PDA

مشاهده نسخه کامل : » بحث در مورد بهترین نرم افزار Download Manger

™Ali
18-03-09, 17:27
خیلی وقته که پیش خودم فکر می کنم بهترین دانلود منجر موجود در جهان چه برنامه ای میتونه باشه؟
همون طور که می دونید دانلود کردن بدون دانلود منجر خیلی زمان می بره ودر صورت عدم استفاده از اون امکانات زیادی رو از دست میدیم.
سعی شده که دانلود منجر های معروف تو نظر سنجی باشند پس شما هم لطف کنید در نظر سنجی شرکت کنید. :wink:
هم چنین دانلود منجرهای مربوط به شبکه Torrent اضافه شد تا دوستان گیر ندند که چرا نیست! :1. (38):
و در کل اینطور شد که ایت تاپیک رو زدم تا نظرات شما عزیزان رو جویا بشم :give_rose:

™Ali
18-03-09, 23:37
دوستان اگر تو نظرسنجی شرکت می کنید حتما دلایل خودتون رو ذکر کنید. :yes:
من به Free Download Manger رای دادم چون:
1- قابلیت ساختن نسخه Portable از خودش رو داره که به راحتی میشه با فلش تو جاهای دیگه اونو با همون تنظیمات منتقل کرد. - Make Portable Version With All Settings
2- مثل IDM یعد از دانلود فایل های دریافتی مشکل ندارند. مثلا وقتی یه فایل Zip رو دانلود می کنم دیگه Extract نمیشه! - Zip files partial download
3- کاملا مجانی و رایگان است. - It's Free
4- از نظر سرعت دانلود اصلا از FlashGet و DAP و.... کم نمیاره! - Download acceleration
5- میشه باهاش فایل های Torrent رو دریافت کرد. ویدئو های ,MySpace,GoogleVideo,Youtube رو هم دانلود میکنه.- Flash& Torrent Download
6- قابلیت Zip Preview رو داره که قبل از دانلود میشه داخل فایل های Zip رو دید و فایل دلخواه رو دانلود کرد. - Zipfiles partial download
7- قابلیت قابلیت دانلود کامل یک وب سایت ! رو داره. - HTML Spider
8- از زبان های زیادی از جمله فارسی پشتیبانی می کنه!- Multi language support
9- توانایی اجرای فایلهای صوتی و ویدیویی در هنگام دانلود و توانایی تبدیل آنها پس از کامل شدن دانلود - Enhanced audio/video files support
10- توانایی کنترل دانلود منیجر به صورت Remote در کامپیوتری دیگر!- Remore Control
11- قابلیت آپلود فایل توسط دانلود منیجر - Upload Manger
12- توانایی زمان بندی دانلود ها - Smart file management and powerful scheduler
لینک دانلود (Only the registered members can see the link) - نسخه کامل
لینک دانلود (Only the registered members can see the link) - نسخه لایت (نسخه لایت بدون اضافات BitTorrent support, video conversion, upload manager و پکیج زبان ها می باشد که بعدا می تونین به صورت Plugins دانلود نمایید)

می بینید که از هر نظر تقریبا کامله. با اینکه Free هست ولی از FlashGet و IDM و DAP بیش تر امکانات داره :1. (10):

scw
19-03-09, 03:10
inter download manager از همه بهتره هم سزعتش بالاست هم راحت update میشه

Labyrinth
19-03-09, 07:22
من از دیرباز طرفدار اربیت بودم و هستم حالا چرا !!

امکان دانلود هر فایلی که در صفحه لود بشه ( برای برداشتن فایلهایی که انلاین پخش میشن بهترین گزینه هست
پشتیبانی از تکنولوژی P2P که به کار من خیلی میاد
بهینه سازی سرعت اینترنت ( دارای یک هسته بهینه ساز در برنامه )
توانایی دانلود از سایتهایی که قابلیت ادامه دانلود رو ندارند ( مثلا رپیدشر )
محیط کاملا ساده + امکانات خوب
دارای پشتیبانی از زبان فارسی
کاملا رایگان و بدون هیچ تبلیغات در برنامه
توانایی زمان بندی دانلود
دارای سیستم حفاظت فایل ( برای جلوگیری از خرابی فایل در حین دانلود )
و ...

DaaDaa
19-03-09, 08:31
من از دیرباز طرفدار اربیت بودم و هستم حالا چرا !!

