PDA

مشاهده نسخه کامل : >> به اسم گارانتی مردم رو سرکار می ذارن...!!!!

Olesius
01-02-09, 13:54
سلام...

نمی دونم این چه وضعی شده که اصلا رسیدگی نمی کنن ببینن این برچسب گارانتی واقعی هست یا نه...؟؟ پشتیبانی وجود داره یا نه.... یا اصلا این شرکت گارانتی می تونه از پس خدماتی که باید ارائه کنه بر بیاد....!!!

من 14 روز پیش یه خریدی کردم از تهران! متاسفانه به دلیل دیر کردی که پست در تحویل بسته داشت! رمها تعویض نشدند و رفت گارانتی... الان 10 روزی می شه که رمها گارانتی هستند...:1. (28):

جوابی که می دن رم کروشیال موجود نداریم می خواین کینگستون بدیم...!!!!!!!! بابا مگه من کینگستون خریدم؟؟؟:1. (27):
کسی نیست به اینا رسیدگی کنه؟؟؟؟
گارانتی باشی رم موجود نداشته باشی............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

هنوز معلوم هم نیست که کی رمها می رسه دستشون... !!!!!

جدا از این مسائل هیچ وقت در ایران برای زمان ارزش قائل نخواهند شد...!!! وقت و زمانی که ارزش طلا داره...
می گه چرا عجله داری... بالاخره میاد می رسه....!!! ولی آخه کی...؟؟؟؟؟؟؟ به چه قیمتی؟؟؟؟ من الان لازم دارم.......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا که...
با این وضع به کجا می خوایم برسیم خدا می دونه............!!!

AMD>INTEL
01-02-09, 14:20
متاسفانه همين هست . يكجور تجارت كثيفه

DaaDaa
01-02-09, 14:25
بگو کینگستون HyperX بدن خداوکیلی بی دردسرتره ...

Olesius
01-02-09, 14:28
متاسفانه همين هست . يكجور تجارت كثيفه

به هر کسی که دستی به خارج از کشور داره و می تونه قطعه وارد کنه که نباید حق گارانتی داد...
گارانتی در خارج از ایران یعنی تضمین کالای خریداری شده...!! یعنی اگه مشکلی پیش اومد جای نگرانی نیست...

ولی در ایران و البته در مورد بعضی گارانتی ها! چیزی به نام خدمات وجود نداره...
یا باید قبول کنی یه جنس بونجول تحویلت بدن یا اینکه باید از زندگیت بزنی بیفتی دنبال قطعه... اون قدر بری بیای تا آخر از رو برن یه چیزی تحویلت بدن...

و این داستان ادامه خواهد داشت...

Olesius
01-02-09, 14:29
بگو کینگستون HyperX بدن خداوکیلی بی دردسرتره ...

دوست عزیز HyperX بود که باز بهتر بود...
سری پایه!! همون که 2 گیگش 20-25 تومنه؟؟!!!! می گه 4 گیگ بدم برو حال کن....!!!!!!!!!!!!:1. (27):

Olesius
01-02-09, 16:58
سلام...

نمی دونم این چه وضعی شده که اصلا رسیدگی نمی کنن ببینن این برچسب گارانتی واقعی هست یا نه...؟؟ پشتیبانی وجود داره یا نه.... یا اصلا این شرکت گارانتی می تونه از پس خدماتی که باید ارائه کنه بر بیاد....!!!

من 14 روز پیش یه خریدی کردم از تهران! متاسفانه به دلیل دیر کردی که پست در تحویل بسته داشت! رمها تعویض نشدند و رفت گارانتی... الان 10 روزی می شه که رمها گارانتی هستند...:1. (28):

جوابی که می دن رم کروشیال موجود نداریم می خواین کینگستون بدیم...!!!!!!!! بابا مگه من کینگستون خریدم؟؟؟:1. (27):
کسی نیست به اینا رسیدگی کنه؟؟؟؟
گارانتی باشی رم موجود نداشته باشی............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

هنوز معلوم هم نیست که کی رمها می رسه دستشون... !!!!!

جدا از این مسائل هیچ وقت در ایران برای زمان ارزش قائل نخواهند شد...!!! وقت و زمانی که ارزش طلا داره...
می گه چرا عجله داری... بالاخره میاد می رسه....!!! ولی آخه کی...؟؟؟؟؟؟؟ به چه قیمتی؟؟؟؟ من الان لازم دارم.......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا که...
با این وضع به کجا می خوایم برسیم خدا می دونه............!!!

