PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقه نوروز 88 شرکت اینده سیما (GREEN) و سایت شهر سخت افزار با جوایز ویژه

J.Omrani
12-03-09, 09:59
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،

ابتدا و پیشاپیش از طرف شرکت آینده سیما، فرارسیدن سال جدید 1388 را به همه دوستان و سروران عزیزم، تبریک عرض می نمایم. امیدوارم تمام کاستی ها و نواقص کار ما در سال گذشته را به امید ارتقای آتی، بخشیده و همچنان انتقادات و رهنمودهای کارشناسانه خویش را از ما دریغ نفرمایید.

طبق هماهنگی های به عمل آمده با مدیریت محترم سایت شهر سخت افزار، امسال نیز افتخار برگزاری مسابقه نوروزی را با کمک و مساعدت همگی شما دوستان عزیزم، خواهیم داشت.

این مسابقه دارای سه سوال در بخش اصلی است که برای شرکت در آن، لازم است تا به همگی سوالات مطرح شده، پاسخ مشروح داده شود و پس از اتمام تاریخ برگزاری (1388/2/15) به سه پاسخ برتر ، جوایز ویژه (که قطعا ناقابل خواهند بود) اهدا خواهد شد.

- سوال اول: آیا قیمت هر محصول، معرف کیفیت آن محصول خواهد بود؟

- سوال دوم: عبارت GREEN Product که برای برخی محصولات و قطعات الکترونیکی به کار می رود، معرف چیست؟

- سوال سوم: به صورت کلی، چه پارامترهایی در افزایش راندمان یک محصول تاثیر گذار خواهند بود؟

Only the registered members can see the link

جایزه نفر اول، یک دستگاه پاور GP885B به ارزش تقریبی 165.000 تومان

جایزه نفر دوم، یک دستگاه پاور GP585B به ارزش تقریبی 90.000 تومان ( زمان عرضه، ابتدای تابستان88 )

جایزه نفر سوم، یک دستگاه پاور GP430A به ارزش تقریبی 40.000 تومان

همچنین این مسابقه دارای یک سوال در بخش جانبی است که برای شرکت در آن، لازم است تا صرفا نظرات شخصی و دیدگاه خود را بیان فرمایید و پس از اتمام تاریخ برگزاری (1388/2/15) به قید قرعه و به یک پاسخ برتر ، جایزه ویژه (که قطعا ناقابل خواهد بود) اهدا خواهد شد.

- سوال جانبی: در طی سالهای اخیر، چه مشکلاتی در محصولات شرکت اینده سیما ( با علامت تجاری GREEN ) مشاهده فرموده اید و پیشنهاد شما برای کمک به ما در جهت رفع آنها چیست؟

جایزه جانبی، یک دستگاه کیس Galaxy به ارزش تقریبی 150.000 تومان

با تقدیم احترام

Shahryar
12-03-09, 17:28
باتشکر ویژه از شما آقای عمرانی بابت همکاری و لطفی به شهر سخت افزار دارید . :1. (21):

دوستان عزیز پاسخ های خودشون به سوالات مسابقه را به ایمیل mosabeghe [at] shahrsakhtafzar.com بفرستند تا بعد از تاریخ مشخص شده برای ارسال نتایج بررسی شده و نتایج اعلام شود .

باتشکر :give_rose:

javadshahvand
16-03-09, 12:32
با سلام و خسته نباشید خدمت مهندس عمرانی عزیز و شهریار جان

یک سوال اینکه بنده جواب مسابقه را از طریق جی میل(javadshahvand) سند کردم منتهی مشخصات فردی خودم رو ذکر نکردم ،مشکلی ندارد?

مهندس عزیز انشاءا... هر سال بهتر از سال قبل شاهد موفقیت های جدید و گسترده تر شرکت آینده سیما باشیم

ممنون

Shahryar
16-03-09, 17:51
با سلام و خسته نباشید خدمت مهندس عمرانی عزیز و شهریار جان

یک سوال اینکه بنده جواب مسابقه را از طریق جی میل(javadshahvand) سند کردم منتهی مشخصات فردی خودم رو ذکر نکردم ،مشکلی ندارد?

