PDA

مشاهده نسخه کامل : تیم خبری شهر سخت افزار و انجمن اخبار فارسی

Shahryar
24-02-09, 15:20
با سلام خدمت اعضای گرامی انجمن و سایت شهر سخت افزار :11():

شهر سخت افزار در راستای سیاست جدید خودش یعنی vPro به صورت کلی شروع به ایجاد تیم های مختلفی گردیده است که در زمینه های مختلفی از جمله ترجمه ، اخبار و ... فعالیت می کنند . چندی پیش تیم ترجمه شهر سخت افزار آغاز به کار کرد و چندین مقاله تا به امروز ازین تیم به زبان فارسی منتشر شده است .

امروز تیم خبری شهر سخت افزار را معرفی خواهیم کرد که مدتی است به صورت آزمایشی کار می کند و از امروز قصد داریم به یاری کاربران گرامی شهر سخت افزار کار رسمی این تیم را آغاز کنیم . :1. (23):

تیم خبری شهر سخت افزار برای ایجاد و تهیه آخرین اخبار دنیای سخت افزار به زبان فارسی ایجاد گردیده است . این تیم یک تیم بر پایه کاربران است ! یعنی کاربران می توانند با در خواست خودشان برای تهیه اخبار فارسی به این کمک کنند تا بتوانیم به مرور زمان به صورت کامل اخبار دنیای سخت افزار را به زبان فارسی برای کاربران ایرانی فراهم آوریم .

از دیگر اهداف این تیم بالا بردن کیفیت اخبار فارسی است و اخبار شاخص در هفته از این تیم در وب سایت اصلی شهر سخت افزار با نام نویسنده این تیم منتشر خواهند شد و در کل اخبار این تیم در وب سایت شهر سخت افزار و در انجمن مخصوص به این تیم یعنی انجمن " اخبار سخت افزار (Only the registered members can see the link) " قرار خواهد گرفت .

لذا از کاربران گرامی انجمن های شهر سخت افزار در خواست می شود که در صورت تمایل برای همکاری در این تیم در این تاپیک اعلام آمادگی کنند تا اسرع وقت با آن ها تماس گرفته شود و اطلاعات لازم در اختیارشان قرار گرفته شود .

عزیزانی که عضو این تیم هستند یا عضو آن خواهند شد می توانند با قرار دادن این عکس در امضای خود از این تیم خبری کاربری که با عنوان " تیم خبری شهر سخت افزار - SSA News Team " فعالیت می کند حمایت کننده و با فعالیت خود در این تیم باعث کمتر شدن فاصله دنیای سخت افزار به زبان های دیگر تا دنیای فارسی شوند :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

توجه : از آنجایی که این تیم ، یک تیم بر پایه کاربران است در خواست می شود که کاربران عزیز شعار هایی برای قرار دادن در پایین این لوگو را برای ما ارسال کنند .

در آخر لازم به ذکر است که از قرار دادن متون کپی پیوست شده به زبان انگلیسی در این انجمن جداً خودداری کنید .

به امید همکاری کاربران گرامی
تیم مدیریت انجمن :give_rose:

javadshahvand
24-02-09, 15:41
با سلام

بسیار خشنود شدم از این طرح جدید شهریار جان،بنده با وجود مشغله های کاری زیادم این وظیفه را پذیرفتم و امیدوارم قدم کوچکی در این راستا داشته باشم

با تشکر

Galaxy
24-02-09, 15:44
خیلی کار جالبیه و در نوع خودش توی ایران ایجاد تیم هایی که کاربران توش کار می کنند خیلی خیلی جالب میتونه باشه .

من تخصصی متاسفانه نه توی انگلیسی دارم نه توی سخت افزار و مرورگر تخصص منه ولی برای اینکه فوق العاده طرح جالبی هست برای حمایت لوگو را توی امضام قرار دادم . :love:

Fusion
24-02-09, 16:25
سلام

ممنون شهریار جان واقعا عالی من خودم خیلی علاقه زیاد به این کار مخصوصا تو موضوعات سخت افزار دارم به همین علت شرکت کردم و سعی میکنم در مرور بهتر کنم ترجمه هام :1. (38):
امیدوارم با دیگر دوستان گسترش پیدا کنه و دوستانی که در این زمینه هم اطلاعات کمی دارن با خواندن مطالب انها هم به جمع ما بیان :1. (38):

واقعا تشکر از عماد عزیز بکنم واقعا خیلی زحمت میکشه با وجود مشقله زیاد که داره :11():

PCminister
25-02-09, 02:01
سلام به همه دوستان در PCN

باتشکر از شهریار عزیز به خاطر ایجاد تاپیک.:give_rose:

تذکر چند نکته اینجا ضروری به نظر میرسه:

1- خبرهایی که توسط این تیم آماده میشن توسط اعضاء رسمی در قسمت اخبار سخت افزار در انجمن قرار میگیرن (این تیم در قسمتهای دیگر انجمن خبری قرار نمیدهد) و در ابتدا عنوان تاپیک [تیم خبری شهر سخت افزار] قرار میگیره که نشان دهنده این هست که خبر را این تیم حاضر کرده و متن اون با توجه به مطالب عنوان شده (در خود خبر) مورد تایید است. بنابر این در نظر داشته باشید که فقط اخباری که در ابتدای اونها [تیم خبری شهر سخت افزار] قرار داده شده متعلق به این گروه هست و دیگر اخباری که با این عنوان قرار بگیرند (بدون هماهنگی با تیم خبری) در اولین فرصت ویرایش یا حذف خواهند شد.

2- تنها افرادی عضو رسمی تیم خبری هستند که مورد تایید ما باشند و در تاپیک رسمی مربوط به تیم (که مخفی هست) خودشونو معرفی کرده باشند.

3- به هیج وجه اخبار در این تیم به صورت کپی-پیست در انجمن قرار نمیگیرند و تمام خبر به طور کامل در تیم خبری تهیه و آماده میشه. (با استفاده از منابع مختلف اینترنتی و...)

4- دوستانی که برای فعالیت در این تیم آمادگی دارند به من PM ارسال کنند تا بعد از هماهنگی های لازم ترتیب عضویت اونها (با توجه به سابقه فعالیت و موارد دیگر) در تیم خبری داده بشه.

باتشکر:11():

Shahryar
25-02-09, 21:17
توجه کنند عزیزان ، صحبت شد . این لوگوی فعلی مربوط به اعضای این تیم هست و حامیان این تیم این لوگو را فعلا بردارند . ایشالله به زودی یک Userbar برای حامیان این تیم هم آماده می کنیم که کاربران قرار بدند .