PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمائی برای پاور!!!!!

HAMED_ARVIN
27-03-09, 01:04
سلام خدمت دوستان.

از بد روزگار پاور ما امروز پوکید.:whistle:اونم خودبه خود سیستم در عرض 10 ثانیه چندین بار ریست شد و صدای انفجار از پاور اومد.:1. (38):و جالبتر اینکه کنتور برق اصلی خونه هم پرید.

مدل پاور ACBEL 900W

حالا به هر حال یه پاور مناسب برای این سیستم از لحاظ قدرت و کیفیت معرفی کنید.

CPU &MAIN INTEL Core i7
VGA 4870 1GB

HDD 500

2*DVD-RW
DVB SKYSTAR
CASE TEMPEST
به احتمال زیاد یه گرافیک دیگه هم اضافه کنم.(کراس)

ممنون.:11():

AMD>INTEL
27-03-09, 01:13
نظر من 1230 گرين هست

HAMED_ARVIN
27-03-09, 01:18
نظر من 1230 گرين هست

تو تعطیلات از کجا میتونم بگیرم؟(تهران)چون امروز نمایندگیهای خود گرین رو زنگ زدم تعطیل بودن ظاهرا جز نماینده بازاررضاش که اونم نداشت:1. (28):

AMD>INTEL
27-03-09, 01:36
بايد بگردي دوست من .

Overclocker
27-03-09, 17:43
1230 پاور خوبیه ولی زیاده !!!! و گرون !

885 تقریبا 120 واتی زیاد تر از نیاز سیستم شما هم هست !!!!!!!!!!!!!

سیستم شما با 2 تا 4870 و .... نهایتا 750 وات هم مصرف نداره !

885 بگیر:11(): .

f0K5
28-03-09, 00:02
چرا گرین ؟ مارک معروف تر گیر نیاوردی ؟

یه 700 سیلوراستن یا ترمالتک بگیری کارتو را میندازه ( اگه اور می کنی 800 بگیر ) خیلی زیاد هم هست . حیف i7 نیست که پاور گرین رو سیستمت بندازی ؟

Overclocker
28-03-09, 00:13
دوست عزیز شما چرا بدون اطلاعات از محصولات مختلف ( احیانا فکر نکنید من طرفدار یا وجهی در قبال این حرفم دریافت میکنم ... :1. (38): ) یک مدل یا مارک خاص رو خیلی راحت خراب میکنید یا پشم فرضش میکنید ؟؟:1. (27): ( جسارتی به شما ندارم ، سوء تفاهم نشه !! )

750 سیلو کمه یعنی احتیاط کنه بهتره یه 850 سیلور یا کولر مستر که واقعا پاور های خوبی داره رو بگیره هم حرف نداره .

AMD>INTEL
28-03-09, 00:42
خدمات خوب گرين رو نميشه ناديده گرفت تو تست ها هم اين رو اثبات كرد كه برتري محسوسي دارد . من گفتم 1230 چون بعدا اگر قصد ارتقا داشته باشيد ديگر لزومي به هزينه اضافي نيست .

HAMED_ARVIN
28-03-09, 09:41
خدمات خوب گرين رو نميشه ناديده گرفت تو تست ها هم اين رو اثبات كرد كه برتري محسوسي دارد . من گفتم 1230 چون بعدا اگر قصد ارتقا داشته باشيد ديگر لزومي به هزينه اضافي نيست .

با نوجه به راهنمائی شما دوستانACBEL انتخاب اشتباهی بود؟؟:1. (28):

f0K5
28-03-09, 10:02
Only the registered members can see the link

نهایت 600 وات مصرف داره سیستم ایشون با کراس فایر

من الان یه سیستم دارم روش یه 4850 و فنوم 9650 و رم دوال و دو هارد و یه رایتر و یه کارت PCI وصله , پاورم هم ترمالتک 400 وات هست , معمولا بیشتر از 100-150 ساعت این سیستم تو ویندوزه ( پشت سر هم ) . تا حالا کوچکترین مشکلی هم نداشته

یه review یا مقایسه پاور گرین با یه مارک معمولی میشه بذارین ؟
من تا حالا هیچ سایتی ندیدم که با دلیل بگه گرین در حد یه مارک دیگه هست , معمولا تو فروم های ایرانی به خاطر حمایت از تولید کنندگان داخلی ( ... حمایت از سفارش های گرین به یه شرکت آسیایی که اسمش یادم نیست !! ) همه از گرین حرف می زنن
البته جسارت نباشه , من یکم اطلاعاتم کمه در مورد گرین نمی دونم در برابر سایر مارک ها چطوری عمل می کنه

Overclocker
28-03-09, 10:32
من تا حالا هیچ سایتی ندیدم که با دلیل بگه گرین در حد یه مارک دیگه هست , معمولا تو فروم های ایرانی به خاطر حمایت از تولید کنندگان داخلی ( ... حمایت از سفارش های گرین به یه شرکت آسیایی که اسمش یادم نیست !! ) همه از گرین حرف می زنن
البته جسارت نباشه , من یکم اطلاعاتم کمه در مورد گرین نمی دونم در برابر سایر مارک ها چطوری عمل می کنهمن خودم شخصا هیچ Review ای از گرین در هیچ کجا ندیدم ولی خودم تست کردم و مشکلی ازش ندیدم + اینکه بیشتر کاربرهای ایرانی پاور های گرین رو مورد استفاده قرار میدن که بازم از تمامی دوستانم که پاور گرین دارن مشکلی ندیدم !

شما میتونید مجله عصر شبکه رو تهیه کنید و مقایسه پاور های سیلور ، گرین ، ترمال ، ای سی بل ، کولر مستر رو ببینید شاید اون کمکتون کنه .

HAMED_ARVIN
28-03-09, 10:43
من خودم شخصا هیچ Review ای از گرین در هیچ کجا ندیدم ولی خودم تست کردم و مشکلی ازش ندیدم + اینکه بیشتر کاربرهای ایرانی پاور های گرین رو مورد استفاده قرار میدن که بازم از تمامی دوستانم که پاور گرین دارن مشکلی ندیدم !

شما میتونید مجله عصر شبکه رو تهیه کنید و مقایسه پاور های سیلور ، گرین ، ترمال ، ای سی بل ، کولر مستر رو ببینید شاید اون کمکتون کنه .

دیشب 100 بار خوندمش.اونم به نظر میاد از کالای ایرانی دفاع میکنه(الیته شاید هم به حق چون من متخصص نیستم که قضاوت کنم)
نتیجه گیری نهائیش:

1-گرین 2-کولرمستر 3-ای سی بل 4-سیلورایتون 5-ترمال تک

HAMED_ARVIN
28-03-09, 12:09
دیشب 100 بار خوندمش.اونم به نظر میاد از کالای ایرانی دفاع میکنه(الیته شاید هم به حق چون من متخصص نیستم که قضاوت کنم)
نتیجه گیری نهائیش:

1-گرین 2-کولرمستر 3-ای سی بل 4-سیلورایتون 5-ترمال تک

کولرمستر رو همین الان قیمت گرفتم UCP-900W مک 350 تومن.:1. (27):

f0K5
28-03-09, 13:34
من اگه جای شما بودم سیلور یا ترمال تک یا کولرمستر می گرفتم , البته اینا جز بهترین مارک های خارجی نیستن , ولی تو اونایی که اینجا موجود هست خیلی خوبن . سعی کنید همیشه قبل اینکه چیزی بخرید دو سه تا سایت review خارجی رو بخونید , بعدشم از سایت هایی مثل newegg.com که نظرای کاربرارو می ذارن چند تاش رو نگاه کنید که مطمئن باشید چیز بدی نمی خرید

700 وات سیلور فک کنم 150-160 بود تو بازار رضا

Shahryar
28-03-09, 13:51
حامد جان در رنج 900 وات دو پاور UCP-900 و Green 885B را پیشنهاد میدم که با توجه به قیمت بهتر 885B این پاور را پیشنهاد میدم ...

