PDA

مشاهده نسخه کامل : خريد mp3player

bird
17-03-09, 18:03
با سلام
قصد خريد يك mp3 player تا پنجاه هزار تومان دارم، دوستاني كه در اين زمينه تجربه دارند اگر راهنمايي كنند ممنون مي شم.
يك دونه Creative MP3 Player V100 2GB تو سايت ها گشتم پيدا كردم حالا نمي دونم خوب يا نه!!!!!!!
با تشكر

SOHR@B
17-03-09, 23:34
دوست من 53 بده یه دونه کریتیو
zen pluse ston
من دو روزه گرفتم ازش راضیم
قبلا ایپاد نانو داشتم از اون بهتر نباشه بدتر نیست
در کل عالیه
نسبت به قیمت

AMD>INTEL
17-03-09, 23:40
ترنسد 4 گيگ قيمتش 55 هست . فكر مناسب هست . گارانتي مرات . من هميشه از محصولات ترنسند راضي بودم

sAsAn.K
18-03-09, 13:28
دوست عزیز هر چی میگیری پول برای MP3 Player هایی مثل Marshal ، Aptech ، Leono و سایر مارک های نا مرغوب چینی نده که ضرر می کنی .
یه 10 تومن بزاری روش یه Creative T200 2GB میتونی بگیری .
Creative Zen Stone Plus 2GB هم هست .

نظر من : Zen Stone Plus 2GB

bird
19-03-09, 19:57
سلام خدمت شما دوستان عزيز
از اينكه لطف كرديد و منو راهنمايي كرديد ممنونم.
مدلي كه راهنمايي كرديد مدل خوبي من تو شهرستان قيمت كردم 71500 كه فروشنده تا 67000 تومان هم پايين اومد، اما مشكل من فقط با باطريش. اگه اشتباه نكنم بايد بزنم به كامپيوتر تا شار‍ژ بشه و گويا زياد هم طول مي كشه!!!!
اين مدل CREATIVE MuVo V100 2GB را دوستان صلاح مي دونند؟
ا لبته نمي خوام كيفيت را فداي يك باطري بكنم، اما مي خوام بدونم از لحاظ كيفيت صدا فرق چنداني با هم دارند؟
باز هم از راهنماييتون ممنونم.

SOHR@B
19-03-09, 22:36
سلام خدمت شما دوستان عزيز
از اينكه لطف كرديد و منو راهنمايي كرديد ممنونم.
مدلي كه راهنمايي كرديد مدل خوبي من تو شهرستان قيمت كردم 71500 كه فروشنده تا 67000 تومان هم پايين اومد، اما مشكل من فقط با باطريش. اگه اشتباه نكنم بايد بزنم به كامپيوتر تا شار‍ژ بشه و گويا زياد هم طول مي كشه!!!!
اين مدل CREATIVE MuVo V100 2GB را دوستان صلاح مي دونند؟
ا لبته نمي خوام كيفيت را فداي يك باطري بكنم، اما مي خوام بدونم از لحاظ كيفيت صدا فرق چنداني با هم دارند؟
باز هم از راهنماييتون ممنونم.
شارژ کامل 2.5 تا 1.5 ساعت
هم با کامپیوتر هم یه اداپتور داره که باید بگیری