PDA

مشاهده نسخه کامل : جنگ اعصاب با فن های 775 پین !!!

D J V A H I D
12-02-09, 19:55
Only the registered members can see the link

شما هم با جا زدن فن های سی پی یو 775 پین مشکل دارید ؟:1. (27): اینورشو جا میزنی ... اونورش میپره بالا... اونورشو جا میزنی ... طرف دیگه میزنه بیرون !!! :1. (38): خلاصه کلی باید زجر بکشی تا 4 طرف کامل جابره !!! شما راه بهتری سراغ ندارید ؟! AMD خوبه ها ... این دردسرا رو نداره !!! :lol:

Ardalan
12-02-09, 20:46
درسته جا زدنشون سخته
یک سوال هم دارم
فنی که وصل میکنیم روش میاد رو CPU میچسبه یا میچسبه رو کاور روی Cpu و مستقیما باهاش تماس نداره؟

Overclocker
12-02-09, 21:35
وحید جان بهترین روش برای جا زدن این نوع فن ها به صورت ضرب دری میباشد .

ادرلان جان منظورتون رو متوجه نشدم !!!

Mahdi_Moosavi
12-02-09, 21:47
درسته جا زدنشون سخته
یک سوال هم دارم
فنی که وصل میکنیم روش میاد رو CPU میچسبه یا میچسبه رو کاور روی Cpu و مستقیما باهاش تماس نداره؟

مستقیم با IHS تماس داره ، اگر تماس نداشت که نمی شد حرارت رو کنترل کرد .

AMD>INTEL
13-02-09, 00:43
يكسري فن هاي deep cool هست كه از طريق زير برد پيچ ميشن . صداي كمتري دارند و راحت با cpu در تماس هستند . من موجود دارم .

D J V A H I D
13-02-09, 10:09
يكسري فن هاي deep cool هست كه از طريق زير برد پيچ ميشن . صداي كمتري دارند و راحت با cpu در تماس هستند . من موجود دارم .

بیشتر مشکل ما بر سر فن باکسشون هست !!! این رو که شما میگی چند قیمته ؟! یه عکس ازش میذاری ؟ :1. (27):

Mehdi_Full
13-02-09, 21:32
بله اینتل با وجود اسم بزرگی که داره اما تو طراحی نصب فن روی برد به نظر من بسیار ضعیف کار کرده که بسیاری از اسمبلیستهای مبتدی و بعضی از سود جویان با بد جا زدن فن مشکلاتی رو برای مصرف کنندگان بوجود میارن که جنبه درآمدزدایی هم براشون داره !

برعکس فنهای AMD واقعا ساده و بدون مشکل نصب میشن

AMD>INTEL
14-02-09, 00:46
سه مدل هست : از 8 تومن شروع ميشه تا 17 تومن

AMD>INTEL
14-02-09, 02:15
يك مشكلي ديگه هم هست . به دليل فشاري كه بر اثر جا زدن فن به برد وارد ميشود برد بستگي به نوع و كيفيت PCB كمي تاب بر ميدارد .