PDA

مشاهده نسخه کامل : حاضر به تعویض Asus Maximus 2 Formul هستم

ViViD
09-02-09, 23:43
سلام

بعد از یک سری بالا پایین کردن به این نتیجه رسیدم که این برد رو تعویض کنم

برد مورد نظر هم اگر X38,X48 باشه به دردم میخوره برد خودم رو 1 ماه هست خریدم گارانتی دیجیتال

دقت داشته باشید حاضر به تعویض با بردهای X38,X48 هستم گرچه زیاد امیدی نیست اما گفتم مطرح کنم ببینم چی میشه
متشکرم:give_rose:

Only the registered members can see the link

Moein
09-02-09, 23:59
سلام

بعد از یک سری بالا پایین کردن به این نتیجه رسیدم که این برد رو تعویض کنم

برد مورد نظر هم اگر X38,X48 باشه به دردم میخوره برد خودم رو 1 ماه هست خریدم گارانتی دیجیتال

دقت داشته باشید حاضر به تعویض با بردهای X38,X48 هستم گرچه زیاد امیدی نیست اما گفتم مطرح کنم ببینم چی میشه
متشکرم:give_rose:

نگاه کن من هر چی می گم می گی نه من با این ها حاظر به تعویض هستم خودت تصمیم بگیر

1.abit ix38 quad GT حدود 3 ماه کار کرده گارانتی شاب هست
2.DFI P45-T2RS اک هست گارانتی گلسان اما چیپش P45 هست
3.DFI X48-T3RS اک هست چهار شنبه دسته خودم میاد این هم گارانتی گلسان رو دارو حدود 390 واسه خودم فاکتور کرده
4.ASUS X48 RAMPAGE Extreme اک هست گارانتی ویستا خودم 445 خریدم حالا تصمیم با خودت منتظرم

موفق باشی از شهریار بپرسی می گه P45 رو ور دار :give_rose::11():

Trance
10-02-09, 00:02
مادر بورد خوبیه. چرا میخوای تعویض کنی؟

x38 یا x48 نسبت به چیپ p45 کارایی و پرفورمنس بهتری داره؟:whistle:

ViViD
10-02-09, 00:17
سلام
آقا شهریار بهم گفتند که برد خودم رو نگه دارم اما خوب من برای جوابگیری بهتر و برطرف کردن انتظاراتم نیاز به چیپ X38,X48 دارم
اول میخواستم با برد EP45-UD3 همین سری از گیگا معاوضه کنم گفتم این تاپیک رو بزنم ببینم کسی پیدا میشه خوب اگر کسی بود با هم صحبت میکنیم
متشکرم
(داخل پرانتز بگم از روی شکم سیری:whistle: این تاپیک رو زدم فقط مشتاقم بدونم اوضاع چطوریه یعنی نیاز مبرم ندارم که حتماً سریع بدمش بره)

Hamid65
10-02-09, 01:22
سلام

اول میخواستم با برد EP45-UD3 همین سری از گیگا معاوضه کنم گفتم این تاپیک رو بزنم ببینم کسی پیدا میشه خوب اگر کسی بود با هم صحبت میکنیم

يعني فكر ميكني يا فكر مي كردي EP45 خيلي از برد خودت سرتره؟به نظر من ارزش تعويض با اين برد رو نداره.اگه ميخواي عوض كني دنبال X48 باش فقط.

AMD>INTEL
10-02-09, 01:53
من ميگم بردت رو نفروش GIGABYTE EP45-UD3P
اين رو بگير براي اوركلاك

Shahryar
10-02-09, 14:39
وحید جان بهترین برد را میخوای یا میخوای بهترین P/P ( قیمت / قدرت ) را داشته باشه ؟

2- برای اورکلاکینگ Dual Core میخوایند یا Quad Core ؟ این هم موثر هست !

در کل از یک حدی به اون طرف دیگه برد زیاد مهم نیست و اورکلاکر و شرایط اورکلاک مثل کولینگ مهم هست .

برد های Rampage Extreme ، Black Ops توی گرون قیمت ها مادربرد های خوبی هستند برای 775 . مادربرد UD3P هم مادربرد بدی نیست اما P/P نداره . حتی UD3R هم با قیمت 180T فاکتور P/P را نداره اما برای اورکلاکینگ Quad Core ها به خصوص UD3P خوب نشون داده .

برای Dual Core ها بایوستار TPower I45 و DFI P45 T2RS-Plus بهترین P/P را دارند . :wink:

ViViD
11-02-09, 08:25
با عرض پوزش و شرمندگی با توجه به اینکه عجله کار شیطان است و تا 1 هفته دیگه بنده در آموزشی سربازی تهران باید حضور بهم برسانم بنابراین از تعویض فعلاً منصرف شدم دیگه
شرمنده شما دوستان از راهنماییهای شما ممنون و متشکر به امید اینکه زودتر برگردم در خدمت دوستان