مهندس عزیز انشاءا... هر سال بهتر از سال قبل شاهد موفقیت های جدید و گسترده تر شرکت آینده سیما باشیم

ممنون

جواد جان لطفا مشخصات خودتون را هم بفرستید :give_rose:

Shahryar
17-03-09, 17:05
صفحه اختصاصی مسابقه هم در شهر سخت افزار ایجاد شد + بنر های مخصوص مسابقه ... (Only the registered members can see the link):give_rose:

Shahryar
13-04-09, 13:50
امروز ایمیل های پاسخ را چک می کردم . باعث افتخار هست که امسال تعداد بسیار زیادی شرکت کردند . :1. (23):

عزیزانی که شرکت نکردند تا 15 اردیبهشت فرصت هست ، وقت را از دست ندید ! :1. (21):

N@VID
24-04-09, 15:11
سلام :

من سوتی دادم و نام ، نام خانوادگی ، نام پدر و شماره شناسنامه فرد شرکت کننده را ننوشتم !
به چه شکل می تون اصلاح کنم .

در ضمن از مهندس عمرانی عزیز و شهریار عزیز نیز بابت این مسابقه تشکر ویژه دارم .

ViViD
10-05-09, 12:25
درود
خبری از مسابقه نشد گفتم تاپیک رو بیارم بالا
منتظریم

Shahryar
10-05-09, 15:16
دوستان منتظر باشند نتایج دارند بررسی اولیه میشند . :1. (23):

DaaDaa
17-05-09, 19:40
منتظران را به سر آمد نفس! Only the registered members can see the link
(نمی دونم چرا به دلم برات شده مقام میارم!!! Only the registered members can see the link جایزه ماکسیمای بادمجونی بود؟ Only the registered members can see the link )

AMD>INTEL
17-05-09, 20:25
من مادرم دبیر هست به اسم اون شرکت کردم .

O R A C L E
18-05-09, 00:11
ببخشید دوستان خبری از نتایج نشد ؟

D J V A H I D
18-05-09, 06:47
ببخشید دوستان خبری از نتایج نشد ؟

دوست من ... نتایج در حال بررسی اولیه میباشند ... لطفا صبور باشید ... فکر میکنم که به دلیل نزدیک بودن جوابها به یکدیگر اعلام نتیجه مشکل به نظر برسه ... اینه که به نظر من طول کشیده ...!!! :1. (26):

Surpriser
18-05-09, 09:58
سلام دوستان.راستش من طبق توضیحات صفحه اول فروم شرکت کردم و نام و شماره شناسنامه و... رو ننوشتم.مشکلی که پیش نمیاد؟

Shahryar
18-05-09, 17:19
سلام دوستان.راستش من طبق توضیحات صفحه اول فروم شرکت کردم و نام و شماره شناسنامه و... رو ننوشتم.مشکلی که پیش نمیاد؟

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد در صورتی که جزو برندگان باشید بهتون ایمیل میزنیم . :1. (21):

mhaf
21-05-09, 13:48
نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد در صورتی که جزو برندگان باشید بهتون ایمیل میزنیم . :1. (21):
آقا شهریار هنوز مشخص نشده؟

mhaf
28-05-09, 11:10
کسی جواب نداد پس نتایج چی شد؟

Shahryar
28-05-09, 11:18
دوست عزیز نزدیک به 400 شرکت کننده وجود داره ! برای داوری درست باید تک تک این ها را کامل خوند و طبیعی هست که تا الان داوری اولیه به اتمام نرسیده . :give_rose:

mhaf
28-05-09, 16:09
دوست عزیز نزدیک به 400 شرکت کننده وجود داره ! برای داوری درست باید تک تک این ها را کامل خوند و طبیعی هست که تا الان داوری اولیه به اتمام نرسیده . :give_rose:
ممنون آقا شهریار
فکر نمیکردم این قدر شرکت کننده وجود داشته باشه
راستی یه سوال:
جوابها رو مهندس عمرانی عزیز هم میبینه یا فقط شما و گروهتون تصحیح میکنید؟

