PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید کارت کپچر و TV

meysammagical
22-02-09, 06:14
کارتی تو بازار هست که هم TV باشه که بشه شبکه های تلویزیون رو دید و هم کپچر باشه که بتونم فیلمهامو از روی دوربین باهاش کپچر کنم
اگه هست ممنون میشم یه مدل خوب و با کیفیت و با امکانات خوب معرفی کنید
قیمت هم تا حدود 100 تومان
و اینکه اینترنال باشه

D J V A H I D
22-02-09, 11:54
کارتی تو بازار هست که هم TV باشه که بشه شبکه های تلویزیون رو دید و هم کپچر باشه که بتونم فیلمهامو از روی دوربین باهاش کپچر کنم
اگه هست ممنون میشم یه مدل خوب و با کیفیت و با امکانات خوب معرفی کنید
قیمت هم تا حدود 100 تومان
و اینکه اینترنال باشه

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

سلام لازم نیست بخوای 100 تومن هزینه کنی !!! Only the registered members can see the link
شما یه دونه کارت Kworld میخری... با گارانتی دریا کامپیوتر !!!Only the registered members can see the link
منم 4 ماهه یکیشو خریدم ... به قیمت 000 38 تومن...!Only the registered members can see the link
شبکه ها رو باکیفیت آینه میگیره (البته باید آنتن ت خوب باشه(ترجیحا اون مدلهایی که تقویت کننده داره )مثل سیمارانOnly the registered members can see the link
از ویدیو هم باهاش کپچر میکنم با کیفیت خوب !!!Only the registered members can see the link
بعضی وقتها سگا وصل میکنم بهش و MORTAL COMBAT و...Only the registered members can see the link
تو کیفیتش شک نکن...! Only the registered members can see the link
با این اسنازی و msi و پورشه و گیگابایت که مقایسه کردم ... زمین تا آسمون فرق میکنه !!!Only the registered members can see the link
Kworld یه مارک شناخته شده هست و تووووپ که 2 سال هم دریا کامپیوتر گارانتیش کرده Only the registered members can see the link
و نیز اینکه فول کنترل هست !!! Only the registered members can see the link

اینم دیگر مشخصاتش !!!

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link قابليت دريافت سيگنال هاي راديويي در موج FM و تمامي سيگنال هاي تلويزيوني در استانداردهاي PAL/SECAm/NTSC Only the registered members can see the link تنظيم جهت ضبط برنامه هاي تلويزيوني در زمان خاموش بودن PC Only the registered members can see the link پشتيباني از SAP جهت تغيير دادن زبان پخش برنامه هاي تلويزيوني( در صورت پخش از فرستنده به صورت چند زبانه) Only the registered members can see the link قابليت خاموش كردن كامپيوتر توسط دستگاه Remote Control Only the registered members can see the link قابليت ضبط ويدئو در لحظه با فرمت هاي MPEG4,2,1 Only the registered members can see the link قابليت نمايش 9 تصوير همزمان جهت پيش نمايش كانال هاي تلويزيوني Only the registered members can see the link قابليت جستجوي خودكار در تمام كانال هاي تلويزيوني و تشخيص نام در كانال به صورت اتوماتيك ( در صورت ارسال از فرستنده تلويزيوني) Only the registered members can see the link پشتيباني از حالت Time Shifting و Schedule Recording جهت ضبط برنامه هاي تلويزيوني در حال پخش و برنامه ريزي ضبط در آينده Only the registered members can see the link داراي دستگاه Remote Control با تمامي امكانات Only the registered members can see the link قابليت استفاده از تكنولوژي Time Shifting با كليدهاي كنترل از راه دور به صورت Pause/Play/Stop Only the registered members can see the link داراي آخرين نسخه نرم افزار قدرتمند Hyper Media Center
قابليت نصب در ويندوز ويستا

همین دیگه!!! Only the registered members can see the link

meysammagical
22-02-09, 20:24
اینی که میگی کیفیت کپچرش در حد dvd یا hd هست؟
راستی این مدل کار DVB رو هم میکنه که بشه شبکه های ماهواره ای رو هم دید یا مدلهای دیگش هست که این امکان رو داره

D J V A H I D
22-02-09, 20:45
اینی که میگی کیفیت کپچرش در حد dvd یا hd هست؟
راستی این مدل کار DVB رو هم میکنه که بشه شبکه های ماهواره ای رو هم دید یا مدلهای دیگش هست که این امکان رو داره

نخیر... از یه کارت تیوی 38 تومنی چه انتظاری داری؟ گفتم که نسبت به هم رده های خودش بهترین انتخابه !!! کیفیت کپچرش هم عالیه ... دیگه نمیدونم dvd یا hd هست !!!ضمنا صداش هم استریو هست... :yes:

meysammagical
22-02-09, 23:28
کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟
برم سراغ همین؟

AMD>INTEL
22-02-09, 23:45
مدل winfast tv expert به دليل سازگاري با ويستا و سازگاري باصداي بردهاي جديد بهترين هست .

D J V A H I D
23-02-09, 08:56
این مدلی که بهت گفتم صدا رو از صدای مادربوردت میگیره !!! یعنی اینکه نمیخواد باسیم قسمت لاین اوت رو به کارتت وصل کنی !!! خودش اتوماتیک میشناسه ... :yes: