PDA

مشاهده نسخه کامل : سایت اصلی دوباره راه اندازی شد!

Shahryar
20-02-07, 16:48
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران ، دوستان و همکاران عزیزم در کلیه ی مجموعه سایت های شهر سخت افزار . همان طوری که اطلاع دارین از حدود یک ماه پیش تا الان سایت اصلی شهر سخت افزار به عنوان یکی از بزرگترین سایت های سخت افزاری ایران فعالیت میکند ، بدون هیچ آپدیتی بود چراکه تصمیم گرفته شد برای پیشرفت سیستم سایت اصلی و قالب سایت اصلی را تغییر دهیم . اما به دلیل خیلی از مسائلی که پیش آمد نتوانستیم این کار را کامل کنیم . اما با عزم راسخ خود و با تمامی علاقه ها و خوبی های شهر سخت افزار اراده کردیم و کار بسیار دشواری به نام تغییر سیستم سایت اصلی را انجام دادیم و شروع بع پست کردن پست های قبلی کردیم ...

دوستان عزیز از امروز سایت اصلی شهر سخت افزار باز هست . و دوباره فعالیت خودش را بسیار بیشتر و بهتر از قبل شروع خواهد کرد . البته هنوز کامل کامل نیست و چیز هایی به سایت اصلی اضافه خواهد شد مانند : عنوان های جدید در یاهو مسنجر ، نمایش عنوان تاپیک های جدید در سایت اصلی ، تبلیغات و لینک ها به صورت اسکرول و ... که سایت شهر سخت افزار را به یک سایت حرفه ای تبدیل خواهد کرد ... اگر به خواهم به خلاصه بگم باید بگم که شهر سخت افزار تولدی دوباره داشت و پیشرفت فوق العاده را انجام می دهد و کلاس و سبک و رده ی کار و پست ها را بالاتر از دفعه ی قبل می بریم و ان شا ال.. به زودی بهترین سایت سخت افزاری خاورمیانه خواهیم شد !

شرمنده از تمامی دوستان به خاطر این مدت .
امیدوارم من و تیم شهر سخت افزار را در این کار کمک و یاری دهید ...

شاد و پیروز باشید
ممنون
شهریار به نمایندگی از تیم انجمن :26:

Shahryar
20-02-07, 16:50
راستی بچه ها اگه دوست داشتین و قابل دوسنتید یه خسته نباشید به من بگین که واقعا توی این هفته کمر خم شد تا این سایت درست شد . شب ها ساعت 1.30 صبح ها قبل از رفتن به بیرون از 6 تا 8 و ظهر و عصر و ... . اگه دوست داشتین نظرتون را بدید ...

باتشکر شهریار

Emperatour
20-02-07, 16:56
عالــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــی

Armin-N
20-02-07, 17:20
مرسی شهریار جان
واقعا خسته نباشی
هم تو
هم همه کسانی که باهات همکاری کردن و کمکت کردند
موفق باشید

Security
20-02-07, 17:55
تشکر شهریار جان .
بسیار عالی شده . حرف نداره . فروشگاه آنلاین هم ردیف بشه دیگه خیلی توپ میشه .

Quick
20-02-07, 18:34
خسته نباشی!!!
ای ول شهریار جان هم تو و هم همکارانت خسته نباشن...

ممنون
میلاد

LoverGod...
20-02-07, 20:48
خب پسر خوب من کیه؟:17:
عشق من کیه؟:17:
داداشی من کیه؟:17:
ای جونم...:17:
خسته کار نباشی جیگر طلا...:8:
ان شاء الله ما هم قدرتو بدونیم شهریار داداشی گلم...
ماشاء الله خیلی باحال شده سایت من که حال کردم...
ایولله...:20::15:

M A H R A D
20-02-07, 21:18
پیشرفت تا بی نهایت

عالیه ، عالیه ، عالیه !

بچه ها توی این چند روزه شهریار عزیزمون خیلی خیلی زحمت کشیده .... حتی از کارهای مهمترش گذشته و به سایت رسیده ...

شهریار جان هممون ازت ممنونیم عزیز دل ...

سپاس

Shahryar
20-02-07, 21:50
راستی خیلی از بچه ها پی ام زندند فلان مشکل در فلان جای انجمن بوجود اومده از نظر مدیریتی ...
بچه ها من برگشتم و از این به بعد هر مشکلی بود من را خبر کنید که دوباره هستیم . در ضمن دوستان خوبم هم مثل سعید و مجیر عزیز هم هستند که امیدواریم بتون با برگشت من تیم مدیریتی قوی ای را ارائه کنیم..

ممنون
شهریار

KING
20-02-07, 22:33
خيلي عاليه شهريار جان ممنون از زحماتت Only the registered members can see the link

Mehdi_Full
20-02-07, 22:40
ایول شهریار :104::104:
خداوکیلی من که کلی حال کردم :83:
سایت قبلی چی بود الآن چی شده اصلا قابل مقایسه نیست
بهت تبریک میگم با این پشتکار و فعالیت و واقعا خسته نباشی:34:
امیدوارم که بعد از سایت اصلی رو تبدیل فروم هم به وی بولتین وقت بزاری که میدونم میزاری:20:
بازم تشکر میکنم و خسته نباشی دوست خوبم:23::20:

X Ray
21-02-07, 18:56
مرسي از همگي به خصوص شهريار عزيز به خاطر زحماتي كه مي كشن...خسته نباشيد...
با تشكّر
بهنام

aMiR HosSeiN
22-02-07, 00:08
شهریار جان خسته نباشی.خیلی خوشگل شده.

به تو چه
22-02-07, 20:23
ممنون از زحمات شما