PDA

مشاهده نسخه کامل : خرابي پاور ocz

tohid63
30-01-09, 15:05
پاور وقتی به سیستمم انداختم نه کار کرد نه چیزی .. بیرون از کیسم هم که مستقیم وصل کردم هم جواب نداد . فقط تنها چراغ مین روشن میشد .................

بعدن دوستان میگن چقدر حساسی در انتخاب قطعه. این هم از پاورمون ................ اقا امید بفرما بعد از من ایراد بگیر .

اینارو قبل از اینکه بفروشن به ما تست نمیکنن !!!!!!!!!!!!!

D J V A H I D
30-01-09, 15:20
پاور وقتی به سیستمم انداختم نه کار کرد نه چیزی .. بیرون از کیسم هم که مستقیم وصل کردم هم جواب نداد . فقط تنها چراغ مین روشن میشد .................

بعدن دوستان میگن چقدر حساسی در انتخاب قطعه. این هم از پاورمون ................ اقا امید بفرما بعد از من ایراد بگیر .

میشه بگید کی به شما فروخته این پاور رو ؟! :1. (27):

Dark Devil
30-01-09, 16:06
دوست عزیز شما اصلا مطمئنی که مشکلت از پاور هست؟!

tohid63
30-01-09, 16:16
پاور رو از آقای حیسنی گرفتم . بله مطمئنم از پاوره چون خودم بیرون از کیس تست کردم کار نکرد .......

به من آقای حسینی ایراد نمیگیرم به انفور ماتیک گستر میگم که اینارو تست کنه بعد به مشتری بده ....

از دوستان کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه .... بازم بفرستم تهران و این همه هزینه .....

این پاور همه تایید میکردن چی بگم .......

Dark Devil
30-01-09, 16:26
میشه بپرسم چه جوری تستش کردین؟

tohid63
30-01-09, 16:34
میشه بپرسم چه جوری تستش کردین؟

میشه ای دی یاهوتونو بهم بدین از اینجا ارور میده ...

اولا با یه سیستم دیگه هم امتحان کرد نشد . درش اوردم کل پاور وکابلی که به مین میره رو هموه 24 پین سیم سبز رو با سیاهها امتحان کردم .نه روشن شد نه چیزی !!!!

بعد با پاور ویرا امتحان کردم سیستم بالا اومد ....

پس نتیجه میگیریم یا من بد شانسم یا پاور معیوبه البته فردا هم میبرم با تستر تست کنن می فرستم تهران نمیدونم بازم ocz بگیرم ...

Olesius
30-01-09, 16:40

توحید جان با یک بار تست کردن نمی شه گفت قطعه عیب داره...!!
باید همه چیزو بررسی کنی... همه چیزو چک کنی بعد بگی عیب داره...!!:give_rose:

این که میگی LED بورد روشن می شه یعنی جریان برقراره... حالا نمی دونم منظورت از کار نکردن چیه...؟؟!!
اگه منظورت روشن نشدن سیستم هست! (بوت نشدن نه ...اصلا شروع به کار نمی کنه! هیچ فنی رو سیستم روشن نمی شه!!) می تونه 80% به کابل ها و اتصالات برگرده...:great:

واسه منم این مشکل بوجود اومده یه چند باری! بعد از پاک کردن سیستم و دوباره سر هم کردن...!! ولی با چک کردن کابل ها و رابط ها مشکلم حل شده...

موفق باشی...:11():

™Ali
30-01-09, 19:31
مطمئن باش هيچ Power ي رو تا تست كامل از جريان و ولتا‍ژ هاي روي ريل هاش نگيرن به بيرون عرضه نمي كنند چون يه قطعه حساس در سيستم است. (طوري كه من تو بروشورش خوندم!)
وقتي كه چراغ مين روش ميشه يعني تو پاور جريان برقراره. اگه كابل 24 پينيش به صورت 20+4 هست شايد اونا رو برعكس جا داده باشي. مادربورد من كه Asus P5K/EPU است به صورت شانسي تونستم اونا رو جا بدم چون از هر دو طرف قرار ميگرفت.
موفق باشيد... :1. (21):

Moein
30-01-09, 20:33

اولا با یه سیستم دیگه هم امتحان کرد نشد . درش اوردم کل پاور وکابلی که به مین میره رو هموه 24 پین سیم سبز رو با سیاهها امتحان کردم .نه روشن شد نه چیزی !!!!

پس نتیجه میگیریم یا من بد شانسم یا پاور معیوبه البته فردا هم میبرم با تستر تست کنن می فرستم تهران نمیدونم بازم ocz بگیرم ...

