PDA

مشاهده نسخه کامل : شکست ای ام دی در مقابل اینتل! خداحافظ K8!

Shahryar
22-02-07, 18:37
شرکت ای ام دی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پردازنده در جهان در هفته ی گذشته از پردازنده Athlon X2 6000+ پرده برداری کرد !

Only the registered members can see the link

ای ام دی بعد از معرفی سری Core 2 توسط اینتل و برتری این سری نسبت به سری آتلون 64 در پی رسیدن به اینتل و رقابت شانه به شانه گرفت که نتیجه ی آن تولید سری پردازنده های Quad-FX بود که از نظر و قدرت و جواب دادن در بنچ مارک ها و مقایسات باز هم از سری معادل اینتلی خود عقب بود و نتوانست خواسته ی طرفداران و خود شرکت اینتل را بر آورده کند . برای همین شرکت ای ام دی تصمیم به ساخت پردازنده هایی بر جایگزینی سری FX گرفت که از نظر مصرفی و قدرتی ، قدرت بالاتری داشته باشند و از نظر قیمتی گرانی ساخت سری FX را نداشته باشند و بتوانند با قیمتی مناسب به رقابت با رقیب بپردازد . در طی این جایگزینی ای ام دی توانست پردازنده ی Athlon 64 X2 5600+ را جایگزین پردازنده ی AMD FX-62 کند با مقدار مصرفی 89 وات که در مقایسه با 125 وات مقدار مصرفی FX-62 بسیار پایین تر بود و توانایی بیشتری را برای اورکلاک و فعالیت بهتر پردازنده ایجاد می کرد .

در کل بعد از اینکه شرکت ای ام دی تصمیم گرفت ضمن عقب نیوفتادن از شرکت اینتل پردازنده هایی را به بازار عرضه کند که از نظر ارزش خرید بهتر از پردازنده ی معادل اینتلی خود باشد پردازنده های جدیدی را عرضه کرد که به آخرین پردازنده از این سری رسید که دارای تکنولوژی جدید شرکت ای ام دی به نام Energy-Efficient می باشد که توانایی این را می دهد که میزان مصرفی برق را پایین آورده و این امکان را میدهد که هسته ای در حال حاضر سرعت بیشتری دارد و بیشتر اشغال است از میزان بیشتری برق مصرف کند ، این پردازنده ، پردازنده ی Athlon 64 X2 6000+ می باشد که در سرعت هسته ی کاریه 3.0 گیگاهرتز کار میکند . این پردازنده قرار است باز هم جایگزین پردازنده FX-62 شود که چراکه پردازنده ی FX-62 بهترین پردازنده ی دو هسته ای های ای ام دی می باشد . اما این پردازنده دارای 7.1 درصد سرعت بیشتر نسبت به FX-62 می باشد و چیزی حدود 250 دلار ارزان تر از FX-62 می باشد که این می تواند موقعیت بسیار خوبی را برای ای ام دی در بازار پردازنده ها ایجاد کند چراکه رقیب این پردازنده یعنی Intel E6700 از سری Core 2 Duo دارای قیمتی معادل 620 دلار دارد که چیزی حدود 150 دلار ارزان تر از این پردازنده هست . البته لازم به ذکر است که پردازنده یE6700 از این پردازنده در اکثر مقایسه ها بهتر نشان داده اما این مقدار زیاد نیست و نسبت به قیمت 150 دلار ارزان تری بسیار ارزش دارد و برای خرید بیشتر به صرفه هست .

از دید دیگر شرکت ای ام دی دیگر در سری K8 حرفی برای گفتن در مقابل سری Core 2 آینتل ندارد که خود باعث تاسف شرکت ای ام دی هست چراکه بالاترین مدل پردازنده دو هسته ای این شرکت پردازنده Athlon X2 6000+ می باشد که در حد Intel E6700 هست . و بالاترین پردازنده ی دو هسته ای اینتل در رده ی دسکتاپ پردازنده Intel E6800 Extreme می باشد که بسیار قوی تر از این پردازنده است . پس به عبارتی دیگر می توان گفت سری K8 بعد از موفقیت های بسیار چشمگیر برای شرکت ای ام دی مانند Athlon 64 در مقابل سری پنتیوم آورد الان دیگر وقت مرگ این سری هست ! البته این سری ممکن است در از نظر فروش ، فروش خوبی داشته باشد اما از لحاظ قدرتی حرفی برای گفتن در مقابل اینتل ندارند . پس خداحافظ K8 !

