PDA

مشاهده نسخه کامل : سرعت بسیار پایین فروم

Armin-N
17-02-09, 19:52
سلام
از دیشب یا امروز سرعت فروم خیلی خیلی پایین اومده
اینترنتم 256 هست
با هیچ سایتی هم این مشکل رو ندارم فقط اینجا اینجوریه
مشکل از طرف منه یا فروم؟
ممنون

همین تاپیک رو با بدبختی زدم بعد از چند بار ارسال نشدن

Stream
17-02-09, 20:32
برای من هم در این چند ساعت سرعت کمتر شده بود ولی طوری نبود که نشه پست داد یا اذیت کنه.

Armin-N
17-02-09, 20:36
الان سرعت کاملا درست و عالی شده
یه کم صبر میکردم درست میشدا :1. (38):

Olesius
17-02-09, 21:49
سلام
از دیشب یا امروز سرعت فروم خیلی خیلی پایین اومده
اینترنتم 256 هست
با هیچ سایتی هم این مشکل رو ندارم فقط اینجا اینجوریه
مشکل از طرف منه یا فروم؟
ممنون

همین تاپیک رو با بدبختی زدم بعد از چند بار ارسال نشدن
دوستان متاسفانه من این مشکل رو دارم...
الان چند روزی می شه که این طوری شده... بعد از مشکلی که واسه فروم پیش اومد! الان بازم همون ارور 500 رو داد...!!! :1. (27):
سرعت خیلی پایینه... 2 تب پشت سر هم از PcN رو به سختی باز می کنه ولی با سایت های دیگه مشکلی نیست...
منم 128 استفاده می کنم...

با سپاس...

™Ali
17-02-09, 22:32
فروم سرعتش پایین نیست فقط به خاطر سنگین بودن قالب و داشتن جزییات زیاد تو هر صفحه Broswer دیر میتونه اونو Read کنه :1. (40):
البته شبا که خیلی سرعتش بالا میره مثل الان که 11 شب تشریف دارند . :1. (38):

Olesius
17-02-09, 22:39
فروم سرعتش پایین نیست فقط به خاطر سنگین بودن قالب و داشتن جزییات زیاد تو هر صفحه Broswer دیر میتونه اونو Read کنه :1. (40):
البته شبا که خیلی سرعتش بالا میره مثل الان که 11 شب تشریف دارند . :1. (38):
علی جان من فایرفاکس استفاده می کنم...:give_rose:
تا حالا مشکلی نداشتم! الان 2-3 روزه PcN این طوری شده...!! الان باز یکم بهتر شده... ولی سنگینی لود صفحات رو این چند روزه احساس کردم...:1. (26):

Armin-N
17-02-09, 22:49
نه فکر نکنم به قالب و ... بستگی داشته باشه
چون قبلا اینطوری نبود
ضمن اینکه ارور 500 سرور هم داد یکی دو بار امشب
پس مشکل از سرور بوده
که خدا رو شکر فعلا حل شده واسه من

™Ali
17-02-09, 22:50
منم FireFox استفاده می کنم ولی امروز این مشکل رو نداشتم هر وقت دارم صفحات اصلا باز نمیشن ولی تاکید می کنم که قالب فروم یکم Load ش طول می کشه و اگه نگاه کنی 5 ثانیه طول میکشه تا FF اونو Read کنه :give_rose:

Shahryar
17-02-09, 22:51
عرضم به حضورت همه عزیزان که این مشکلات هیچ ربطی به سنگین بودن صفحات نداره و در کل مشکلات سرعتی که توی این چند روزه وجود داشته نظیر لود نشدن کلی ، Connection Currupted و ... بوده . پیگیر بودم این چند روزه و قراره مشکلات حل بشه البته الان مشکلی وجود نداره . :wink:

nikaien
18-02-09, 14:44
وقتي آدرس سايت رو ميديم خيلي طول ميكشه كه بالا بياد ولي وقتي بالا اومد ساير صفحات روان باز ميشه

™Ali
18-02-09, 15:14
وقتي آدرس سايت رو ميديم خيلي طول ميكشه كه بالا بياد ولي وقتي بالا اومد ساير صفحات روان باز ميشه
این مورد تو هر فرومی عادیه. بعد از این که صفحه اصلی باز شد به دلیل Cashe شدن بسیاری از اطلاعات فروم در مرورگر بقیه صفحات خیلی سریع تر باز میشوند. :give_rose:

D J V A H I D
18-02-09, 15:28
منم قبلا مشکل داشتم ... در حال حاظر هیچ مشکلی از نظر سرعت نداریم !!!:whistle:

sAsAn.K
18-02-09, 15:30
مثل اینکه دیگه کسی مشکل نداره ، تاپیک قفل میشه .
:great: