PDA

مشاهده نسخه کامل : نیاز به مشاوره تخصصی برای خرید مانیتور !!!

Baltaza
26-02-09, 13:16
من میخوام تو این هفته یک مانیتور LCD بخرم امروز رفتم بازار یک مانیتور دیدم LED بود تو پاساژ ایران جشنواره بود هم برای سامسونگ و هم برای ال جی و هم برای AOC - این LED ها جدید اومده به نظر شما خوبه ؟ من که واقعا کیفیت تصویر رو دیدم از هر نظر عالی بود نسبت به سایر مانیتورها
AOC یک مانیتور گذاشته بود 22V کلفتیش 18 میلیمتر بود کنتراست هم 100000 خلاصه یارو میگفت 260 هزار ولی واقعا کیفیت داشت اصلا قایل قیاس با سایر رقبا نبود یه سر و گردن بالاتر بود میخواستم بدونم من چکار کنم این مانیتور رو بخرم یا اینکه مدل دیگه ای رو پیشنهاد دارید چون تو این هفته میرم بخرم

Only the registered members can see the link
نظرتون رد مورد سامسونگ T220P چیه؟
Screen Size : 22" Wide
Resolution : 1920 x 1200
Brightness : 300 cd/㎡
Contrast Ratio : 50000:1 (DC)

D J V A H I D
26-02-09, 13:37
AOC یک مانیتور گذاشته بود 22V کلفتیش 18 میلیمتر بود کنتراست هم 100000 خلاصه یارو میگفت 260 هزار

این مدل هم هست...!!! :whistle:

پخش موزيك، فيلم و عكس بدون نياز به كامپيوتر
كنتراست فوق العاده 20،000:1
مجهز به تکنولوژي DCB
زاويه ديد بسيار وسيع
زمان پاسخدهي بسيار سريع (2ms)
قابليت خواندن كارتهاي حافظه
قابليت خواندن فايلهاي موزيك و فيلم از روي حافظه USB
مجهز به بلندگو
ورودي DVI
ورودي HDMI

اینجا رو هم ببین... تاپیک قبلا ایجاد شده ...!!!

:great::yes::great:

D J V A H I D
26-02-09, 13:39
البته ... این مدل AOK رو که گذاشتید...من تازه دیدم... خوشکله...!!! شاید جدید اومده ما خبر نداریم...!!! :1. (27):تو سایتش گذاشته 249 تومن !!!

Baltaza
26-02-09, 14:00
گران ترین مانیتور AOKحاضر 234 تومنه ران ترین مانیتور AOK در حال حاضر

منظورتون همون AOC هست دیگه؟
بله اون مدل 234 هزار تومانی رو هم گذاشته بود همونطور که گفتم این مدل گفت همش 1 هفتست اومده تو بازار و تنها مانیتور LED موجود هستش که كنتراست فوق العاده 100،000:1 رو رداره (صد هزار) که واقعا عالی بود
ههمونطور که تو عکسش هم میبینید قطر مانیتور خیلی کمه من از نزدیک دیدمش واقعا باریکه باریکترین مانیتور جهان هستش فقط و فقط 1.8 سانتی متر
قیمت رو گفت 260 تومن ولی گفت اگه از مغازه دارها بخری و یکم بگردی پایین تر هم شاید بتونی گیربیاری گفت چون ما نمایندگی هستیم از این کمتر نمیتونیم بدیم و بعدش گفت سری 19 اینچ به پاینش ایران مونتاژ میشه ولی 20 به بالا وارداتیه و این هم که من دیدم واقعا از نظر کیفیت قابل قیای با T200P نبود
من اول که این رو ندیده بودم مسمم بودم برای خرید T220P ولی الآن یکم دو دل شدم چون کیفیت این کجا کیفیت اون جا

D J V A H I D
26-02-09, 16:09
منظورتون همون AOC هست دیگه؟
بله اون مدل 234 هزار تومانی رو هم گذاشته بود همونطور که گفتم این مدل گفت همش 1 هفتست اومده تو بازار و تنها مانیتور LED موجود هستش که كنتراست فوق العاده 100،000:1 رو رداره (صد هزار) که واقعا عالی بود
ههمونطور که تو عکسش هم میبینید قطر مانیتور خیلی کمه من از نزدیک دیدمش واقعا باریکه باریکترین مانیتور جهان هستش فقط و فقط 1.8 سانتی متر
قیمت رو گفت 260 تومن ولی گفت اگه از مغازه دارها بخری و یکم بگردی پایین تر هم شاید بتونی گیربیاری گفت چون ما نمایندگی هستیم از این کمتر نمیتونیم بدیم و بعدش گفت سری 19 اینچ به پاینش ایران مونتاژ میشه ولی 20 به بالا وارداتیه و این هم که من دیدم واقعا از نظر کیفیت قابل قیای با T200P نبود
من اول که این رو ندیده بودم مسمم بودم برای خرید T220P ولی الآن یکم دو دل شدم چون کیفیت این کجا کیفیت اون جا

اینو از کجا کشیدی بیرون ؟! :1. (23):

Baltaza
26-02-09, 19:03
اینو از کجا کشیدی بیرون ؟!

چیرو؟Only the registered members can see the link