چه طور بود خبر باحال بود ؟

باتشکر شهریار:23:

Mehdi_Full
22-02-07, 19:30
ایول شهریار چون اینتل رو خیلی دوست دارم حال کردم با خبرت
از اینجور خبرا خیلی خوشم میاد
KING
22-02-07, 20:03
من تا چند مدت پيش با اي ام دي حال ميكردم از موقه كه Core 2 اومده الان بدم مياد از اي ام دي فقط اينتل دوست دارم اونم از نوع Core 2 ميگن خيلي خوبه
ولي بنظرم مادربردهاش جالب نیست Only the registered members can see the link

ویرایش شد >>> مهراد

Shahryar
22-02-07, 22:09
من خودم طرفدار ای ام دی بیشتر هستم ! اما متاسفانه واقعیتی بود که باید گفته می شد...

قربانت شهریار

WORYA_SH
22-02-07, 22:32
شهریار جان ناراحت نباش شب دراز است و قلندر بیدار .

Zero
22-02-07, 22:32
سلام عمو شهريار ..
آقا اول از همه خودت هم خوب مي دوني كه مقايسه K8 با Core2 كار درستي نيست . اگر بخواي به اين شكل حساب كني بايد در مورد نسل هاي قبل هم همينطوري بگي . مثلا شكست Netburst در مقابل k8 ..
يا حتي قبل تر.. موقع عرضه Athlon XP .
از نظر من AMD به اونچه كه در اين نسل مي خواست رسيد . خيلي خوب هم رسيد . حالا وقته كتار گذاشتن K8 هست ولي نه مرگش ..
به هر حال جالب بود

Shahryar
22-02-07, 22:45
سلام علی خوبی؟
دقت کرده باشی من گفتم که ای ام دی با این سری به چه موفقیت هایی رسید .

کاملا درسته اما ای ام دی دیگه نباید روش پافشاری کنه و فقط بازار را باهاش داشته باشه و بیشتر سعی کنه K8L را بهتر کنه ...

اما یه چیزی را دقت کردی که این پردازنده از Energy-Efficient استفاده می کرد ؟

باتشکر شهریار

M A H R A D
22-02-07, 23:20
چی بگم آخه ؟

همین کافیه :

چندمین شکست متوالی AMD در مقابل Intel

shs

Shahryar
23-02-07, 08:22
البته خیلی مهراد جان خوشحال نشو این چیزه خیلی طبیعیه ! یادته اون زمانی که پنتیوم بود با آتلون 64 ؟! اون هم همین طور بود تا اینکه اینتل معماری Core را جایگزین کرد...

قربانت شهریار

X Ray
23-02-07, 10:08
مرسی شهریار جان!
من هم این شکست رو به همه طرفداران ای ام دی تسلیت عرض می کنم(از جمله خودم!).خیلی از Core 2 خوشم می یاد...عالی هستن...

WORYA_SH
23-02-07, 10:17
ولی به نظر من amd اصلا شکست نخورده شما باید هزینه را هم در نظر بگیرید یه مثال می زنم الان قویترین پردازنده هر دو این دو مدل اینا هستش :

Core 2 Extreme X6800 w/ fan 4MB 1066MHz $999.99

Athlon 64 FX-74 w/ fan 2MB 1000MHz $549.99

همونطور که می بینید intel نزدیک به 2 برایر قیمت داره و ادم انتظار داره هر چقدر پول میده اش بخوره ولی در عمل اینطور نیست یعنی عملکردشون به اندازه قیمتشون تفاوت نداره و اگه شما بیایند 2 پردازنده هم قیمت را مقایسه کنید می بینید amd هیچ شکستی نخورده.