روی 24 پین یه سیم سبز هست و کنارش هم یه سیم مشکی به وسیله یه تیکه سیمی اینا رو به هم وصل کن اگه فن پاور شروع به کار کرد مشکل از شماست اگه فن زور زد اما کار نکرد مشکل از خازن هاست اگه هیچ شکی نداشت پاور دارای مشکل هست
Only the registered members can see the link

موفق باشی خبرشو بمون بده که چه کار کردی

Overclocker
30-01-09, 20:36
معین اشتباه نگفتی ؟؟

اون سمت سیم سبز رنگ رو باید به سبز متصل کرد نه ؟ :1. (26):

Olesius
30-01-09, 20:48
معین اشتباه نگفتی ؟؟

اون سمت سیم سبز رنگ رو باید به سبز متصل کرد نه ؟ :1. (26):
منم فکر می کنم باید سیاه سمت راستی به سیم سبز وصل بشه...!! ولی از اونجا که همشون GND هستند احتمالا نباید توفیری کنه...:1.:

ولی دوستان فکر نمی کنید یه خورده خطرناکه...!! یه اشتباه ممکنه کار دست دوستمون بده ها......!!!:1. (27):

اینم یه توضیح در مورد همین شیوه که معین جان اشاره کردن...

Overclocker
30-01-09, 20:55
چون ما همیشه اینطور تست میکنیم گفتم شاید مشکلی داشته باشه ولی اگر GND باشه هر دو سمت فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه !

در این عکس هم مشخص هست که :

با تشکر از علی جان که اون لینک رو قرار دادن :11():

Dark Devil
30-01-09, 21:44

دوستان چرا همش سوال تکراری میپرسین؟! ایشون که میگن این کارو کردن پاور روشن نمیشه!!

D J V A H I D
30-01-09, 22:47
آقا نتیجه رو سریعا روشن کنید ... اینجوری یه عده بدنام میشن و این اصلا خوب نیست !!!:1. (27):

tohid63
30-01-09, 23:22
با سلام مجدد .این کارو اول کردم روشن میشد . بعد خاموش کردم . یه ساعت بد اومدم همین کارو کردم .سیستم بابلا نیومد . ..

Mehdi_Full
30-01-09, 23:27
خب دقیقا همین اتفاق برای بنده پیش اومده اما جواب :

در نگاه اول فکر کردم که پاور مشکل داره اما برام سوال بود که چرا چراغ مین روشن میشه اما شاید جالب باشه که مشکل از کجا بود مشکل از فن هارد بود که وقتی سوکت پاور رو ازش جدا کردم سیستم روشن شد و مشکل به همین سادگی حل شد .

البته برای رسیدن و پیدا کردن این مشکل یکسری کار انجام دادم و شما هم همین کارهایی که کردم انجام بده شاید به نتیجه رسیدید‌:

تک تک کابلهای برق Cd/DVD Rom و تمامی فن های موجود در کیس و هر چیزی که نیاز به پاور داره رو در بیار و هر کدوم رو که درمیاری یکبار کلید پاور کیس رو امتحان کن ببین روشن میشه یا نه

انشاالله که مشکلت بزودی حل بشه . :11():

با تشکر
مهدی :1. (23):

mohammad1985
30-01-09, 23:56
بابا چرا بنده خدا رو می پیچونید پاور تعطیله دیگه ! روشن شدن چراغ مادر برد و یا حتی فنها دلیل سالم بودن پاور نیست !

Labyrinth
31-01-09, 04:54
بابا چرا بنده خدا رو می پیچونید پاور تعطیله دیگه ! روشن شدن چراغ مادر برد و یا حتی فنها دلیل سالم بودن پاور نیست !

مشکل میتونه از 101 جا باشه چرا انقدر گیر دادید به پاور برای من همچین مشکلی بود !!

عواملی که چک کردم یکسری اونهایی که بالا آقا مهدی گفتند و یکسری هم اینا :

اگر کابلهات رو تا و یا خم کردی راستشون کن
بیشتر توجهت رو روی برق درایوهای IDE و فنها بزار چون برای من چراغ کیس شده بود دردسر !!
شما دستت رو روی چیپ سوم برد بزار که نزدیک چراغ هست ببین وقتی روشنش میکنی چقدر دماش میره بالا
رم هات رو هم یک تست بزن ( کار از محکم کاری عیب نمیکنه )
بقیه موارد رو آقا مهدی گفت

تست کن نتیجه رو بگو :give_rose:

Overclocker
31-01-09, 07:55
چرا هی میگید فلان کارو بکن ؟؟!!؟

میگه روی یک سیستم دیگه هم بستم بازم کار نکرد ! یعنی چی ؟ باید بره گارانتی :1. (40):

قبل از اینکه ببری گارانتی تو تبریز ببرش یه جا به غیر از همونجایی که گفتی که وارد هم باشه بگو برات تست کنه اگر اونجا گفت سالم نیست خیلی راحت بفرست گارانتی .

