PDA

مشاهده نسخه کامل : Dell XPS 1530 With vista & linux

nice
11-03-09, 16:39
سلام من قصد خرید یک لبتاپ dell xpx 1530 را دارم یک راهنمایی میخواهم

۱- من با ورژن های ویستا آشنت نیستم ولی نسخه Windows Vista Ultimate SP1 OEM February 2009 از سایت p30world خریدم نظرتون را بگید آیا این نسخه مشکل امنیتی دارد یا خیر و آیا برای لب تاپ که من خواهم گرفت مناسب است یا ویستا خودش مناسب است آخه من از نسخه ۶۴ بیت میخوام استفاده کنم ؟

۲- من در کنار ویستا اوبنتو (لینوکس) نیز نصب خواهم کرد و توسط برنامه شبیه ساز virsual box یک ویندوز xp نیز همراه بسته های آفیس یا بازی های مورد نظرم در داخل لینوکس نصب خواهم کرد تا در محیط لینوکس محدود نشوم و سریع به فتوشاپ یا ... دسترسی داشته باشم آیا فشار ه باطری دو برابر خواهد شد یا فشار خاصی در استفاده از لینوکس به لب تاپ خواهد آمد که مشکل پیدا کند ؟

۳- بهترین راه برای استفاده و افزایش طول عمر باطری و لب تاپ چیه توصیه که از تجربه بدست آمده را لفا بگید؟

یا علی

ravi22
17-05-09, 17:05
سلام.
خود مایکروسافت هم اذعان داشته ویستا برای لپ تاپ ها مناسب نیست. شما چرا از RC1 ویندوز 7 که محصولی ایده آل برای لپ تاپ هاست استفاده نمی کنید.
2- باتری خودتون رو برای اولین بار 8 ساعت با لپ تاپ خاموش شارژ کنین. هرگز همزمان با اتصال برق و باطری با هم با لپ تاپ کار نکنین.

farzane_2009
16-06-09, 14:30
با سلام.ببخشيدشما گفتين همزمان از برق و باتري استفاده نكنيم.من نميدونستنم.
ميشه راهنمايي كنين اگه بخوايم از برق استفاده كنيم و به باتري آسيب نرسه چه كار كنيم؟
ممنونم.

farzane_2009
17-06-09, 00:17
با سلام .ببخشيد ميخواستم بدونم اگه باتري لب تاب رو در بياريم و از برق استفاده كنيم اشكالي پيش نمياد؟ممنون.