PDA

مشاهده نسخه کامل : ادامه فعالیت قسمت شبکه فروم

mtbirir
04-03-09, 15:36
با سلام و عرض احترام
متاسفانه بدلیل عدم فعالیت(فعالیت ضعیف) دوستان پاسخگو در این قسمت مهم سایت اینجانب شخصا تصمیم گرفتم هرروز با مراجعه به فروم نسبت به پاسخگویی سوالات کاربران در حد توان اقدام نمایم تا با کمک سایر دوستان این قسمت نیز پویایی خود را بدست آورد.
ان شاءالله

Xtreme
04-03-09, 16:44
دوست عزیز
سلام ..

باید خدمت شما عرض کنم که متاسفانه چون اکثر دوستان فعال در این فروم , بیشتر به سخت افزار کامپیوتر علاقه مند هستند بهمین دلیل این بخش تا به الان تنها پاسخگوس سوالات مقدماتی و پایه ای پرسش کنندگان بوده است.

در واقع در اختیار داشتن چنین تالاری نیازمند دوستان فعالی چون شما در زمینه شبکه است. بهمین دلیل بنده به شخصه از ابراز علاقه شما برای فعالیت استقبال می کنم و خود نیز پشتیبان شما در این بخش خواهم بود.

با تشکر
برادر اکستریم

bookert
25-11-09, 10:33
سلام
من در شرکت یک مودم wireless دارم که 4 پورت ethernet دارد. این مودم به یک کامپیوتر desktop توسط یک کابل شبکه وصل می باشد.(پورت 1 ethernet) و نیز به این کامپیوتر یک پرینتر هم متصل است.
اما من 2 کامپیوتر desktop دیگر اضافه کرده ام و می خواهم که این دو هم از مودم استفاده کنند و هم از پرینتر که به کامپیوتر اصلی وصل است.
لطفا مرا راهنمایی کنید.

Saeed-Milan
25-11-09, 11:09
سلام
من در شرکت یک مودم wireless دارم که 4 پورت ethernet دارد. این مودم به یک کامپیوتر desktop توسط یک کابل شبکه وصل می باشد.(پورت 1 ethernet) و نیز به این کامپیوتر یک پرینتر هم متصل است.
اما من 2 کامپیوتر desktop دیگر اضافه کرده ام و می خواهم که این دو هم از مودم استفاده کنند و هم از پرینتر که به کامپیوتر اصلی وصل است.
لطفا مرا راهنمایی کنید.

دوست من براي استفاده از پرينتر بايد اون رو Shir كني و براي استفاده از مودم اون هارو با كابل مثل كامپيوتر اول به مودم وصل كن و همون يوزر و پسورد رو وارد كن و فقط جلوي User name يك Space بزن و براي دومي 2 تا بزن تا آخر ولي اولي رو همون وارد كن هموني كه الان وصله البته من براي مودم 2 پورته استفاده كردم و كار كرده اينكه براي 4 پورت هم جواب بده نمي دونم ولي اگر نشد مي توني اينترننت رو هم Shir كني:love:

uplink
02-03-10, 15:29
اين روش اختراعي از سعيد دوست خوبم ! بعد بگين ايروني نميتونه ! بيا