D J V A H I D
31-01-09, 10:33
واقعا خیلی زورداره آدم یه قطعه نو بخره ... قبلش هم مشورت کرده باشه !!! بعد اینجوری به سرش بیاد ... من که شخصا قطعه ای بره گارانتی دیگه تو دلم نیست ... یا باید یه جوری ردش کنم یا بندازمش دور !!! :1. (34):

Moein
31-01-09, 11:49
منم فکر می کنم باید سیاه سمت راستی به سیم سبز وصل بشه...!! ولی از اونجا که همشون GND هستند احتمالا نباید توفیری کنه...:1.:

ولی دوستان فکر نمی کنید یه خورده خطرناکه...!! یه اشتباه ممکنه کار دست دوستمون بده ها......!!!:1. (27):

اینم یه توضیح در مورد همین شیوه که معین جان اشاره کردن...Only the registered members can see the link

فرقی نداره همه مشکی ها GND هستند و شما به هر کدوم وصل کنی تقاوتی نمی کنه :دی

saeed_hosseiny
31-01-09, 12:59
درود
توحید جان در کل اتفاق برای پاورها همیشه میافته و این هم برای شما الان پیش اومده . این پاور گارانتیه انفورماتیک گستر هستش و اگر خراب باشه راهی به جز اینکه بفرسیتد اینجا و ما براتون بفرستیم گارانتی نداره .

و همانطور که میدونید کالاهایی که پیشنهاد ما نباشه و خود مشتری بگه که اینرو میخوام هزینه رفت و امد اون تمامن بر عهده مشتری هستش . ما کالاهایی رو همیشه پیشنهاد میدیم که حداقل در صورت بوجود اومدن مشکل بشه به راحتی حلش کرد .

در کل من نمیخوام برای چیزی تبلیغ کنم . یا خدای نکرده برندی رو خراب کنم :
ولی پیشنهاد من به همه دوستان اینه :
1 - که موقع خرید به نام کالا به تنهایی توجه نکنید شاید در یک زمانی اون کالا خیلی خوب بوده و یا شاید اون برند فقط میتونه یه سری کالای خوب تولید کنه ولی نه در این زمینه ای که شما میخواید بخرید ( فکر کنم متوجه شدید منظورم چیه هر کسی توانایی در یک زمینه ای داره که دلیل نمیشه هر چی تولید کرد خوبه ) .
2 - کالایی رو بخرید که قبلا جوابش و پس داده . و دارای خدمات خوب و گارانتیه خوبیه و شرکتی که داره اون رو میاره میتونه به راحتی پشتیبانی کنه نه اینکه کالا بردی هزارتا ایراد بگیره و نهایتا بگه فاقد گارانتی .
3 - هر کالایی امکان خراب شدن وجود داره و اگر چنین چیزی به وجود اومد بعد از خریدتون زیاد ناراحت نشید چون راهی براش وجود داره . حالا چه با هزینه یا بدونه هزینه .

همیشه به دوستان چیزی رو پیشنهاد میدم که بتونم پشتیبانیش کنم این کالا پیشنهاد شما بود و اصلا در موردش صحبتی نکردیم توحید جان . میدونم یک تاپکی هم براش زده بودی که چرا در مورد OCZ در ایران بحثی نمیشه .
چون تعداد کمی وارد ایران شده بود به همین دلیل کمتر راجبش بحث وجود داره

موفق باشید

mohammad1985
31-01-09, 13:43
مشکل میتونه از 101 جا باشه چرا انقدر گیر دادید به پاور برای من همچین مشکلی بود !!

