PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش Asus P5K-E قدرتمندترین P35 موجود برای اوورکلاک

Olesius
24-02-09, 15:17
با سلام به دوستان عزیز...

راستش قصد فروش این P5K-E رو اصلا نداشتم ولی بورد گیگابایتی که برای مسابقه گیگا تهیه کرده بودم دچار کاهش قیمت زیادی شده! 180 تهیه کرده بودم الان 150-155 به فروش می رسه...!!
برای همین مجبورم گیگا رو نگه دارم و ایسوس رو بفروشم...

فقط خواهشی که از دوستان دارم منصفانه! قیمت بدن در غیر این صورت اصراری برای فروشش ندارم...!!
هرکسی که دستی در اوور داره می دونه که این بورد چه قدرتی داره و چه کارا که نمی کنه!! پس ارزششو داره...

Only the registered members can see the link

از ویژگی های بارز این بورد:
سیستم توان 8 فاز
پشتیبانی پیش فرض DDR2 1066
پشتیبانی از Raid 0,1,5,10
پشتیبانی کامل از 45nm

اما در مورد قابلیت اوورکلاک این بورد:

E6550 @ 3903 & FSB: 2230

Crucial Ballistix Tracer PC8500 @ 1300 5-5-5-18 V: 2.45

و تست هایی که در فرکانس 3850 (FSB 550) انجام شدند... کسب 2 رتبه دومی جهان در HWBOT در کلاس E6550

اما جالب ترین نکته ای که راجع به این بورد می شه اشاره کرد! رسیدن به FSB 600 با E8400 توسط یکی از دوستان در XS

فکر می کنم با این نکته قدرت این بورد کاملا مشخص شد...!!:great:

از قیمت فعلی بورد اطلاعی ندارم! ولی می دونم که قیمت جهانی این بورد کاهشی نداشته و کماکان بالای 150$ به فروش می رسه...
من خودم 170 خریده بودم... بیشتر از 2 سال هم از گارانتیش مونده...

با سپاس...

Maximilian
24-02-09, 15:23
قيمت حدودی کاش ميزدی ، راستی آخرين قيمت اون برد گيگا 145 !:1. (27):

BiPooK
24-02-09, 15:30
100 چطوره؟

Olesius
24-02-09, 15:30
قيمت حدودی کاش ميزدی ، راستی آخرين قيمت اون برد گيگا 145 !:1. (27):
آقا بیخیال... !!!:1. (26):
واسه اون مسابقه 100-120 تومن ضرر کردم...:whistle:

راستش دوست عزیز گفتم که از حدود قیمت بی خبرم! ولی بورد تا حد زیادی تمیز مونده و کاملا سالم و بدون عیب...
بالاخره من فروشنده هستم و دوست دارم به بالاترین قیمت بفروشم!! تا چه قیمتی پیشنهاد بدن...؟؟!!:give_rose:

Olesius
24-02-09, 15:32
100 چطوره؟

شرمنده دوست عزیز خیلی پایینه...:give_rose:

BiPooK
24-02-09, 15:34
خوب خودتون چند میدی؟مثلا.

Olesius
24-02-09, 15:40
خوب خودتون چند میدی؟مثلا.
من بخوام بفروشم حدود 140و احیانا بالاتر مد نظر دارم... در غیر این صورت عرض کردم اصراری به فروشش ندارم...

بازم دوست عزیز تاکید می کنم اگر اهل اوورکلاک نباشید شاید خرید این بورد برای شما به صرفه نباشه...

alborz_k
24-02-09, 18:47
من بخوام بفروشم حدود 140و احیانا بالاتر مد نظر دارم... در غیر این صورت عرض کردم اصراری به فروشش ندارم...