دوستان دیگه نظری ندارن...؟؟

الان که تماس گرفتم حتی قبول نمی کنن پول رمهارو با کسر درصدی پس بدن... این دیگه چه وضعشه...؟؟؟ می گه باید تا هفته بعد صبر کنید... اونم معلوم نیست بیاد نیاد...

من الانشم 10 روز بی رم بودم... دیگه واسم ممکن نیست صبر کنم...

چی کار کنم برم شکایت کنم...؟؟ به کی به کجا...؟؟؟ مگه اصلا رسیدگی می کنند....؟؟؟

بابا یکی یه راهی بذاره جلو پای ما... :1. (28):

saeed_hosseiny
01-02-09, 17:36
دوست من سلام
ما قبلا با هم صحبتهایی کردیم و گفتم اون رمها از اونجایی که خریدید و الان دستشونه رو بگیرید و برای من بفرسیتد تا من براتون کار رو انجام بدم . ببنید این رمهای تریسیر الان تو بازار نیستش و خود شرکت هم نداره ولی من رمها رو به دستم برسونید با اینکه زینفع نیستم حاظرم کارتون رو انجام بدم و کالاتون رو با یک کالاهای خوب دیگه تعویض کنم تا این رمها بیاد و من میبرمش گارانتی و رمها رو برای خودم بر میدارم تا کارتون راه بیافته /.
البته این رو هم بگم قمیت رمها در ایران متفاوته و باید در اینجا با هم بعد از رسیدن رمهاتون به دست من به توافق برسیم تا حرفی خدای نکرده نمونه و این کار برای من سودی نداره و فقط کار راه اندازه همین
نظرتون چیه ؟؟؟؟؟

Armin-N
01-02-09, 18:34
گارانتی تعطیله ایران
یعنی خیلی شرکت ها اینجورین
منم متاسفانه یه سی پی یو ای ام دی داشتم که نیم سوز شد و اصلا گارانتی قبول نمیکنه و میگه با نوسان برق اینطوری شده
در صورتی که نوسانات برق هم جزو گارانتیشون هست
منم حوصله دردسر نداشتم و بیخیال شدم رفتم یه سی پی یو دیگه خریدم

خییییییلی ها مثل من پیگیری نمیکنن
ببین چقدر شرکتشون سود میکنه

saeed25
01-02-09, 19:15
دروود
من اگر باشم پیگیری می کنم!!حتا اگر 1 ماه دنبالش باشم،اما حقمو می گیرم!!!

Labyrinth
01-02-09, 19:21
من چند وقت پیش رفته بودم گارانتی فراسو که یک گارانتی جواب گو هست :wink:

رفتیم اونجا یک هدست از نوع ویبره دار مدل فراسو رو بردیم گفت این رو موجود نداریم تنب بهمون دادن همین دیروز شکست :1. (27): دلیلش رو خودمم هنوز نفهمیدم
موس دی پی ای 1600 بردیم یک موس ی به ما دادن وقتی دستت رو میگذاری روش بیخودی کلیک میکنه :1. (2): ( تفاوت قیمتشون 5 تومن بود )

هدسته که افتاده یک گوشه موس هم میدیم دست بچه ها باهاش بازی کنن

( خرابی موس قبلی اشکال در چیپ اصلیش بود و مشکلش این بود که بعد از 1 ساعت اصلا کلیک نمیکرد )
( خرابی هدست هم این بود که بس که قسمت پنل ولوم سنگین بود سیستم رو قطع کرده بود )

چیز دیگه ای ندارم بگم

:give_rose:

saeed_hosseiny
01-02-09, 19:30
باید همیشه بین بد و بدتر بد رو انتخاب کرد و اینجا گارانتی خوب خیلی کمه و اون هم چند تا شرکت خوب هستن که گارانتیه خوبی میدن و میشه بهشون اعتماد کرد و من به ترتیب امتیاز از دید شخصیه خودم که باهاشون سر و کار دارم اینجا معرفی میکنم :
1 - شرکت اینده سیما (پاور گرین )
2 - مادیران (ال جی )
3 - سام سرویس (سامسونگ )
4 - آواژنگ
5 - سازگار ارقام
6 - سریر
7 - انفورماتیک گستر
8 - دیجیتال

همه گارانتیهای خوب و بد که تموم اونها رو نمیتونم اینجا معرفی کنم در نمره اخر شرکت الماس یا همون ویستا هستش .