عواملی که چک کردم یکسری اونهایی که بالا آقا مهدی گفتند و یکسری هم اینا :

اگر کابلهات رو تا و یا خم کردی راستشون کن
بیشتر توجهت رو روی برق درایوهای IDE و فنها بزار چون برای من چراغ کیس شده بود دردسر !!
شما دستت رو روی چیپ سوم برد بزار که نزدیک چراغ هست ببین وقتی روشنش میکنی چقدر دماش میره بالا
رم هات رو هم یک تست بزن ( کار از محکم کاری عیب نمیکنه )
بقیه موارد رو آقا مهدی گفت

تست کن نتیجه رو بگو :give_rose:

با توجه به شرایط من می گم پاور خرابه حالا میگن نه ! زمان مشخص می کنه .
tohid63
دوست عزیز منتظر جواب شما هستیم.

saeed_hosseiny
31-01-09, 13:58
جالبه یکی از دوستان بهم پیغام داده که اگر تمام کالاهاتون مثل پاور OCZ هستش نباید از شما خرید کرد . :1. (23):

دوست من مگه ما به کسی گفتیم که حتما از ما خرید کنه و مگه این کالاها تولید منه ؟ و یا گارانتیه منه ؟
نمیدونم یعنی اگر این دوستمون اقا توحید از جای دیگه خرید میکردن خراب نمیشد ؟ نمیدونم که شما چی میگید . ما فقط یک فروشنده هستیم و مشتریهامون روهم تمام و کمال تا اونجایی که قوانین میگه و خود مشتریها هم میدونن ساپورت میکنیم و اگر کسی نمیخواد از ما بخره مگه ما ناراحت میشیم ؟
هر کسی اختیارش خودش دست خودشه .

ما تا اونجایی که از دستمون بر میادش جوابگوی مشتریهامون هستیم شما برای اینکه مشکلی برای کالاهاتون پیش نیاد لطفا از جای دیگه ای خرید کنید .

tohid63
31-01-09, 14:33
تست کردیم در کارگاه پاور کلا کار نمیکنه ............... فرستادم گارانتی

انا لااه و الیه راجعون ........ بازگشت همه به سوی اوست

D J V A H I D
31-01-09, 14:35

ایشالله که واست تعمیر نکنند !!! تعویض کنن !!! :yes:

Overclocker
31-01-09, 15:22
درود

1- که موقع خرید به نام کالا به تنهایی توجه نکنید شاید در یک زمانی اون کالا خیلی خوب بوده و یا شاید اون برند فقط میتونه یه سری کالای خوب تولید کنه ولی نه در این زمینه ای که شما میخواید بخرید ( فکر کنم متوجه شدید منظورم چیه هر کسی توانایی در یک زمینه ای داره که دلیل نمیشه هر چی تولید کرد خوبه ) .
2 - کالایی رو بخرید که قبلا جوابش و پس داده . و دارای خدمات خوب و گارانتیه خوبیه و شرکتی که داره اون رو میاره میتونه به راحتی پشتیبانی کنه نه اینکه کالا بردی هزارتا ایراد بگیره و نهایتا بگه فاقد گارانتی .
3 - هر کالایی امکان خراب شدن وجود داره و اگر چنین چیزی به وجود اومد بعد از خریدتون زیاد ناراحت نشید چون راهی براش وجود داره . حالا چه با هزینه یا بدونه هزینه .

همیشه به دوستان چیزی رو پیشنهاد میدم که بتونم پشتیبانیش کنم این کالا پیشنهاد شما بود و اصلا در موردش صحبتی نکردیم توحید جان . میدونم یک تاپکی هم براش زده بودی که چرا در مورد OCZ در ایران بحثی نمیشه .
چون تعداد کمی وارد ایران شده بود به همین دلیل کمتر راجبش بحث وجود داره

موفق باشید

آقای حسینی فکر نمیکنید تعداد Awards های پاور Game X tream از OCZ زیاد هست :1. (38): ؟

همین نشانه ی عالی بودن این سری از پاور های OCZ هست که جایی برای بحث نمیزاره !

ایشالله که واست تعمیر نکنند !!! تعویض کنن !!!

فکر میکنی این پاور هایی که به عنوان نو میخری همشون واقعا نو هستند تعدادی از اینها به کارخانه ی سازنده مرجوع شده و مشکلشون حل شده و .... و جای نو به فروش میرسند .

