PDA

مشاهده نسخه کامل : کدامیک بهتر است ایرانسل یا همراه اول!؟

™Ali
07-03-09, 00:11
دوستان عنوان تاپیک رو به ترتیب حروف الفبا نوشتم! پس گیر ندید.
من خودم شخصا هر دو تا رو داشتم ولی میخوام نظر شما رو هم بدونم.
راستی نمیدونم ایرانسل چرا از ساعت 3-8 بعد از ظهر دیگه هیچ شماره ای رو نمیگیره :1. (38):
همراه اول هم مشکل با هزینه SMS ش داریم. آخه کی حوصله فارسی نوشتن داره :1. (38):
حالا همراه اول (همراه آخر) یا ایرانسل (ایران ول) ؟!
منتظر نظرات شما هم هستیم :give_rose:

Labyrinth
07-03-09, 00:21
من حاضرم 20 دقیقه بشینم اس ام اس بنویسم ولی وقتی تماس میگیرم صدا قطع و وصل نشه :give_rose:
الانم که بهش فکر میکنم عصبی میشم :wink:

Armin-N
07-03-09, 00:27
من زدم هیچ کدوم
اگه مجبور نبودم از هیچکدوم استفاده نمیکردم

هر دوتاش رو هم دارم
2-3 ساله همراه اول دارم
ایرانسل هم یک سال بیشتره دارم

مشکل همراه اول هزینه زیاده اس ام اس هست (البته اینطور نبوده. قبلا خیلی بهتر بود)
مزیتش آنتن دادن عالی و کیفیت مکالمه خوبه

مشکل ایرانسل آنتن نداشتن و کیفیت مکالمه پایینه (قطع و وصل شدن و دیر رسیدن صدا و ..)
خوبیش هم هزینه متوسط اس ام اسش هست

من شخصا تماس تلفنی خیلی خیلی کم دارم و 99% اس ام اس میدم
فارسی هم تو عمرم تایپ نکردم
واسه همین ایرانسل رو بیشتر استفاده میکنم تا همراه اول

منتظر اتصالات میمونیم ببینیم اون چه میکنه

™Ali
07-03-09, 10:49
خودمونیم ولی اگه ایرانسل نبود این سیم کارت های همراه اول هم چنان با قیمت نجومی عرضه میشدند :wink:

Ramin_Zero1818
07-03-09, 10:59
من خودم با همراه اول موافقم ...
وليچون هزينه ايرانسل خوبه مخصوصا با طرح واسه مني كه روزي 400 تا sms ميدم فقط ايرانسل خوبه

G E N E R A L ™
07-03-09, 14:21
سلام بر همه ی دوستان

من ایرانسل رو بیشتر قبول دارم چون 1 - قیمتش ارزون هست 2- علافی پرداخت قبض نداره(مخصوص دائمی) 3 -

آبونمان نداره (همراه اول 2000 تومان آبونمان داره در صورتی که ایرانسل کارت شارجش 2000 هزارتومان هت) 4 -

امکانات وسیع ( اگه ایرانسل نبود MMS و GPRS همراه اول 50 ساله دیگه هم راه نمی افتاد)5- تعرفه های خوب 6 -

حمایت کامل و پاسخگو 7 - نداشتن هزینه جابه جایی

من با مقایسه این ویژگی ها ایرانسل رو انتخاب میکنم.

حالا دیگه هر کسی نظر خودش رو داره . و نظرش کاملا قابل احترام هست.

Ramin_Zero1818
07-03-09, 17:33
ايرانسل همون طور كه دوستمون بالا گفت مزاياي خوبي داره...
ولي يكي از چيزهاي مهمي كه براي يك نفر كه سيم كارت ميخره مهمه اينه كه در دسترس باشه...
كه ايرانسل زياد خوب جواب نميده...
علي جان تاليا رو هم تو نظر سنجي ميزاشتي...

™Ali
09-03-09, 00:09
ايرانسل همون طور كه دوستمون بالا گفت مزاياي خوبي داره...
ولي يكي از چيزهاي مهمي كه براي يك نفر كه سيم كارت ميخره مهمه اينه كه در دسترس باشه...
كه ايرانسل زياد خوب جواب نميده...
علي جان تاليا رو هم تو نظر سنجي ميزاشتي...

تالیا که فقط به درد شما تهرانی ها میخوره ما ازینا دستمون نمی رسه :1. (38):

naseronline
09-03-09, 00:39
ایرانسل خوبه چون خصوصیه ... همراه اول بده چون دولتیه...

N@VID
09-03-09, 11:42
سلام :

من هم از 912 و هم از 919 و هم از 935+936+937 استفاده کردم ...
بمراتب مشخصه که همراه اول آنتن دهی بهتری داره ولی هزینه تماس و نگهداریش زیاده !
من یک ایرانسل خریدم 15 هزار تومان . فقط تا الان 9 هزار تومن شارژ رفاقطی داده !

D J V A H I D
09-03-09, 11:44
only همراه اول :1. (40):بحث هم نکنید !!!

Ramin_Zero1818
09-03-09, 12:21
آقا اصلا بايد ديد چي ملاك براي اينكه يه سيم كارت رو ميگيم خوبه...
به نظر من چون هزينه ايرانسل كمتره به صرفه ترم هست...

D J V A H I D
09-03-09, 12:44
ما با خرید مدام کارت شارژ ایرانسل داریم خودمونو گول میزنیم... من نشستم حساب کردم که به فرض واسه 2 ماه اگه همراه اول واسم 12 تومن میاد... تو این مدت حداقل 4 تا کارت شارژایرانسل خریدم...20 تومن
همراه اول خیلی هم به صرفه هست ... به ویژه امکانات gprs و mms که سرعتش چند برابر ایرانسل هست...ونیز ارزانتر...
اینه که دیگه واسه همیشه ایرانسل رو کنار گذاشتم :yes:

™Ali
10-03-09, 09:18
only همراه اول :1. (40):بحث هم نکنید !!!

وحید جان این تاپیک رو گذاشتیم تا بحث کنیم! بازم حرف زور زدی :1. (38):

mmclix
04-04-11, 12:33
با سلام خدمت دوستان گلم اگه یه خورده فکر میکردید قبول میکردید ایرانسل بهتره حداقل از همراه آخر که این روز ها داره آخر عمرشو سپری میکنه با ورود اتصالات به ایران. حالا چرا بهتره میگم خدمتتون.
1-هذینه جایه جای در ایرانسل نیست ولی در همراه اول هست
2-هذینه های کم GPRS و SMMS در ایرانسل ولی در همراه اول زیاد (تمام این حرف های را که میزنم شخصا تست کردم چون خودم هم همراه اول دارم هم ایرانسل والانم ایرانسل استفاده میکنم)
مثلا تویه موبایل برای وصل شدن به ماهواره و پیدا کردن GPS بابت هر کانکت ایرانسل فقط 3 تومن از شارژ شما را کسر میکنه که این وضعیت تویه همراه اول به 10 تومن میرسه و با بقیه سرویسهای اینترنتی
مثلا از ساعت 12 شب به بعد هذینه اینترنت کیلوبایتی 1 ریاله ولی تویه همراه اول...
3-سرویسهای ویژه تویه ایرانسل که من نمیتونم همشونو الان بگم مثلا آهنگ پیشواز که جدیدا همراه اول داره از ایرانسل تقلید میکنه ولی هنوزم که هنوزه نتونسه همچین سیستمی درست کنه و فقط یه صفحه وب درست کرده و یه مشت کد آهنگ توش ریخته Only the registered members can see the link و Only the registered members can see the link خودتون قضاوت کنید.
4-سرویس های دیگه نظیر منطقه طلایی یا نقشه مجازی یا مثلا همین شارژ شگفت انگیز که خودم ازش استفاده میکنم .
5-خدمات بانکی مثل پرداخت اینترنتی صورت حساب. مثل خدمات بانک دار همراه .مثلا شما برید تویه بانک های نظیر ملی و ملت ببینید میشه چه کارت شارژهای خرید از این بانک ها.
خدماتهای ایرانسل زیادنو منم نمیتونم هموشونو بگم فقط اونای را گفتم که شخصا ازشون استفاده کردم.
6-مکالمه با 5 ایرانسل با هذینه های پایین
7-مورد مهم در مورد ایرانسل آنتن دهی هست من به شخصه همیچ مشکلی تا الان با ایرانسل از نظر آنتن دهی ندارم

در آخرم باید بگم که این نظر سنجی که کردید مقعا منصفانه نیست.باور کنید نه مدیر ایرانسل پسر خالمه نه خودم بازاریابشونم .قضاوت با خودتون

™Ali
07-04-11, 07:56
در این که امکانات ایرانسل از همراه اول بهتره شکی نیست. ولی متاسفانه ایرانسل هم معایب خودش رو داره. مثلا من از این که روزی چند تا SMS به کاربراش میرسه خیلی بدم میاد. پیش شماره هاشم اصلا به درد نمیخوره !

mohammad1985
07-04-11, 10:24
همراه آخر ! تنها دلیل گرونیش الان شده تمدن کهن و باستانیش ! البته اینجا ایرانه و تقریبا جفتشون به درد نخورن !