردم خوب بود . تا 3 روز دیگه احتمالا بر میگرده . :1. (21):

saeed25
11-04-09, 15:12
دروود
(پوزش از دیرکرد)
شهریار گرامی،به شما این مقام نخست را شادباش می گویم

Bahador
12-04-09, 00:31
شهریار جان من همین الان این تاپیک رو دیدم.
واقعا بهت افتخار میکنیم...تبریک میگم بهت...آفرین به تو

Saeed-Milan
12-04-09, 00:36
سلام خسته نباشی:
:1. (10):آفرین :1. (10):

شرمنده که دیر اومدیم

lorn
21-04-09, 00:15
:1. (5)::party::1. (5)::1. (20):