PDA

مشاهده نسخه کامل : یه چیز جالب!

Quick
21-02-07, 18:19
چند روز پیش که داشتم شبکه های سیما رو بالا و پایین می رفتم یک لحظه روی شبکه 3 موندم چون در بین یکی از برنامهای صبح گاهیش وقتی می خواست آهنگی درباره انقلاب پخش کند با کمال ناباوری دیدم که آهنگ " یار دبستانی من " را با صدای " زنده یاد فریدون فروغی " که موسیقی فیلم " از فریاد تا ترور " هست را با تصاویری از بهمن 57 پخش کرد !
البته به همین جا ختم نشد بلکه چند روز قبلش هم در شبکه 2 آهنگ "زمستون" با صدای " زنده یاد افشین مقدم " رو پخش کرد و حتی خودم آهنگ هایی از "زنده یاد فرهاد " و "زنده یاد مازیار " و "فرامرز اصلانی " رو در رادیو چند بار شنیدم !
و اینجا این سوال پیش میاد که آیا هنرمندانی که آهنگ هاشون از تلوزیون پخش میشه راضی به این کار هستند و یا آیا خوانندگانی که تا چند سال پیش نام بردن از اون ها در تلوزیون ممنوع بود چه طور یک دفعه عزیز میشوند !
و یا آهنگ "کودکانه " فرهاد با نزدیک شدن نوروز بارها از تلوزیون پخش میشه در حالی که از جمله جشن هایی که تلوزیون خیلی کم به اون بها میده همین نوروزه !
به نظر من تلوزیون با این کار به خودش توهین میکنه و حتی اعتبار خود رو نیز زیر سوال می بره و آیا هنرمندان با مجوز دفن خود مجوز پخش در تلوزیون میگیرند ؟
و حالا این سوال پیش میاد که واقعا چرا ؟

بچه ها دیدم جالبه از این سایت (Only the registered members can see the link) گرفتم گذاشتم تا دربارش بحث کنیم

ممنون
میلاد

M A H R A D
21-02-07, 18:49
آره من هم آهنگ زمستون رو با صدای مرحوم مقدم شنیده ام از شبکه یک ...

کی میشه آهنگای داریوش رو هم بذارند ؟!

===

به نظر من صدا و سیما داره کم کم از تحجر گذشته خودش برمیگرده و یک کم منعطف شده ...

مخصوصا مجریهایی مثل فرزاد حسنی که بدون هیچ پرده ای صحبت میکنن...

سپاس

X Ray
21-02-07, 19:00
من هم اتفاقا خيلي از آهنگ هاي فرهاد رو از تلويزيون شنيدم...تعجب كردم...

کی میشه آهنگای داریوش رو هم بذارند ؟!

مهراد جان ببخشيدا ولي وقتي كه بره اون دنيا...!مسه بقيه...