این (Only the registered members can see the link)تست را هم ببینید این تست در حضور نمایندگان همه ی شرکت های وارد کننده پاور در ایران بوده که نتیجه اش هم بازم همونی هست که بالا گفتم ...

قیمت GP885B حدود 160 هزار تومن هست و چند تاش را بنده تا الان تست کردم توی اورکلاکینگ هم مشکلی نداشتند . البته اون پاور کولر مستر هم که گفتم پاور قوی هست اما قیمتش خیلی بالاست به نسبت ... :give_rose:

Overclocker
28-03-09, 23:30
در کل اگر کولر مستر یا سیلور 800 وات به بالارو به قیمت زیر 200 پیدا کردی گرین نخر .

HAMED_ARVIN
29-03-09, 00:27
در کل اگر کولر مستر یا سیلور 800 وات به بالارو به قیمت زیر 200 پیدا کردی گرین نخر .

800 وات کم نیست؟

والا تو خود سایت گرین که مقدار وات قطعات رو زده بود من حساب کردم یه نمه از 900 هم بیشتر میشد:1. (38):یا من حسابم اشتباست؟:lol:

f0K5
29-03-09, 00:55
سایت گرین بالا زده
4870 نهایت مصرفش 175 وانه , i7 ها همشون 130 وات هستند
تازه همه ی اینا در شرایطی هست که قطعه در حال صد در صد کارکرد باشه

AMD>INTEL
29-03-09, 01:35
به نظر من شايد يك مقدار آينده نگري مفيد باشه . 885 گرين تو مقايسه عصر شبكه هم تو فاكتور كارائي . هم تو فاكتور قيمت بهترين ميدان بود .

f0K5
29-03-09, 02:49
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی به من بگه کارت گرافیک 4850 چطوری می خواد 240 وات برق مصرف کنه اونم فقط با یه پاور 6 پینی . مصرف peak این کارت 110 وات هست , با اور فوق فوقش بشه 140-150 وات
نکته جالبتر اینکه دو تا 4850 باهم رو 400 وات زده , سه تارو 530 وات , 4 تا 650 وات !!!!! یعنی وقتی یه کارت دیگه اضافه می شه مصرف هر کدوم کمتر می شه ؟!!!! یا برعکس , بخاطر فعال شدن پل های کراس فایر مصرف بیشتر هم می شه ؟

ببین تو سایت گرین مصرف 4850 قراره 240 وات باشه , سی پی یو 9650 ای ام دی هم 135 وات , این دو تا به تنهایی می شن 375 وات , در حالیکه سیستم من با کلی مشتقات دیگه از یه پاور 400 وات ترمال تیک اونم ضعیف ترین سریش ( Litepower ) استفاده می کنه , هیچ مشکلی هم نداره
البته شاید اگه می خوای گرین بگیری باید از اون جدول استفاده کنی که پاور کم نیاره

با اون حساب نکن
4870 با اور 200 وات مصرف داره ( بدون اور 170 وات ) , دو تاش می شه 400 وات , سی پی یو در هر صورت خنک کردنش با فن بیشتر از 180 وات جواب نمی ده , شد 580 وات . بگیم دی وی دی رایترها و هارد هر کدوم 20 وات , جمعا شد 640 وات , 60 وات مادر برد , 700 وات . 100 وات هم سایر بر و بچه ها پس دیگه فوقش اگه یه 4870 دیگه اضافه کنی و سی پی یوت رو تا سر حد مرگ ( با air ) اور کنی همین طور کارت گرافیک هارو , بعد اگه همشون با هم در حال استفاده کامل باشن (!!!!) اون وقت سیستمت 800 وات پاور می خواد ( مطمئن باش 99 درصد اوقات زیر 600 خواهد بود , 800 هم خیلی زیاد حساب کردیم )
البته اعداد و ارقامی که استفاده کردم رو خود شرکت ها اعلام کردن که همیشه بره اطمینان خیلی بالاتر اعلام می کنن . مثلا بعضی مادربرد های ای ام دی که قراره حداکثر 95 وات سی پی یو رو ساپرت کنن بعضی سی پی یو های 125 وات هم بدون مشکل روش نصب میشه . i7 هم به طور معمول حدود 100 وات مصرف داره که اینتل به اسم 130 وات اونو بیرون داده . شما خودت تعجب نمی کنی که 920 و 940 و 965 همشون 130 وات هست , با این که همشون یه هسته دارن ؟ یا دو هسته ای های ای ام دی که از 5200 یا 5600 ( دقیق یادم نیست ) تا 6000 همشون 95 وات بودن با اینکه هسته هاشون یکی بود

در مورد مارک من توصیه می کنم از یه مارک که تو بازارهای بین المللی معتبر باشه استفاده کنید

حواست باشه که پاوری که می خری ریل های 12 ولتش کمتر از 60 آمپر نباشه . از اون خیلی خیلی مهمتر اینکه حداکثر 3 ریل 12 ولت داشته باشه ( 2تا باشه عالی هست ) , چون یه لاین مثلا 15 آمپر به زور می تونه یه 4870 رو ساپرت کنه , دو یا سه تا لاین قوی خیلی بهتر از چهار تا لاین ضعیف هست

با همه این تفاسیر به نظر من این (Only the registered members can see the link) پاور یکی از بهترین انتخاب هاست , هم قیمتش به نسبت خوبه ( فک کنم حدود 200 بتونی پیدا کنی ) هم برای سیستمت خیلی خوب جواب میده , البته سری decathlon سیلوراستن مرغوب تر هست , ولی قیمتش هم خیلی بیشتره ( برو رو 300 اگه خوب بهت قیمت بدن ) همون هم خیلی عالی هست

یک review برای اینکه به حرف من در مورد اینکه سیستمت خیلی کمتر پاور احتیاج داره اعتماد کنی ( چقدر پول این بد بختا بره برق می دن !!!! )

Overclocker
29-03-09, 10:54
همون 885 گرین عاقلانه تر هست .

سایت گرین چرت زده که هر قطعه چقدر مصرف داره ! سیستم شما با 2 4870 و در حداکثر لود و یه نمه اور 750 وات مصرف داره حالا 885 کافی نیست ؟!

J.Omrani
29-03-09, 11:57
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،

ابتدا سال نو را به همه شما خوبان تبریک عرض می کنم و امیدوارم در کنار خانواده محترم خویش، پیوسته سلامت و موفق باشید.

متاسفم اگر اعداد اعلام شده در سایت گرین، با اطلاعات صحیح شما هماهنگی ندارد. ولی این موضوع چند دلیل اصلی دارد:

- اعداد اعلام شده در سایت گرین (و همانطور که در کنار آنها شاهد عبارت Max هستیم) ، حداکثر میزان مصرف سیستم می باشند.

- این اعداد به خودی خود و به تنهایی، دارای هیچ ارزش و اعتباری نیستند. بلکه مجموع توان مصرفی قطعات سخت افزاری ، دارای اهمیت می باشند.

- GREEN Calculator یک برنامه هوشمند نیست، بلکه صرفا جدولی از اعداد و ارقام است. پس با این محدودیت، می بایست برروی آن الگو یا روشی را اعمال نمود، تا در نهایت (تاکید می کنم که در نهایت) پیشنهاد نسبتا صحیحی برای معرفی پاور به بازدید کننده داشته باشد.

- GREEN به عنوان عرضه کننده پاور و با توجه به اطلاعاتی که از شرایط مصرف داخلی و شرایط برق شهری دارد، می بایست در جدول پیشنهادی GREEN Calculator ، همیشه بدترین شرایط مصرف را در نظر بگیرد تا خدای ناکرده کاربر با مشکلی از نظر انتخاب پاور روبرو نگردد.

- شما فرض نمایید، که با استفاده از اطلاعات (به قول برخی دوستان ... ) این جدول و در نهایت ، یک پاور با توان مثلا 100 یا 150 وات بالاتر از توان مصرفی سیستم خود انتخاب نمایید. در اینجا کدام طرف سود نموده است؟ خریدار یا فروشنده؟ آیا سود یک پاور 785 (به نسبت قیمت) با سود یک پاور 885 (به نسبت قیمت) برای گرین تفاوت دارد؟ یا این مهم است که اگر خریدار فرضا در آینده اقدام به اضافه نمودن یک یا دو عدد هارد و رم و ... نمود، با مشکل مواجه نشود؟ طبیعی است که اگر نگاه صرفا سود طلبانه به موضوع داشته باشیم، برای گرین بهتر است که خریدار امروز یک پاور 785 بخرد و سال بعد (و به خاطر اضافه نمودن چند قطعه جهت به روز نگاه داشتن سیستم خود) یک پاور مثلا 885 . ولی حقیقت اینگونه نیست.

خوب، حال برای آنکه بهتر متوجه منظور این حقیر شوید، مشخصات سخت افزاری دوستمان در ابتدای این تاپیک را مطابق با جدول گرین محاسبه می نمایم:

MB (Desktop High-End): 110W
CPU (Core i7 940): 140W
VGA (HD4870): 280W
Memory (2xDDR3): 30W
HDD (1xSATA): 30W
ODD (2xDVD/RW): 50W
Modem: 5W
DVB Card: 30W
USB, IEEE1394: 10W
Key & Mouse: 3W
Fanx5: 20W
Total: 708W

حال اگر از دو کارت HD4870 استفاده نماییم، این عدد به 898 وات خواهد رسید.

تا اینجا، اغلب ما فکر می کنیم که این اعداد غیر حقیقی هستند. پس برای مقایسه این اعداد به سراغ سایت Extreme Outervision می رویم که برای اغلب حرفه ای های بین المللی قابل قبول است. بنده با اجازه شما، تصاویر پیشنهادی این سایت را در مورد سیستم دوستمان ، برایتان قرار می دهم:

در حالتی که ایشان از یک کارت گرافیک استفاده نمایند و پردازنده خود را کمی Over Clock نمایند:

در حالتی که ایشان از دو کارت گرافیک استفاده نمایند و پردازنده خود را (همانند حالت قبلی) کمی Over Clock نمایند:

پیشنهاد می کنم، هنگام استفاده از این برنامه، حتما به دو پارامتر Capacitor Aging و System Load توجه ویژه داشته باشید تا پی به منظور بنده از عبارات Max و در نظر گرفتن بدترین شرایط مصرف ، ببرید.

با تقدیم احترام

f0K5
29-03-09, 12:44
- اعداد اعلام شده در سایت گرین (و همانطور که در کنار آنها شاهد عبارت Max هستیم) ، حداکثر میزان مصرف سیستم می باشند.

تا جایی که ما دیدیم و شنیدیم از حداقل ده تا سایت معتبر peak wattage کارت 4870 حدود 170 وات هست
یه سوال , چطوری مصرف یکی رو 280 زده , چهار تا رو 650 ؟ چهار تا 650 باشه یعنی هر کارت 162/5 وات , که از حداکثر مصرف اعلام شده توسط سازنده کمتره , تازه همه می دونن که با اورکلاک این مقدار بالاتر میره , و چون 4870 از رم GDDR5 استفاده می کنه , پتانسیل بالایی برای اورکلاک داره و به سادگی مصرفش به 200 وات می رسه

در حالتی که ایشان از یک کارت گرافیک استفاده نمایند و پردازنده خود را کمی Over Clock نمایند:

در حالتی که ایشان از دو کارت گرافیک استفاده نمایند و پردازنده خود را (همانند حالت قبلی) کمی Over Clock نمایند:

پیشنهاد می کنم، هنگام استفاده از این برنامه، حتما به دو پارامتر Capacitor Aging و System Load توجه ویژه داشته باشید تا پی به منظور بنده از عبارات Max و در نظر گرفتن بدترین شرایط مصرف ، ببرید.

با تقدیم احترام

1. به نظر شما مصرف 249 وات توسط cpu گرمای زیادی تولید نمی کند ؟ واتر کولینگ های معمولی قادرن در بهترین شرایط مصرف حدود 170-180 وات رو ساپرت کنن , پس مصرف 249 واقعا زیاد به نظر میاد , ثانیا 1.5 ولت برای 3600Mhz خیلی خیلی زیاد هست , فک نکنم بیشتر از 1.26-1.27 لازم باشه ( بعضی ها رو دیدم حتی با ولتاژ استک ( 1.2 ) هم به 3500 رسیدن )

2. چرا CPU Utili... رو روی صد در صد قرار دادید ؟ در حالیکه توی اون سایت 85 درصد پیشنهاد شده ؟ ( توجه کنید که اون سایت هم حداکثر رو در نظر گرفته
عین جمله سایت :
TDP - Thermal Design Power. We recommend 85-90% since it is very rare that CPU will utilize 100% of TDP.

3. مقدار system load هم 90 درصد پیشنهاد شده که شما 100 درصد در نظر گرفتید

4. بهتر نبود مطمئن شید این دوستمون از چند تا فن استفاده می کنه بعد 5 تا فن قوی در نظر می گرفتید ؟

5. برای Capacitor Aging هم این جمله ای هست که تو سایت اومده :
Electrolytic capacitor aging. When used heavily or over an extended period of time (1+ years) a power supply will slowly lose some of its initial wattage capacity. We recommend you add 10-20% if you plan to keep your PSU for more than 1 year, or 20-30% for 24/7 usage and 1+ years.

حامد جان با در نظر گرفتن همه ی این نکته ها برو به این سایت (Only the registered members can see the link) و خودت حساب کن . من این تغییرات رو دادم :
مصرف سی پی یو رو به 173 وات رسوندم و 85 درصد گذاشتم ( مقدار پیشنهادی ) . بقیه رو هم مقدارهای پیشنهادی گذاشتم , همون 5 تا فن رو هم نگه داشتم , Capacitor aging رو هم روی 25 درصد گذاشتم , مصرف شد 519 وات , وقتی هم کراس فایر رو اضافه کردم شد 641 وات . با در نظر گرفتن ارتقا و ... به نظرم همون سیلوراستنه که پیشنهاد کردم خیلی عالی هست

اگه بازم سوالی بود من در خدمتم

Overclocker
29-03-09, 17:18
من تا حالا نمیدونستم وقتی دارم با سیستمم بازی میکنم رایتر و USB ها هم دارن فعالیت میکنند و برق میخواند !!!

و وقتی کنورت میکنم کارت گرافیکم داره کار میکنه یا کارت TV یا ...... !!!

یا اصلا نمیدونستم که کاربر خانگی یا یک Gamer میتونه 100% کل سیستم رو توی لود ببره

HAMED_ARVIN
29-03-09, 21:56
خوب خود کیس هم 6 تا فن بزرگ داره TEMPEST

واقعا از همه بچه های گل این سایت ارزشمند ممنونم که راهنمائی میکنن.:11():

تا امشب دیگه یه پاور به من با مدل معرفی کنید که فردا تهیه کنم.

یه سوال مهم داشتم انتخاب ACBEL اشتباه بود؟؟

چون اونم گارانتی داره میخوام بدونم بردم گارانتی استفاده کنم یا ردش کنم بره.:11():

f0K5
29-03-09, 22:57
ACBell من نشنیدم
من این پاور رو پیشنهاد می کنم

Overclocker
29-03-09, 23:09
Acbel جز مارک های معتبر هست واسه پاور !

باید دید مشکلش چی بود که اینطور شده !

885 یا 785 گرین بازم پیشنهاد میشه در نهایت 750 یا 850 سیلور .

Galaxy
29-03-09, 23:18
سیلوراستون نگیر آقا من یک دونه گرفته بودم چند ماهی هم باهاش کار کردم هیچ مشکلی نداشت . با این همه محاسبه پاور با اورکلاکی که من کردم سیلور استون زایید و خراب شد . بعد هم که با ترمو مترم اندازه گرفتم خوب ولتاژ نمیداد برای CPU .

این دوستمون هم که AcBell را نمیشناسه دیگه خیلی عجیبه چون من خیلی تا حالا ازین پاور داشتم گرون هست ولی با کیفیت بوده و اگه اشتباه نکنم برند خیلی مشهوری هم هست .

گرین هم راستش خودم پاور جدیدم 1230 گرین هست هیچ مشکلی ندارم باهاش برای فامیل و دوستان هم زیاد گرفتم .

پیشنهاد من اینه که هزینه بیشتر بکن یکم 1230 گرین یا یک پاور توی این رنج بگیر که برای آینده هم داشته باشی .

f0K5
29-03-09, 23:44
اولا , قرار نیست من همه مارک هارو بشناسم که , ولی مطمئنم اونایی که می شناسم رو خوب می شناسم
دوما , اون مارک در این حد معروفه که توی سایت newegg که معتبرترین فروشگاه آنلاین آمریکا برای قطعات الکترونیکی هست این مارک وجود نداره
شاید یه برندایی تو بازار ایران خیلی معروف باشن , ولی شهرت جهانی ندارند ( مطمئنا اگه خوب بودن شهرت جهانی هم پیدا می کردن ) این برندارو بیشتر دلال های بازار معروف می کنن

AMD>INTEL
30-03-09, 00:12
من 885 گرين رو بهت توصيه ميكنم .

mohammad1985
30-03-09, 00:18
ولی قبول کنید اعداد درج شده توسط گرین خیلی اغراق آمیزه !

Overclocker
30-03-09, 00:29
دوست عزیز دوستان همه نظرشون روی 885 هست این 1 دوم اینکه بازم از لحاظ مالی به صرفه هم هست و ....

در کل 885 نمیخوای بگو که دوستان بدونند که شما 885 رو نمیپسندید که یک مارک دیگه بهتون پیشنهاد بدند .:give_rose:

HAMED_ARVIN
30-03-09, 01:01
دوست عزیز دوستان همه نظرشون روی 885 هست این 1 دوم اینکه بازم از لحاظ مالی به صرفه هم هست و ....

در کل 885 نمیخوای بگو که دوستان بدونند که شما 885 رو نمیپسندید که یک مارک دیگه بهتون پیشنهاد بدند .:give_rose:

ممنون از همه.:give_rose:

پس همون گرین اوکی و شاید 1230 برداشتم.

ممنون از همه.:give_rose:

Overclocker
30-03-09, 06:36
ببینید شما اگر مشکل مالی ندارید و میتونید 1230 بگیرید خوب اون رو بگیرید که دیگه عمرانه بشه و مشکلی بابت پاور برای همیشه نداشته باشید .

1230 چون 240 هزار تومان به بالاست تحقیق زیاد در موردش کن چون اگر خوب نباشه 240 هزار پول دادی و ..... .

من از لحاظ صدای فنش و مشکلاتش هیچی نمیدونم و ندیدم ولی از لحاظ مشخصاتی واقعا کامل بود !!!