Olesius
31-01-09, 15:30

توحید جان به نظر من اینقدر نباید ناراحت شی... پاورت که فوت نشده! فقط مشکل داره که می ره گارانتی سالم بر می گرده دستت...:great:
انفورماتیک گستر هم گارانتی کوچیکی نیست... پس استفاده از این الفاظ زیاد درست نیست...
این اتفاق ممکن بود واسه هر کسی پیش بیاد...:give_rose:

tohid63
31-01-09, 15:41
از محبت تمام دوستان ممنونم . آقای حسینی من به شما هیچ ایرادی نمیگیرم فقط میخواستم راهنماییم کنین بازم اگه یه زمانی پول پاور رو بدن بازم ocz میگیرم . به هر حال همین الان تو سایت سخت افزار اقای روزبه عابدینی مطالبی گفتن که اگه انطور باشه من به شخصه به این شرکت ایمان می ارم .

saeed_hosseiny
31-01-09, 16:54
آقای حسینی فکر نمیکنید تعداد Awards های پاور Game X tream از OCZ زیاد هست Only the registered members can see the link ؟
درود
من منظور دقیقم به این پاور خدای نکرده نبوده من کلی توضیح دادم و گفتم . خلاصه خودتون میدونید که تعداد این پاور در ایران محدوده و شرکت انفورماتیک گستر زحمت وارداتش رو کشیدن ولی در کل در حدود این قیمت هم میشه پاور با پرفورمنس قویتر خریداری کرد. حالا بگذریم اقا توحید گلمون انتخابشون رو کردن . و مسئول انفورماتیک هم زحمت تعویضشو کشیدن و از ایشون هم تشکر میکنیم .
اخه خیلیها فکر میکنن که مثلا فروشنده کالای خراب به مشتری فروخته . که خودتون هم میدونید و اونجا عنوان کردید در مورد کالاهای مرجوع شده که خیلیها از این خبر ندارن . (دوستان ما کلی داریم صحبت میکنیم لطفا این حرفها رو به انفورماتیک گستر وصله ندید )

ممنون از همه دوستان

tohid63
31-01-09, 17:33
ممنون از صحبهت های آقای حسینی من قصد توهین به هیچ کس ندارم. من نه به شما گفتم پاور معیوب دادین نه چیزه دیگه ای . فقط میخواستم بدونم اینا تست نمیشن میان دستمون همین و من به خاطر گارانتی خوب انفورماتیک این رو گرفتم .....
بلاخره اقای عابدینی هم قول خدمات طلایی دادن انشا لاه درست میشه .....

از نظر و مشورت همه دوستان هم کمال تشکر رو دارم .........

saeed_hosseiny
31-01-09, 20:23
ممنون از صحبهت های آقای حسینی من قصد توهین به هیچ کس ندارم. من نه به شما گفتم پاور معیوب دادین نه چیزه دیگه ای . فقط میخواستم بدونم اینا تست نمیشن میان دستمون همین و من به خاطر گارانتی خوب انفورماتیک این رو گرفتم .....
بلاخره اقای عابدینی هم قول خدمات طلایی دادن انشا لاه درست میشه .....

از نظر و مشورت همه دوستان هم کمال تشکر رو دارم .........
توحید جان این حرفها چیه عزیزم من هم منظورم کلی بود عزیز جان . و خدای نکرده به شخص خاصی نبود و امیدوارم که مشکلتون حل بشه . و در ضمن هیچ وقت فروشنده ای دوست نداره کالای مشکل داره بفروشه که اعتبارش رو زیر سوال ببره .
حالا مشکلیه که پیش اومده و قابل حله

™Ali
31-01-09, 23:42
خودم مشكل گارانتي زياد برام پيش اومده و اگه حق با خودت باشه (كه هست) نبايد از هيچ چيزي بترسي!
همين كارت گرافيك 9600GT رو روز اول خريدم چيپستش نيم سوز بود كه به گارانتي فرستادم و يكي ديگه دوباره برام اومد.
عنوان تاپيك هم صحيح نيست به ملكوت اعلي پيوست. (كاش ميگفتي پاور پريد! واسه تمرين 4 بار قوانين فروم رو هر بار بخون و هر شب 2 بار از روش بنويس :1. (38):)

موفق باشي ... :11():

tohid63
01-02-09, 22:23
با سلام خدمت دوستان
بچه ها میدونن پاور ocz gamextream من به کل وقتی خریدم مشکل داشت .الان مسئول خدمات انفورماتیک گستر به من ایمیل زد 24 ساعتم از فرستادن پاور نگذشته بود ... که هزینه تیپاکس برگشت بعلاوه یه هدیه کوچک و تعویض پاور رو انجام دادن ..............

من به شخصه اصلا فکرشو نمیکردم به این زودی چنین چیزی بشه . اینجاست که باید از گارانتی خوب تعریف کرد . ممنون از انفورماتیک گستر یواش یواش داریم مفهوم گارانتی رو میفهمیم شاید اینم به شانس من باشه .

به امید آنکه تمام شرکتهای گارانتی کننده سایر محصولات اینچنین باشن

mohammad1985
02-02-09, 11:16
دیدید گفتم اشکال از پاور هست ؟ من از صدای کامپیوتر می فهممم چه مرگشه ! عین این تعمیر کارهای حرفه ای ماشین که از صدای موتور می فهمن ماشین چه مرگشه !

tohid63
04-02-09, 22:25
اقایون بچه ها دیگه از من بد شانستر نیست !!!!!

الان پاورو تحویل گرفتم روی سیستم انداختم بازم کار نکرد . بازم چراغ مین روشن میشه سیستم روشن نمیشه. فقط یه ثانیه روشن میشه خاموش میشه !!!!

با پاور ویرا سیستمم بالا میاد با این نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

D J V A H I D
04-02-09, 22:28
اقایون بچه ها دیگه از من بد شانستر نیست !!!!!

الان پاورو تحویل گرفتم روی سیستم انداختم بازم کار نکرد . بازم چراغ مین روشن میشه سیستم روشن نمیشه. فقط یه ثانیه روشن میشه خاموش میشه !!!!

با پاور ویرا سیستمم بالا میاد با این نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جل الخالق ؟! مگه ممکنه ؟ یعنی گارانتی هیچ کاری روش انجام نداده ؟ واقعا که ...!!! :2mo5pow:

ViViD
04-02-09, 22:36
شاید مشکل از جای دیگه باشه میتونی ببری کسی چک کنه برات تمام قطعات رو بصورت جداگانه تست کن ببین باز هم مشکل از پاور میتونه باشه یا شاید سیستم مشکل داره پاور رو خراب میکنه؟ البته اینها بصورت حدس میتونه باشه و نظریه هست ممکنه هم پاور معیوب باشه ولی با کسی که واردتر هست مشورتی بکن بصورت عملی

D J V A H I D
04-02-09, 22:38
شاید مشکل از جای دیگه باشه میتونی ببری کسی چک کنه برات تمام قطعات رو بصورت جداگانه تست کن ببین باز هم مشکل از پاور میتونه باشه یا شاید سیستم مشکل داره پاور رو خراب میکنه؟ البته اینها بصورت حدس میتونه باشه و نظریه هست ممکنه هم پاور معیوب باشه ولی با کسی که واردتر هست مشورتی بکن بصورت عملی

گفت که با پاور ویرا تست کرده جواب داده !!! :yes:

D J V A H I D
04-02-09, 22:39
توحید جان پاور رو رو یه سیستم دیگه هم تست کن ... ببین همینجوری میشه !!!؟

tohid63
04-02-09, 23:15
درستش کردم . ... dvd-romam با اون مشکل داشت . وهم فلاپی .................
این مدلیشو ندیده بودم ....

dvd-romam انگار پرید ... چون اصلا روشن نمیشه..

الان کار میکنه ....

tohid63
05-02-09, 14:31
ای بابا درست نشد ....
وقتی سیستم روشن میشه بعد شناسایی قطعات منویسه

windows vista loaded

acpi

وقتی dvd-rom رو وصل میکنم تصویر standby میشه و دور فن کارت گرافیکی 100% میشه ووقتی اونو در میارم .acpi مینویسه .... مشکل از چیه بابا پدرمونو در آورد این سیستم

mohammad1985
06-02-09, 01:02
با یه پاور دیگه روی همین سیستم امتحان کن ببین هم مشکل رو داری؟ گاهی اوقات بعضی مشکلات واقعا ساده هستند ! البته وقتی حل می شوند !

AMD>INTEL
06-02-09, 01:48
احتمال ناسازگاري پاور با بردت ميتونه باشه . از مهندس عمراني يك مشورتي بگيريد

tohid63
06-02-09, 17:09
دوستان حل شد . متاسفانه پاور قبلی که داشتم زده بود بایوس مینمو داغون کرده بود واسه همین acpi میداد

AMD>INTEL
06-02-09, 23:31
:party:مبارك باشه

tohid63
08-02-09, 20:49
دوستان بازم این acpi رو به سیستمم داد

ولی تونستم حلش کنم . وای این mainboard dfi فوق العاده تنظیماتشون سخته ...........

تا حالا تو هیچ مینبوردی این همه تنظیمات و گزینه های عجیب ندیده بودم ....:1. (5):

AMD>INTEL
09-02-09, 00:43
دوستان حتما دفترچه بردشون رو مطالعه كنند . حتي اگر حرفه اي هستند .