PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین کولر برای Core i7 920 ?

Extreme
09-02-09, 16:26
سلام من دارم کولر واسه سی پی یو تهیه میکنم گفتم از نظر اساتید هم استفاده کنم . من یه تعدادی کولر رو بررسی کردم که به نظر خودم ThermoLab Baram انتخاب خوبی بود باز من مدل ها رو مینویسم شما نظر یا مقایسه خاصی داشتید بزارید .

Thermalright Ultra-120 eXtreme € 49.90
Thermalright Ultra-120 eXtreme True Black € 57.80
Thermalright Ultra-120 eXtreme True Copper € 79.90
ThermoLab Baram Heatsink € 42.90
Noctua NH-U12P SE 1366 Heatpipe € 57.76

به نظرتون Thermalright Ultra-120 eXtreme True Copper بهتره با 2 تا فن 12 سانتی معمولی یا ThermoLab Baram Heatsink + 2 X Zalman Fan ZM-F3+Zalman Fanmate 2 ؟

یه مقایسه دیدم بین Baram و True Black
(Only the registered members can see the link) فقط 1 درجه تفاوت داشتن که فکر میکنم با اون 2 تا فن زالمن حل بشه .

saeed_hosseiny
09-02-09, 16:31
دوست من اینها رو شما در ایران سراغ دارید یا میخواید از جای دیگه تهیه کنید . ؟

DaaDaa
09-02-09, 17:32
حاجی BARAM‌ هر جا گیر آوردی واسه مام بگیر .... به حق این هفته عزیز و مبارک برادری کن!!!!

Extreme
09-02-09, 19:22
دوست من اینها رو شما در ایران سراغ دارید یا میخواید از جای دیگه تهیه کنید . ؟

نه من اینارو دارم از آلمان میخرم Pc-Cooling.De دوستم برام میاره 1 هفته دیگه داره میاد ایران :lol: .

حاجی BARAM‌ هر جا گیر آوردی واسه مام بگیر .... به حق این هفته عزیز و مبارک برادری کن!!!!

دادا من به دوستم میگم که 2 تا بگیره ولی خیلی بار داره به من گفت زیاد که بزرگ نیست گفتم نه :1. (38): ولی فکر کنم جعبه بزرگی داره . من بهش میگم اگه اوکی شد بهت خبر میدم .

به پوله ایران میشه 56 هزار تومان فکر کنم 20 هزار تومان هم از اون شهری که میاد به برلین پوله پستش میشه که اون نصف نصف میشه .

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اگه فن هارم میخای اونا هم 2 تا فن با کنترلر میشه € 15 حدودا .

یه سری به Only the registered members can see the link بزن ببین فن خوب پیدا میکنی ارزون این زالمن 34db نویز داره .:1. (38):

Specifications: Dimensions: 120(L) X 120(W) X 25(H) mm. Speed: Silent Mode: 900 RPM +/- 15%. Normal Mode: 1800 RPM +/- 10%. Noise Level: Silent Mode: 20 dB +/- 15%. Low-noise Mode: 34 dB +/- 10% Bearing Type: Sleeve. Components: ZF1225ASH. Noiseless Connector (RC56). Silicon pins for installing ZM-F3 (SP1).

به نظر شما همین Baram رو بخرم ؟ یا eXtreme True Copper ؟

DaaDaa
09-02-09, 20:31
ای ول ... مرد تو فرشته‌ای .... اصا فکرش رو نمی‌کردم اینجوری جور شه!!! البته نمي‌خوام حالا پسرخاله شم‌ها .... اگر دید سنگینه و اینا ما رو بی‌خیال شو! ولی اگر جور میشه من همه جوره هستم!

فن با کنترلر رو هم هستم!!! البته یکی بس هستش برام!

baram که با قمیت کمتر صد در صد ترجیح داره و من حتما نظرم رو این‌ه چون وزنش هم کمتره کوچک‌تر هم هست .... ولی TI Ultra 120 هم عالیه ... مدل‌های گرونترش رو من که نیبستم چون هیچ برتری خاصی ندارن ولی خیلی گرون‌ترن ... مساله اینه که آدم نزدیک این قیمت‌ها که بشه می‌تونه دیگه بره سراغ واترکولینگ و خودش رو از شر نویز هم راحت کنه!!!!

