PDA

مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ های Acer » مقاوم ، ارزان و باصرفه » نظر شما چیست ؟

MVP77
30-01-09, 08:56
سلام
این سایتو یکی از دوستان به من معرفی کرد از این جهت که تو یکی از فرومها دقیقا همین پست رو دادم اما امان از یک نظر گفتیم بیاییم تو این فروم ببینیم بالاخره میتونیم به نتیجه برسیم یا نه

سلام
راستش برای خرید لپ تاپ به مجتمع پارسیان تهران رفتیم و نظرم هم این بود که یک مدل از لپ تاپهای Dell رو بگیریم اما وقتی که داشتیم قیمتها و کانفیگها رو بررسی میکردیم تمامی فروشنده ها از برند Acer تعریف میکردند و بعد از اینکه کانفیگها رو به نسبت و برابر با دل یا سونی مقایسه میکردیم دیدم که واقعا از نظر قیمت بسیار عالی هستند

فروشنده ها میگفتند که مورد استفاده برند ایسر در کانادا هست و یکی از پر فروش ترین لپ تاپها در دنیا هم فعلا ایسر در دست داره

در این بین مدل Acer Aspire 6930 (Only the registered members can see the link)محبوبیت بیشری در این بین داشت با این کانفیگ :
Core 2 Dou 2Ghz 2mg Cash
4Gig Ram
250GB Hdd
16 Inch LCD
4500 MHD VGA
با قیمت 860 هزار تومان

اما من از مدل Acer Aspire 2930 (Only the registered members can see the link)خیلی خوشم اومد که سایزی داره که مناسب با سلیقه من هست با این کانفیگ:

Only the registered members can see the link

Core 2 Dou 2Ghz 2mg Cash
2Gig Ram
250GB Hdd
12.1 Inch LCD
4500 MHD VGA
با قیمت 930 هزار تومان با گارانتی یکساله سازگار ارقام

Technical Details

* Acer Aspire Gemstone Design
* 12.1" Acer CrystalBrite TFT LCD
* Operating System: Genuine Windows Vista Home Premium 32Bit
* Processor: Intel Core 2 Duo T5900
* Memory: 3GB RAM (1 x 2048MB & 1 x 1024MB configuration)
* Hard Drive: 250GB SATA HDD
* Graphics Card: Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD Shared Graphics
* Optical Drive: DVD SuperMulti, CD/DVD reader/writer for all types of CD/DVD discs
* Connectivity: Wireless LAN AGN
* Audio: Optimized 2nd Generation Dolby Home Theater audio enhancement
* Webcam: Integrated 1.0Mp HD Acer Crystal Eye webcam
* Finger Print Reader: Acer Bio-Protection fingerprint solution
* I/O Interfaces: 3 x USB Ports, 5-in-1 card reader (SD, MMC, MS, MS PRO, xD)
* Software: Acer Empowering Technology
* Manufacturer Part Number: LX.ART0X.180

حالا میخوام نظر کلی تون رو در مورد برند ایسر و در کل مدل Acer Aspire 2930 بدونم

البته اگه میشه در مورد این برند صحبت کنیم و سنت شکنی کنیم و نگیم که مثلا دل یا سونی بهتره و ... تا به نتیجه برسیم .

با تشکر :give_rose:

Moein
30-01-09, 10:42
سلام
این سایتو یکی از دوستان به من معرفی کرد از این جهت که تو یکی از فرومها دقیقا همین پست رو دادم اما امان از یک نظر گفتیم بیاییم تو این فروم ببینیم بالاخره میتونیم به نتیجه برسیم یا نه

سلام
راستش برای خرید لپ تاپ به مجتمع پارسیان تهران رفتیم و نظرم هم این بود که یک مدل از لپ تاپهای Dell رو بگیریم اما وقتی که داشتیم قیمتها و کانفیگها رو بررسی میکردیم تمامی فروشنده ها از برند Acer تعریف میکردند و بعد از اینکه کانفیگها رو به نسبت و برابر با دل یا سونی مقایسه میکردیم دیدم که واقعا از نظر قیمت بسیار عالی هستند

فروشنده ها میگفتند که مورد استفاده برند ایسر در کانادا هست و یکی از پر فروش ترین لپ تاپها در دنیا هم فعلا ایسر در دست داره

در این بین مدل Acer Aspire 6930 (Only the registered members can see the link)محبوبیت بیشری در این بین داشت با این کانفیگ :
Core 2 Dou 2Ghz 2mg Cash
4Gig Ram
250GB Hdd
16 Inch LCD
4500 MHD VGA
با قیمت 860 هزار تومان

اما من از مدل Acer Aspire 2930 (Only the registered members can see the link)خیلی خوشم اومد که سایزی داره که مناسب با سلیقه من هست با این کانفیگ:

Core 2 Dou 2Ghz 2mg Cash
2Gig Ram
250GB Hdd
12.1 Inch LCD
4500 MHD VGA
با قیمت 930 هزار تومان با گارانتی یکساله سازگار ارقام

Technical Details

* Acer Aspire Gemstone Design
* 12.1" Acer CrystalBrite TFT LCD
* Operating System: Genuine Windows Vista Home Premium 32Bit
* Processor: Intel Core 2 Duo T5900
* Memory: 3GB RAM (1 x 2048MB & 1 x 1024MB configuration)
* Hard Drive: 250GB SATA HDD
* Graphics Card: Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD Shared Graphics
* Optical Drive: DVD SuperMulti, CD/DVD reader/writer for all types of CD/DVD discs
* Connectivity: Wireless LAN AGN
* Audio: Optimized 2nd Generation Dolby Home Theater audio enhancement
* Webcam: Integrated 1.0Mp HD Acer Crystal Eye webcam
* Finger Print Reader: Acer Bio-Protection fingerprint solution
* I/O Interfaces: 3 x USB Ports, 5-in-1 card reader (SD, MMC, MS, MS PRO, xD)
* Software: Acer Empowering Technology
* Manufacturer Part Number: LX.ART0X.180

حالا میخوام نظر کلی تون رو در مورد برند ایسر و در کل مدل Acer Aspire 2930 بدونم

البته اگه میشه در مورد این برند صحبت کنیم و سنت شکنی کنیم و نگیم که مثلا دل یا سونی بهتره و ... تا به نتیجه برسیم .

با تشکر :give_rose:
شما تنها وقتی می تونید این حرف رو بزنید که یک تعمیر کار باشید و تعداد خرابی ها هر برندی دستتون باشه برای مثال شما هنگامی که از هر 10 تا 3 تا خرابی مال ACER باشه 3 تا مال DELL باشه 2 تا HP باشه 1 دونه سونی و 1 دونه IBM انوقته که متوجه خوب یا بد بودن هر مارکی می شی متاسفانه تمامی ری فوربیش هست والا اگه هر مارکی باشه خوبه البته باز هم ایسر تا یید نمی شه ضمننا سنت شکنی وقتی جایز هست که شما اسم مارک خوبی بیاری نه .... اگه شما apple رو می خوای معرفی کنی اون یه حرف دیگ است.

ضمننا بدت نیاد اصلا قصد توهین ندارم ضمننا الان کمترین امار خرابی در ایران مال ASUS هست که توی هر 20 تا دونه 1 یا 2 تا خرابی داره

MVP77
30-01-09, 11:27
دوست عزیز ممنون که توی این بحث شرکت کردید :11():

راستش نمیخوام بگم که دل ، سونی و ... بد هستند اما دوست دارم بدونم که با توجه به P/P کدوم برند بهتره ؟

در ضمن شما که میگید ASUS هست که توی هر 20 تا دونه یک یا 2 تا خرابی داره پس چرا هیچکس نمیخره و همه میرن سراغ دل و سونی ؟

در آخر اگر میشه پیشنهاد بدین با 1میلیون تومن و یک لپ تاپ جمع و جور با ال سی دی 12 یا 13 چی بخرم که بشه یه 2-3 سالی روش حساب کرد و در واقع خرکار باشه ؟

بقیه دوستان هم تو این بحث شرکت کنند لطفا تا از نظراتشون استفاده کنیم :11():

خیلی ممنون از شما :give_rose:

N@VID
30-01-09, 20:24
سلام :

من وقتی می خواستم لپ تاپ بخرم ، به هرکی می گفتم ایسر می گفت نخریا !
بعد هم انقدر گشتم تا دل خریدم !
مطمئن هستم که ایسر در رده ای نیست که بخواد با دل یا سونی یا اچ پی کل کل کنه ...
ایسر بیشتر بدرد حسابدار ها و استفاده های خیلی ابتدایی می خوره که زیاد زیر فشار نره و نپوکه ! :1. (38):

Stream
30-01-09, 21:19
سلام :

من وقتی می خواستم لپ تاپ بخرم ، به هرکی می گفتم ایسر می گفت نخریا !
بعد هم انقدر گشتم تا دل خریدم !
مطمئن هستم که ایسر در رده ای نیست که بخواد با دل یا سونی یا اچ پی کل کل کنه ...
ایسر بیشتر بدرد حسابدار ها و استفاده های خیلی ابتدایی می خوره که زیاد زیر فشار نره و نپوکه ! :1. (38):

از همون حرف هایی بوده که توی بازار ما زیاد می زنن. Acer یکی از بزرگترین تولید کننده های لپ تاپ دنیاست. درباره یک برند مثل Forsa که حرف نمی زنیم! شاید در کل نسبت به Dell یا HP پایین تر باشه ولی نه در اون حد حسابداری! همون Dell و HP هم بعضی وقت ها شاهکارهایی تولید کرده بودند که زیر دست حسابدار هم دووم نمیاوردن!

™Ali
30-01-09, 21:49
از همون حرف هایی بوده که توی بازار ما زیاد می زنن. Acer یکی از بزرگترین تولید کننده های لپ تاپ دنیاست. درباره یک برند مثل Forsa که حرف نمی زنیم! شاید در کل نسبت به Dell یا HP پایین تر باشه ولی نه در اون حد حسابداری! همون Dell و HP هم بعضی وقت ها شاهکارهایی تولید کرده بودند که زیر دست حسابدار هم دووم نمیاوردن!
نمونه بارز حرف هاي آرمان جان مدل Acer Aspire One هست كه از مدل هايي مثل Asus Eee PC 1000 و HP Mini-Note 2133 هم از نظر قيمت (400 هزار تومن در مقابل 600 هزار تومن و 550 هزار تومن) و هم از نظر كارايي و P/P برتري كامل داره :give_rose:

D J V A H I D
30-01-09, 22:37
فکر میکنیم به این خاطر که قیمتش پایینه به درد نمیخوره !!! ولی اگه همونو 300-400 تومن بکشن روش میگیم وااای عجب لب تابیه !!! ( این خصلت ما ایرانیاست ) !!! :yes:

™Ali
30-01-09, 22:51
فکر میکنیم به این خاطر که قیمتش پایینه به درد نمیخوره !!! ولی اگه همونو 300-400 تومن بکشن روش میگیم وااای عجب لب تابیه !!! ( این خصلت ما ایرانیاست ) !!! :yes:
تو Review كه ازش خوندم Acer Aspire One فوق العاده خوب عمل كرده بود و بايد بهش گفت شاهكار :wink:

ITI
30-01-09, 23:02
سلام به شما دوست عزیز و بقیه اساتید

راستش اگه تو ایران بخوای لپ تاپ بگیری باید این مراحل رو دنبال کنی تا به تنیجه نسبتا خوبی متناسب با اون موردی که مد نظرته برسی :

1. سایت های خارجی رو سر دستی یه سرچی بزن ببین مدلایی که مد نظرته مشکل عمده ای نداشته باشن ( بعضی از مدلا برای هر برندی مثل یه لکه سیاه تا چند سالی باقی میمونه )

2. اگر هزینه ای که میخوای بکنی رو دیگه نمیتونی تکرارش کنی برو سراغ برند های معروف ( ریسک نکن ) چون مدل های بعضی از برندها هستند که خیلی عالی جواب میدن ولی معروف نیستند

3. برو سراغ گارانتی هایی که سرشون به تنشون میارزه ( مثل سازگار ارقام ، ایران رهجو ، بهین ، زیگورات ، امرتات و...) . هزینه یکم برات بالاتر میره ولی خدماتشون قابل قبوله ( نگفتم عالیه )

4 . اگر مورد 3 رو نخواستی انجام بدی ، باید زیاد تو بازار بگردی ، از این به بعد باید بری سراغ گارانتی های متفرقه . اینجاست که باید تیزبین باشی ، چون اگر یک مدل از یک برند رو از دو گارانتی مختلف کنار هم بذاری ، ظاهرا (جنس و نوع رنگ) با هم فرق میکنند چه برسه به باطن !

5. حالا که رفتی سراغ گارانتی متفرقه از چند جا قیمت بگیر ، ببین کجا میتونی قیمت مناسب تری پیدا کنی

5. وقتی هم که مدل رو انتخاب کردی برو تو سایت سازنده ببین داخل پک چه وسایلی هست ، شاید بگید الزاما نباید همونا باشه . اوکی . اگر خواستید از گارانتی های متفرقه خرید کنید اول برید سراغ گارانتی های معتبر ببنید مدلی رو که مد نظرتونه رو با چه لوازم جانبی عرضه میکنند .

در ضمن ایسر هم برند خوبیه ، ولی چون به چشم نمیاد ( حداقل تو ایران ) دلیل نمیشه که خوب نباشه ( چیه اینقدر دل دل میکنید ، مگه ایسر چشه ، دل تو ایران شده بت ) به خصوص اینکه ضمانتش هم خوبه . اگر هم دستگاهش خوب نباشه میتونی دلت رو به ضمانتش خوش کنی .

البته این موارد جز تجربیات خودم بوده و الزاما راهکار مناسبی نیست ، ولی تا حالا که نتیجه گرفتم .

دوستان هم اگر انتقاد و پیشنهادی دارند مطرح کنند تا فیض ببریم .

ممنون

Mehdi_Full
30-01-09, 23:11
سرانجام لپ تاپ ها در مسابقه فروش از کامپیوتر های رومیزی پیشی گرفتند .

بر طبق آمار منتشر شده از سوی iSuppli فروش لپ تاپ در چهار ماه پایانی سال 2008 برای نخستین بار در تاریخ، از فروش کامپیوتر های رومیزی در جهان پیشی گرفته است. فروش لپ تاپ ها نسبت به زمان مشابه در سال 2007 حدود 40 درصد رشد داشته است و به رکورد فروش 38.6 میلیون عدد لپ تاپ طی این مدت رسیده است.

بر طبق این آمار بیشترین رشد متعلق به فروش لپ تاپ های شرکت Acer بوده است و این شرکت به دومین فروشنده کامپیوتر در جهان یعنی شرکت Dell نزدیک شده است.

از طرف دیگر فروش کامپیوتر های رومیزی با 1.3 درصد کاهش نسبت به چهار ماهه مشابه در سال گذشته به 38.5 میلیون عدد رسیده است.

با این حساب در حال حاضر بزرگ ترین فروشنده های کامپیوتر در جهان این شرکت ها هستند:

1- شرکت HP با فروش 14.9 میلیون کامپیوتر و درصد سهم بازار 18.8.
2- شرکت Dell با فروش حدود 11 میلیون کامپیوتر و درصد سهم بازار 13.9
3- شرکت Acer با فروش 9.7 میلیون کامپیوتر و درصد سهم بازار 12.2.
شرکت های Lenovo و توشیبا هم به ترتیب در رتبه های چهارم و پنجم بازار فروش کامپیوتر قرار گرفته اند.

منبع (Only the registered members can see the link)

با توجه به خبر فوق چطور میشه بگیم که ایسر برند بدیه یا اینکه ضعیف و بی کیفیت هست

به اعتقاد بنده و با تایید حرف آرمان عزیز ، بازار ما یه بازاری هستش که با زرنگی فروشنده ها همراه هست کافیه در برخورد اول بفهمن که خریدار هیچ اطلاعاتی در مورد

جنسی که میخواد بخره نداره و اونجاس که جنسی که معمولا از اسم و رسم بیشتری برخورداره و مطمئنا از قیمت کاذب بالایی هم برخورداره برای فروش پیشنهاد میدن

و بسیار کم هستند که با توجه به قیمت یک جنس خوب رو پیشنهاد بدند .

الآن داشتم سایت ایسر و محصولاتش رو چک میکردم واقعا این برند میتونه خودش رو در کنار دل و سونی مطرح کنه که شاید یه مقدار نیاز به زمان داشته باشه و با توجه

به منبع بالا مطمئن باشید که اگر ایسر محصولاتش بد بود و یا کیفیت بدی داشت بعد از HP و Dell مکان سوم پرفروشترین لپ تاپ رو در دنیا بدست نمیاورد و این نشان

دهنده رضایت مشتری از این محصولات هست.

بد نیست که قبل از خرید یک جنس و یا انتخاب یک برند یکی دو ساعتی رو تو گوگل و سایتهای خارجی سرچی داشته باشیم و بعدا اقدام به خرید و اظهار نظر داشته باشیم .

با تشکر
مهدی :1. (23):

Olesius
30-01-09, 23:12
پاورقی:
در اخرین نسخه مجله PCWORLD یه رده بندی از کل برندهای لپ تاپهای موجود ارائه شده بر اساس کیفیت قطعات, کیفیت ساخت, پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری و کلی معیار های دیگه...

که Apple در صدر ایستاده و Acer در مکان دوم و Sony در مکان سوم...!!

Dell و Lenovo و Toshiba و Asus در مکان های چهارم تا هفتم قرار گرفتن...

نکته جالب تنزل Hp به مکان دهم بود...
(علت این موضوع هم مشکلات عدیده سری DV5 بوده...)

Moein
31-01-09, 12:05
نگاه کنید همه مارک ها خوب هستند کسی نمی تونه بگه چی بده چی عالیه چی فوق العادست متاسفانه کشور ما در تحریم به سر می بره خوب یک سری شرکت ها نماینده در تهران و دبی دارن و جنس رو اون شکلی وارد می کنن که در این بین 75 درصدشون جنس های بازیافتی کارخانه یا با کیفیت ساخت پایین تر رو م گیرن چرا دل یا سونی بیشتر در ایران فروش داره ؟ به خاطر گارانتی خوب اما این وسط تنها کارخونه ای که نمیاد کیفیت رو بیاره پایین اسوس هستش اسوس بزرگترین تولید کننده قطعات کامپیوتر (از لحاظ گستردگی) هست من می گم بد نیست چون تا حالا خرابی ازش ندیدم چند نمونه مثال خرابی های که خودم دیدم

1.یه دل vostro 1500 خودم خریدم 1 هفته بیشتر کار نداد lcd بگیر نگیر داره 2 دفعه یه بار مlcd بی نور می شه و دیگه نور نداره این مال تابستون همین امسال نه زیگورات نه هیچ جای دیگه نتونستن درستش کنن

2.یه سونی 2 سال پیش خریدم در کارتونو باز کردیم روشن کردیم اصصولا ویندوز داره اما این یکی اصلا هارد نداشت بررسی کردیم دیدم بله پایه های هار شکسته اتصالات sata رو از رو مین کنده خوب اینم به سلامتی

3.یه hp اک باز کردم روشن کردم دیدم وارد ویندوز شد در صورتی که باید اطلاعات اولیه رو بخواد رو دسک تاپش چیی نبود اما روی درایو D پور عکس و برنامه بود به یه دردی خود تما سریال های برناه های ارجینال رو ور داشتم :دی این تقریبا مال 4 سال پیش بود (کاملا معلومه که قبلااستفاده نشده نه !!!!!!!!!!!!!!)

اما خدا وکیلی تا حالا از اسوس چیزی ندیدم تنها مشکل اسوس نداشتن گارانتی خوبی مثل اواژنگ یا ایران رهجو یا زیگورات هست و تو ایران بهتره به گارانتی دقت کنی یا خدمات به هر حال من قصد توهین نداشتم و الا Acer هم اگه جنس پایه یکش رو بخری خوب هست

nikaien
31-01-09, 12:33
سوني فقط كيفيت تصويرش خوبه و لاغير
ايسر رو نميدونم
اچ پي به نسبت قيمتش اصلاً مقرون به صرفه نيست و حتي ميشه گفت نمي ارزه
توشيبا كيفيت ميكروفن خوبي داره از نظر ال سي دي و باطري هم خوبه. ولي سنگينه
دل كه زود از نظر ظاهري قراضه ميشه ولي از نظر كيفيت قطعات داخل خوبه (بدنه ضعيفي داره)
ام اس آي از نظر بلندگو و ميكروفن ضعيفه ولي بسيار خر كاره و حالا حالا ها خراب نميشه و قيمت مناسبي داره

دوستان. اينايي كه بالا نوشتم حاصل يكي دو سالي تجربه و تحقيقات مداومه و براي من هم خرج بردار بوده. مدتي با هر كدوم از اين برندها كار كردم.

arash79
31-01-09, 15:23
سلام
دركيفيت ايسر اصلا شك نكن. من خودم 2 سال پيش يدونه ايسر سلرون براي يكي از دوستام گرفتم. تو اين دو ساله كاري نبوده كه با اين لب‌تاپ نكرده باشه. بس كه كوبيدش به در و ديوار اگه يه تيكه چوب بود داغون شده بود ولي اين لب‌تاپ 1 دفعه هم تا اين لحظه خراب نشده. به نظر من ايسر بهترين انتخابه تازه اونم با توجه به اين قيمتاي عاليش.

يه نيگا به اينجا بنداز...