اینم بنچ:

Shahryar
23-02-07, 11:10
ولی به نظر من amd اصلا شکست نخورده شما باید هزینه را هم در نظر بگیرید یه مثال می زنم الان قویترین پردازنده هر دو این دو مدل اینا هستش :

Core 2 Extreme X6800 w/ fan 4MB 1066MHz $999.99

Athlon 64 FX-74 w/ fan 2MB 1000MHz $549.99

همونطور که می بینید intel نزدیک به 2 برایر قیمت داره و ادم انتظار داره هر چقدر پول میده اش بخوره ولی در عمل اینطور نیست یعنی عملکردشون به اندازه قیمتشون تفاوت نداره و اگه شما بیایند 2 پردازنده هم قیمت را مقایسه کنید می بینید amd هیچ شکستی نخورده.

اینم بنچ:

کاملا حرفت را قبول دارم ...

توی خبر هم گفتم ... از نظر قیمتی بسیار پایین تر هست و برای همین بازار را خواهد داشت اما ای ام دی از نظر اعتبار نیاز داره از نظر قدرتی برسه به اینتل!

راستی آخرین خبر :

ای ام دی عرضه K8L را عقب انداخت و باز هم میخواد تا آخر امسال با K8 ادامه بده ...جالبه بدونید توی این مصاحبه مخفی خود شرکت ای ام دی گفته از نظر قدرتی در سال 2007 نخواهد اینتل را گرفت اما در اواسط 2008 اینتل را وادار به معرفی تکنولوژی جدیدی میکنه وگرنه برگ بر میگرده!

باتشکر شهریار:23:

X Ray
23-02-07, 11:17
مرسي از همگي...چند وقت پيش من شنيده بودم كه اي ام دي قيمت هاش رو نصف كرده...اگر اين كار رو نمي كرد الان ديگه فاتحه اش خونده بود...

Dark Devil
23-02-07, 11:22
این دیگه چه جور مقایسه ایه؟؟؟:24::24:
خوب X6800 یه مقدار زیادی از QFX-74 قویتره خوب معلوم هم هست که قیمتش بالاتره ولی E6700 تقریبا معادل QFX-74 ه و در بیشتر موارد از اون قویتره این در صورتیه که قیمت E6700 معادل 520$ که از QFX-74 هم ارزونتره!!!! حالا قیمت اینو چی میگین؟؟:34:

Shahryar
23-02-07, 12:45
این دیگه چه جور مقایسه ایه؟؟؟:24::24:
خوب X6800 یه مقدار زیادی از QFX-74 قویتره خوب معلوم هم هست که قیمتش بالاتره ولی E6700 تقریبا معادل QFX-74 ه و در بیشتر موارد از اون قویتره این در صورتیه که قیمت E6700 معادل 520$ که از QFX-74 هم ارزونتره!!!! حالا قیمت اینو چی میگین؟؟:34:

شایان جان ! چی داری میگی ؟! شما میگی E6700 از QFX-47 قوی تره ؟!؟!؟! :34:

نه عزیزم E6700 همین طوری که من گفتم از FX-62 و Athlon X2 6000+ قوی تر هست ! نا سلامتی ! اون کواد اف ایکس هستا!!!

قربانت شهریار:26:

Dark Devil
23-02-07, 13:21
تو مقایسه هایی که تو اون تاپیک مربوط به پردازنده های چند هسته ای بود گذاشتم اگر دقت کنی QFX-74 همچین قویتر از E6700 نیست تقریبا معادلا!!! یه جاهایی اون یکم جلوتره و یه جاهایی هم...

Shahryar
23-02-07, 15:30
درسته از نظر بنچ مارک برابرند اما شما همین این را هم در نظر بگیر که وقتی چهار تا هسته شد و شیر کردند از نظر قدرت پردازنده خیلی بالاتر میره...

به نظر من هیچ وقت نباید دو هسته ای را با چهار هسته ای مقایسه کرد ...

درسته اما در کل ای ام دی از نظر قیمتی بهتر عمل کرده مثالش توی خبر بود پردازنده Athlon X2 6000+ با E6700 ...

