PDA

مشاهده نسخه کامل : بازی کارگاه علوی

mahdi_narimyan
23-02-09, 04:48
برام يك اميل تبلغاتي امده كه يك شركت داره بازي كارگاه علوي رو درست مي كنه چنتا عكس و نسخه ازمايشي هم رو سايتش گذاشته
گفتم بشه يك خبر داغ براي ترفدارا بازي هاي ايراني
اينم سايت بازيه
Only the registered members can see the link
من هنوز دانلودش نکردم راستیتش انترنتم کنده اگه کسی از دوستان ایمن کارو کرد یه توضیحی در موردش بده ؟

mahdi_narimyan
23-02-09, 08:46
ینم عکسش که تو بلاگش زده بودOnly the registered members can see the link

D J V A H I D
23-02-09, 09:05
من تو یکی دوتا از فرومها که سر زدم ... دیدم اونجا هم این تاپیک رو زدی:1. (27): !!! من دارم دانلودش میکنم...باشه بعد خبرت میدم...!!! :1. (40):

mahdi_narimyan
23-02-09, 09:25
thanks
میخوام یکی زودتر خبر بده بهم

D J V A H I D
23-02-09, 09:51
اجراش کردم...چنگی به دل نزد... ولی اگه واقعا این دو جوان بازی رو ساختن... شاهکار کردن !!!:great::yes:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

بازی با موس هست !!! فکریه... همسایه جهنمی بازی کردید :1. (38):؟ باید یه چیزی رو پیدا کنی و یه جا ازش استفاده کنی...

چند تا عکس از محیط بازی گذاشتم واستون !!! :1. (40):

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mahdi_narimyan
23-02-09, 10:13
گرافیکش چطوری؟

D J V A H I D
23-02-09, 10:55
گرافیکش چطوری؟

من یه سرچ زدم دیدم تو همه فرومهای فارسی زبان این تاپیک رو زدی... میگم شما از اقوام و یا دوستان این دو نوجوون نیستی ؟ همه جا تبلیغ بازی رو کردی !!! گرافیکشم از تو عکسایی که گذاشتم کاملا مشخصه !!!! :1. (27):

mahdi_narimyan
23-02-09, 11:00
نبابا :1. (27): دیدی هچکس جواب نمیده

برا همین تو همه جا گذاشتم تا یکی جواب بده

D J V A H I D
23-02-09, 11:05
نبابا :1. (27): دیدی هچکس جواب نمیده

برا همین تو همه جا گذاشتم تا یکی جواب بده

پس قبول کن هیچ جا PCNETWORK نمیشه !!!:yes::1. (40):

Olesius
23-02-09, 12:57
عذر می خوام دوستان!!
اسم بازی چیه...؟؟؟ کارگاه علوی یا کاراگاه علوی...؟؟؟:1. (27)::1. (38):

G E N E R A L ™
23-02-09, 16:29
اصلش کاراگاه هست که دوستمون اشتباه نوشته البته اشکال های دیگه هم داره مثل:

رام يك اميل تبلغاتي امده كه يك شركت داره بازي كارگاه علوي رو درست مي كنه چنتا عكس و نسخه ازمايشي هم رو سايتش گذاشته
گفتم بشه يك خبر داغ براي ترفدارا بازي هاي ايراني
اينم سايت بازيه
Only the registered members can see the link
من هنوز دانلودش نکردم راستیتش انترنتم کنده اگه کسی از دوستان ایمن کارو کرد یه توضیحی در موردش بده ؟

البته با عرض پوزش.امیدوارم دوستمون ناراحت نشن.

mahdi_narimyan
23-02-09, 17:40
ببخشید من یکم املام بده :wink:

G E N E R A L ™
23-02-09, 17:48
اشکال نداره شما ناراحت نشو من با شهریار خان صحبت میکنم یه کلاس جبرانی بزاریم :دی

pcn فقط همینو کم داره