PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز مدیا پلیر

D J V A H I D
05-02-09, 19:52
امروز یه دونه سرویس پک 3 ورژن 2002 نصب کردم ... وقتی رو آیکون مدیا پلیر کلیک میکنم ...این ارور رو میده :1. (28):

Only the registered members can see the link

و وقتی که finish رو میزنم میره تو اینترنت و این صفحه میاد !!!

میگه باید بخری !!! :1. (2):

از این رو رفتم تو سایت مایکروسافت و ویندوز مدیا پلیر 11 رو دانلود کردم ... اومدم که نصبش کنم ...!!! دوباره همین پیغام رو داد !!! کسی راه حلی ... مشکلی !!! کرکی ... چیزی رو واسه رفع این مشکل سراغ نداره ؟!!! من با مدیا پلیر خیلی کارا انجام میدم ؟!!! اگر هم که نمیشه تا برم یه ویندوز دیگه پیدا کنم ... نصب کنم !!!

لطفا دریابید ما رو !!! :give_rose::1. (28)::11():

Armin-N
05-02-09, 21:01
از طریق راه های زیادی که برای قانونی کردن ویندوز هست ویندوز رو قانونی کن شاید درست بشه
فکر میکنم مهدی عزیز (مهدی مکس) یا یکی دیگه از دوستان راه قانونی کردن ویندوز رو گذاشته بود

D J V A H I D
05-02-09, 21:41
اینو لطف هر کی میدونه دریغ نکنه !!! این که آرمین جان گفت ... قانونی کردنه ... چیه ؟!

Armin-N
05-02-09, 22:35
وحید جان
اروری که داری میگه ویندوزت اصل نیست
صفحه خرید ویندوز رو واست میاره

ویندوزت قانونی بشه مثل اینه که پول دادی و ویندوز اصل رو خریدی و دیگه اروری برای ثبت ویندوز و خرید ویندوز نمیبینی

دیگه ارور genuine ویندوز رو نمیبینی
کلا ویندوزت اصل میشه

راه های مختلفی برای دستکاری تو ویندوز هست که ویندوز به عنوان اصل معرفی بشه
تو گوگل سرچ کن و نگاه کن

Only the registered members can see the link 1%D8%AF%D9%86+%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

امیدوارم با اینکار مشکلت حل بشه

D J V A H I D
05-02-09, 23:08
2 تا چیز پیدا کردم ... نمیدونم کدوم رو دانلود کنم که رو سرویس پک 3 جواب بده ؟!!! :1. (27):

D J V A H I D
05-02-09, 23:50
2 تا چیز پیدا کردم ... نمیدونم کدوم رو دانلود کنم که رو سرویس پک 3 جواب بده ؟!!! :1. (27):

با اینا هم کاری از پیش نبردم !!! :1. (28)::1. (28): برم تو کار نصب یه ویندوز دیگه ؟ تا حالا سابقه نداشت یه همچین بلایی سرم بیاد !!! :gasp:

AMD>INTEL
06-02-09, 01:32
من خودم automatic update ويندوز رو خاموش كردم و اپ ديتها رو دستي نصب ميكنم .
WGA REMOVER رو امتحان كن

sAsAn.K
06-02-09, 09:44
اینکه سابقه نداشته همچین بلایی سرت بیاد به خاطر اینه که تا حالا نرم افزار های مایکروسافت رو دانلود نکرده بودی و نصب نکرده بودی ! ، شما ویندوزت قانونی نیست .
این فایل Reg که توی پیوست هست رو اجرا کن بعد نصب کن ببین میشه یا نه .
اگه نشد این کار رو بکن :
فاسل ستاپ برنامه یعنی wmp11-windowsxp-x86-enu.exe رو روش کلیک سمت راست کن بزن Extract to ... .
فایل wmfdist11.exe رو اجرا کن .
کامپویتر رو ریستارت کن .
wmp11.exe رو اجرا کن .
سیستمو ریستارت کن .
بعدشم با خیال راحت WMP11 رو استفاده کن .
:great:

D J V A H I D
06-02-09, 13:44
اینکه سابقه نداشته همچین بلایی سرت بیاد به خاطر اینه که تا حالا نرم افزار های مایکروسافت رو دانلود نکرده بودی و نصب نکرده بودی ! ، شما ویندوزت قانونی نیست .
این فایل Reg که توی پیوست هست رو اجرا کن بعد نصب کن ببین میشه یا نه .
اگه نشد این کار رو بکن :
فاسل ستاپ برنامه یعنی wmp11-windowsxp-x86-enu.exe رو روش کلیک سمت راست کن بزن Extract to ... .
فایل wmfdist11.exe رو اجرا کن .
کامپویتر رو ریستارت کن .
wmp11.exe رو اجرا کن .
سیستمو ریستارت کن .
بعدشم با خیال راحت WMP11 رو استفاده کن .
:great:

هر دو کاری رو که گفتی با دقت انجام دادم ... همون آش و همون کاسه ... دردی دوا نشد که نشد !!! :1. (28):

AMD>INTEL
06-02-09, 23:57
WGA REMOVER

D J V A H I D
07-02-09, 00:14
WGA REMOVER

متوجه نمیشم ... میشه بیشتر توضیح بدی ؟! :1. (27)::1. (27)::1. (27): این یعنی چی ؟

AMD>INTEL
07-02-09, 00:17

AMD>INTEL
07-02-09, 00:24

AMD>INTEL
07-02-09, 00:30

hashem65
07-02-09, 00:58

برنامه جديد كه با آن مي توانيد ويندوز خود را معتبر كنيد و از بخشهاي سايت مايكروسافت استفاده كنيد . به دو زيان فارسي و اينگليسي مي باشد .

AMD>INTEL
07-02-09, 01:24

sAsAn.K
07-02-09, 08:42
این کرک مخصوص آخرین نسخه ی Windows Genuine Advantage Validation یعنی 1.9.9.0 هست ، بگیریدش و فایل installer.bat رو اجرا کنید .

Only the registered members can see the link(WGA).v1 .9.9.0.rarخودم تست کردم جواب داد .
اینم یکی دیگه ، همون کارو انجام میده ، میخواید اینم اجرا کنید که خیالتون کامل راحت بشه ! :

Labyrinth
07-02-09, 08:54
اگر ویندوزت نسخه Retail باشه با این چیزا کرک نمیشه :yes: من خودم یک بار این نسخه رو ریختم الان کرک میکردی سیستم که ریست میشد دوباره همون آش و همون کاسه :give_rose:

انشالله که ویندوزت اینجوری نیست :love:

D J V A H I D
07-02-09, 09:17

برنامه جديد كه با آن مي توانيد ويندوز خود را معتبر كنيد و از بخشهاي سايت مايكروسافت استفاده كنيد . به دو زيان فارسي و اينگليسي مي باشد .

با تشکر از کلیه دوستانی که در این مهم ما رو یاری نمودند ... کل راه هایی رو که گفتید مو به مو انجام دادم ... اما فقط این برنامه ای رو که این دوستمون گذاشت جواب داد ... :party:الان کاملا مشکلم حل شده !!! به شما هم پیشنهاد میکنم که اینو واسه قانونی کردن ویندوزتون استفاده کنید ... :yes:
البته اونی رو که ساسان جان در آخر گذاشته بود به دلیل اینکه کارم راه افتاد دیگه تستش نکردم !!!:give_rose:

sAsAn.K
07-02-09, 10:16
مطمئنن اونم چواب میده ، جدیدترین کرک اونی هست که من گذاشتم .
به هر حال مشکلتون حل شد به سلامتی .
موفق باشید .