امکان دانلود هر فایلی که در صفحه لود بشه ( برای برداشتن فایلهایی که انلاین پخش میشن بهترین گزینه هست
پشتیبانی از تکنولوژی P2P که به کار من خیلی میاد
بهینه سازی سرعت اینترنت ( دارای یک هسته بهینه ساز در برنامه )
توانایی دانلود از سایتهایی که قابلیت ادامه دانلود رو ندارند ( مثلا رپیدشر )
محیط کاملا ساده + امکانات خوب
دارای پشتیبانی از زبان فارسی
کاملا رایگان و بدون هیچ تبلیغات در برنامه
توانایی زمان بندی دانلود
دارای سیستم حفاظت فایل ( برای جلوگیری از خرابی فایل در حین دانلود )
و ...
من پارسال از ویدیوهای یوتوب هم باهاش دانلود میکردم!

™Ali
19-03-09, 10:38
inter download manager از همه بهتره هم سزعتش بالاست هم راحت update میشه

نه این دلیل نشد بقیه دانلود منجر ها هم سرعت خوبی دارند + آپدیتشون راحت تر از IDM است.(چون Free هستند)
در ضمن پستت یکم آشناست: :1. (38):

Only the registered members can see the link

amirpcp30
19-03-09, 14:13
من یک سال است که از IDM استفاده می کنم ازش راضی هستم.
1-کار با آن ساده است.
2-با تمام مرورگرها کارمیکند.
3-تنضیمات پیشرفته ای دارد.
4-زمانبندی خیلی خوبی داره .
5-راحت وسریع آپدیت می شود.
6-از زبان فارسی پشتیبانی میکنه.
7-می توان یک سایت را کامل دانلود کرد.
8-می توان یک کلید را انتخاب کرد تا با آن جلوگیری کرد از دانلود توسط .IDM
9-می توان فایل هایی که می خواهیم دانلود کنیم را اسخراج کنیم و با یک کامپیوتر دیگر دانلود کنیم.
10-می توان پسوند هایی را که می خواهیم دانلود کنیم را افزایش بدهیم وخودمان به آن پسوند اضافه کنیم.
11-به گفته شرکت سازنده , این نرم افزار سرعت دانلود را تا 500 درصد افزایش می دهد و سریع ترین نرم افزار دانلود دنیاست.

اینهم عکسی از IDM:

این نرم افزار تاکنون توانسته جوایز بسیاری را از آن خود کند که لیست این جوایز را در زیر می بیند:

Armin-N
19-03-09, 14:19
IDM

به دلایلی که دوستمون بالا گفتن

و ابزار کنترل عالی
مثل خاموش کردن بعد از دانلود
زمان بندی دانلود
دانلود کردن پشت سر هم
و حتی دانلود از راپید بدون مشکل (فقط resume نداره دیگه . اما تا حالا وسط دانلود یک بار هم قطع نشده)
یه لینک خراب بشه به راحتی میشه ادامه دانلود رو با یه لینک دیگه حتی از یه سایت دیگه ادامه داد
و ....

™Ali
19-03-09, 17:28
دوستانی که نظرشون رو IDM هست ظاهرا واسشون پیش نیومده که 100 مگ که دارن دانلود می کنند آخر سر ببینند که موقع UnZip کردن پیغام میده که آرشیو خراب است! نمی دونید چقدر حال گیریه!
کسانی که IDM استفاده می کنند 90 درصد این مشکل واسشون پیش اومده. حالا خدا نکنه که فایلی که قراره دانلود بشه 500 مگابایت باشه :1. (26):
خودم به خاطر همین مشکل IDM رو ترک کردم. تازه بعضی وقت ها تو سر هم کردن قطعات دانلودی گیر هم می کنه!
با سپاس:11():

Armin-N
19-03-09, 17:40
نه خداییش واسه من پیش نیومده
چند تا فیلم های 700 تا 1.5 گیگی تو پارت های 100 تا 200 مگی دانلود کردم تا حالا

هر هفته هم سریال لاست میاد دانلود میکنم که 360 مگ هست تو پارت های 100 مگی
اما تا حالا این مشکل رو نداشتم من

فقط یه چیز بدی داره که میشد درستش کرد اینه که تو خود نرم افزار در حال دانلود نمیتونی فایلهای صوتی رو گوش بدی که چی هست
که البته مسیر موقت دانلود رو پیدا کنی قابل دیدنه

™Ali
19-03-09, 17:59
این مشکل IDM دهن منو کامل سرویس کرده! :1. (38):
تعداد Connection هایی که واسه دانلود یه فایل میتونه داشته باشه تا 18 تا میره در صورتی که FreeDownloadManger تا بی نهایت میتونی Connection ایجاد کنی و فایل رو مثلا 50 قسمتی دانلود کنی! (که اصلا پیشنهاد نمیشه.)
قابلیت Zip Preview هم خیلی جالب دقیقا مثل نرم افزار uTorrent میشه داخل فایل Zip رو قبل از دانلود نگاه کرد و قسمت های دلخواه رو دانلود کرد :yes:
به نظرم اگر از FDM استفاده کنی با اون همه امکاناتی که داره و Free بودنش اونو به IDM ترجیح میدی :give_rose:

Armin-N
19-03-09, 18:19
من خودم خیلی از دانلود منیجر ها رو تست کردم
اما FDM رو هنوز نه
و خوشبختانه تعصبی رو IDM هم ندارم

امروز همون پستت رو دیدم سریع FDM رو دانلود کردم و منتظرم یه فایل گیر بیارم برم تو کارش ببینم چطوریه
ظاهرا امکانات خیلی خوبی داره

شاید نظر من رو هم جلب کنه :cool:

amirpcp30
19-03-09, 20:30
من هم دانلود می کنم شاید بهتر از IDM باشه اما تا حالا در نظر سنجی بیشتر به IDM رای داده شده:lol:

feryfrt
20-03-09, 11:44
IDM فقط به خاطره سرعت و راحتي كار .
FDM از نظر سرعت بپاش ميرسه ؟

راستي اگه كسي IDM جديد با كرك جديد رو Linkesh رو داره بزاره ممنون ميشم .

™Ali
20-03-09, 12:09
اصلا اصول کار تمام دانلود منجر ها شبیه به یکدیگره!
فایل رو چند قسمت می کنند و شروع به دانلود کردن اون می کنند و سرعت کار به پهناباند شما بستگی داره.
IDM,FDM,DAP,Orbit Downloader و .. همگی مثل هم دانلود می کنند فقط چیزی که این وسط مهمه اینه که امکانات برنامه چقدر باشه! :1. (23):

راستي اگه كسي IDM جديد با كرك جديد رو Linkesh رو داره بزاره ممنون ميشم .
اینجاست که می بینی برنامه free چقدر خوبه :yes:

CROSSHAIR
21-03-09, 11:04
راستي اگه كسي IDM جديد با كرك جديد رو Linkesh رو داره بزاره ممنون ميشم

Rohham
21-03-09, 13:06
»ن خودم هم IDM دارم و هم DAP9 رو داشتم...
IDM کار کردن باهاش راحته و سرعتشم نسبتاً بالاتر به نظر میاد بعدش یه خوبی خیلی خوبی داره!!!!!!!!اینه که تقریباً زیاد پیج باز کردن رو در هنگام دانلود داغون نمی کنه...حالا DAP هم همین جوریه در صورتی که ظاهرش خیلی زیباتر از IDM امکاناتشم بالاتر؛واس UPLOAD هم بهتره نسبت به IDM اما من خودم در حال حاضر فقط از IDM استفاده می کنم...
:great:

™Ali
22-03-09, 01:20
خب رهام جان منم این تاپیک رو زدم که بگم IDM از همه دانلود منجر ها بهتر نیست.
سعی این تاپیک اینه که بهترین دانلود منجر رو انتخاب کنیم منم اون بالا ذکر کردم:

دوستانی که نظرشون رو IDM هست ظاهرا واسشون پیش نیومده که 100 مگ که دارن دانلود می کنند آخر سر ببینند که موقع UnZip کردن پیغام میده که آرشیو خراب است! نمی دونید چقدر حال گیریه!
کلا IDM فایل هایی که میده بعضی وقت ها ایراد داره ولی دانلود منجرهای خوب و رایگانی دیگه هم وجود داره مثل : FDM و Orbit Downloader !