ما هفته ای چند بار در این شرکتها برای گارانتی مراجعه میکنیم و از دید شخصیه خودم اینها رو گفتم

Olesius
01-02-09, 19:35
دوست من سلام
ما قبلا با هم صحبتهایی کردیم و گفتم اون رمها از اونجایی که خریدید و الان دستشونه رو بگیرید و برای من بفرسیتد تا من براتون کار رو انجام بدم . ببنید این رمهای تریسیر الان تو بازار نیستش و خود شرکت هم نداره ولی من رمها رو به دستم برسونید با اینکه زینفع نیستم حاظرم کارتون رو انجام بدم و کالاتون رو با یک کالاهای خوب دیگه تعویض کنم تا این رمها بیاد و من میبرمش گارانتی و رمها رو برای خودم بر میدارم تا کارتون راه بیافته /.
البته این رو هم بگم قمیت رمها در ایران متفاوته و باید در اینجا با هم بعد از رسیدن رمهاتون به دست من به توافق برسیم تا حرفی خدای نکرده نمونه و این کار برای من سودی نداره و فقط کار راه اندازه همین
نظرتون چیه ؟؟؟؟؟

واقعا نمی دونم به چه زبونی از شما تشکر کنم جناب حسینی عزیز... :give_rose:
>> خداییش شما کجا اینها که مثلا گارانتی دارن و باید کار مردم رو راه بندازن کجا....!!!:1. (28):

بله مزاحمتون شده بودم ولی متاسفانه اینا در پس دادن رمها هم اذیت می کنن... از دیروز افتادم دنبال پس گرفتن رمها ولی متاسفانه... نمی دونم دیگه چی بگم راجع به این کارشون...!!
بالاخره معلوم شد رمهای من آلبالو نیست! رفته ایستا...!!:1. (27):

بهر حال از لطف شما دوست عزیز واقعا ممنونم... من حاضرم تمام هزینه مربوط به پیک و پست رو گردن بگیرم ولی مشکل رمها حل بشه و زودتر دستم برسه...

در کل هرچی شما امر کنید ما در خدمتیم...
بازم نمی دونم چه جوری از شما تشکر کنم... :11()::11()::11():

saeed_hosseiny
01-02-09, 19:38
این رمها رو کی بهتون پس نمیده مگه میشه رمهای خودتون رو بهتون پس ندن مگه شهر هرته دوست من . میشه لطفا بفرمایید که کی رمهای شما رو نمیده از اونجایی که خریدید یا اونجایی که گارانتی کردن . لطفا مشخص کنید تا مشخص تر بشه تا به تجربه دیگران هم افزوده بشه . من میتونم باهاشون فردا صحبت کنم شما بفرمایید که رمها رو نمیده ؟

saeed25
01-02-09, 19:41
با ىرووى بر جناب حسيني
ىر مورى نخستين شركت طارانتيلإبه شىت با شما هم راي هستم اما سام سرويس را نمي توانم جؤو طارانتي هاي خوب به شمار بياورم هردنى دنىان برخورىي با اين شركت نىاشته ام اما بسيار كساني را مي بينيم كه ار اين شركت كلايه مي كنند

saeed25
01-02-09, 19:44
روشنگری بنمایید!!!:1. (38):

saeed_hosseiny
01-02-09, 19:50
با ىرووى بر جناب حسيني
ىر مورى نخستين شركت طارانتيلإبه شىت با شما هم راي هستم اما سام سرويس را نمي توانم جؤو طارانتي هاي خوب به شمار بياورم هردنى دنىان برخورىي با اين شركت نىاشته ام اما بسيار كساني را مي بينيم كه ار اين شركت كلايه مي كنند
درسته حق با شماست ولی ما هفته ای یک بار برای گارانتی به این شرکتها مراجعه میکنیم و سام سرویس جوابگوی کالای خودش هستش شاید با روش خودش ولی باز هم اعتبار خودشون رو زیر سوال نمیبرن و کار ادم رو راه میندازن . خوب چون این شرکت کالاهای زیادی رو اورده و گارانتی میکنه همرو نمیتونه راضی کنه ولی امتیاز من بر طبق خجم کار و کالا وارداتی از سوی شرکتها بوده . شاید یک شرکت 5 تا قطعه بیاره و گارانتی کنه و تا ببری کالا رو اونجا سریع تعویض کنه ولی این گارانتی جزو بهترینها نیست .

Olesius
01-02-09, 20:02
این رمها رو کی بهتون پس نمیده مگه میشه رمهای خودتون رو بهتون پس ندن مگه شهر هرته دوست من . میشه لطفا بفرمایید که کی رمهای شما رو نمیده از اونجایی که خریدید یا اونجایی که گارانتی کردن . لطفا مشخص کنید تا مشخص تر بشه تا به تجربه دیگران هم افزوده بشه . من میتونم باهاشون فردا صحبت کنم شما بفرمایید که رمها رو نمیده ؟

... :1. (28):
برای آگاهی دوستان و شما دوست عزیز عرض می کنم... و تماما عین حقیقت...

برای شرکت در مسابقه گیگا بایت بنده دنبال خرید رم با چیپ خوب بودم که در بین رمهای موجود تنها بالیستیکس تریسر 1066 این چیپ رو داشت...
متاسفانه در هنگام خرید این ماژول رم در بازار موجود نبود. پسر خاله بنده هم که قرار شد از تهران تهیه کنن که ایشون هم نتونستن پیدا کنن...
به ناچار از رایان صبا و جناب هاشمی خرید رو انجام دادن...!!

و ادامه ماجرا و پیش امد های ما بقی که من در عرض 2روز مرجوع کردم... ولی الان 10 روزی هست که از رمها خبری نیست...

اما در مورد رمها...
پس از ارجاع قبول نکردن که رمهای ارسالی مشکل داره و تعویض نکردن رفت گارانتی...
تا همین اواخر که دائما تماس داشتم باهاشون که جویای رمها بشم اعلام می کردن رمها رفته گارانتی فردا میاد... فرداش که زنگ می زدم می گفت پس فردا...!!!
تا این که چند روز پیش با جناب حسینی مشورت کردیم قرار بر این شد که رمها رو بگیرم برسونم دست ایشون...

طی تماسی که با رایان صبا داشتم اعلام کردن رمها گارانتی هست و پیش اونا نیست...
مطرح کردم که بیام قبض رو بگیرم گفتن باید شخصا مراجعه کنن...

نکته جالب!! بعد از پا فشاری های بنده اعلام کردن که 10 تومن دیگه بفرستم! رمهای معیوب رو بر می دارن و به جای تریسر یک ماژول بالیستیکس 1066 تحویل می دن...!! قابل ذکر هست که ماژول 45 تومنی رو به قیمت 80 می خواستن بدن.....!!!!

بهر حال دیروز اعلام کردن رمها گارانتی آلبالو هست و البالو جوابگو نیست... تماس گرفتم با البالو گفتن اصلا رایان صبا رمی به ما تحویل ندادن....!!!:1. (27):
دوباره تماس گرفتم با رایان صبا گفتن که نه... اشتباه شده رفته ایستا...!!!
با ایستا تماس گرفتم... اصلا تحویل که نگرفتن کم مونده بود دعوا کنیم پشت تلفن... کروشیال مو جود ندارن به جاش کینگستون می دن...
صحبت پول شد... مطرح کردم چند درصد کم کنید پول بنده رو بدید که بعد از کلی دلیل اوردن گفتن ما نمی تونیم... باید تا هفته بعد صبر کنی...

با رایان صبا هم که حرف زدم جوابی نداشتن و اعلام کردن که تنها راهش اینه که من 10ت دیگه بریزم...

این کار جز چاپیدن نیست...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Olesius
01-02-09, 20:10
بهر حال جناب حسینی فکر نمی کنم خوب باشه پای شما کشیده شه وسط... چون ممکنه اصلا کل ماجرا رو انکار کنن...
اگر اجازه بدید فردا تمام تلاش خودمو از طریق یکی از دوستان در تهران بکنم اگر موفق نشدیم شما اقدام کنید...

جسارت منو ببخشید ولی نمی خوام واسه شما دردسری درست شه...
با سپاس...:11():

saeed_hosseiny
01-02-09, 20:12
دوست من راه سختی نیست و شما فردا با اونجا صحبت کنید و شماره رسیدتون رو بدید و بگید که از فروشگاه لیون کامپیوتر بهتون زنگ میزنن و من باهاشون صحبت میکنم . دردسری نداره که دوست من ما همکار هستیم و با هم کنار میایم

Olesius
01-02-09, 20:21
دوست من راه سختی نیست و شما فردا با اونجا صحبت کنید و شماره رسیدتون رو بدید و بگید که از فروشگاه لیون کامپیوتر بهتون زنگ میزنن و من باهاشون صحبت میکنم . دردسری نداره که دوست من ما همکار هستیم و با هم کنار میایم

ممنون جناب حسینی... شماره رسید رو امروز کشف! کردم... ولی رسید به نام اقای ترابی از رایان صبا هست... اگر که ایستا بدون رسید تحویل بده که می شه گفت حل شدنیه...!!
ولی اگر رسید رو بخوان کمی مشکل خواهد شد...

فردا صبح همه چیز روشن می شه...
فقط اگر من بخوام باهاتون تماس بگیرم با قسمت فروش سخت افزار فروشگاه لیون باید تماس بگیرم؟؟؟:give_rose:

saeed_hosseiny
01-02-09, 20:27
ممنون جناب حسینی... شماره رسید رو امروز کشف! کردم... ولی رسید به نام اقای ترابی از رایان صبا هست... اگر که ایستا بدون رسید تحویل بده که می شه گفت حل شدنیه...!!
ولی اگر رسید رو بخوان کمی مشکل خواهد شد...

فردا صبح همه چیز روشن می شه...
فقط اگر من بخوام باهاتون تماس بگیرم با قسمت فروش سخت افزار فروشگاه لیون باید تماس بگیرم؟؟؟:give_rose:
شماره من اینه 88947927 - 8

این مسئله بزرگی نیست و ساده حل میشه . البته اگر بهم رمها رو ندن حق دارن و شما باید از اونجایی که خریدین بهشون بگید که رمها رو بگیرن و برای ما بفرستن و من براتون جابجاش میکنم .

Olesius
01-02-09, 20:32
شماره من اینه 88947927 - 8

این مسئله بزرگی نیست و ساده حل میشه . البته اگر بهم رمها رو ندن حق دارن و شما باید از اونجایی که خریدین بهشون بگید که رمها رو بگیرن و برای ما بفرستن و من براتون جابجاش میکنم .

پس همین کارو می کنم... احتمالا با توجه به اذیت هایی که کردن امکان داره این کارو هم انجام بدن...

من فردا باهاتون تماس می گیرم و سعی می کنم رمهارو بگیرم و برسونم دستتون...

با سپاس بی کران...:11()::11()::11():

(جواب پیام خصوصی هم همین جا گرفتم! دیگه نیازی نیست جناب حسینی جواب بدین...)

CROSSHAIR
01-02-09, 22:15
باید همیشه بین بد و بدتر بد رو انتخاب کرد و اینجا گارانتی خوب خیلی کمه و اون هم چند تا شرکت خوب هستن که گارانتیه خوبی میدن و میشه بهشون اعتماد کرد و من به ترتیب امتیاز از دید شخصیه خودم که باهاشون سر و کار دارم اینجا معرفی میکنم :
1 - شرکت اینده سیما (پاور گرین )
2 - مادیران (ال جی )
3 - سام سرویس (سامسونگ )
4 - آواژنگ
5 - سازگار ارقام
6 - سریر
7 - انفورماتیک گستر
8 - دیجیتال

همه گارانتیهای خوب و بد که تموم اونها رو نمیتونم اینجا معرفی کنم در نمره اخر شرکت الماس یا همون ویستا هستش .

ما هفته ای چند بار در این شرکتها برای گارانتی مراجعه میکنیم و از دید شخصیه خودم اینها رو گفتم

کاملا درسته مادربورد کروسهیر من رو بعد از 97 روز گفتند دیگه موجود نیست و تموم کردیم در دبی هم نداریم پول رو 270 فرستادند
اگه پول خرید برد اینتل و پردازنده جدید رو نداشتم چی کار میکردم ؟؟؟؟؟؟؟:1. (27):
بنظر من نامردترین شرکتی است بین شرکتهای موجود
یک هارد رو هم بهادر عزیز رو که از طرف من برده بود گارانتی بعد از مدتی پیچوندن
خودش بهتر میتونه توضیح بده
ولی جالبش برد جدید من هم گارانتی ویستا پخش است
خوب چاره چی بود کلا در ایران یک بورد 780 بود اونهم مال ایسوس و اون هم با گارنتیه ویستا . همه چیز رو هم 3 سال گارانتی میکنه و حدود 2 سال میکشه نتیجه گارانتی معلوم بشه با 100 هزار تومان پول تلفن از شهرستان و پشت خط ماندن.
اون صدای منشی تلفنی شون که میگفت شرکت معظم ویستا پخش وقتی بیادم میاد از سخت افزار نفرت پیدا میکنم :cry:

tohid63
01-02-09, 22:18
با سلام خدمت دوستان
بچه ها میدونن پاور ocz gamextream من به کل وقتی خریدم مشکل داشت .الان مسئول خدمات انفورماتیک گستر به من ایمیل زد 24 ساعتم از فرستادن پاور نگذشته بود ... که هزینه تیپاکس برگشت بعلاوه یه هدیه کوچک و تعویض پاور رو انجام دادن ..............

من به شخصه اصلا فکرشو نمیکردم به این زودی چنین چیزی بشه . اینجاست که باید از گارانتی خوب تعریف کرد . ممنون از انفورماتیک گستر یواش یواش داریم مفهوم گارانتی رو میفهمیم شاید اینم به شانس من باشه .

به امید آنکه تمام شرکتهای گارانتی کننده سایر محصولات اینچنین باشن

Moein
01-02-09, 22:41
دوست من سلام
نظرتون چیه ؟؟؟؟؟

من این رم ها رو تعداد بالا موجود دارم متاسفانه

چیزی هست اینه که مشکل از یه جا دیگست بابا تو خوبی رم ها حداقل 100 تومن ارزش داشته منو چی می گی زیگورات که اینا همه می گید خوبه الان من لب تاپ تو تابستون خریدم یه هفته کار کرده رو گذاشتم واسه گارانتی می گه اینو 230 تومن ازتون می خریم من خودم یک میلیون 400 هزار تومن خریدم من چی بگم ؟!

AMD>INTEL
02-02-09, 00:34
من با آقاي حسيني موافقم . شركتهائي كه نام برديد رو قبول دارم . به نظرم آواژنگ تو گارانتي خيلي خوب عمل ميكنه . قابليت پيگيري قطعه توسط سايت اين شركت
Only the registered members can see the link

قصد دارم به معرفي شركتهاي گارانتي دهنده بپردازم .

Maximilian
02-02-09, 00:39
گارانتی در مملکت ما بجز در نمايندگی رسمی برندها بی معنی است ،من هر موقع گارانتی ميرم پيشنهاد ميکنم شعار "نوسانات برق کولاک،گارانتی هورا"سر در اين شرکت های محترم بزنن که اين بندگان خدا مجبور به تکرار جملات از پيش حفظ شده نباشند ،توحيد جان يادته چقدر گفتم اکز ،اميدوارم مسيرتون به گارانتی-نما ها هيچ وقت نيوفته،راستی از گارانتی رايان بدر کسی خاطره نداره؟!

saman87
02-02-09, 01:01
من که تا بحال هیچ خیری از این شرکت های گارانتی کننده ندیدم!
البته خوشبختانه خیلی کم کارم به این شرکت های بظاهر متخصص کشیده ولی تو همین چند مورد هم عوض رفع عیب و یا تعویض بلا نصیبم شده!
اصلا بنظر من پولی که واسه گارانتی ما می دیم عین دور ریختن پول تو زباله هست!!!!!
بی معنیه تو ایران...........

Hamid65
02-02-09, 01:48
راستی از گارانتی رايان بدر کسی خاطره نداره؟!
چرا من دارم.
خاطره خوبي هم نيست.يه MP3 player crearive داشتم 1 ماه پس از خريد خراب شد.شانس ما هر چي هم دنبال كارت گشتم پيدا نشد.بردم گارانتي گفتم كارت گم شده.قبول نكردند.هر چي هم گفتم مثل خيلي از شركت ها با سريال روش چك كنيد كه مال شماست تو كتشون نرفت.خلاصه گفتم تعمير كنيد با هزينه.بعد حدود 1 هفته رفتم بگيرمش هرچي اصرار كه بگيد حداقل يكي از تعميركار هاتون بياد توضيح بده مشكلش چي بوده قبول نكردند بازم.من هم 5 تومن (خودشو 65 گرفته بودم) هزينه تعمير دادم.اومدم خونه خدا شاهده 2 روز بعد بازم همون جوري شد!!!
هنوزم كه هنوزه همون جوري مونده!!!
حالا همه ي اين اتفاقات يه طرف بي ادبي و رفتار بدشون هم يه طرف.منشيشون رو اعصاب آدم قدم ميزد.دفعه ي اول 10 دقيقه وايسادم تا تلفنش با دوستش تموم بشه.
عوضش شاب كه اون هم Creative رو گارانتي ميكنه خيلي خوب كار راه ميندازن.يرخوردشونم خوبه.

Maximilian
02-02-09, 08:57
اون موقع که سيستم بچه مايه دارا پردازنده 2.4 بود با چيپ ست 845 ،865 ،من با بدبختی يه پردازنده 3.2 گير آوردم و بزرگترين اشتباه عمرم کردم و به تبليغات ام اس آی توجه کردم يه مين 875 گرفتم که بعد 1 ماه ترکيد،بردم پيش رايان بدر و فرمودند نوسانات برق و شرمنده! 180 تومن اون موقع واسه يه مين کم پولی نبود ،ما هرچی داد بيداد کرديم اينا با گستاخی بيشتر جواب دادند ،اون مين هم زدم به ديوار که ياد حماقت خودم هميشه بيفتم،خدا شکر گارانتی لاجيتک آواژنگ داره ،اون موقع همين رايان بدر به عهده داشت

D J V A H I D
02-02-09, 10:00
من که تا بحال 2 بار کارم به گارانتی کشیده که هر دو بسیار خوب عمل کردن !!! :1. (5):

اولیش مربوط میشه به مانیتور f700p که لامپ تصویرش سوخته بود ... و کمتر از 3 ساعت کلش طول کشید که اونو بردن یه دونه نو (پلمپ) آوردن دم در خونه دادن تحویل ... ( این از خدمات گارانتی خوب مادیران ) :yes:

دومیش هم مربوط به مادربرد آلباترون هستش که بوت نمیشد !!! دادیم گارانتی ( انفورماتیک گستر) ...بعد از تقریبا 18 روز از تهران یه دونه نو با بسته بندی خوب و تشکیلات فرستادن ... :1. (38)::yes:

این بود سروکار ما با 2 مرکز گارانتی که خوشبختانه هر دوش به خیر و خوشی و رضایت کامل ما انجام شد و هر دو قطعه تا به امروز هیچ گونه مشکلی پیدا نکردن خوشبختانه !!! :party:

tohid63
02-02-09, 10:20
حدود یه ماه پیش چیپ مادبردم سوخت . giga ma 770 ds-3 بردم نمایندگی بعد از 4 روز زنگ زدن بیا تعویض شده . هیچ هزینه ای هم نگرفتن . گارانتی آواژنگ .....

بلا خره اون شرکتهایی که لیاقت تمجید کردن رو در امور گارانتی دارن رو باید ستایش کرد که مشترهاشونو یه ماه و دو ماه سره کار نمیزارن ......

از بچه ها کسی در مورد گارانتی گلسان صحبتی نکرده ؟؟؟

reza76622201
02-02-09, 14:18
به نظر من بهترين گارانتي مادربورد و گرافيك گيگابايت شركت آواژنگ و بهترين گارانتي هاردديسك هم شركت سازگارارقام هست.(يه مسئله حاشيه اي اينكه گارانتي محصولات Iriver توسط آواسان مفت نميارزه و گارانتي افتضاحيه)

Moein
02-02-09, 14:29
حدود یه ماه پیش چیپ مادبردم سوخت . giga ma 770 ds-3 بردم نمایندگی بعد از 4 روز زنگ زدن بیا تعویض شده . هیچ هزینه ای هم نگرفتن . گارانتی آواژنگ .....

بلا خره اون شرکتهایی که لیاقت تمجید کردن رو در امور گارانتی دارن رو باید ستایش کرد که مشترهاشونو یه ماه و دو ماه سره کار نمیزارن ......

از بچه ها کسی در مورد گارانتی گلسان صحبتی نکرده ؟؟؟

گلسان هم خدا وکیلی ادم های خوبین فقط یکم گرون فروشن والا من سرو کلم با خودشون نیوفتاده من چون همکار نزدیکمون این گارانتی رو دارن همیشه می دیم به خودش نوع می گیریم 4870 خودم هم گارانتی اونا هست یه بر چسب گارانتیش رو واسه باز کردن کندم زنگ زدم گفتم از حرارت زیاد بر چسب افتاده گفت مشکل نداره اگه اتفاقی افتاد براتون انجام می دیم :دی

ViViD
02-02-09, 14:53
بله بنده هم مادربردی Asus داشتم خدا بیامرز اگر دوستان یادشون باشه اولین اورکلاک و پست هامو با اون سیستم میزدم و گفتم که سوخت فرستادیم مثلاً گارانتی و تعمیر که الان حدود 5 یا 6 ماهه که هنوز برنگشته وقتی هم برگرده از من انتظار داره هزینه تعمیر بدم!!! فکر کنم گارانتی MCT بود

Olesius
02-02-09, 17:35
دوست من سلام
نظرتون چیه ؟؟؟؟؟

ba salam khedmat dustan

agar fingilishi minevisam ozr mikham font farsi mojud nist
اصلاح شد
-------------------

با سلام خدما دوستان

نمی دونم چه جوری می تونم از جناب حسینی عزیز تشکر کنم...؟؟

مشکل بنده رو حل کردن به همین زودی و یک مدول 2گیگ کروشیال سالم برای بنده ارسال کردند...
با توجه به شرایطی که من داشتم لطف ایشون رو هیچ وقت فراموش نمی کنم و امیدوارم که بتونم این محبت ایشون رو یه روزی جبران کنم...:give_rose:

و امیدوارم که شخصیت شما دوست عزیز و حس انسان دوستی شما الگویی برای دوستان سخت افزاری باشه خصوصا "رایان صبا" که مادیات رو به خریدار (کسب رضایت خریدار) ترجیح ندن...

با نهایت تشکر و احترام...:11()::11():

saeed_hosseiny
02-02-09, 18:15
ba salam khedmat dustan
agar fingilishi minevisam ozr mikham font farsi mojud nist:give_rose:

nemidunam chejuri mitunam az jenab hoseini aziz tashakor konam
moshkel bande ro hal kardan va be hamin zudi ye modul 2G crucial salem baraye bande ersal kardan

ba tavajoh be sharayeti ke man dashtam lotf ishun ro hich vaght faramush nemikonam va omidvaram betunam in mohebate ishun ru ye ruzi jobran konam

va omidvaram ke shakhsiate shoma dust aziz va hese ensan dusti shoma olguii baraye digar dustan sakht afzari bashe khosusan "RAYAN SABA" ke madiat ro be moshtari tarjih nadan...

ba nahayate tashakor va ehteram:11()::11():

(dustam modir agar zahmat tabdil in post be farsi ro bekeshan besyar mamnun misham

درود
منرو شرمنده نکنید دوست من . همه چیز پول و سود و این حرفها نیستش که . امید وارم که در کارتون که در زمینه همین رمها هستش موفق بشید و امتیاز بالایی رو بیارید . :11()::give_rose:

موفق باشید

Maximilian
02-02-09, 20:32
احسنت آقای کريم خانی ،ببينيم با رم جديد چه رکوردی ميزنی،رکوردت چرا جابجا درج کردند
:1. (27):

Olesius
02-02-09, 20:44
احسنت آقای کريم خانی ،ببينيم با رم جديد چه رکوردی ميزنی،رکوردت چرا جابجا درج کردند
:1. (27):

ممنون دوست عزیز...:11():

شما هم مسابقه رو پیگیری می کنین...؟؟؟:give_rose:
راستش دیگه نتونستم بی کار بشینم گفتم با رمهای خودم تست بگیرم... امروز چند بار آپدیت کردم نتیجه رو واسه همین جابجا شده تا فردا درست می شه...:1. (26):

اینم آخرین نتیجه تا این لحظه...!!
Only the registered members can see the link

این رمها از 1040 بالاتر نمی رفتن ولی تا 1254 فعلا که رسوندم...!!
تا رمهای جدید برسه با اینها ور می ریم...:1. (38):

با سپاس...:1. (21):