این سایت رو من از همه بیشتر قبول دارم چون از نظر حفظ شرابط یکسان و بیان تمام پارامکترهایی ریویوهاش از همه بهتره : Only the registered members can see the link

در مورد فن کم‌صداترین و قوی‌ترین توی دنیا اینه:
Nexus Real Silent D12Sl-12

ولی توی این سایت نبود .... ولی دومی اینه که بود:
این مدلش که ته سایلنت‌ 800 دوره: Only the registered members can see the link

این 1200 دورش که دقیقا برای Baram‌توصیه شده
Only the registered members can see the link

این مدلش دور بالاتر 1600 دور

فکر کنم همین دومی خوب باشه. ولی این زلمان هم خوب‌ه:

هر کدوم خودت صلاح دونستی!

در مورد کنترلر چه تصمیم بگیری این مدل لوکس رو بخری
چه تصمیم بگیری این مدل که توی کیس مبیفته رو بگیری که دو هزار تومن در میاد

من هستم. اما اگر نظر من رو می‌خوای این بهترین خریده:

vbigdeli
11-02-09, 20:49
true copper بهتره

اگه روش فن نداره،بگید از اونجا فن بگیره
با کنترلر باشه خیلی بهتره
فن های Nocuta بی صداترین و بهترین فن های دنیا هستن..
البته تو ایران خواب این جور فن ها و تاور ها نمی بینیم.

سایت فراستی تچ دیگه مثل سابق دقیق نیست.
معمولا نتایجی که تو فروم ها میذارن،دقیق تره..

خمیر سی پی یو هم یادت نره
IC Diomond بگیر
تو وبلاگم که لینکش تو امضامه،یک لینک مشتی واسه خمیر سی پی یو گذاشتم..

Extreme
16-02-09, 14:22
آقا این کولر ASUS Triton 88 چطوره ؟ من هر چی گشتم نتونستم مقایسه یا تست ازش پیدا کنم .

V10 هم نتونستم تست و مقایسه برای i7 پیدا کنم .

یک کولر خوب پیشنهاد بدید دیگه :love: بازم دارم گیج میشم :1. (38):

P&P برام مهمه ولی اگه خیلی فرق کنه دما V10 رو میگیرم .

AMD>INTEL
17-02-09, 01:37
شركت گرين قراره فن CORECONTACT FREEZER رو فروردين ماه وارد كنه كه پايه سوكت 1366 هم دارد .

Extreme
17-02-09, 18:34
انتخاب نهایی انجام شد . دست همه درد نکنه .

------------------------------------------------------------------------------------------------
Thermolab Baram Universal 1366 CPU Kühler

Link : Only the registered members can see the link
------------------------------------------------------------------------------------------------
2 x Xigmatek XLF-F1253 LED Lüfter 120mm

Arctic Silver 5 Warmeleitpaste V

امیر رضا تیموری
28-02-09, 19:02
اگر به طور کلی بگیم زالمن بهترهولی اگه نمی خای اورش کنی همون فن اینتل خوبه

امیر رضا تیموری
28-02-09, 19:06
آقا این کولر ASUS Triton 88 چطوره ؟ من هر چی گشتم نتونستم مقایسه یا تست ازش پیدا کنم .

V10 هم نتونستم تست و مقایسه برای i7 پیدا کنم .

یک کولر خوب پیشنهاد بدید دیگه :love: بازم دارم گیج میشم :1. (38):

P&P برام مهمه ولی اگه خیلی فرق کنه دما V10 رو میگیرم .

اقا زیادی پول خرج نکن ویکم دیگه صبر کن تا خنک کننده spinq بیاد باور کن عالیه:1. (2):

Xtreme
28-02-09, 23:03
اگر منظورتون Thermaltake SpinQ هست باید بگم که متاسفانه فعلا برای Core i7 پشتیبانی نخواهد داشت ..

Extreme
01-03-09, 02:17
همون Thermolab Baram رو خریدم . تا 5 - 6 روز دیگه میرسه همینجا میزارم تست هارو . نتیجه های بارام از SpinQ سه الی 4 درجه بهتره تازه با 1 فن من دو عدد فن خیلی خوب گرفتم با خمیر AS5 که فکر میکنم 4 الی 5 درجه از نتایج تست های دیگه کمتر شه .

Xtreme
01-03-09, 09:15
چند خریدی برادر ؟