بازم دوست عزیز تاکید می کنم اگر اهل اوورکلاک نباشید شاید خرید این بورد برای شما به صرفه نباشه...
سلام. قیمت 140 تومان برای این برد زیاده ، با 150 تومان می شه p5q_e گرفت که خودم تا 520 ، 100% پایدار نگهش داشتم و تا 540 هم در ویستا اورکلاک کردم (البته چون هدفم اورکلاک پردازنده 8200 تا 4.4 بود ، به برد بیشتر فشار نیاوردم ) و با 170 تومن هم می شه p5q_delux گرفت که یکی از دوستان تا 575 مگاهرتز اورکلاکش کرده !!!
قبول درم که این برد ، جزء برد های خاص ایسوس هست که قابلیت اورکلاک خیلی خوبی داره ، اما این قیمت هم بالاست ،

Labyrinth
24-02-09, 18:57
سلام. قیمت 140 تومان برای این برد زیاده ، با 150 تومان می شه p5q_e گرفت که خودم تا 520 ، 100% پایدار نگهش داشتم و تا 540 هم در ویستا اورکلاک کردم (البته چون هدفم اورکلاک پردازنده 8200 تا 4.4 بود ، به برد بیشتر فشار نیاوردم ) و با 170 تومن هم می شه p5q_delux گرفت که یکی از دوستان تا 575 مگاهرتز اورکلاکش کرده !!!
قبول درم که این برد ، جزء برد های خاص ایسوس هست که قابلیت اورکلاک خیلی خوبی داره ، اما این قیمت هم بالاست ،

دوست عزیز P5Q-E هم رده همین مادربرد هست

این دو برادر هریک یک توانایی دارند که در مبارزه تن به تن مساوی میشوند

البته منکر این نمیشوم که سری Q قوی هستن ولی اگر در رکورد های جهان نگاهی بندازید مادربرد های سری Q رو خیلی کم مشاهده میکنید :yes: ولی سری K به فراوانی یافت میشه

مادربرد خود من هم P5K-E هست و رکورد FSB من برای پردازنده 2180 چیزی در حدودا 1850 میباشد ( کمترین FSB Wall موجود )

درمورد قیمت نظر ندارم ایشون فروشنده هستن نه من و نه شما ... !!

:give_rose:

Olesius
24-02-09, 20:02
دوست عزیز شما توجه دارید که بورد شما P45 و بورد بنده P35 هست...؟؟
من شخصا سری P5Q ایسوس رو تست نکردم ولی می تونم بگم که برای پردازنده 45nm و چیپ P45 که نسبت به P35 توانایی بیشتری در اوور داره FSB 520-540 اصلا مقدار قابل توجهی نیست...!!!!

در مورد P5Q Del هم نمی دونم شما چه جوری 170 قیمت دارین وقتی الان 190 به فروش می رسه...؟؟!!!!
و نکته دیگه این که دوست عزیز 575 FSB شگفت آور نیست...!!!!!!!!!!!

اگر خواستید من لینک می دم بهتون برین نگاه کنین که FSB 670 با Air می زنن البته Max Freq... با 45nm و P45 صحبت راجع به FSB زیر 600 معنایی نداره... :great:

با همین بورد P5K-E و E8400 فرکانس 5300 (FSB 600) زدن...!!!
پس قبول کنید که این بورد از خیلی از P45 های موجود سر تره... در مورد قیمت هم من اصراری ندارم! خریدار پیدا شد می فروشم! وگرنه رو دستم نمونده که به هر قیمتی بدم بره...

alborz_k
24-02-09, 20:06
دوست عزیز P5Q-E هم رده همین مادربرد هست

این دو برادر هریک یک توانایی دارند که در مبارزه تن به تن مساوی میشوند

البته منکر این نمیشوم که سری Q قوی هستن ولی اگر در رکورد های جهان نگاهی بندازید مادربرد های سری Q رو خیلی کم مشاهده میکنید :yes: ولی سری K به فراوانی یافت میشه

مادربرد خود من هم P5K-E هست و رکورد FSB من برای پردازنده 2180 چیزی در حدودا 1850 میباشد ( کمترین FSB Wall موجود )

درمورد قیمت نظر ندارم ایشون فروشنده هستن نه من و نه شما ... !!

من تا حالا با این برد کار نکردم ، برای همین هم نظر قطعی در مورد قابلیت اورکلاکش در مقایسه با سری q ایسوس نمی تونم بدم!! در ضمن من دلیل اصلی وجود فراوان سری k ایسوس که از چیپ 35 استفاده می کنند ، نبود چیپ های حرفه ای اینتل (مثل x38,x48) در زمان عرضه ی اون ها بود ، برای همین تمرکز اورکلاکر ها هم بر روی این برد ها بود و برای همین وجود تعداد بیشتر مادربرد های این سری در لیست رکورد ها رو نمی شه دلیل بر برتر بودن این سری برد ها نسبت به برد های سری q دونست !!
در ضمن ، سیستم توان و سیستم خنک کننده و جنس قطعات به کار برده شده در مادربردی مثل asus p5q_e ,delux بهتر از برد هی سری k هست . و کارایی و قابلیت اورکلاک چیپ p45 هم از کارایی p35 بیشتره ، پس دلیلی برای برتر دونستن asus p5k_e وجود نداره!!

alborz_k
24-02-09, 20:17
دوست عزیز شما توجه دارید که بورد شما P45 و بورد بنده P35 هست...؟؟
من شخصا سری P5Q ایسوس رو تست نکردم ولی می تونم بگم که برای پردازنده 45nm و چیپ P45 که نسبت به P35 توانایی بیشتری در اوور داره FSB 520-540 اصلا مقدار قابل توجهی نیست...!!!!

در مورد P5Q Del هم نمی دونم شما چه جوری 170 قیمت دارین وقتی الان 190 به فروش می رسه...؟؟!!!!
و نکته دیگه این که دوست عزیز 575 FSB شگفت آور نیست...!!!!!!!!!!!

اگر خواستید من لینک می دم بهتون برین نگاه کنین که FSB 670 با Air می زنن البته Max Freq... با 45nm و P45 صحبت راجع به FSB زیر 600 معنایی نداره... :great:

با همین بورد P5K-E و E8400 فرکانس 5300 (FSB 600) زدن...!!!
پس قبول کنید که این بورد از خیلی از P45 های موجود سر تره... در مورد قیمت هم من اصراری ندارم! خریدار پیدا شد می فروشم! وگرنه رو دستم نمونده که به هر قیمتی بدم بره...
کلأ تعداد برد های p45 که بتونند فرکانس مسیر 540 رو با خنک کننده ی استوک و به صورت کاملأ پایدار رد کنند، به تعداد انگشت های دست هم نمی رسه!! من خودم که یک همچین بردی رو ندیدم ، اگه بتونین چند مدل معرفی کنید ، ممنون می شم!!:merci:
شما فرکانس هایی رو که بهشون رسیده بودین رو گفتین ، منم منظورم این بود که با برد هایی با این محدوده ی قیمت هم می شه به این اعداد رسید!!:1. (10):
منم کاملأ قبول دارم که این برد از خیلی از برد های p45 بهتره ، اما فکر نکنم که مثلأ از بردی مثل p5q_e بهتر باشد!!
در مورد قیمت هم حق با شماست ، خب کاملأ منطقیه که نخواین ضرر کنید !!:give_rose:

Labyrinth
24-02-09, 20:25
من تا حالا با این برد کار نکردم ، برای همین هم نظر قطعی در مورد قابلیت اورکلاکش در مقایسه با سری q ایسوس نمی تونم بدم!! در ضمن من دلیل اصلی وجود فراوان سری k ایسوس که از چیپ 35 استفاده می کنند ، نبود چیپ های حرفه ای اینتل (مثل x38,x48) در زمان عرضه ی اون ها بود ، برای همین تمرکز اورکلاکر ها هم بر روی این برد ها بود و برای همین وجود تعداد بیشتر مادربرد های این سری در لیست رکورد ها رو نمی شه دلیل بر برتر بودن این سری برد ها نسبت به برد های سری q دونست !!
در ضمن ، سیستم توان و سیستم خنک کننده و جنس قطعات به کار برده شده در مادربردی مثل asus p5q_e ,delux بهتر از برد هی سری k هست . و کارایی و قابلیت اورکلاک چیپ p45 هم از کارایی p35 بیشتره ، پس دلیلی برای برتر دونستن asus p5k_e وجود نداره!!