™Ali
31-01-09, 23:08
من اكثر Review‌ هاي سايت بهتره بگم آرش! رو ميخونم چون اكثرا جالب و علمي هستند.
نمي دونم چي شد تا خواستم اين صفحه اي كه لينك داده بودي رو باز كنم كامپيوتر Crash‌ كرد :1. (38):

بس كه كوبيدش به در و ديوار اگه يه تيكه چوب بود داغون شده بود ولي اين لب‌تاپ 1 دفعه هم تا اين لحظه خراب نشده.
لپ تاپ هاي Toshiba‌هم به لپ تاپ هاي به اصطلاح خر كار معروفند چون بدنه محكمي دارند. Only the registered members can see the link

موفق باشي ... :11():

N@VID
31-01-09, 23:34
سلام :

البته با وحید جان موافقم که اگر همین ایسر هم تو ایران با قیمت پایه 900 هزار تومان عرضه بشه ، مشتریاش
بیشتر می شن ! چون عادت کردیم قیمت هر جنسی بالاتر بود حتما بهتره !
جدیدا لپ تاپ های سوزوکی رو هم سریر کالا وارد می کنه که قیمت متوسط از 500 هزار تومان به بالاست ...
می دونید برای خرید لپ تاپ مهمترین مسئله این هست که بدونیم چی کاری باهاش می خواهیم انجام بدیم ...
مثلا من خودم بشدت دنبال لپ تاپی بودم که VGA Onboard نباشه ... و نسبتا قوی باشه ...
ال سیدیش کوچیک باشه تا مصرف باطریش کم باشه و ...

N@VID
31-01-09, 23:39
سلام :

این هم لینک سریر کالا و لپ تاپ هاش :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z220Y (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z220P (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z426 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z424 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) ZT240 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z425 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z240 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z445 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z540 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z520 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z560 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z422 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z 550 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z350 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z340 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z440 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z420 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Z421 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) KS12 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) SUZ-7HV (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-133-2A (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-155-1A (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-155-1B (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-121-1R (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-141-RS (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-121-1T (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-141-1R (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-154-1B (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-141-1G (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-141-1C (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BSV-154-1A (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) BWS-121-2 (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Moein
01-02-09, 00:14
سلام
دركيفيت ايسر اصلا شك نكن. من خودم 2 سال پيش يدونه ايسر سلرون براي يكي از دوستام گرفتم. تو اين دو ساله كاري نبوده كه با اين لب‌تاپ نكرده باشه. بس كه كوبيدش به در و ديوار اگه يه تيكه چوب بود داغون شده بود ولي اين لب‌تاپ 1 دفعه هم تا اين لحظه خراب نشده. به نظر من ايسر بهترين انتخابه تازه اونم با توجه به اين قيمتاي عاليش.

شرمنده ها لب تاپ رو که نیاید نازش کرد اسمش کامپیوتر همراه هست همراه یعنی چیزی که احتمال هر اتفاقی هست براش بیوفته

ali zare
01-02-09, 15:54
سلام
بله حق با دوستمون هست
بنده هم اعتقادم اینه که Acer نوت بوک های مقاوم و مناسبی به نسبت قیمتشون تولید می کنه که در ایران این مسئله به بیشتر مشتریانش ثابت شده .

Mehdi_Full
03-02-09, 20:30
تا اومدیم از گفتار دوستان استفاده کنیم به مدت 3 روز تلفن قطع شد ! :1. (23):

امروز برای تهیه لپ تاپ برای یکی از دوستان به بازار پارسیان رفته بودم که از نزدیک همین مدل Acer Aspire 2930 (Only the registered members can see the link) رو دیدم

به نظر بنده کیفیت بسیار عالی داره این مدل و تمامی قسمتهای این لپ تاپ با پوشش نایلون نازک جلوه خاصی بهش داده

به اعتقاد بنده ، یکی از بهترین انتخابها در قالب لپ تاپهای جمع و جور و کوچک با LCD 12.1 و یکی از انتخاب بنده در آینده خواهد بود .

در ضمن از گارانتی بسیار خوب این لپ تاپ (سازگار ارقام) هم نباید چشم پوشید . :yes:

سپاس :1. (23):

MVP77
11-02-09, 23:44
ببخشید دوستان که نتونستم سر بزنم اما کلی استفاده کردم از بیانات بچه های این فروم :1. (40):

sh_k66
27-09-09, 23:06
من 2 سال پیش دل داشتم و اصلا راضی نبودم الان ایسر دارم که خیلی عالیه.:1. (10):

™Ali
29-09-09, 14:47
الان Acer بعد از HP دومین تولید کننده لپ تاپ در دنیاست ! یعنی Dell رو هم پشت سر گذاشته !

البته مقایسه کلی نمیشه کرد که این برند بهتره یا اون ! بلکه باید دو مدل از هر کدوم رو مشخص کنید تا نظر بدیم ! :1. (21):