PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال:کیس مناسب برای سیستم واقعا حرفه ای

trojan.exe
09-02-09, 16:06
برای این سیستم چه کیسی پیشنهاد می دید با ذکر قیمت؟؟
VGA:xfx 280 GTX
cpu :core i7 920
main:asus p6T DELUXE
ram:4 gb ddr3
power:850 silver stone
بقیه قطعات هم که مهم نیست !!!
راستی کیس باوزن زیاد مثلا 16 کیلو بدرد من نمیخوره.وفعلا قصد استفاده از اس ال ای ندارم ولی بعدا شاید.
all the best 4u:great:

DaaDaa
09-02-09, 17:15
آخه سوال درست نیست ... می‌خوای واترکوبینک داشته باشی؟ اگه آره مدل‌های کولر مستر و TT‌از صد تومن به بالا برات مناسب هستن .....

از اون طرف کیس زلم زیمبو دار می‌خوای یا جدی هستی؟ اگه دنبال LED‌زرد و آبی هستی و قیافه من کمک زیادی نمی‌تونم بکنم ....

مثلا اگر بخوای بری روی قیمت سیصد تومن قطعا کیس Challenger‌ گرین قطعا از Cosmos‌ بهتره ... اگر دنبال قیافه‌ای خب احتمالا Cosmos

trojan.exe
09-02-09, 17:26
آخه سوال درست نیست ... می‌خوای واترکوبینک داشته باشی؟ اگه آره مدل‌های کولر مستر و TT‌از صد تومن به بالا برات مناسب هستن .....

از اون طرف کیس زلم زیمبو دار می‌خوای یا جدی هستی؟ اگه دنبال LED‌زرد و آبی هستی و قیافه من کمک زیادی نمی‌تونم بکنم ....

مثلا اگر بخوای بری روی قیمت سیصد تومن قطعا کیس Challenger‌ گرین قطعا از Cosmos‌ بهتره ... اگر دنبال قیافه‌ای خب احتمالا Cosmos

کیس چلنجر که شما صحبتشو می کنی 16 کیلو وزن داره قطعاتمو که روش نصب کنم یه شصت هفتاد کیلویی میشه می تونم باهاش پرس سینه بزنم .فعلا...:gasp:

DaaDaa
09-02-09, 17:35
اینم حرفی‌ه .... منطقی نیست ولی حرفی‌ه واسه خودش!!

//////////

من اگر پول داشته باشم می‌رم سراغ سری فورترس سیلوراستون ... یه مدل دیگه هم داره که از نظر ظاهری همونه ولی تمام آلومینیوم نیست ... خیلی می‌ارزه ... من خودم از بی پولی cm690 خریدم ولی اگر 150 داشتم می‌رفتم سراغ اون!

trojan.exe
09-02-09, 17:56
اینم حرفی‌ه .... منطقی نیست ولی حرفی‌ه واسه خودش!!

//////////

من اگر پول داشته باشم می‌رم سراغ سری فورترس سیلوراستون ... یه مدل دیگه هم داره که از نظر ظاهری همونه ولی تمام آلومینیوم نیست ... خیلی می‌ارزه ... من خودم از بی پولی cm690 خریدم ولی اگر 150 داشتم می‌رفتم سراغ اون!

همین cm690 که قیمتش حدود 150 هست. یعنی چی اگه 150 داشتم می رفتم سراغ اون ؟؟ نکنه منظورت 150 دلار آمریکا هست؟؟؟:whistle:

DaaDaa
09-02-09, 18:05
CM690 قبلا 80 بود تازه گرون شده 95 هزار و پانصد تومن سه دوز پیش خریدم!

trojan.exe
09-02-09, 18:09
یعنی هنوز وارد بازار نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DaaDaa
09-02-09, 18:16
مدل اصلیش زیر 300 نخواهد بود ... اون مدل بدنه یکپارچه آلومینیومی داره .... اما مدل‌های ارزون‌ترش که همون شکل رو دارن هستن توی ایران.

