PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خیلی فوری برای خرید رم با چیپ GMH

Olesius
01-03-09, 18:36
با سلام...

همون طوری که از اسم تاپیک معلومه دوستان اگر ماژول رمهایی سراغ دارن که 100%مطمئن هستند GMH هست اعلام کنند... فقط 1-2 روز فرصت داریم! در حال حاضر یکی از دوستان دبی هست...

دوستان دقت کنید! اگر 100% مطمئن هستید! دیگه جایی برای ریسک و تست کردن نیست...!!!!

تیم 1300 اصلا موجود نیست اگر هم باشه با GKX...
خودم سپردم تیم 800 (اکستریم نه دارک!) و کروشیال...

جز این موارد اگر موردی هست! خوشحال می شم راهنمایی کنید... فقط متاسفانه فرصت نیست...
رمهای سل شاک هم کمیاب هست نمی دونم پیدا می شه یا نه...

با سپاس...:11():

Stream
01-03-09, 18:46
این مدل Gskill رو یکی از دوستان یک ماه پیش در دوبی پیدا کرده بود.

G.SKILL DDR2 PC2 8500 CL4 2GBHZ

Only the registered members can see the link

این ها صد درصد D9GKX هستند.

Maximilian
01-03-09, 19:04
SUPER TALENT 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 800 (PC2 6400) 4-4-3-8=Cas Latency

Olesius
01-03-09, 20:22
این مدل Gskill رو یکی از دوستان یک ماه پیش در دوبی پیدا کرده بود.

G.SKILL DDR2 PC2 8500 CL4 2GBHZ

این ها صد درصد D9GKX هستند.
ممنون آرمان جان...
اینها هم واقعا عالی هستند ولی فکر می کنم نسبت به GMH کمتر اوور می شن؟؟ از لحاظ Max Freq منظورمه...؟؟ درسته؟؟
اگر GMH یافت نشه حتما اینها رو تهیه می کنم...

SUPER TALENT 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 800 (PC2 6400) 4-4-3-8=Cas Latency
ممنون دوست عزیز...
ولی SuperT کلا DDR3 موجود بوده... و کلی هم رمهای Ocz Reaper موجوده که ارزشی ندارند...:1. (28):

Stream
01-03-09, 21:28
ممنون آرمان جان...
اینها هم واقعا عالی هستند ولی فکر می کنم نسبت به GMH کمتر اوور می شن؟؟ از لحاظ Max Freq منظورمه...؟؟ درسته؟؟
اگر GMH یافت نشه حتما اینها رو تهیه می کنم...

فکر می کنم برعکس گفته باشی. D9GKX نسبت به D9GMH بهتر اورکلاک میشه تا اونجا که من اطلاع دارم (از نظر .Max Freq)

Olesius
01-03-09, 21:44
فکر می کنم برعکس گفته باشی. D9GKX نسبت به D9GMH بهتر اورکلاک میشه تا اونجا که من اطلاع دارم (از نظر .Max Freq)
راستش دقیق یادم نمونده! واسه همین از شما هم سوال کردم...
دارم XS رو می گردم شاید چیزی پیدا کنم ولی خیلی شلوغه...
ممنون می شم آرمان جان اگر در این مورد راهنمایی کنید منو...:give_rose:

راستی رمهای تیم 800 اکستریم با Cl3 هم انگار یافت شده! ولی مشکل اینجاست که انگار تیم هم دیگه با چیپ خوب رم نمی زنه...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا شهریار احیانا نمی دونن چیپ رمهای این حسن!! چی بوده...؟؟

AMD>INTEL
01-03-09, 23:27
رمهاي چيپ d9 خيلي كم شده . بعيد ميدونم بشه تو دبي گير آورد . تنها تو فروشگاه هاي آنلاين و ebay ميشه

Olesius
01-03-09, 23:40
آقا شهریار عزیز...
منتظر راهنمایی شما هم هستم... چی کار می شه کرد؟؟!! اونجا هم چیزی نمی شه گیر آورد؟؟

آقا شهریار احیانا نمی دونن چیپ رمهای این حسن!! چی بوده...؟؟راستی در جریان نیستید چیپ رمهای حسن!! GKX بوده یا GMH .. ؟؟
و اینکه این 2چیپ چقدر تفاوت دارند...؟؟

Xtreme
02-03-09, 09:20
چیپ های GKX در مقایسه با GMH بسیار قویتر هستن و در مواردی که من مشاهده کردم در تاخیر کمتر به فرکانس بالاتری در مقایسه به GMH رسیده بودن.

بدون شک انتخاب GKX بهترین و مناسب ترین گزینه هست..

موفق باشی علی جان ..

Olesius
02-03-09, 17:01
چیپ های GKX در مقایسه با GMH بسیار قویتر هستن و در مواردی که من مشاهده کردم در تاخیر کمتر به فرکانس بالاتری در مقایسه به GMH رسیده بودن.

بدون شک انتخاب GKX بهترین و مناسب ترین گزینه هست..

موفق باشی علی جان ..
خیلی ممنون پیام جان...:give_rose:

از لحاظ Max Freq چه طور...؟؟ بدون محدودیت دما و زمان تاخیر...؟؟؟

Shahryar
02-03-09, 17:55
علی جان زیاد مته به خشخاش نگذار :1. (38): حالا چرا ؟ :

دیگه مسابقه هایی مثل اینی که گیگابایت گذاشت با توجه به اینکه رم های DDR3 دارند کم کم میاند و جایگزین رم های DDR2 میشند برگزار نخواهد شد براشون و بیشترین استفاده ای که میتونند داشته باشند در هنگام اورکلاکینگ سنگین پردازنده هایی مثل E8600 یا در آینده E8700 هست که رم کافیه بتونه 650-680 را تحمل کنه . برای همین لازم نیست بهترین ماژول دنیا را تهیه کنید و بسیاری از رم های GKX و GMH می تونند به این فرکانس برسند .

ولی از نظر بهتر بودن بین GKX و GMH بستگی به یک سری موارد داره و سخته بخوایم کلی بگیم ولی توی عمل بیشتر دیده شده که دامنه بازی تایمینگ در GKX کمتره ولی از نظر Max Freq کمی بهتر عمل می کنند اما توی مسابقه گیگابایت دیدیم که GMH از نظر فرکانس فوق العاده عمل کردند در کل میگم بین این دو تا هر کدومش گیرت اومد بگیر . :love:

CROSSHAIR
03-03-09, 00:24
علی جان زیاد مته به خشخاش نگذار :1. (38): حالا چرا ؟ :

دیگه مسابقه هایی مثل اینی که گیگابایت گذاشت با توجه به اینکه رم های DDR3 دارند کم کم میاند و جایگزین رم های DDR2 میشند برگزار نخواهد شد براشون و بیشترین استفاده ای که میتونند داشته باشند در هنگام اورکلاکینگ سنگین پردازنده هایی مثل E8600 یا در آینده E8700 هست که رم کافیه بتونه 650-680 را تحمل کنه . برای همین لازم نیست بهترین ماژول دنیا را تهیه کنید و بسیاری از رم های GKX و GMH می تونند به این فرکانس برسند .

ولی از نظر بهتر بودن بین GKX و GMH بستگی به یک سری موارد داره و سخته بخوایم کلی بگیم ولی توی عمل بیشتر دیده شده که دامنه بازی تایمینگ در GKX کمتره ولی از نظر Max Freq کمی بهتر عمل می کنند اما توی مسابقه گیگابایت دیدیم که GMH از نظر فرکانس فوق العاده عمل کردند در کل میگم بین این دو تا هر کدومش گیرت اومد بگیر . :love:

شهریار جان به نظر من میشه راحت پیدا کرد هم d9gmh رو هم d9gkx با کروشل وهر برندی فقط به دور از مرزهای ایران
در خیلی از وب سایت های بزرگ فروش وجود داره فقط باید با جدیت دنبالش بود البته در خارج
ولی با صحبت شما هم موافقم که دیگه نسل عوض میشه و روی ddr3
ولی همین مشکل ایا adata 2133x یا dominator gt رو میشه حتی با بالا ترین قیمت در ایران تهیه کرد.
فکر کنم 4 سال دیگه پیدا بشه رمارک هاشون توسط یک وارد کننده از چین
یا خیلی مثبت فکر کنیم ورژن ارزون قیمت و mid end
اون وقت ddr4 یا 5 نیومده باشه

شما عزیز داشتی عالی هم کار کردی زحمت کشیدی ونتیجه گرفتی.
ولی بهتر نبود علی هم علاقه داشت .قبل از مسابقه میتونستید به هم کمک زیادی بکنید حداقل یکی اول و دیگری دوم .

این مشکل ما ایرانی هاست واگه کسی بغیر این نظر داشت
فردی بنام شهریار و یا ارمان نمونه هایی خوب برای جواب بهش هستند .
البته منکر تفاوت اطلاعات و معلومات شما اساتید نیستم ولی با موجود بودن سخت افزار مناسب 100% علی هم شانس زیادی داره .چون مشکل تهیه رو خوشبختانه نداره
و هر جفت رم موجود در بازار رو تست کرده جز رم دارای چیپ میکرون
واقعا متاسفم برای بازار ایران.:11():

AMD>INTEL
03-03-09, 00:25
pcb رم هم خيلي تاثير داره مخصوصا تو اوركلاك .

Olesius
03-03-09, 12:50
در مورد پایان راه DDR2 هم حق با شماست...
ولی عرض کردم که صرفا برای اوور دنبالش هستم! اینکه یه رم DDR2 خوب داشته باشم...:great:

این عکس رو نگاه کنید...
این کلکسیون GMH یکی از اعضای XS هست...!!

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

DaaDaa
12-03-09, 18:09
یک چیز جالب برام این بود که رم های 2 گیگ هم با D9GMH ساخته شدند ولی برای 1200 یا حتی 1066 اور نشدن و همه 1200 هایی که تا حالا دیدم 1 هر استیک یک گیگ بوده ... چرا؟! آیا به خاطر حرارت هست؟
اگر اساتید نظری داشته باشن ممنون میشم چون می خوام یگ دوال چنل چهار گیگی (دو تا دو گیگ با چیپ D9 بگیرم!)

DaaDaa
12-03-09, 19:11
خب بازم عجله کردم کیت های چهار گیگ اصلا D9 نیست سایت i4memory منو به اشتباه انداخت .... تمام اونایی که پارت نامبرشون 6400c4DHX ver 1.x هست و گیت دو گیگ هستن D9 هستن ولی کیت چهار گیگ با همون پارت نامبر و ورپن 1.x متاسفانه PSC (پاور چیپ) هستن که البته تا 1150 راحت اور میشن مخصوصا چون کولینگ خوبی داره سری DHX.

Overclocker
18-03-09, 23:14
Dominator های جدید از پس 1200 5-5-5-15 بر میان ؟

مرسی:11():

Overclocker
21-03-09, 01:34

Shahryar
22-03-09, 01:00
Dominator ها رم های قابلی بودند ولی الان با عوض شدن چیپ هاشون نیستند !

پیشنهاد میکنم رم های 1200 5-5-5-15 آرمان جان را بخر . که Defaulte اش 1200 هست :love: ( چیپش هم مایکرون GMH )

Overclocker
22-03-09, 01:02
یعنی اینقدر ضایع شدند که از پس 1200 5-5-5-15 هم بر نمیان ؟؟؟؟!!!!

آرمان که گرون میده ! + من 2 گیگ بگیرم ازش 2 گیگ دیگه هم میخوام اون 2 گیگ بعدی رو از کجا GMH گیر بیارم که با هم مچ باشن و اورشون یه جور باشه !!!؟؟؟

و هیچ رمی تو بازار یافت نمیشه که بتونه 1200 رو با 5-5-5-15 بیار بالا و Stable ؟

Shahryar
22-03-09, 01:05
یعنی اینقدر ضایع شدند که از پس 1200 5-5-5-15 هم بر نمیان ؟؟؟؟!!!!

آرمان که گرون میده ! + من 2 گیگ بگیرم ازش 2 گیگ دیگه هم میخوام اون 2 گیگ بعدی رو از کجا GMH گیر بیارم که با هم مچ باشن و اورشون یه جور باشه !!!؟؟؟

احتمالا بر میاند ولی این را باید بفهمید که اورکلاک چیزی نیست که شما بتونید تضمین توش بدید !!!

گرون دادنش را بنده اطلاع ندارم شما گفتید چه مدلی قطعا GMH هست گفتم اون مدل :1. (38): . رم هایی که بهادر جان هم میفروختند توی این تاپیک GMH بود . :give_rose:

( از رم های حال حاضر بازار DDR2 واقعا نمیشه رم های قبلی را نام برد اما Crucial Ballistix ها و G.Skill Black PI 1200 این ها رم های بدی نیستند و احتمالاً ازون فرکانس هم بر میاند ! )

AMD>INTEL
22-03-09, 01:29
رم هاي آرمان واقعا ارزش خريد دارند . به نظر من حرف ندارند .

Overclocker
24-03-09, 00:25
راهنمایی خیلی فوری برای خرید رم با چیپ GMH (امکان خرید از دبی فراهم شده...)طرف حساب چه کسی هست ؟ :

رمی میخوام که GMH یا GKX باشه 100% کیت 2 گیگ دوال .

امکان تهیه چه مارکی هست ؟

وضعیت گارانتی چطوره ؟

قیمت ؟

فعلا .

Olesius
24-03-09, 01:23
طرف حساب چه کسی هست ؟ :

رمی میخوام که GMH یا GKX باشه 100% کیت 2 گیگ دوال .

امکان تهیه چه مارکی هست ؟

وضعیت گارانتی چطوره ؟

قیمت ؟

فعلا .
با من هستی حسین جان؟؟
والا یکی از دوستان رفته بود واسه خرید جنس... اونم دوست بنده نبود!! دوست یکی از آشنایان بود...:1. (38):
من خودم هم بدجور دنبال GKX or GMH هستم... ولی پیدا نمی شه...:1. (28):

Overclocker
24-03-09, 15:06
با من هستی حسین جان؟؟
والا یکی از دوستان رفته بود واسه خرید جنس... اونم دوست بنده نبود!! دوست یکی از آشنایان بود...Only the registered members can see the link
من خودم هم بدجور دنبال GKX or GMH هستم... ولی پیدا نمی شه...Only the registered members can see the linkبا شما ؟! نیدونم ! ( آخه دیدم عنوان تاپیک .... گفتم ببینم باید با چه کسی صحبت کنم ..... )

مهم نیست که اون شخص چه نسبتی با شما داره :1. (38): مهم اینه که اگر کسی رمی بخواد باید با کی صحبت کنه ؟:1. (40):

کجا پیدا نمیشه : ایران ، دبای ، کجا ؟؟؟

مرسی.

Olesius
24-03-09, 22:01
با شما ؟! نیدونم ! ( آخه دیدم عنوان تاپیک .... گفتم ببینم باید با چه کسی صحبت کنم ..... )

مهم نیست که اون شخص چه نسبتی با شما داره :1. (38): مهم اینه که اگر کسی رمی بخواد باید با کی صحبت کنه ؟:1. (40):

کجا پیدا نمیشه : ایران ، دبای ، کجا ؟؟؟

مرسی.
...!!
خوب حسین جان تاپیک رو من زده بودم!!!!:lol:
اگر شما دنبال خرید از دبی هستید باید از دوستان پرس و جو کنید... چون دوست بنده معلوم نیست دیگه کی برن دوبی...:1. (38):
GMH کلا هیچ جا پیدا نمی شه... چه ایران (ارومیه. تبریز. تهران.مشهد)!! چه دبی...:1. (26):

واقعا دنبالش هستی تیم 1300 بگیر که GMH هست... فقط 2گیگش واست حدود 200 چوخ آب می خوره...:wink:

Overclocker
24-03-09, 22:47
خوب حسین جان تاپیک رو من زده بودم!!!!:lol:
اگر شما دنبال خرید از دبی هستید باید از دوستان پرس و جو کنید... چون دوست بنده معلوم نیست دیگه کی برن دوبی...Only the registered members can see the link
GMH کلا هیچ جا پیدا نمی شه... چه ایران (ارومیه. تبریز. تهران.مشهد)!! چه دبی...Only the registered members can see the link

واقعا دنبالش هستی تیم 1300 بگیر که GMH هست... فقط 2گیگش واست حدود 200 چوخ آب می خوره...:wink:eeee من نمیدونستم صاحابش بودی ( به قول اخراجی ها :love:)

نه من دنبال خرید نیستم دیدم عنوان تاپیک .... گفتم یک سری بزنیم ببینیم چه خبره !:دی دوست شما هم که دیگه امده و کاری از دستش بر نمیاد !

GMH پیدا میشه ولی کار کرده ! همه در جریان هستیم دیگه که تولیدش .... کارکرده یا طرف از قبل خریده باشه و هنوز نفروخته باشش .... که این هم خیلی درصدش کمه !

تیم 1300 احیانا 100% هست ؟!:1. (27): 200 چوق ؟!؟!!!! :1. (27)::1. (27)::1. (27):

با این قیمت دنبالش نباشم بهتره :دی !!!

Olesius
24-03-09, 22:53
eeee من نمیدونستم صاحابش بودی ( به قول اخراجی ها :love:)

نه من دنبال خرید نیستم دیدم عنوان تاپیک .... گفتم یک سری بزنیم ببینیم چه خبره !:دی دوست شما هم که دیگه امده و کاری از دستش بر نمیاد !

GMH پیدا میشه ولی کار کرده ! همه در جریان هستیم دیگه که تولیدش .... کارکرده یا طرف از قبل خریده باشه و هنوز نفروخته باشش .... که این هم خیلی درصدش کمه !

تیم 1300 احیانا 100% هست ؟!:1. (27): 200 چوق ؟!؟!!!! :1. (27)::1. (27)::1. (27):

با این قیمت دنبالش نباشم بهتره :دی !!!
کارکرده کروشیال 16FD3 پیدا کردی حسین جان منم خریدارم... خبر بدی ممنون می شم!!
قربانت...:love:

Overclocker
24-03-09, 22:57
جانم ؟؟؟!!!! خیلی بد پیدا میشه !

ok اگر پیدا کردم بهت خبر میدم .