PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب یاهو

G E N E R A L ™
01-04-09, 12:15
سلام دوستان

بعد از این که ویندوز عوض کردم وسایر برنامه هام رو روی اون نصب کردم همه بدون مشکل نصب شدن ولی حالا میخوام یاهو نصب کنم که به هنگام نصب این خطا رومیده:

Only the registered members can see the link

ورژن های مختلف روهم امتحان کردم ولی بازم نشد به نظر شما مشکل چیه؟

D J V A H I D
01-04-09, 12:32
میلاد جان ویروسی نشدی؟ بایوست رو ربست کن ... شاید درست بشه !!! با یه آنتی ویروس و یه آنتی تروجان هم سیستم رو چک کن ... شاید درست بشه !!! شایدم مشکل از این ویندوزیه که نصب کردی... یا هزارویک چیز دیگه !!! :1. (27):

Overclocker
01-04-09, 12:40
( بیا تا بهت ورژن جدیدش رو بدم برو تست کن :love:)

Trance
01-04-09, 13:09
شما یه بار یاهو رو پاک کن(uninstall)کن.پوشه های مربوط به یاهو رو داخل program file دلت کن.بعد وارد ریجستر ویندوز بشو قسمت user و machine رو نگاه کن(لیست ها )اگه اونجا هم پوشه های یاهو بود پاکش کن و دوباره نصب کن ببین درست میشه.

احتمالا یه فایل exe مورد داره یا تداخل میکنه که نمی تونی نصب کنی.(config توی ریجستر شاید باعث مشکل میشه.)

Rohham
01-04-09, 13:23
یه نرم افزار رجیستری داشته باشی فکر کنم سریع حلش کنه برا؛من خودم با مشکل مشابهی در مورد دانلود منیجر مواجه بودم تا با تیون آپ رجیستریش رو پاک کردم درست شد و نصب شد:great:

G E N E R A L ™
03-04-09, 12:42
میلاد جان ویروسی نشدی؟ بایوست رو ربست کن ... شاید درست بشه !!! با یه آنتی ویروس و یه آنتی تروجان هم سیستم رو چک کن ... شاید درست بشه !!! شایدم مشکل از این ویندوزیه که نصب کردی... یا هزارویک چیز دیگه !!!

نه این مشکل من نبود چون ویندوزی بود که خیلی وقته دارم بدون مشکل ازش استفتده مبکنم ویروس هم نبود.

( بیا تا بهت ورژن جدیدش رو بدم برو تست کن :love:)

من اون موقع تهران بودم چطور بیام بگیرم؟

شما یه بار یاهو رو پاک کن(uninstall)کن.پوشه های مربوط به یاهو رو داخل program file دلت کن.بعد وارد ریجستر ویندوز بشو قسمت user و machine رو نگاه کن(لیست ها )اگه اونجا هم پوشه های یاهو بود پاکش کن و دوباره نصب کن ببین درست میشه.

احتمالا یه فایل exe مورد داره یا تداخل میکنه که نمی تونی نصب کنی.(config توی ریجستر شاید باعث مشکل میشه.)

متاسفانه این کار هم جواب نداد.

یه نرم افزار رجیستری داشته باشی فکر کنم سریع حلش کنه برا؛من خودم با مشکل مشابهی در مورد دانلود منیجر مواجه بودم تا با تیون آپ رجیستریش رو پاک کردم درست شد و نصب شد

مرسی بالاخره این روش جواب داد و یاهو رو نصب کردم.

از همه دوستانی که راهنمایی کردن تشکر میکنم.