قربانت شهریار

WORYA_SH
24-02-07, 12:18
جناب Vampire Lord فکر کنم این دو پردازنده هم قیمت هستند و شما منظورتون این 2 مورد بوده ولی تو بنچ بازم amd بهتر عمل کرده.

البته همانطور که خودتون گفتین تو بعضی موارد intel بهتر عمل کرده ولی این بر میگرده به طراحی اون game یا نرم افزار که با کدوم یکی بیشتر مچ بوده کلا بهترین برنامه برای تست 3dmark هستش که amd بهتر جواب داده .

Dark Devil
24-02-07, 13:56
کلا QFX-74 در کارهای رندرینگ از E6700 قویتره ولی E6700 در تست های Memory Performance و بازی هایی مثل Quake IV و FEAR در تمام حالت ها چه HR, HQ و چه LR , LQ و در عملیات های Encoding بهتر عمل میکنه و بیشتر این مسائل هم مربوط به Cache بالای پردازنده های اینتل هست:83:

M A H R A D
26-02-07, 21:18
شایان دیگه این قدر بی رحم نباش !

E6700 با اینکه پردازنده خیلی خوبیه ولی در حد و اندازه Quad FX-74 نیست ... (هر چند توی معدودی از بنچمارکها بهتر عمل کرده ولی در کل نمیشه گفت قوی تره)

سپاس

WORYA_SH
27-02-07, 16:18
خوب فکر کنم اگه تعصب را کنار بگذاریم و همزمان قیمت و کارایی را در نظر بگیریم amd هیچ باختی نداشته و برای کاربران معمولی و حرفه ای هنوزهم تولیدات بسیار مناسبی داره.

موفق باشید.

M A H R A D
28-02-07, 15:03
خوب فکر کنم اگه تعصب را کنار بگذاریم و همزمان قیمت و کارایی را در نظر بگیریم amd هیچ باختی نداشته و برای کاربران معمولی و حرفه ای هنوزهم تولیدات بسیار مناسبی داره.

موفق باشید.

معمولی آره ، ولی حرفه ای نـــه !

Manwe
14-03-07, 08:28
حرفه ای هم آره :D
من خودم مو قعی که Core 2 Duo آمد Opteron 144@2.7 GHz داشتم رفتم فروختمش تا اینکه جاش Core بخرم متاسفانه گیرم نیومد . رفتم 1 دونه Athlon X2 4600+ خریدم با مادر بردهای مشکل دار K9N Ultra MSI دیوونه شدم رفتم جاش Asus-M2NE گرفتم بعد 1 هفته Core2Duo 6300 اومد منم رفتم خریدم . با مادر برد Gigabyte P965 DQ6 مشکلی نداشتم ولی بیشتر از 2 GHz نمشد اور کلاکش کرد و به نظرم سیستم لش بود . تا اینکه بایوش F5 اومد بیرون رسیدم به 2.7GHz با فن استوک و استیبل . بعد زد به سرم که CPU رو بکنم 6600 رفتم 6600 خریدم آقا من 1 روز خوش ندیدم تو فرکانس استوک هم استیبل نبودم . 6 ماه تموم من داشتم این ننگ رو به انضمام این که 2 بار Raid-Arrey ام پرید اونم رید 0 هیچی من اطایش را به لقایش بخشیدم و الان 1 Sempron دارم و واقعا راضی تر از Core هستم برای روز مرگی هام . میدونمم دلیلش چیه دلیلش مموری کنترلل اینترنال هستش نه هیچ چیز دیگه . قبول دارم کور سریعتر بود تو گیم ها و خیلی برنامه های دیگه ولی باور کنید Sempron حتی بهتر هستش !!!

Dark Devil
14-03-07, 14:45
حرفه ای هم آره :D
من خودم مو قعی که Core 2 Duo آمد Opteron 144@2.7 GHz داشتم رفتم فروختمش تا اینکه جاش Core بخرم متاسفانه گیرم نیومد . رفتم 1 دونه Athlon X2 4600+ خریدم با مادر بردهای مشکل دار K9N Ultra MSI دیوونه شدم رفتم جاش Asus-M2NE گرفتم بعد 1 هفته Core2Duo 6300 اومد منم رفتم خریدم . با مادر برد Gigabyte P965 DQ6 مشکلی نداشتم ولی بیشتر از 2 GHz نمشد اور کلاکش کرد و به نظرم سیستم لش بود . تا اینکه بایوش F5 اومد بیرون رسیدم به 2.7GHz با فن استوک و استیبل . بعد زد به سرم که CPU رو بکنم 6600 رفتم 6600 خریدم آقا من 1 روز خوش ندیدم تو فرکانس استوک هم استیبل نبودم . 6 ماه تموم من داشتم این ننگ رو به انضمام این که 2 بار Raid-Arrey ام پرید اونم رید 0 هیچی من اطایش را به لقایش بخشیدم و الان 1 Sempron دارم و واقعا راضی تر از Core هستم برای روز مرگی هام . میدونمم دلیلش چیه دلیلش مموری کنترلل اینترنال هستش نه هیچ چیز دیگه . قبول دارم کور سریعتر بود تو گیم ها و خیلی برنامه های دیگه ولی باور کنید Sempron حتی بهتر هستش !!!

عزیزم بی خیال!
من یه E6600 با P5W DH Deluxe گرفتم و رم کینگاستون هیچ مشکلی نداره با فن خودشم تا 3 و 3.2 راحت اور میشه احتمالا سیستمی که شما گرفتی قطعاتش با هم خوب جفت و جور نشدن
چون اشتن بهترین سخت افزار ها دلیل بر کارایی مناسب نیست بعضی وقت ها یه سری چیزا با بعضی قطعات عالی جواب میدن و روی بعضی های دیگه آدم رو کلافه میکنن:14:

Manwe
14-03-07, 18:41
دوست عزیز برداشت کلی نسبت به سخت افزار دارم و این رو هم میدونم که دلیلی وجود نداره که همه 6600 های دنیا خوب اورکلاک بشن یا نه . من از زمان K6 طرفدار پرو پا قرص AMD بودم وقتی Core2 اومد خواستم برای دومین بار اینتل رو امتحان کنم و به این نتیجه رسیدم . Reliability رو میشه به Performance ترجیح داد واقعا . من کل کانفیگ سیستم ام مشکلی نداشته چون قبل 6600 داشتم با 6300 درست نتیجه میگرفتم ولی هیچوقت نتونستم با 6600 ارتباط روانی مناسب رو بر قرار کنم . به نظرم چه 6300@2.7 Ghz چه 6600@2.4 تو کارای روزمره کند تر از آپترون قدیمیم بود . دلیلشم میدونم دقیقا فقط به خاطر مموری کنترلل هستش . کلا بهتون بگم تا موقعی که Nehalem نیاد دیگه سراغ اینتل نمیرم!!!

Manwe
14-03-07, 19:02
I just wanted to have a post 'bout E6700 & QFX-74
Basically QFX-74 is a dual core processor not quad core !!!
it's just dual socket !!!
so if you want to to compare them in terms of price/performance ratio it's not fair , cause you're compairing a Dualplatform System against single one
Each QFX-74 will cost you 'bout 500 bucks , and if you want to make your system operational , you should install two Qfx-74 which will cost you 'bout 1000USD(not 500$) the only reason that make adopting QFX platform reasonable it's ability to support dual platform Quad core next generation K8L processors ,
and once again 'bout memory performance that someone mentioned QFX is using quad Channel Memory controller , and if the operating system supports it capability (just like Linux , Vista ,etc excluding Windows XP) it's bandwidth is double than ordinary Dual channel
so we have to wait and see some Octa-core in real world
and always remember nontheless or even non of today games, and applications are using pure horse power of SMP!!! so you won't get huge performance Gain over Quad or octa core - It's battle of Giants , don't envolve them
but honestly buying 90 nano meters QFX platform is not a good choice , cause it will consume 250 Watts just for processors
as well as the money that you needed to buy those nasty monsters , but believe me if your wallet is so full that you don't know how spend it , buy QFX70 and wait for K8L i think it worth the while

and remember you should compare QFX platform with intel Core2Quad Processors and always remember they're not Native Quad Core platform :)

Dark Devil
14-03-07, 21:20
عزیزم مموری کنترلل اون قدر تاثیر نداره که شما با انجام کار روزمره بخوای متوجه بشی در ضمن شما مگه با PC تون چیکار میکرین که Opteron داشتین ؟؟ آخه این CPU رو معمولا برای سرور ها میبندن
باز هم میگم اینکه شما سیستمتون پایدار نبود به بقیه اجزا هم بستگی داره ممکنه اون مین بورد و رم و گرافیک با 6300 خوب جواب مبداده ولی با 6600 مچ نمیشده

Manwe
14-03-07, 23:10
I've just bought my Opty for it's perfect overclockability and it's wonderful stability
It was socket 939 opteron 144 and that looks real great , and technically I'm doing everything with my computer
i do hate intel it's chipsets , cpu's technologies etc...
but believe me i'm not a newbie , i've changed my memory i've relaxed my timings i've done everything that i've ever could
but my computer always crashed after 2-3 days of working (i mean nonstop working like downloading torrents doing some sort of Prime95 etc....) i've tried all versions of my mobo bios even the beta ones and that doesn't helped me , my processor was supercool i've tried Gskill , Twinmos , Kingstone and non of them helped me even a little
and noone have ever told that gigabyte DQ6 had an issue with 6600
'bout ICH8R i can say it's the worst that i've ever seen i've got my Raid array on nVIDIA board without problem for more than a year
but in 6 months i've lost my data 2 times!!!

and about the memory controller
that's not that matter i know but there's something who's matter and that's that it's not just memory controller as you know amd beside integrating memory controller integrated North bridge with the processor as well and the fact that i've figured out(I haven't heard from reliable sources it's just my experience) is that while you're reading something from CD-rom ,hard drive etc... the system became some sort of laggy with intel processors while amd isn't
i've known some people who've managed to OC 6300 to more than 3.5 GHz but they still got the same problem believe me until intel moves to integrated memory controller nothing will change. the performance rightnow is not such important for me the important thing is stability whom it seems like i won't get it soon enough with intel as you can see with the thomshardware latest stability test (which was netburst stability) you may understand , i'm sure that it's still the same !!!!
you're free to think that i'm racist . that's right, cause i'm really am
i'm not telling you amd got better performance in gaming etc... but i'll tell you it's better in real world performance at least for me

K8L will beat every1
believe me!!!

M A H R A D
14-03-07, 23:19
با شایان جان موافقم.

Memory Controller دیگه فکر نکنم اون قدرها هم که شما گفتید تاثیر داشته باشه ...

من GigaByte P965-DQ6 رو با 6300 میدونم که کاملا Stable & Match هست (تجربه) ولی با 6600 امتحان نکردم و نمیتونم نظر بدم

گاهی اوقات قطعات با هم Match نمیشن و متاسفانه سیستم ، کارایی مورد انتظارمون رو نداره ...

Manwe
14-03-07, 23:23
I'll stick to amd as long as I can :)

M A H R A D
14-03-07, 23:45
I'll stick to amd as long as I can :)

موفق باشی ! Only the registered members can see the link

Trance
03-04-07, 19:33
البته با خرید شرکت Ati بوسیلهamd منتظر ایده های جالب از طرف Amd باشید همانطور که این شرکت مادر بورد های بدون نیاز به گرافیک در دست تولید دارد حتما از نظر معماری جدید بر روی Cpu از اینتل عقب نخواهد افتاد گاهی اوقات اینتل پیشتاز است گاهی اوقات ای ام دی .البته ناگفته نماند هردو شرکت از نظر معماری روی ساخت Cpu ایده های خوبی دارند. البته کاربران کامپیو تر بنا به سلیقه خود و تبلیغات گسترده از هر دو Cpu استفاده می کنند .به امید روزی که هردو شرکت(intel_amd) به جیب مشتریان جهان سوم هم نیم نگاهی کنند که ...................

Shahryar
04-04-07, 14:16
البته با خرید شرکت Ati بوسیلهamd منتظر ایده های جالب از طرف Amd باشید همانطور که این شرکت مادر بورد های بدون نیاز به گرافیک در دست تولید دارد حتما از نظر معماری جدید بر روی Cpu از اینتل عقب نخواهد افتاد گاهی اوقات اینتل پیشتاز است گاهی اوقات ای ام دی .البته ناگفته نماند هردو شرکت از نظر معماری روی ساخت Cpu ایده های خوبی دارند. البته کاربران کامپیو تر بنا به سلیقه خود و تبلیغات گسترده از هر دو Cpu استفاده می کنند .به امید روزی که هردو شرکت(intel_amd) به جیب مشتریان جهان سوم هم نیم نگاهی کنند که ...................

دوست عزیز این تاپیک را ببینید :

این هم معماری جدید اینتل بعد از Core . ببینید ای ام دی با طراحی و نوآوری خود در Power House ( همون مادربورد بدون گرافیک به قول شما ) البته این قطعه به صورت یک CPU/GPU مجتمع کار میکنه . و اینتل هم بعد از اعلام این طرح Nehalem را به بازار میخواد بیاره ...

قربانت شهریار:1. (29):

M A H R A D
04-04-07, 14:33
به امید روزی که هردو شرکت(intel_amd) به جیب مشتریان جهان سوم هم نیم نگاهی کنند که ............

AMD که خیلی خوب داره کار میکنه ! تا حالا چندین بار Cut Price کرده و فکر کنم یه بار دیگه هم میخواد قیمتهاشو Cut کنه ! Only the registered members can see the link

اینتل هم که کم کم داره قیمتها رو میکشه پایین ، پردازنده هایی خوبی مثل Pentium E ها که ترکیبی از سری Core & NetBrust هستند نمونه ای از اقدامات اینتل هستش برای افرادی که پول کمتری خرج میکنن و در عین حال پرفورمنس خوبی هم میخوان.
اینتل توی سری جدید Core 2 Duoهاش هم چند مدل ارزان قیمت داره ...

سپاس Only the registered members can see the link

Shahryar
04-04-07, 18:11
AMD که خیلی خوب داره کار میکنه ! تا حالا چندین بار Cut Price کرده و فکر کنم یه بار دیگه هم میخواد قیمتهاشو Cut کنه ! Only the registered members can see the link

اینتل هم که کم کم داره قیمتها رو میکشه پایین ، پردازنده هایی خوبی مثل Pentium E ها که ترکیبی از سری Core & NetBrust هستند نمونه ای از اقدامات اینتل هستش برای افرادی که پول کمتری خرج میکنن و در عین حال پرفورمنس خوبی هم میخوان.
اینتل توی سری جدید Core 2 Duoهاش هم چند مدل ارزان قیمت داره ...

سپاس Only the registered members can see the link

نمیدونم مهراد جان دیدی یا نه یه هفته پیش چندین سایت خبر اینکه اینتل ساخت پردازنده های جدید خود را در چین آغاز کرد و ای ام دی در حال راه اندازی در آفریقا هست را دیدی ؟

ببینید با این روند که پیش بره با نیر ارزون تر و پایین آوردن قیمت به زودی میتونید یک پردازنده ی با قدرت بسیار عالی را با قیمت 80 تومن خریداری کنید .

موفق باشید
شهریار:1. (26):

M A H R A D
05-04-07, 13:40
نمیدونم مهراد جان دیدی یا نه یه هفته پیش چندین سایت خبر اینکه اینتل ساخت پردازنده های جدید خود را در چین آغاز کرد و ای ام دی در حال راه اندازی در آفریقا هست را دیدی ؟

ببینید با این روند که پیش بره با نیر ارزون تر و پایین آوردن قیمت به زودی میتونید یک پردازنده ی با قدرت بسیار عالی را با قیمت 80 تومن خریداری کنید .

موفق باشید
شهریار:1. (26):
آره عزیز دیدم ...

توی قیمتهای جدید AMD پس از Cut Price بعدی ، قیمت X2 3600 شده حدود 69 دلار !!!!!!! Only the registered members can see the link

جالبه نـــه ؟!! Only the registered members can see the link