یک مورد رو بگم محض اطلاع بالاترین رده بازده مادربرد ها در بین X38 ، P45 ، X48 ، P35 مادربرد P5K Deluxe هست و بعد اون سه مادربرد P5K-E ، P5Q-E و P45 DS4 در یک رده قرار دارند

شایان ذکر هست هنوز تولید دو مادربد P5K-E و ماکسیموس فرمولا ادامه داره :yes:

در کل به نظرم خریدار باید تایین کننده این موضوع باشه

P5K-E چیزی فراتر از یک مین برای اورکلاک هست این رو توی همه ازمون ها نشون داده

Labyrinth
24-02-09, 20:34
کلأ تعداد برد های p45 که بتونند فرکانس مسیر 540 رو با خنک کننده ی استوک و به صورت کاملأ پایدار رد کنند، به تعداد انگشت های دست هم نمی رسه!! من خودم که یک همچین بردی رو ندیدم ، اگه بتونین چند مدل معرفی کنید ، ممنون می شم!!:merci:
شما فرکانس هایی رو که بهشون رسیده بودین رو گفتین ، منم منظورم این بود که با برد هایی با این محدوده ی قیمت هم می شه به این اعداد رسید!!:1. (10):
منم کاملأ قبول دارم که این برد از خیلی از برد های p45 بهتره ، اما فکر نکنم که مثلأ از بردی مثل p5q_e بهتر باشد!!

من حاضرم پردازنده خودم رو به شما بدم تا ببینم میتونید به MaxFsb و فرکانس من با کولر برسید !! :1. (38):
ولی اگر نتونستید بابد جریمه بشید :wink:

این گزینه ها رو ببینید

MAX FSB : 1874 (Only the registered members can see the link)

MAX Freq : 3.985 (Only the registered members can see the link)

شما این موارد رو با برد خودتون بزنید فقط نباید ولتاز بالاتر از 1.7 بره

موفق باشید

Olesius
24-02-09, 21:07
منظور شمارو در مورد خنک کننده استوک رو متوجه نشدم!!
وقتی که صحبت از Air در مورد FSB های بالا می شه! یعنی صرفا از فن برای خنک کردن پل شمالی استفاده شده...
من خودم با همین P5k-e فرکانس مسیر 550 و فرکانس پردازنده 3850 رو برای E6550 پایدار داشتم!! کلی هم تست گرفتم و در HWBOT ثبت کردم! خواستین لینک می دم...
اینم یک نمونه دیگه ...

حرف شما درست! ولی توجه داشته باشید که پردازنده من 65nm بوده!! در شرایط یکسان باید بورد P45 سرتر باشه! نه اینکه برابر باشه یا پایین تر...؟؟!!

متاسفانه امکان تست 45nm روی P5k-e برای من میسر نشد! ولی چنان چه شما بتونین با E8200 به FSB 600 برسید! می شه اذعان کرد که 2 بورد کارایی یکسانی دارند...:give_rose:

Olesius
24-02-09, 23:11
با سلام به دوستان عزیز...

راستش قصد فروش این P5K-E رو اصلا نداشتم ولی بورد گیگابایتی که برای مسابقه گیگا تهیه کرده بودم دچار کاهش قیمت زیادی شده! 180 تهیه کرده بودم الان 150-155 به فروش می رسه...!!
برای همین مجبورم گیگا رو نگه دارم و ایسوس رو بفروشم...

