PDA

مشاهده نسخه کامل : فروشn79 چهار روز کار کرده با خدمات طلايی سما اتصالات

adameh_bahal
07-02-09, 22:59
اين گوشی 4 روز بيشتر دستم نبوده و همه لوازم و فاکتورش هم موجوده و هيچ خط و خشی هم نداره حتی برچسب های روی گوشی رو هم هنوز جدا نکردم
من خودم با دکمه هاش زياد راحت نيستم و فارسی هم نداره بايد روش نصب بشه
تا 24 ساعت هم هر مشکلی داشت پس ميگيرم فقط خواهشن قيمت معقول بدين
گوشی هم فنلاندی هست

murizaki_2000
08-02-09, 08:10
تا اونجایی که من می دونم این گوشی فنلاند نداره و ساخت چین هستش ..... البته تحت لیسانس نوکیا !!!! مگه اینکه از اروپا خریده باشید ؟؟؟!!!!!!!

adameh_bahal
08-02-09, 13:19
تا اونجایی که من می دونم این گوشی فنلاند نداره و ساخت چین هستش ..... البته تحت لیسانس نوکیا !!!! مگه اینکه از اروپا خریده باشید ؟؟؟!!!!!!!

نه من مطمئن هستم فنلاندی هست
حتی شارژرش از اينايی که به پريز های ايران نميخوره و بايد از اين مبدل ها استفاده کنی
سريالش هم اصلی هست
:Dحتی با اون برنامه بارکد هم تست کردم ، فنلاند بود

D J V A H I D
08-02-09, 13:28
نه من مطمئن هستم فنلاندی هست
حتی شارژرش از اينايی که به پريز های ايران نميخوره و بايد از اين مبدل ها استفاده کنی
سريالش هم اصلی هست
:Dحتی با اون برنامه بارکد هم تست کردم ، فنلاند بود

پشتش زده made in finland ? Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

adameh_bahal
08-02-09, 14:07
پشتش زده made in finland ? Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

اگه منظورتون پشت گوشی هست يعنی جايی که باطری روش قرار ميگيره،بله made in finland خورده
روی جعبه هم همينطور
سريال ها همه يکی هست

murizaki_2000
09-02-09, 08:37
رقم هفت و هشت سریال نامبر گوشیتون اگر 02 هست .... گوشیتون ساخت چینه !!!! بی برو برگرد ..... !!!! مگه اینکه 00 یا 01 باشه ....... هست ؟؟!!!

ALIRE7A
09-02-09, 09:44
با سلام

چرا گیر دادین به فلاند و غیر فلاند ، ببیند من الان یه n82 دارم که از نوع سری اول هست یعنی تولید 2 ماه اول این گوشی که خود نوکیا زده بود و فلاند بود و چن وقت پیش دوباره رفتم یه n82 دیگه گرفتم که ساخت چین بود و تحت لیسانس نوکیا ، خوب حالا جالبی کار اینجاست که من وقتی با برنامه SPMark که در واقع همون pcMark مارک هست تست میگیرم اون n82 چین امتیاز بیشتری کسب میکنه در واقع منظورم اینه که زیاد خودتون رو درگیر این مسائل نکنید چون وقتی تحت لیسانس باشه دیگه بیخیال بشین .

Mehdi_Full
12-02-09, 20:52
دوست عزیز ضمن خوشامدگویی به جنابعالی :11():

لطف کنید بگید گوشی چه رنگیه و همچنین قیمت مورد نظرتون

سپاس :1. (23):

adameh_bahal
19-02-09, 21:34
دوست عزیز ضمن خوشامدگویی به جنابعالی :11():

لطف کنید بگید گوشی چه رنگیه و همچنین قیمت مورد نظرتون

سپاس :1. (23):

سلام
گوشی سفيد هست