PDA

مشاهده نسخه کامل : 3ds Max (لطفا ببینید)

MmahdiB
23-03-09, 20:02
لطفا این صحنه که من تقریبا با 70% توانایی ام و کمک speedtree 4) plugin) ساختم رو ببینید
و اگر دوستان نظری دارن بدن.
اگر علاقه مند بودید و در باره ی plugin و دیگر چیز ها توضیح خواستید بگین تا یه توضیح کامل درباره ریزه کاری ها و نقص ها و خوبی هاش و.... بدم.

در ضمن یه امتحانی هم برا سی پی یو corei7 2.66 بود که با 100% تواناییش بیشتر از 5ساعت و ربع برا فقط همین یه frame طول کشید.:gasp:
Only the registered members can see the link

اگه میشه یه سایت خوب هم برا up معرفی کنین که 3 mb رو up و مثل rapidshaire فقط
تا 10 بار download نباشه
یا اگه زحمتی نیست یکی خودش up کنه.
(متشکرم)

این rapidshare هم که نمی زاره عکس رو رو desktop کپی کنی و روش زوم کنی تا ارزش بفهمی اونتو چی هست.

D J V A H I D
23-03-09, 22:32
آفرین... کارت خوبه ... اگه با علاقه ادامه بدی مطمئن باش نتایج خوبی میگیری !!!
Only the registered members can see the link

Ramin_Zero1818
23-03-09, 23:39
من نميتونم دانلود كنم...

Armin-N
24-03-09, 00:02
سلام
کار خوبی شده
امیدوارم کارهای بعدیت زیباتر بشه
من 3ds max کار نیستم
فقط اومدم یه چیز رو بگم

اگه عکس هات رو (اگه حتما میخوای با bmp بفرستی) به صورت rar فشرده کنی حجمش حدودا نصف میشه
هم آپلود واست راحت تره هم دانلود واسه دوستان دیگه

موفق باشی

MmahdiB
24-03-09, 10:19
Only the registered members can see the link 8931f8fab8eada0a1ae8665a

اینم لینک 1.5 مگی.
توضیح :
حجم بالا و زمان rendering طولانی این عکس به خاطر استفاده از نور sky light به حالت cost shadows بود که این نور با پردازش محل اشیا و اثرات هر شی روی هم
نور رو به صورت نقطه ای و پودری روی اجسام میپاشه.
برای چمن ها ازhair and fur استفاده کردم
در material کوهها و بعضی جاهای دیگه از ماده جدیدی استفاده شد که با استفاده از directx 9.0 c ماده کوه ها رو از با سایه زنی روی خود ماده سه بعدی تر کرد.
ابر ها هم که gizmo بود که به حالت fire effect رد اومده بود و با یه سری تنظیمات.
و...

تو این کار تقریبا از سنگین ترین ابزار ها استفاده کردم
ولی اگر کسی با ابزار ساده تر میتونه همین گرافیک رو بگیره لطفا به من هم یاد بده که
بتونم کار با کیفیت بالا و حجم کم بسازم چون تو 3ds max یک اصل اساسی سبک بودن کار برا rendering هست.:11():

sAsAn.K
24-03-09, 11:22
PNG سیو کنید مشکلی داره ؟!

mohammad1985
24-03-09, 13:00
در ضمن یه امتحانی هم برا سی پی یو corei7 2.66 بود که با 100% تواناییش بیشتر از 5ساعت و ربع برا فقط همین یه frame طول کشید.:gasp:

رم سیستمت چقدر هست ؟ و باسش چقدره ؟

MmahdiB
24-03-09, 19:44
ddr3 corsair 3*2 1600
فقط از 1 gig رم رو پر کرد.
اگر اون نور sky light رو استفاده نمی کردم تو حدودا 10 ثانیه render می گرفت.
نور sky light به صورت کاملا دینامیکی پخش میشه.

png رو تا حالا امتحان نکردم.
از راهنماییت متشکرم.

منظور من تنظیمات و ابزار ها در خود برنامه 3ds max هست یعنی مثلا استفاده کردن از خطای دید و
ترفند هایی که در رندر همین خروجی رو میگیری ولی در اصل کارت رو جور دیگه و از طریق دیگه ای انجام دادی .
مثلا یک مکعب رو در نظر بگیرید که گوشه های کاملا تیز داره ولی با استفاده از یک دستور ساده بدون افزایش vertex میتونی گوشه هایی بدون تیزی داشته باشی.(با استفاده از سایه دادن روی هر بعد)
یا همون درختا که فقط تنه ی اصلی سه بعدیه و برگ ها روی صفحات کاغذی بوده و یک کلک توش استفاده شده.

mohammad1985
25-03-09, 01:17
دوست عزیز من به دلیل زندگی در مملکت پیشرفته ! از نعمت اینترنت پر سرعت بی بهره هستم متاسفانه نتونستم یه فایل 1.5 مگی رو دانلود کنم ! البته نمی دونم چرا ولی من قبلا با همین دایل آپ فایل هایی تا 30 مگابایت !!! :gasp: رو دانلود کردم ولی الان حتی نمیشه 1 مگ هم گرفت ! خیلی دوست داشتم کارت رو میدیدم ولی نشد ! اگه تونستی یه عکس ازش بزار!
البته ایراد نداره ! وزیر ارتباطاط و فناوری اطلاعات !!! به سلامت باد !!! :1. (27):

Computex
26-03-09, 16:40
متاسفانه نتونستم یه فایل 1.5 مگی رو دانلود کنم ! اگه تونستی یه عکس ازش بزار! :1. (27):

اینم هم عکس کار با فرمت jpg برای شما!

mohammad1985
26-03-09, 19:30
کارت خوبه چند وقته کار میکنی؟ و چه طوری یاد گرفتی ؟

MmahdiB
26-03-09, 20:23
اقا یادم میدی چجوری عکس رو اینجوری بندازم تو web.:yes:
شاید برا کار های بعدیم لازم بشه.
سلام
چهار ساله که یاد گرفتم .و تو جهاد دانشجویی کلاس modeling رو گذروندم.
3ds max کلاس پیشرفته هم داره که نحوه درست کردن animation و material و.. رو توش یاد میدن که من نرفتم و این دو کار و خیلی چیز های دیگه رو به صورت انگولک کردن یاد گرفتم و حتی ساختن
اشیا به صورت کمی حرفه ای.
اگه میخوای بری دنبالش به نظر من یاد گرفتن علمی جدید بد نیست ولی در نظر داشته باش که 3ds max خیلی وقت گیره و اگه علاقه و وقتشو داری بورو دنبالش.:11():

Fatal2ty
27-03-09, 20:12
میشه مشخصات کامل سیستمتو لطف کنی بگی؟ البته اگه بگی چند خریدیش هم که عالی میشه.