:1. (40):

feryfrt
22-03-09, 23:01
Ali جان برنامه رايگان خوبه . بايد ديد سرعتش نسبت به FDM چطوره
من يه جا هستم كه send و receive با ديش اينترنت هست ، با IDM كار ميكنم ولي ورژن قديميشه.
واقعاً راضي هستم خيلي قدرتمنده . شنيدم خيلي از نرم افزارهاي Download مثل intenrnet accelatore و... تحت پوشش IDM هستند !

motefarrej
24-03-09, 00:52
سلام
اگه جایی باشین که بخواین کل سرعت اینترنت رو بگیرین واسه دانلود( مثلادانشگاه) IDM فوق العادس ولی اگه بخواین از تورنت بگیرین و یا بخواین از سیستم رپیدباز استفاده بکنین هیچی بهتر از Flashget نیست چون هم رایگانه هم کاردرست

نکته کنکوری که یادم رفت اول بگم: IDM با سیستم رپیدباز زیاد جور نیست ولی Flashget جوره جوره

™Ali
24-03-09, 01:18
من يه جا هستم كه send و receive با ديش اينترنت هست ، با IDM كار ميكنم ولي ورژن قديميشه.
دیش که فقط Receive داره! (البته اگر منظورت دیش ماهواره باشه و استفادت اینترنت ماهواره ای باشه!)

واقعاً راضي هستم خيلي قدرتمنده . شنيدم خيلي از نرم افزارهاي Download مثل intenrnet accelatore و... تحت پوشش IDM هستند !
نه من اینی که گفتی رو تا به حال نشنیدم :yes:

نکته کنکوری که یادم رفت اول بگم: IDM با سیستم رپیدباز زیاد جور نیست ولی Flashget جوره جوره
اگر منظورت سایت Rapidbaz.Com هست باید بگم اون تا به حال ندیدم با دانلود منجری مشکل داشته باشه فقط بعضی وقت ها ترافیک سایت بالاست و دانلود ازش خیلی سخته :wink:
بیش تر هدف تاپیک مقایسه امکانات دانلود منجر هاست وگرنه از نظر سرعت دانلود من هیچ فرقی بین مثلا Orbit و IDM و DAP و FDM و Flashget و .... ندیدم :give_rose:

sAsAn.K
24-03-09, 10:29
مشکل هماهنگی IDM با Rapidbaz کاملا برطرف شده و الان دیگه هیچ مشکلی نداره .

در ضمن هیچ Download Manager ای IDM Based نیست .

feryfrt
24-03-09, 13:50
[quote=™Ali;135005]دیش که فقط Receive داره! (البته اگر منظورت دیش ماهواره باشه و استفادت اینترنت ماهواره ای باشه!)

ali جان سخت ميگيريا . منظور LNB Send , receive روي ديش نصب هست و كلاً اينترنت ماهواره
با Valid IP از France هست.

™Ali
22-07-09, 12:26
FlashGet 1.9.6.1073

Download Here (Only the registered members can see the link)

Crack/Patch Here (Only the registered members can see the link)

دارم دانلود ميكنم ببينم چجورياست! اصلا ارزش اينو داره كه پول بدي واسش ! :1. (38):

Jagvar
22-07-09, 14:32
علی جان از زمانی که من از این فلش گت دانلود می کردم همش مجانی بوده حالا شما چطور کرک براش پیدا کردی؟!!!

™Ali
23-07-09, 19:19
علی جان از زمانی که من از این فلش گت دانلود می کردم همش مجانی بوده حالا شما چطور کرک براش پیدا کردی؟!!!

اگر Free است پس احتمالا اون Optimizer هست که من گذاشتم :wink:

™Ali
11-01-10, 19:32
کسی درباره ی به دانلود منجر خوب نظری نداره ؟! :Love-ssa~! (1):

JEskandari
12-01-10, 05:28
من در حال حاضر از Flashget 3.2 استفاده میکنم البته نسخه 3.3 اون هم اومده .
حالا اینجا یک دلخوری پیش آمد که چرا نرم افزار JDownloader در لیست داونلود ها نیست با توجه به اینکه این نرم افزار کاری را انجام میدهد که بقیه داونلود منیجر ها از انجام آن عاجز هستند و ان اینکه بعنوان مثال بطور اختصاصی برای داونلود از آپلود سنتر ها بهینه شده .همانطور که در عکسی که من گذاشتم میبینید که برنامه در لیست خود بیشتر از 240 فایل دارد که در حال داونلود از سزویس مجانی راپید شیر است و این کار را برای بیش از 300 آپلود سنتر مختلف انجام میدهد حتی مواردی که برای داونلود رمز خواسته میشود سعی در شناسایی رمز مورد نظر نیز میکند.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

amir.45
12-01-10, 10:06
اقا این iIDM با win7 کار نمیکنه!!!ایا نسخه ای هست که به این ویندوز کار کنه؟؟؟

psat
12-01-10, 13:50
اقا این iIDM با win7 کار نمیکنه!!!ایا نسخه ای هست که به این ویندوز کار کنه؟؟؟

سلام.
دوست عزیز شما چه ورژنی از این برنامه رو استفاده میکنید؟

N@VID
12-01-10, 16:58
سلام :

ببخشید احتمالا سیستم شما مشکل داره چرا که من روی ویندوز 7 ، IDM رو مدت هاست نصب کردم
و هیچ مشکلی نیز ندارم !
من با سرعت 256Kb میانگین بین 30 تا 45 سرعت دانلودم هست ، البته با IDM
دوستان سرعت دانلودشون چطوره ؟

این هم سند :

smm1
04-05-10, 13:31
همه شون یه جور کار می کنند در واقع فرقی باهم ندارن چون اکثر سایت ها با سرعت کم دانلو می د ن

Saeed-Milan
05-05-10, 00:12
من چند بار با IDM مشکل چسباندن فایل ها برام پیش اومده ولی تا حالا چیزی که با اون راحت باشم مثل IDM گیر نیاوردم(شخصاً)

Saeed-Milan
05-05-10, 00:13
همه شون یه جور کار می کنند در واقع فرقی باهم ندارن چون اکثر سایت ها با سرعت کم دانلو می د ن

البته تو ایران زیاد فرقی نداره چون سرعت وجود نداره

Saeed-Milan
05-05-10, 00:13

البته تو ایران زیاد فرقی نداره چون سرعت وجود نداره

Saeed-Milan
05-05-10, 00:15
سلام :

ببخشید احتمالا سیستم شما مشکل داره چرا که من روی ویندوز 7 ، IDM رو مدت هاست نصب کردم
و هیچ مشکلی نیز ندارم !

این هم سند :

من با خط 512 تا 150 هم رفتم ولی معمولا بین 70 تا 120 هست.

Saeed-Milan
05-05-10, 00:15
سلام :

و هیچ مشکلی نیز ندارم !

این هم سند :

من با خط 512 تا 150 هم رفتم ولی معمولا بین 70 تا 120 هست.

MARINE
05-05-10, 01:39
چرا من به این مشکل با IDM هست بر خوردم من یک فایل 400 Mb رو دانلود کردم که zip بود

خواستم فایل رو Exctract کنم نشد پیغام Error میداد

اعصابم خوردشد

mory44
27-03-11, 11:35
flashget بهترینه

من بعد از استفاده از چندین دانلود منیجر flashget رو انتخاب کردم

1. سرعت دانلود بالا
2. اگه شروع به دانلود کنه دیگه محاله مطلبی رو که دانلود میکنه سالم تحویل نده
3. در سایت هایی که آدرس سایت رو نوشتن و گفتن که کپی پیست کنید در قسمت نوار آدرس فقط کافیه که آدرس رو کپی کنید نرم افزار به صورت خودکار صفحه دانلود رو باز میکنه
4. قابلیت ایست و ادامه دانلود صد ها بار
5. اگر فایلی رو نصف کاره دانلود کرده باشید با وصل مجدد به اینترنت نرم افزار خودکار شروع به ادامه دانلود میکنه

البته ممکنه سایر دانلودر ها هم امکاناتی مشابه داشته باشند

اما این نرم افزار هنگام نصب و پاک کردن هنگام دانلود فایل و... هیچ مشکلی نداره

™Ali
07-04-11, 08:48
flashget بهترینه

من بعد از استفاده از چندین دانلود منیجر flashget رو انتخاب کردم

1. سرعت دانلود بالا
2. اگه شروع به دانلود کنه دیگه محاله مطلبی رو که دانلود میکنه سالم تحویل نده
3. در سایت هایی که آدرس سایت رو نوشتن و گفتن که کپی پیست کنید در قسمت نوار آدرس فقط کافیه که آدرس رو کپی کنید نرم افزار به صورت خودکار صفحه دانلود رو باز میکنه
4. قابلیت ایست و ادامه دانلود صد ها بار
5. اگر فایلی رو نصف کاره دانلود کرده باشید با وصل مجدد به اینترنت نرم افزار خودکار شروع به ادامه دانلود میکنه

البته ممکنه سایر دانلودر ها هم امکاناتی مشابه داشته باشند

اما این نرم افزار هنگام نصب و پاک کردن هنگام دانلود فایل و... هیچ مشکلی نداره

FlashGet همون ورژن قدیمی 1.9.6 ـش خوب هست. ورژن های جدیدش سنگین و بسیار مسخره به نظر میاد. من Orbit رو ترجیح میدم. از نظر امکانات هم FDM حرف نداره.