Only the registered members can see the link

trojan.exe
09-02-09, 18:20
مدل اصلیش زیر 300 نخواهد بود ... اون مدل بدنه یکپارچه آلومینیومی داره .... اما مدل‌های ارزون‌ترش که همون شکل رو دارن هستن توی ایران.

این مدلای ارزونتر که می گی تعداد واندازه فنشون با مدل اصلی یکیه؟؟؟

DaaDaa
09-02-09, 18:30
اشتباه گفتم مدل رو ... مدل ارزون‌تر فکر کنم TJ04‌ بود. فردا تماس بگیر تک دیتا بپرس ... خبرش رو اینجا هم بده!

Moein
09-02-09, 18:57
شرمنده این تاپیک اسمش رو ویرایش کنید بابا کجا این سیستم واقعا حرفه ای هستش شاید در رده خوب باشه اما واقعا حرفه ای نیست هر موقع شما قطعات زیر رو گرفتید بعد بگید واقعا حرفه ای چون شما می تونید 4 تا رم DDR3 GOLDEMMARS بگیری یا 4 تا REAPER X OCZ شما می تونی CORE I7 965 E.. بگیری به جای 920 شما می تونی GTX 295 بگیری به جای 280 پس خیلی سیستم بالای نیست ضمننا الان برای CORE I7 از رم های TRIPLE CHANEL استفاده می کنند
شما مبلغ مورد نظر رو واسه کیستون معلوم کن تا دوستان کمک کنند تا یه کیس خوب انتخاب کنید ضمننا پاوری که شما انتخاب کردید به صرفه نیست و شما لطف کنید پاور رو عوض کنید و برید سراغ 1000 w به بالا

ضمننا لطفا قوانین فروم رو مطالعه کنید تا دچار مشکل نشید

Moein
09-02-09, 19:06
اگه بخوای نسبت به اسم تاپیک کیس پیشنهاد بدی می تونی این کیس رو بگیری

SwordM thermaltake
.

قیمت جهانی 698 دلار

trojan.exe
09-02-09, 19:32
شرمنده این تاپیک اسمش رو ویرایش کنید بابا کجا این سیستم واقعا حرفه ای هستش شاید در رده خوب باشه اما واقعا حرفه ای نیست هر موقع شما قطعات زیر رو گرفتید بعد بگید واقعا حرفه ای چون شما می تونید 4 تا رم DDR3 GOLDEMMARS بگیری یا 4 تا REAPER X OCZ شما می تونی CORE I7 965 E.. بگیری به جای 920 شما می تونی GTX 295 بگیری به جای 280 پس خیلی سیستم بالای نیست ضمننا الان برای CORE I7 از رم های TRIPLE CHANEL استفاده می کنند
شما مبلغ مورد نظر رو واسه کیستون معلوم کن تا دوستان کمک کنند تا یه کیس خوب انتخاب کنید ضمننا پاوری که شما انتخاب کردید به صرفه نیست و شما لطف کنید پاور رو عوض کنید و برید سراغ 1000 w به بالا

ضمننا لطفا قوانین فروم رو مطالعه کنید تا دچار مشکل نشید

اولا خداوکلی خودت حاضری این سیستمی که پیشنهاد کردی رو بخری ؟؟؟ اونوقت با همچین سیستمی چه برنامه ای رو اجرا می کردی که بتونی از تمام قدرت سیستمت استفاده کنی .حتما با شرکت پیکسار کل مینداختی و یه انیمیشن 120 دقیقه ای جدید می ساختی مثلا آیس ایج 3 !!!
دوما کیسی که معرفی کردی عمرا تو بازار پیدا بشه
سوما قوانین برای شکستن ساخته می شن:1. (5):

tohid63
09-02-09, 21:35
کیس termaltake v9

اگه کسی قیمتشوداره به منم بگه

Moein
10-02-09, 00:18
اولا خداوکلی خودت حاضری این سیستمی که پیشنهاد کردی رو بخری ؟؟؟ اونوقت با همچین سیستمی چه برنامه ای رو اجرا می کردی که بتونی از تمام قدرت سیستمت استفاده کنی .حتما با شرکت پیکسار کل مینداختی و یه انیمیشن 120 دقیقه ای جدید می ساختی مثلا آیس ایج 3 !!!
دوما کیسی که معرفی کردی عمرا تو بازار پیدا بشه
سوما قوانین برای شکستن ساخته می شن:1. (5):
1.سیستمی که پیشنهاد دادم هفته پیش cpu رو فروختم همون قیمتی هم که تو فروم اعلام کردم من این کارو نکردم اما جای که قیمت کرده بودم داشت و فروخت ضمننا اگه قرار به بهترین سیستم ها باشه من تقریبا هر 2 ماه یک بار بالا ترین قطعات رو برای خودم خرییداری می کنم

2.من کیسی که به شما گفتم رو موجود دارم قیمت با گارانتی فونیران 734.000 تومان هستش پس هیچ چیز عمرا وجود نداره

3.اینجا اگه قانون شکسته شد سریعا اقدام میشه و خوب اسمتون به لیست دوستانی که دسترسیشون واسه همیشه مسدود شده می پیونده این سایت رایگان هست و کسی وظیفه نداره به کسی اطلاع برسونه و تمامی اساتید بنده لطف دارن که میان و راهنمایی می کنن

4.ضمننا الان من اگه xbox360 نداشتم و سیستمی برای گیم می خواستم مطمئن باش گرافیکش رو خریداری می کردم بعد شما از ابر رایانه های پیکسار خبر نداری به کامپیوتر های ما می گن Desktop

5.اصفهانی بودن من ربطی نداره . قوانین قوانین هست مثل اینه که من بگم چون مدیر های سایت دوستان صمیمی بنده هستند من می تونم قوانین رو زیر پا بگذارم و کسی به من چیری نگه اتفاقا برای من بد تره تا یه پست بدم یه گوشش بلنگه. ساسان فوری trash می کنه بعدشم پشت تلفن انقدر حرف می زنه بم که ... .و ضمنا من عضوی کوچکی از خانواده Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) هستم

6.موفق باشی من فقط وقت گذاشتم و یک بار قوانین انجمن رو خوندم به شما هم این کار پیشنهاد می شه :11()::give_rose::wink:

Shahryar
10-02-09, 22:11
دوستان عزیز قوانین را لطفا رعایت کنند ! :great:

N@VID
10-02-09, 23:22
سلام :

آقا شرمنده من بقول شما چون زمان نداشتم ، مجبور شدم تلگرافی پست بزنم !

بهترین انتخاب از نظر من همین CM690 کولر مستر هست ...
چند دلیل داره این تایید من !
مناسب جهت نصب 7 فن 12 سانتی + قابلیت نصب واترکولینگ + قیمت مناسب
منسب جهت SLI + نصب آسان هارد و جاگیری کابل ها و ...

این لینک رو حتما ببینید !

trojan.exe
10-02-09, 23:59
سلام :

آقا شرمنده من بقول شما چون زمان نداشتم ، مجبور شدم تلگرافی پست بزنم !

بهترین انتخاب از نظر من همین CM690 کولر مستر هست ...
چند دلیل داره این تایید من !
مناسب جهت نصب 7 فن 12 سانتی + قابلیت نصب واترکولینگ + قیمت مناسب
منسب جهت SLI + نصب آسان هارد و جاگیری کابل ها و ...
این لینک رو حتما ببینید !

دشمنت شرمنده باشه نوید خان.لینک رو دیدم .خیلی مفید بود.قیمتش هم اگه می شه بذارین.:yes:

AMD>INTEL
11-02-09, 00:03
اگر پستها به اين شكل ادامه پيدا كنه . تاپيك يا پاك ميشه يا قفل ميشه .

N@VID
11-02-09, 00:12
دشمنت شرمنده باشه نوید خان.لینک رو دیدم .خیلی مفید بود.قیمتش هم اگه می شه بذارین.:yes:

سلام :

من تو مایه های 80 تا 90 تومن قیمت داشتم ...
شما چه مقدار می خواهید هزینه کنید برای خرید کیس ؟
قابلیت نصب 7 فن 120mm برای تهویه هوای بیشتر
محفظه قابل جابجایی HDD برای نصب راحت تر
مدیریت ساده کابل های درون case
دارای فضای بسیار مناسب برای پیکربندی nVIDIA G80 SLI

این آدرس های نماینده کولر مستر در ایران ( دریا کامپیوتر )

Only the registered members can see the link فروشگاه بازار رضا: طبقه همکف- واحد 55 تلفن: 11-66957109-021

Only the registered members can see the link فروشگاه مرکز کامپیوتر ایران: طبقه همکف- واحد 444 تلفن: 88805947-021

Only the registered members can see the link فروشگاه اصفهان: خیابان هشت بهشت غربی- بین چهار راه ملک و خیابان نشاط تلفن: 7-2730236-0311

trojan.exe
11-02-09, 00:30
کیس پیشنهادی شما جنسش ازچیه ؟آلومینیومیه؟ درضمن با اون تعداد فن 12 سانتی نویز زیادی باید داشته باشه کاش یه 25 سانتی داشت بجای 2تا 12 سانتی .
بودجه من هم حول و حوش 230-240 درنظر بگیرید مثل کیس اون طرف هم واتر کولینگ نداشته باشه چون یخچال فریزر نمی خوام بخرم.
گرین گالاکسی رو چطور ارزیابی می کنید.

trojan.exe
11-02-09, 00:32
در ضمن داداش چرا آدرس فروشگاه اصفهانو دادی ما پدر پدربزرگمون اصفاهانیه خودمون که بچه هفت حوض هستیم نوکرتم:party:

AMD>INTEL
11-02-09, 01:07
گرين vangaurd رو هم نگاهي كن .

trojan.exe
11-02-09, 01:12
گرين vangaurd رو هم نگاهي كن .

16 کیلو برای یه کیس وزن زیادی نیست؟؟؟؟؟؟؟

yemojud
11-02-09, 05:56
دوست عزیز

من نمیدونم شما چقدر از اصول طراحی کیس آگاه هستید؟!

شما که نمیخواهی با کیس کشتی بگیرید، یه بار که قطعات را نصب کردید میرود گوشه اتاق و بس!

کیس هایی که از جنس آلومینیم و یا استیل هستند دارای وزن بالا هستند چون این آلیاژ ها دما خنکتری
برای کیس شما فراهم میکنند، در ضمن و زن زیاد این کیس ها باعث استواری آنها و کمتر لغزش است.
به عبارتی کمتر نویز خواهید داشت.

من بشخصه یه Cosmos 1000 دارم، و واقعا دارم ازش لذت میبرم.

در ضمن دوستان خواهشا چلنجر را با سری های Cosmos مقایسه نکنند، چون هر کدام مزایایی دارد
که میتواند دیگری را زیر سئوال ببرد و مشتری است که باید براساس پارامتر های مربوطه انتخاب نماید

عزیز شما ببین هدفت از انتخاب کیس چیه؟
کارایی؟
زیبایی؟
یا هر دو؟
و تا چقدر میتوانی هزینه کنی بعد برو کیس انتخاب کن، اینطوری انتخاب بهتری خواهید داشت.

کیس گرین چلنجر کیس واقعا خوبی است، البته همه چی به شما بستگی دارد.

tohid63
11-02-09, 10:21
یه دونه کسی فراسو بگیر با پاورش 36 ت خودتو راحت کن . فک کنم دوستان با نظر من کاملا موافقا :1. (27):