PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین نرم افزار شبیه ساز ویستا برای XP

Overclocker
19-03-09, 15:55
بهترین برنامه ای که تا به حال اومده واسه تغییر ظاهر ویندوز Xp به ویستا چیه ؟

فقط از تمامی برنامه هایی که تا به حال اومده بهتر باشه :1. (40):

مرسی

:give_rose:

Musketeer™ Pro
19-03-09, 15:59
به نظر من Windows Blinds

Overclocker
19-03-09, 16:05
مرسی عزیز

دوستان اگر امکان داره لینک دانلودش هم بزارند .:give_rose:

Musketeer™ Pro
19-03-09, 16:13
خدمت شما
Only the registered members can see the link
پسوورد:
NINJAwarez.com

Overclocker
19-03-09, 16:24
محمد جان زحمت کشیدی ممنون :give_rose:

حالا یک مشکل داریم من نمیدونم که این بهترینه یا نه ؟؟؟!!:1. (28):

اگر بتونی عکس از محیط Xp با این برنامه بزاری ممنون میشم :11():

Overclocker
19-03-09, 16:31
بروبچه های اون طرف میگن که :

Vista Transformation Pack 9.0 Final (Only the registered members can see the link)

بهترین هست شما چه نظری دارید ؟

Overclocker
19-03-09, 16:46
یک تحقیق کوچیک انجام دادم مثله اینکه همینی که توی پست 6 گزاشتم جزء بهترین هست !!!Only the registered members can see the link

D J V A H I D
19-03-09, 17:32
من vista mizer رو پیشنهاد میدم... فرق عمده ای که با اون بالایی داره اینه که بوت اسکرین هم ویستایی میکنه و 100 درصد صداهای ویندوز رو هم ویستایی میکنه !!! و هم اینکه بعد از uninstall کردن ... هیچ رد پایی از خودش به جا نمیذاره و ... :yes:

Overclocker
19-03-09, 17:38
وحید جان در مورد بوت اسکرین باید بگم که این هم همین کارو میکنه + یک برنامه ای هست که تا حالا 9 تا ورژن ازش اومده بیرون :1. (27): فکر کنم این بهتر باشه ولی اونی که گفتی هم حرف نداره ولی هیچ کدوم رو تا به حال تست نکردم فقط دربارشون تحقیق کردم :دی .

Overclocker
19-03-09, 17:48
توضیحاتی که واسه این 2 تا پیدا کردم :

Vista Transformation Pack 9.0 Final

نرم افزار بسيار محبوب و جذاب Vista Transformation Pack 9.0 Final منتشر شد. شما مي توانيد بدون دردسرهاي ويندوز ويستا ، ويندوز محبوب خودتان همون ويندوز ايكس پي را به شكل جذاب ويندوز ويستا تبديل كنيد.
با عرضه ویندوز Vista بسیاری از کاربران این ویندوز را خریداری (دانلود کرده) و نصب کردن اما این ویندوز به خاطر حجم بالایی که دارد و محیط گرافیکی زیبا به سخت افزار تقریبا بالایی برای اجرا شدن نیاز دارد که بسیاری از کاربران (مخصوصا کاربران ایرانی) سخت افزار مناسب برای اجرای این ویندوز زیبا را در اختیار ندارند. پس چاره چیست ؟
به وسیله Vista Transformation Pack ویندوز Vista را در XP تجربه کنید !
پس از عرضه ویندوز Vista برنامه های مختلفی برای تغییر چهره ویندوز XP به ویستا عرضه شدند که Vista Transformation Pack یکی از این برنامه ها می باشد. این برنامه قادر است صفحه Boot screen، صفحه خوش آمد گویی ویندوز، آیکن ها، دسکتاپ، نوار ابزارهای و حتی صدا های ویندوز Xp را به ویندوز Vista تبدیل کند

قابلیت های کلیدی نرم افزار Vista Transformation Pack 9.0 Final:
- تغییر فونت سیستم به فونتهای ویستا
- امکان جستجوی برنامه ها در منوی استارت
- عوض شدن منوی استارت و تبدیل آن به استارت منوی ویستا بصورت بسیار زیبا
- نمایش زنده برنامه های در حال اجرا همانند ویندوز ویستا
- شفافیت منو ها در حد قایل قبول مخصوصا منوی استارت ( شیشه ای شدن )
- اضافه شدن پوسته هاي بسيار جديد به مديا پلير
- بالا بردن کیفیت نمایش تصاویر بصورت اتوماتیک
- قابلیت cleartype در نمایش فونتهای ویندوز بصورت پیش فرض
- اضافه کردن وصله های ویندوز
- تغییر آیکونهای ویندوز و تبدیل آن به ویندوز ویستا با بالاترین کیفیت
- عوض شدن پوسته Windows Live Messenger
- تغییر کاوشگر ویندوز و اضافه کردن سرچ گوگل و ...
- تغییر صفحه Login و Logout ویندوز ایکس پی و تغییر بوت اسکرین به ویندوز ویستا
- اضافه کردن پس زمینه های زیبای ویندوز ویستا
- اضافه شدن آخرین نسخه برنامه Thoosje Sidebar V2.0 Final
- و...