Shahryar
28-05-09, 16:41
ببینید 400 نفر شرکت کردند که 50 درصدشون جواب کامل دادند و داوری نهایی میشند ازین بین ما یک داوری اولیه میکنیم و داوری نهایی با خود جناب عمرانی هست که طراح سوالات هستند و بهتر از بقیه میتونند برنده نهایی را انتخاب کنند . :give_rose:

mhaf
29-05-09, 19:18
ببینید 400 نفر شرکت کردند که 50 درصدشون جواب کامل دادند و داوری نهایی میشند ازین بین ما یک داوری اولیه میکنیم و داوری نهایی با خود جناب عمرانی هست که طراح سوالات هستند و بهتر از بقیه میتونند برنده نهایی را انتخاب کنند . :give_rose:
ممنون از پاسخ کاملتون
خیلی خوبه که سخت افزار اینقدر مشتاق داره
خیلی خوشحالم از این بابت
امیدوارم علم سخت افزار هر روز تو ایران بیشتر طرفدار داشته باشه

O R A C L E
11-06-09, 18:58
هنوزم که خبری نشده
حداقل جواب ها رو اینجا بگید ببینیم چیکار کردیم !
اگه درست گفته باشیم منتظر باشیم .
اگه هم اشتباهه که دیگه منتظر نباشیم !
راستی تیم داوری بر چه اساسی پاسخ درست رو انتخاب میکنه ؟

D J V A H I D
20-06-09, 23:53
حدود 4 ماه و نیم هست که از عمر این تاپیک میگذره و همچنان خبری نیست ... اگه Cancel شده ...اعلام کنید لطفا ... :great:

Shahryar
21-06-09, 10:41
والا من خیلی وقت پیش برای آقای عمرانی فرستادم ولی به دلیل مشکلاتی که خودتون میدونید اینترنتشون مشکل داشته و نتونستند ایمیل را دریافت کنند .

به هر حال فکر نمیکنم بیشتر از چند روز دیگه طول بکشه که چون ما که فرستادیم و جناب عمرانی نتیجه نهایی را اعلام میکنند به زودی . :1. (21):

J.Omrani
25-06-09, 11:26
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،

ابتدا بابت تاخیر در اعلام نتایج از همه شما دوستان خوب عذرخواهی می کنم. همانطور که جناب آقای شهریار بارانی اشاره فرمودند، مرور و تصفیه اولیه جواب های ارسالی شرکت کنندگان محترم، به دلیل تعدا بالای پاسخ ها، زمان زیادی را از وقت تیم بررسی کننده گرفت و در نهایت تعدادی از عزیزان شرکت کننده به بخش نهایی مسابقه راه یافتند.
در این مرحله با توجه به جوابهای کامل و خوبی که اغلب دوستان ارائه نموده بودند، انتخاب سه نفر ، کاری بسیار سخت و زمان بر بود که با توجه به اصل بی طرفی، مسئولیت سنگینی را به دوش تیم R&D گذاشته بود. ولی لذت مرور پاسخ ها و رسیدن به نکات جالب ذکر شده در آنها، موجب ایجاد یک جو بسیار دوست داشتنی در محیط کار ما شده بود که جا دارد از طرف خودم و سایر همکارانم از تمامی شما دوستان عزیز و شرکت کنندگان محترم، تشکر ویژه و قدردانی نمایم.هر چند که به دلیل محدودیت های موجود، فقط می بایست چهار نفر برتر انتخاب گردند و این بدترین قسمت مسابقه برای ما بود که لازم می دانم از اینکه قادر به اهدای جوایز به سایر دوستان عزیز شرکت کننده نیستیم، پیشاپیش از ایشان عذرخواهی نمایم و امیدوارم شاهد این حضور فعال شما عزیزان در سایر مسابقات آتی نیز باشیم. انشاا..

