PDA

مشاهده نسخه کامل : نحوه تهیه DVD Recovery

hami20
08-03-09, 12:27
با سلام به تمامی اعضای محترم.

من یه لب تاپ Asus X80L دارم.میخوام از پارتیشن ریکاوری که در هارد موجود است dvd Recovery بسازم.
لطفا راهنمایی کنید چطور این کار رو انجام بدم.
خیلی خیلی کارم لنگه...:1. (23):

Moein
08-03-09, 21:20
با سلام به تمامی اعضای محترم.

من یه لب تاپ Asus X80L دارم.میخوام از پارتیشن ریکاوری که در هارد موجود است dvd Recovery بسازم.
لطفا راهنمایی کنید چطور این کار رو انجام بدم.
خیلی خیلی کارم لنگه...:1. (23):

شما با استفاده از نرم افزار Acronis (Only the registered members can see the link) می تونید این کارو بکنید و می تونید image بگیرید و در صورت لزوم استفاده کنید

miigmiig
09-03-09, 13:54
سلام استاد

منم یه همچین موردی دارم

یه ریکاوری تو درایو آخر هاردم بود که حدود 8 گیگ بود . منم ورداشتم همون فولدر رو تو یه دی وی دی ناین رایت کردم

میخواستم ببینم بعدا میشه ازش استفاده کرد به عنوان ریکاوری یا اینکه کار ملا نصرالدینی کردم :1~@$S (8):

ممنون

Moein
09-03-09, 15:05
نه عزیز شما کافیه که یک اکرونیس بوتیبل بسازید و ازش استفاده کنید و به جای بوت کردن با cd ویندوز به این cd جدید بوت کرده که به شما یک اکرونیس در محیط داس می ده و شما می تونید فایل ریکاوری رو بر گردونید

miigmiig
09-03-09, 16:11
نه عزیز شما کافیه که یک اکرونیس بوتیبل بسازید و ازش استفاده کنید و به جای بوت کردن با cd ویندوز به این cd جدید بوت کرده که به شما یک اکرونیس در محیط داس می ده و شما می تونید فایل ریکاوری رو بر گردونید

آقا ممنون از توضیحی که دادید ولی راستشو بخوای من یه کلمه هم از حرفاتونو نفهمیدم :1041:
میشه بگی الان من دقیقا باید چیکار کنم تا شاید قبل از عید بتونم این 8 گیگ رو با خیال راحت از نوتبوک پاک کنم
آخه تو عید میخواد تا خرخره پر بشه :wink:

بازم ممنون

Moein
09-03-09, 23:28
به ساده ترین نوع می گم تا برنامه رو باز می کنید روی تسک اول کلیک می کنید و کرید بوتیبل مدیا سورس رو میزندید و بعد تعیین جا یه فایل iso با حجم 59 مگ درست می کنه شما کافی هست iso رو یا با win rar یا با یک درایو مجازی یا با nero در یک cd بزنید و به جای Cd ویندوز از این سی دی استفاده کنید موفق باشید