فقط خواهشی که از دوستان دارم منصفانه! قیمت بدن در غیر این صورت اصراری برای فروشش ندارم...!!
هرکسی که دستی در اوور داره می دونه که این بورد چه قدرتی داره و چه کارا که نمی کنه!! پس ارزششو داره...

از ویژگی های بارز این بورد:
سیستم توان 8 فاز
پشتیبانی پیش فرض DDR2 1066
پشتیبانی از Raid 0,1,5,10
پشتیبانی کامل از 45nm

اما در مورد قابلیت اوورکلاک این بورد:

E6550 @ 3903 & FSB: 2230

Crucial Ballistix Tracer PC8500 @ 1300 5-5-5-18 V: 2.45

و تست هایی که در فرکانس 3850 (FSB 550) انجام شدند... کسب 2 رتبه دومی جهان در HWBOT در کلاس E6550

اما جالب ترین نکته ای که راجع به این بورد می شه اشاره کرد! رسیدن به FSB 600 با E8400 توسط یکی از دوستان در XS

فکر می کنم با این نکته قدرت این بورد کاملا مشخص شد...!!:great:

از قیمت فعلی بورد اطلاعی ندارم! ولی می دونم که قیمت جهانی این بورد کاهشی نداشته و کماکان بالای 150$ به فروش می رسه...
من خودم 170 خریده بودم... بیشتر از 2 سال هم از گارانتیش مونده...

با سپاس...

دوستان قیمت پیشنهادی خودشون رو اعلام کنن... تا بهتر بشه تصمیم گرفت...:give_rose:

Overclocker
24-02-09, 23:24
علی جان اگر گیگا رو رد کنی بهتره چون این از اون هم بهتر هست هم اونو راحت تر میتونی بفروشی !

اگر آشنا داری به جای نو میشه فروخت البته 10 15 زیر قیمت نوش ، بنده خدایی که میخواد بخره ....... .

Olesius
24-02-09, 23:32
علی جان اگر گیگا رو رد کنی بهتره چون این از اون هم بهتر هست هم اونو راحت تر میتونی بفروشی !

اگر آشنا داری به جای نو میشه فروخت البته 10 15 زیر قیمت نوش ، بنده خدایی که میخواد بخره ....... .
ممنون حسین جان...
هرچند دل خوشی از این گیگا ندارم! ولی اینو بخوام رد کنم کلی ضرر می کنم! همین جوریش 180 خریده بودم شده 150... معلوم نیست بخوام بفروشم چند فروش بره...!! برای همین احتمالا مشتری خوب پیدا شه ایسوس رو می دم بره...
تو فکر Asus Rampage Extreme هستم تا ببینیم چی میشه...!!
(Only the registered members can see the link c2470c9ddb9cf222b2)

Overclocker
24-02-09, 23:40
فکر میکنی کسی ازت این P5K-E رو اصلا بر میداره ؟؟ همه که به این چیزا اهمیت نمیدن + قدیمی بودنش رو هم هی میزنن تو سرش و هر کی به فکر ارزون تر خریدن این برد هست چون پیش خودش یه فکر هایی میکنه با وجود P5Q-E .

خلاصه نمیشه اینو با قیمت خوب فروخت بهتره همون گیگا رو بفروشی که اینقدر هم نخوای بگی اورش خوبه فلانش خوبه و.... راحت میگی برد جدید گیگا ........... .

Mahdi_Moosavi
24-02-09, 23:46
ماشالله چه سرزبانی دارید شما ! :lol:

خودم که لازم ندارم ، ولی برای رفقا ، 95 تومان خریدارم .

Olesius
24-02-09, 23:46
فکر میکنی کسی ازت این P5K-E رو اصلا بر میداره ؟؟ همه که به این چیزا اهمیت نمیدن + قدیمی بودنش رو هم هی میزنن تو سرش و هر کی به فکر ارزون تر خریدن این برد هست چون پیش خودش یه فکر هایی میکنه با وجود P5Q-E .

خلاصه نمیشه اینو با قیمت خوب فروخت بهتره همون گیگا رو بفروشی که اینقدر هم نخوای بگی اورش خوبه فلانش خوبه و.... راحت میگی برد جدید گیگا ........... .
اینم حرفیه...!! ولی هر چیزی مشتری خاص خودش رو داره...!!
این بورد FSB 600 رسیده فکر می کنی p5q-e برسه...؟؟؟؟ من می گم این از اون سر تره...!!!:1. (38):

حالا اگه بخوام گیگا رو رد کنم! چند فروش می ره...؟؟ بورد حدود 20 روز کار کرده سالم و بی عیب... نایلون کابل هاش باز نشده همش آک مونده...

Overclocker
24-02-09, 23:50
خیلی راحت اگر پیچ نشده فکر کنم بتونم واست به جای نو رد کنم چون همه چیزش اکه نه ؟

Olesius
24-02-09, 23:53

سلام بر سید عزیز...
این بورد که هیچی! سیستم من قابل شما رو نداره... :give_rose:

ولی خداییش قیمت رو خیلی دست پایین ندادین...؟؟
p5k دست2 فکر می کنم این قیمتا باید باشه...!!!!!!!!:1. (38):

بابا سید شما که دستی در اوور دارید تو سر مال نزنید...!!! این موجود FSB 600 زده!!! اونم نه با Dice با Air...!!!
البته آب و هوای بلغارستان بوده...:whistle:

Labyrinth
24-02-09, 23:57
یادمه اون موقع که میخواستم این مادربرد رو بخرم چیزی نزدیک به 2 ماه دربارش تحقیق کردم

اون موقع ها مادربرد رقیبش دو تا بیشتر نبودن یکی IP35 Pro و اون یکی P35 DS3R که من این مادربرد رو انتخاب کردم شاید بتونم بگم تنها قطعه ای هست که هنوز که هنوزه از خریدنش پشیمون نیستم

علی جان کسایی که این مین رو دارند می فهمن چی هست ما هرچی بگیم فایده نداره

در کل انتخاب باخودته ولی من هم مثل تو به FSB 700 فکر میکنم :1. (38):

Labyrinth
25-02-09, 00:05

ایشون معرفی نیاز ندارند

توی هر تاپیکی که وارد بشن ... :1. (38):

هدفش فقط اذیت و آزاره این جاندار پاکدامن :1. (38):

Olesius
25-02-09, 00:14
خیلی راحت اگر پیچ نشده فکر کنم بتونم واست به جای نو رد کنم چون همه چیزش اکه نه ؟
پیچ که نشده حسین جان رو میز سوار شده... همه چیزش هم آک و استفاده نشده موجود هست...
اگر حدود قیمت بگی ممنون می شم!

یادمه اون موقع که میخواستم این مادربرد رو بخرم چیزی نزدیک به 2 ماه دربارش تحقیق کردم

اون موقع ها مادربرد رقیبش دو تا بیشتر نبودن یکی IP35 Pro و اون یکی P35 DS3R که من این مادربرد رو انتخاب کردم شاید بتونم بگم تنها قطعه ای هست که هنوز که هنوزه از خریدنش پشیمون نیستم

علی جان کسایی که این مین رو دارند می فهمن چی هست ما هرچی بگیم فایده نداره

در کل انتخاب باخودته ولی من هم مثل تو به FSB 700 فکر میکنم :1. (38):

واقعا همین طوره...
p5k-e یه بورد معمولی نیست... هر چی هم بگیم لینک بدیم! شات بذاریم بی فایده ست...:great:
الان مشکلی که دارم 180 هزینه بورد گیگا رو تصویه نکردم! باید اونو جور کنم بدم... (نمی دونم این چه مسابقه ای بود که هیچ حمایتی از طرف آواژنگ نشد...!!!):1. (28):

تا چه شود...
ولی اگر تا این حد قیمت پایین بدن نمی فروشم...:give_rose:

Overclocker
25-02-09, 00:16
بزار ببینم چی میشه اگر بتونم واست با قیمت خوب میفروشم .

ولی این طرف عید چشمم آب نمیخوره ! به نظرم برد گیگا رو بزار تو جعبه اش نو نگه اش دار بعد از عید میشه خوب ردش کرد !! حداقل بالای 120 140 هست نه مثل P5K-E زیر 100 :love:

Mahdi_Moosavi
25-02-09, 00:35
سلام بر سید عزیز...
این بورد که هیچی! سیستم من قابل شما رو نداره... :give_rose:

ولی خداییش قیمت رو خیلی دست پایین ندادین...؟؟
p5k دست2 فکر می کنم این قیمتا باید باشه...!!!!!!!!:1. (38):

بابا سید شما که دستی در اوور دارید تو سر مال نزنید...!!! این موجود FSB 600 زده!!! اونم نه با Dice با Air...!!!
البته آب و هوای بلغارستان بوده...:whistle:

سلام

بابا قبول دارم ، برد خوبیه . البته ، P5Q-E از این برد بهتر هم نباشه ، ضعیف تر نیست . فقط و فقط VRD11.1 موجود در P5Q-E خودش رو به وضوح در اورکلاک هسته های Wolfdale و Yourkfield نشون میده .

البته همه چیر برد رو هم اورکلاک نگیریم , P45/ICH10 بسیار ، امکانات و قابلیت های بیشتری نسبت به P35/ICH9R داره .

گفتم که خودم نمی خوام ، واسه کسی می خوام که اورکلاک نمیکنه .

من الان یه P5Q-E سراغ دارم ، 1 سال هم از گارانتیش مونده ، طرف 110 تومان فروشندست .

شما این مورد رو هم در نظر بگیر .

من فقط قیمتی که مد نظرم بود رو دادم ، همین . :1. (26):

ایشون معرفی نیاز ندارند

توی هر تاپیکی که وارد بشن ... :1. (38):

هدفش فقط اذیت و آزاره این جاندار پاکدامن :1. (38):

دست شما درد نکنه .

Overclocker
25-02-09, 00:42
مهدی جان نقل قول آخری رو از کجا آوردی ؟ :1. (40):

تو صفحه های قبل نبود چیزی شده ؟

Olesius
25-02-09, 00:45
صحبت های شما کاملا متین...
من هم فکر می کنم که خرید این بورد برای کاربر معمولی نمی تونه به صرفه باشه و فقط برای کسی که بخواد اوور کنه توجیه داره...:give_rose:

Labyrinth
25-02-09, 05:26
دست شما درد نکنه .

بابا شوخی کردم عزیز ( دیگه پسر عمو ها هم نمیتونن با هم شوخی کنن ) :give_rose:

Olesius
25-02-09, 21:21
با سلام...

با توجه به لطف دوستان و قیمت های بالایی که دوستان دادن!!! (البته شوخی می کنم!) تصمیم گرفتم این بورد رو نگه دارم و از طریقی دیگر هزینه بورد گیگابایت رو فراهم کنم... بالاخره رو دستم که باد نکرده...!!!

ولی دوست دارم یک قراری بذارم...!! امیرجان موافق هستی؟؟!!

حتما یک پردازنده از سری E8XXX با این بورد تست کنم و نتایج اوورکلاک رو تو همین تاپیک برای دوستان بذارم...؟؟!!!

راستی این لینک هم دوستان خواستن می تونن یه نگاهی بندازین...!! FSB 600 با P5K-E

با سپاس...

Maximilian
25-02-09, 21:45
نميشه! تاپيک زدی بايد بفروشی !
:1. (38)::1. (27):

بهترين تصميم گرفتی

Labyrinth
26-02-09, 03:14
من خودم داشتم به این مورد فکر میکردم :1. (38):

احتمال داره برای بار سوم خودم رکورد MaxFSB ی پردازنده 2180 رو بشکونم :wink: