PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در اتصال دل 1510 به تلوزیون

bynam
11-02-09, 14:29
با سلام برای اتصال دل 1510 به تلوزیون چه کار باید بکنم من یک اینسپایرون 6400 داشتم که یک فیش خروجی گرد برای این کار داشت اما چنین چیزی در 1510 نیست چطور باید این کار را بکنم

Moein
12-02-09, 01:02
سلام شما می تونی با استفاده از تبدیل کاموننت به کامپوزیت لب تاپتون رو به تلوزیون وصل کنید اگر هم تلوزیوننتون دارای ورودی کامپوننت هست مانند مانیتور می تونید این کارو انجام دهید

bynam
12-02-09, 02:31
ممنون از پاسختان در ضمن قیمت این تبدیل وکابل را حدودا میدانید چقدر است

bynam
12-02-09, 23:46
مدل 1510 از ان خروجی های گرد که فکر کنم اسمش svideo است ندارد فقط پورت خروجی مانیتور دارد از ان طرف تلوزیون ما هم فقط از این فیشهای 3 تایی میخوردیک جا رفتم گفت نمیشود و فیشهای موجود کار نمیدهند اما در چند جا در سایتها دیدم که در تهران خیلی ساده فیش و تبدیل خریده بودند و انجام داده بودندایا ممکن است عکس از فیش وتبدیل برایم بگزارید ویا لا اقل دقیقا بگویید باید بروم بگویم چه فیش تبدیلی میخواهم اخه اسم درستش راهم نمیدانم بکویم تبدیل چی به چی میخواهم

Hamid65
13-02-09, 01:03
شما بايد يكي از تبديل هاي زير رو بگيري كه دومي ارزونتره و راحتتره.اسمشم تبديل S-Video به AV.ولي ظاهرا شما خروجي S-video نداريد پس از اولي بايد استفاده كنيد كه اون هم تبديل RGB به AV هست اسمش اگه فروشنده بلد باشه اسمش رو.
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link g

bynam
13-02-09, 02:02
خدا عمرت بده دوست عزیز اقلا الان میدونم چیزی که دنبالش میگردم چه شکلیه فقط یک سوال از این 2 تا خروجی بیرون امده اینا یکی صدا ویکی تصویر است یا اینکه هر دو تصویر است ومن بایداز طریق یکی از این دو تا فقط تصویر را بیاورم وصدا را جداگانه با خروجی صدا

Hamid65
13-02-09, 15:18
خدا عمرت بده دوست عزیز اقلا الان میدونم چیزی که دنبالش میگردم چه شکلیه فقط یک سوال از این 2 تا خروجی بیرون امده اینا یکی صدا ویکی تصویر است یا اینکه هر دو تصویر است ومن بایداز طریق یکی از این دو تا فقط تصویر را بیاورم وصدا را جداگانه با خروجی صدا

خواهش ميكنم بالا هم عرض كردم شما ميتونيد از هر كدوم از اين ها فقط تصوير بگيري.صدا رو بايد از كارت صدا بگيري.