PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست مطلبی در مورد شبیه سازی سیستم های رایانه ای

Master
16-02-09, 07:12
سلام . من مطلبی فارسی برای داکیومنت پروژه آخرم میخوام. در مورد شبیه سازی سیستم های رایانه ای . مطلب انگلیسی دارم اما اینها گیر دادن که داکیومنتت باید فارسی باشه رو همین حساب کمی سرچ کردم چیزی در این زمینه تو فارسی پیدا نکردم . ممنون میشم اگه کسی چیزی داره لطف کنه و در اختیارم قرار بده .
کتتابی . مقاله ای چیزی .

MoBiN.R
16-02-09, 09:19
متاسفانه منم خیلی سرچ کردم اما فارسی چیز خوبی پیدا نکردم .. شاید اگر دقیقا بگید که شبیه سازی در چه شاخه ای و به چه منظوری شاید کمک کنه ... در ضمن بهتره همون مقالات انگلیسی رو ترحمه کنید و استفاده کنید ..

Master
16-02-09, 19:33
سلام . ممنونم مبین جان لطف کردی .
شبیه سازی سیستم های رایانه ای ! Simulation دیگه . پیاده سازی یک سیستم کامیپوتری ( یک کامپیوتر ) بصورت نرم افزاری .
تو پروژه خودم دو تا سیستم کامپیوتری(کامپیوتر) مفهومی رو پیاده سازی کردم . SML که خیلی ساده بود ( از کتاب سی++ دایتل) و CLA که خیلی پیشرفته از SML هست . (اگه واحد پردازش گرافیک رو بزاریم کنار ) مابقی قطعاتش مثل PC هست) این دوتا پیاده سازی شدن . حالا برای داکیومنت موندم! وقت هم خیلی کم دارم وگرنه ترجمش میکردم من تاآخر این هفته ارائه دارم و باید حداقل یک نمونه داکیومنتی رو بدم دستشون .

Master
20-02-09, 17:28
خوب یه دو سه روزی ارائم عقب افتاده !
تو این بین کسی کتابی چیزی سراغ نداه که تو کتابفروشی ها بشه پیداش کرد؟

MoBiN.R
11-06-09, 13:39
خوب یه دو سه روزی ارائم عقب افتاده !
تو این بین کسی کتابی چیزی سراغ نداه که تو کتابفروشی ها بشه پیداش کرد؟

متاسفانه من کتابی در این مورد نمیشناسم .. بهترین راه همونی که پیشنهاد دادمه فکر کنم "در ضمن بهتره همون مقالات انگلیسی رو ترحمه کنید و استفاده کنید .."