PDA

مشاهده نسخه کامل : یه مشکل با فونت ها

Quick
25-03-09, 01:29
سلام بچه ها
من این چند وقت هر جای کامپیوترم رو درست میکردم یه جای دیگش خراب میشد رفتم ویندوز عوض کردم دیدم ویستا نصب نمیشه خودم قبلا چند بار از روی اون ریخته بودم نمیدونم این بار چرا به مشکل بر خوردم خلاصه بعد از سه روز تنبلی بالاخره رفتم یه ایکس پی از گوشه موشه های وسایلم پیدا کردم ریختم و جاتون خالی چقدر اعصابم خورد میشه موقعی که Not Responding میشن بعضی چیزا :lol:...

حاللا در هر صورت من الان از Firefox استفاده میکنم نمیدونم چرا فونت نوشته ها اینقدر زشته! همه رو به Arial تغییر دادم ولی فرقی نکرد مثل قبل نیست میشه کمک کنین؟

Shahryar
25-03-09, 10:19
سلام بچه ها
من این چند وقت هر جای کامپیوترم رو درست میکردم یه جای دیگش خراب میشد رفتم ویندوز عوض کردم دیدم ویستا نصب نمیشه خودم قبلا چند بار از روی اون ریخته بودم نمیدونم این بار چرا به مشکل بر خوردم خلاصه بعد از سه روز تنبلی بالاخره رفتم یه ایکس پی از گوشه موشه های وسایلم پیدا کردم ریختم و جاتون خالی چقدر اعصابم خورد میشه موقعی که Not Responding میشن بعضی چیزا :lol:...

حاللا در هر صورت من الان از Firefox استفاده میکنم نمیدونم چرا فونت نوشته ها اینقدر زشته! همه رو به Arial تغییر دادم ولی فرقی نکرد مثل قبل نیست میشه کمک کنین؟

میلاد جان الان فقط مشکل فونت هست ؟ یک اسکرین شات از فایرفاکست توی صفحه اصلی انجمن بده :love:

Quick
25-03-09, 16:32
بله شهریار جان :11():

به نوشته های Tab ها دقت کن و عنوان انجمن ها...
اینم اسکرین شات :

Only the registered members can see the link

Labyrinth
25-03-09, 17:54
بله شهریار جان :11():

به نوشته های Tab ها دقت کن و عنوان انجمن ها...
اینم اسکرین شات :

Only the registered members can see the link

عزیز این برای خود تم فایرفاکس هست :yes:

Shahryar
25-03-09, 20:04
اسکرین شات لود نمیشه متاسفانه ...

Quick
25-03-09, 21:15
اسکرین شات لود نمیشه متاسفانه ...

بفرما:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

عزیز این برای خود تم فایرفاکس هست :yes:

تم رو به حالت اول برگردوندم ولی باز هم فونت ها همون نیستن نمیدونم یه اشکال کوچیک هست یه جای کار می لنگه... البته فونت Tab ها درست میشه ولی تغییری توی بقیه ایجاد نمیشه...

(Only the registered members can see the link)

Shahryar
26-03-09, 00:02
بفرما:

(Only the registered members can see the link)

میلاد الان توی این اسکرین شات فونت کجا مشکل داره ؟ چون به غیر از فونت Tab ها که مال قالب هست بقیه اش فکر کنم درست باشه . :love:

Quick
26-03-09, 13:24
نمیدونم یه مقدار به نظرم با قبل فرق داره فعلا زیاد مهم نیست اذیت نمیکنه... :1. (38):