PDA

مشاهده نسخه کامل : استفاده از مودم كامپيوتر بعنوان گوشي تلفن...!

aliha499
09-03-09, 13:55
:1. (27): دوستان عزيز درود بر شما...

من يه مشكلي دارم و مي خوام اونو با شما در ميون بزارم ، اميدوارم به نتيجه برسم. و اما مشكل :

- مدتي است كه مي خواهم با استفاده از مودم كامپيوتر ، اقدام به برقراري تماس تلفني كنم. در ابتدا مودم من گيگابايت بود و از امكانات Voice در اون خبري نبود. با كمي چرخ زدن توي اينترنت متوجه شدم كه بايد مودم من امكانات Voice داشته باشه. يعني ورودي و خروجي صوتي داشته باشه. به همين دليل دست بكار شدم و يه مودم اينتل Voice دار تهيه كردم. روي اون 2 تا فيش ميكروفون و اسپيكر دارد. همچنين يه هدست نيز تهيه كردم و فيش هاي اون رو به ميكروفون و اسپيكر وصل كردم...

- حالا مشكل از اينجا شروع شد و اين بود كه صداي طرف مقابل را مي شنوم ، اما صداي من به طرف مقابل منتقل نمي شود. ميكروفون را با Wizard هاي سخت افزاري ويندوز تست كردم و به خوبي كار مي كند. همچنين در بخش تنظيمات Voice ويندوز ، ورودي و خروجي را مي توانيد روي كارت صدا و يا مودم تنظيم كنيم. اما نتيجه همچنان همان بود و صداي من ارسال نمي شود.

- با اين شرايط ، دوستان گرامي آيا تا به حال با اين مشكل روبرو شده ايد و نتيجه چي بوده است؟ در صورت داشتن تجربه در اين زمينه ، خواهشمندم راهنمائيم كنيد.

:1. (2):
با تشكر
بهروز عليها (aliha@usa.com)

Labyrinth
09-03-09, 17:21
سه تا مورد وجود داره که شما باید بهش توجه کنید

1- درایور مودم رو حتما چک کنید تا قسمت صداش نصب شده باشد
2- در قسمت رکوردینک ورودی رو مودم انتخاب کنید
3 - در تنظیمات رکوردینگ گزینه میکروفن رو انتخاب کنید

:give_rose: