PDA

مشاهده نسخه کامل : گرد همایی تعدادی از آورکلاکر ها دور هم...

arshavir
27-02-09, 20:44
سلام دوستان..خوب هستید.....قراره 15 اسفند تعدادی از آورکلاکر ها از چند تا سایت مختلف جمع بشن و در مورد راه اندازی یک سایت مختص آورکلاک با هم به گفتگو و تبادل نظر بپردازند.تا به حال سایت های sakhtafzar.com hotoverclock.com ochot.com برای شرکت در این گرده همایی اعلام آمادگی کردن....از شما هم دعوت می کنم تا اگر علاقه داشتید د راین مراسم حضور پیدا کنید تا ضمن آشنایی و دوستی با دیگر آورکلاکر ها در مورد یک هدف مشترک تصمیم بگیریم.خیلی مچکرم.از مدیر های این سایت تقاضا دارم در صرت تمایل با آدرس tahmtan1@gmail.com با من در تماس باشن.با تشکر.....

Moein
27-02-09, 21:43
سلام دوستان..خوب هستید.....قراره 15 اسفند تعدادی از آورکلاکر ها از چند تا سایت مختلف جمع بشن و در مورد راه اندازی یک سایت مختص آورکلاک با هم به گفتگو و تبادل نظر بپردازند.تا به حال سایت های sakhtafzar.com hotoverclock.com ochot.com برای شرکت در این گرده همایی اعلام آمادگی کردن....از شما هم دعوت می کنم تا اگر علاقه داشتید د راین مراسم حضور پیدا کنید تا ضمن آشنایی و دوستی با دیگر آورکلاکر ها در مورد یک هدف مشترک تصمیم بگیریم.خیلی مچکرم.از مدیر های این سایت تقاضا دارم در صرت تمایل با آدرس tahmtan1@gmail.com با من در تماس باشن.با تشکر.....

درود بر شما دوست عزیز شما همه چیز رو گفتید اما نگفتید این گرد همایی قراره در کدوم شهر برگزار بشه و ضمننا پایه و اساس این گفتگو قراره چی باشه ؟!؟!

AMD>INTEL
27-02-09, 23:52
تو تهران هست . به نظر من اين اجتماعها باعث كمك اوركلاكرها به هم و كمك براي سازماندهي يك تشكيلات منسجم هست .

arshavir
28-02-09, 22:17
سلام دوستان ،قراره تو تهران برگزار بشه اما قدم شما هایی که تو شهرستان هم هستید روی چشم...منت می زارید و تشریف می یارید....من آدرس رو به شهریار و xtreme عزیز دادم و این دو عزیز می تونن شما رو راهنمایی کنن....خیلی خوشحالم که تمای سایت ها برای شرکت در این مراسم اعلام آمادگی کردن و نسبت به پیشنهاد بنده حقیر علاقه نشون دادن....بازم مچکرم

Xtreme
28-02-09, 22:44
سلام ..
طبق صحبتی که با دوستان داشتیم , قرار بر این شد که از تیم ما , بنده و شهریار و شایان شرکت کنیم.
دیگر دوستان هم اگر تمایل دارن , در همین تاپیک اعلام کنن یا با بنده تماس بگیرن ..

ممنونم

Labyrinth
01-03-09, 03:28
من هم میخوام شرکت کنم ولی قبلش باید ببینم چه روزی و کجا قرار میگذارید شما :yes:

Olesius
01-03-09, 08:44
واقعا جای تاسف داره که این گونه جلسات فقط در تهران تشکیل می شه...
البته بنده هنوز اوورکلاکر! به حساب نمیام ولی علاقه زیادی به شرکت داشتم...اگر کمی نزدیک تر بود! حتما شرکت می کردم...

بودن در کنار اساتید افتخار بزرگی هست...:11():

Xtreme
01-03-09, 16:15
با سلام ..

طبق صحبتی که انجام شد , قرار بر این شد که از سوی تیم مدیریت شهر سخت افزار مهدی موسوی , شایان و شهریار و بنده شرکت کنیم .
ضمن اینکه بر اساس صحبت های انجام شده اعضای شرکت کننده تنها از بخش مدیریت خواهند بود.
با عرض پوزش از سایر دوستان ..

ممنون و موفق باشید /.