امکانات جدید در نسخه جدید:
- ساید بار جدیدتر نسبت به نسخه قبلی
- اضافه شدن قابلیتی برای بزرگ کردن آیکن های دسکتاپ به نهایت کیفیت
- اضافه شدن قابلیت شیشه ای بودن صفحات به مانند ویندوز ویستا
- افزایش کیفیت در ساید بار این نسخه از برنامه
- به روز رسانی استایل ها ، بوت اسکرین و ...
- بهینه سازی شده با ویندوز 64 بیت
- کاهش یافتن بسیاری از Erorr های این نسخه
- به روز رسانی Taskbar و بسیاری مورد دیگر برای افزایش شباهت به ویندوز محبوب ویستا
- اضافه شدن درایو های ویندوز ویستا به جای درایو های معمولی ویندوز
- بهینه سازی شده برای ویندوز XP سرویس پک 3
- و ...

================================================== ===================

نرم‌افزار VistaMizer 2.5.2.0

با این نرم‌افزار VistaMizer 2.5.2.0 صلواتی می‌توانید سر و شكل ویندوز ایكس‌پی خود را به حال و هوای ویندوز ویستا تغییر دهید. منتها این در حالی است كه به هیچ وجه فایل‌های سیستم شما را تغییر نمی‌دهد و یا از خودش فایلی به همراه نمی‌آورد، بلكه بیش از 380 فایل از جمله شكلك‌ها، تصاویر و هم‌چنین فایل‌های ویدیویی را متناسب با ویندوز ویستا تغییر می‌دهد. یكی از مزیت‌های این نرم‌افزار آن ‌است كه به نحوی طراحی شده است كه شما به‌طور كامل می‌توانید تعیین كنید كه چه تغییراتی صورت بگیرند، و چه چیز‌هایی را بدون تغییر، باقی بگذارد. به هرحال، كسانی كه دوست دارند به همان ویندور ایكس‌پی خود قناعت كنند اما ظاهر آن را به صورت ویستای پر زرق و برق درآورند، می‌توانند روی این برنامه حساب نمایند.
این نرم افزار فایل های اصلی ویندوزتان را تغییر نمی دهد و بعد از پشتیبان گیری از آنها فقط فایل های جدید را جایگزین آن ها می کند ، این ویژگی یکی از دلایل برتری این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه است.یکی از مزیت های این نرم افزار سازگاری با زبان های مختلف است ، یعنی می توانید هر زبانی که دوست دارید برای ویندوزتان انتخاب کنید و این نرم افزار با آن زبان سازگار خواهد بود.
نصب کننده این نرم افزار کاملا سفارشی است و شما می توانید هنگام نصب این نرم افزار هر قابلیتی که دوست ندارید را براحتی غیرفعال کنید. برای مثال می توانید تعیین کنید که بخش خاصی از ویندوزتان بدون تغییر باقی بماند و ظاهرش تغییر نکند.اگر فایلهایی که با ویندوز سازگار نیستند یا در دسترس سیستم نیستند انتخاب کنید (که در حالت عادی باعث قفل شدن ویندوزتان یا آسیب دیدن آن می شود ) ، این نرم افزار به مشکل بر نمی خورد و با تشخیص این استثنائات آن ها را نادیده می گیرد. این عمل باعث می شود که سیستم شما قفل نکند و با مواجه شدن با اینگونه ارور ها ناپایدار نشود و پایداری سیستم شما را تضمین می کند.
اگر ویندوز خود را بروزرسانی کنید این نرم افزار فایل های جدید دریافت شده را تشخیص می دهد و تغییرات مورد نظر (برای تغییر چهره) را بصورت خودکار اعمال می کند ، این کار از کاهش سرعت جلوگیری می کند چون کل فایل ها از نو تغییر نخواهند کرد.
در نهایت اگر شما از کار این نرم افزار راضی نبودید ، حذف کننده ی این نرم افزار تضمین می کند که بعد از حذف این نرم افزار بدون هیچ مشکلی به ویندوز (ظاهر) قبلی خود برگردید و با هیچ مشکلی مواجه نشوید ، چون این نرم افزار هنگام نصب پشتبان گیری کاملی از فایل های اصلی ویندوز را انجام می دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزارVistaMizer 2.5.2.0 :
- ظاهری کاملا شبیه ویندوز ویستا سازگار با ویندوزهای Server 2003 , MCE , XP
- شفافیت منو ها در حد قایل قبول مخصوصا منوی استارت
- تعویض ظاهر فایل های سیستم عامل
- پشتیبانی از زبان های مختلف
- بالا بردن کیفیت نمایش تصاویر بصورت اتوماتیک
- سفارشی بودن تعویض ظاهر قسمت های مختلف
- اضافه کردن وصله های ویندوز
- تغییر آیکونهای ویندوز و تبدیل آن به ویندوز ویستا با بالاترین کیفی
- پشتیبان گیری از فایل های سیستم عاملتان در هنگان نصب
- تغییر ظاهر فایل های جدید گرفته شده بعد از هربار بروزرسانی
- امکان جستجوی برنامه ها در منوی استارت
- عوض شدن منوی استارت و تبدیل آن به استارت منوی ویستا بصورت بسیار زیبا
- برگرداندن ظاهر قبلی سیستم بصورت کامل بعد از حذف شدن نرم افزار
- تغییر صفحه Login و Logout ویندوز ایکس پی و تغییر بوت اسکرین به ویندوز ویستا
- اضافه کردن پس زمینه های زیبای ویندوز ویستا
- و...

Musketeer™ Pro
19-03-09, 18:13
اینا هر کدوم مزایای خودشون رو دارن، ولی ویندوز بلایند بهترین شبیه سازی رو انجام داده. یعنی با یه نگاه ساده هرگز نمیشه تشخیص داد که شبیه سازی شده یا واقعا ویستا هست. خاصیت ترنسپریسی رو خیلی خوب ساخته استارداک
بوت اسکرین و بقیه ی موارد هم راه داره. استارداک برای هر کدوم یه نرم افزار ساخته.

به نظر من زیباترینش استارداک ویندوز بلاینده. ولی خب واقعا باید بگم که راحت ترین نیست. راحت ترین همونیه که تو پست گذاشتی!

Overclocker
19-03-09, 18:16
منظورت از راحت ترین چیه ؟

میتونی یک عکس ازش بزاری بعد از نصبش ؟

Musketeer™ Pro
19-03-09, 19:32
راحت ترین، یعنی اینکه یه فایل رو دانلود کنی و فقط یه برنامه رو نصب کنی و تمام! کل ویندوز عوض بشه. ولی با استارداک بخوای کلش رو درست کنی یه دو سه تایی باید برنامه نصب کنی و همه رو طبق اون چیزی که دوست داری تنظیم کنی. یعنی اسکینهای ویندوز ویستا رو توش فعال کنی. البته کار سختی نیست. ولی به سادگی اون اولی هم نیست!

خوب من الآن نصب ندارمش... شرمنده نمیتونم اسکرین شات بگیرم. ولی تو گوگل سرچ کنی پیدا میکنی

Overclocker
19-03-09, 19:36
ok

فعلا که همون Vista Transformation Pack 9.0 Final (Only the registered members can see the link)رو انتخاب کردم .

Overclocker
24-03-09, 23:18
Vista Transformation Pack 9.0 Final (Only the registered members can see the link)

این و Vista Mizer اصلا بدرد نمیخورن ویستا مایزر که اصلا تعطیله !!!! اون یکی بد نیست ولی بازم مشکلاتش زیاده !!!

فکر نکنم هیچ نرم افزاری پیدا بشه که کامل ظاهر XP رو به ویستا شبیه سازی کنه !!!!

Overclocker
24-03-09, 23:20
خدمت شما
پسوورد:
NINJAwarez.com

فقط همینو DL کنم حله ؟ یا بازم هست ؟:1. (26):

Musketeer™ Pro
25-03-09, 02:24
ببین حسین جان. شما این رو دانلود کن بعد تم ویستا رو هم از سایت خود استارداک بگیر. اضافه کن به برنامه. تقریبا همه چی تمومه فقط میمونه فعال کردن تم!! که کار بسیار ساده ایه

Overclocker
25-03-09, 10:15
DL کردم ، سایت چی ؟ انگلیسی بنویس :1. (38):

فعال کردنش هم بگو .

مرسی

Musketeer™ Pro
26-03-09, 11:46

از اینجا (Only the registered members can see the link)هم میتونی تمهاش رو دانلود کنی. بگرد دنبال تم ویستا. اگه پیدا نکردی آپ میکنم برات :give_rose:

فعال کردنش هم اینه که روی تمی که میخوای کلیک کنی و سمت چپ پایین یه گزینه داره Apply My changes که باید بزنیش!

Overclocker
26-03-09, 15:36
اون سایت رو که دیشب اتفاقی پیدا کردم !

از اونجا هم پیدا نکردم دیشب اعصابم خورد شد از بسکی توش تم گزاشته بودن !!!!

فکر کردم منظورت کرک کردن هست نه اون :دی

حالا زحمتشو بکش آپلود کن + عکسشم بزاری ممنون میشم .

Musketeer™ Pro
26-03-09, 19:20
چشم آپ میکنم... 16 مگه... آپ شد همین پست رو ویرایش میکنم
--------------------------------------------------------------------------------------------

اینم خدمت شما داش حسین (Only the registered members can see the link) :give_rose:

Overclocker
27-03-09, 00:16
محمد جان هیچ جایی پیدا نمیشد آپلود کنی ؟؟!!! این دیگه کجاست فقط میشه با خود مرورگر دانلود کرد !!

احیانا رپید شیر اپلود کنی .... :دی

خیلی ممنون:give_rose:

Musketeer™ Pro
27-03-09, 02:30
آقا بفرما این (Only the registered members can see the link)از چند تا سرور

Overclocker
27-03-09, 17:38
عزیز همون رپید کافی بود :دی !!!!

خیلی زحمتت شد .

Musketeer™ Pro
27-03-09, 18:45
نه حسین جان چه زحمتی...