و اما نفرات برگزیده در بخش اصلی مسابقه به شرح ذیل می باشند:

نفر اول: جناب آقای محمد حسینی مقدم با امتیاز 15 از 15 برنده یک دستگاه پاور GREEN مدل GP885B

نفر دوم: جناب آقای مسعود سلیمی با امتیاز 13 از 15 برنده یک دستگاه پاور GREEN مدل GP585B

نفر سوم: جناب آقای رضا سلطانی با امتیاز 11 از 15 برنده یک دستگاه پاور GREEN مدل GP430A

و برنده خوش شانس مسابقه در بخش جانبی که به قید قرعه از بین پاسخ های منتقدانه انتخاب گردید:

جناب آقای ایمان عقیلیان برنده یک دستگاه کیس GREEN مدل GALAXY

در پایان ضمن تبریک به برندگان محترم مسابقه و امید به تکرار این حضور فعال در مسابقات آتی، از ایشان تقاضا دارم تا هر چه سریع تر نسبت به ارسال مدارک ذیل به صورت پیغام خصوصی برای مدیریت محترم سایت و یا آدرس پست الکترونیکی mosabeghe@shahrsakhtafzar.com اقدام فرمایند:

- اسکن از صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی
- آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی
- شماره تماس ثابت و در صورت امکان شماره تلفن همراه
- آدرس پست الکترونیکی e-mail

با تقدیم احترام

ALIRE7A
25-06-09, 13:11
با سلام

مهندس جان خسته نباشید

لصفا پاسخ کامل رو بزارین تا ما هم استفاده کنیم

مخصوصا اون قضیه گرین رو :1. (38):

با تشکر

Shahryar
25-06-09, 15:31
با پرهیز از هر گونه زیاده نویسی نتایج این مسابقه بر روی وب سایت شهر سخت افزار قرار گرفت :

برندگان مسابقه نوروزی سال 1388 مشخص شدند
(Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
25-06-09, 19:28
مهندس ممنون . هميشه عالي

Mahdi_Moosavi
25-06-09, 20:22
جا داره از مهندس عمرانی و شهریار عزیز کمال تشکر رو داشته باشم .

بنده خودم امسال بنا به مسائلی ترجیح دادم شرکت نکنم .

به برندگان مسابقه هم تبریک می گم .

انشاالله اینگونه مسابقات در سال های آینده هم استمرار داشته باشه .

با تشکر / . :11():

O R A C L E
27-06-09, 19:21
منم به همه ی دوستان تبریک میگم .
واقعا اینطور مسابقه هایی واسه اطلاعات عمومی حرف نداره !
من خودم در طی جستجوهایی که کردم چیزای زیادی یاد گرفتم !
فقط مدیران میشه جواب های 3 نفر اول رو بزارید ببینم چی گفتن ؟
ممنون میشم . :great:

REZASH
27-06-09, 23:20
دوستان مسابقه بعدی انشا الله کی هست
مسابقه تابستانی ندارید

reza76622201
28-06-09, 10:38
با تشکر ويژه از مهندس عمراني. بالاخره توي عمرم يه بار برنده شدم. باورم نميشه. کاش هديش يه خونه 1000 متري بود توي ..... شوخي کردم. بازم ممنونم مهندس عمراني و مديران محترم و گل سايت شهر سخت افزار. من اطلاعاتم رو به ايميل ياد شده ارسال کردم. مي شه بفرمائيد کي دستم ميرسه!؟

mhaf
28-06-09, 10:57
با تشکر ويژه از مهندس عمراني. بالاخره توي عمرم يه بار برنده شدم. باورم نميشه. کاش هديش يه خونه 1000 متري بود توي ..... شوخي کردم. بازم ممنونم مهندس عمراني و مديران محترم و گل سايت شهر سخت افزار. من اطلاعاتم رو به ايميل ياد شده ارسال کردم. مي شه بفرمائيد کي دستم ميرسه!؟
به
پس رضا سلطانی تویی!
تبریک میگم آقا 430 مبارکت باشه

reza76622201
28-06-09, 12:02
به
پس رضا سلطانی تویی!
تبریک میگم آقا 430 مبارکت باشه

آره منم. ممنونم دوست عزيز. قابل شما رو نداره. بگم واسه شما بفرستنش!؟ بي تعارف.

:11():

javadshahvand
28-06-09, 15:31
مبارکه رضا جان انشا اله موفقیت های بهتر ...

mhaf
28-06-09, 16:22
آره منم. ممنونم دوست عزيز. قابل شما رو نداره. بگم واسه شما بفرستنش!؟ بي تعارف.

:11():
آدرس رو تو PM فرستادم.دی....
ممنونم دوست عزیز شما لطف داری.
مبارکت باشه ایشالا چرخش براتون بچرخه.

iman.aghili
28-06-09, 17:20
با تشکر از مدیران و دست اندرکاران
من نهایت سعی خودم رو کردم و برای جوابها از تجربیات عینی خودم استفاده کردم

بازم تشکر............

AMD>INTEL
28-06-09, 21:26
منم تبریک میگم به دوستان .

iman.aghili
28-06-09, 21:40
مشخصات تکمیلی به mosabeghe@shahrsakhtafzar.com فرستاده شد

با تشکر

reza76622201
29-06-09, 07:15
مبارکه رضا جان انشا اله موفقیت های بهتر ...
ممنونم از لطفت دوست عزيز. همچنين واسه شما. :11():

Question PCN
12-07-09, 08:50
سلام دوستان ___ به سلامتی مثل اینکه جواب ها هم اومده !!! لطفا جواب سوالات دوسانمون که برنده شدند رو بذارید ما هم ببینیم ___من خیلی امید داشتم !!! :1. (28):ولی برنده نشدم !!!

iman.aghili
12-07-09, 15:10
اگر هم لطف کنید و بگید جوایز کی ارسال میشود هم ممنون میشویم.
مشخصات خیلی وقته که به ایمیل مورد نظر ارسال شده است:whistle:

Shahryar
26-07-09, 12:57
با سلام خدمت کاربران گرامی :11():

با وجود انتظار زیاد ما برای ارسال آدرس تمامی برندگان امسال مسابقه نوروزی شهر سخت افزار متاسفانه هنوز آدرسی از جناب آقای حسینی مقدم دریافت نکردیم . لذا امروز آدرس سایر برندگان را برای جناب آقای عمرانی ارسال کردیم و همچنان منتظر این دوست عزیز هستیم .

اگر از عزیزانی کسی ایشون را میشناسه لطف کنه و به ایشون خبر بده .

شاد باشید
شهریار :give_rose:

محمد.ح
28-07-09, 00:18
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان گرامی و همچنین مدریت محترم سایت :1. (23):

با عرض شرمندگی من همین امروز در حالی که میل رو چک میکردم که به نامه شما برخوردم.

متاسفانه من در حال حاظر مدارک مورد نیاز رو ندارم و فقط ادرس رو ارسال کردم.انشاالله در یکی دو روز اینده در صورت نیاز حتمی مدارک مورد نیاز رو اسکن و ارسال خواهم کرد.

از سایت خیلی خوب شهر سخت افزار و همچنین اسپانسر این مسابقه( شرکت اینده سیما) تشکر میکنم.:11():

به دوستان دیگرم هم که توانستند در این مسابقه مدارج خوبی رو کسب کنند تبریک میگویم :1. (10): و ارزوی موفقیت برای تمامی دوستان عزیز را دارم. :wink: