PDA

مشاهده نسخه کامل : ویستا نصب دارم،می خوام XP SP3 نصب کنم نمی شه ...ارور می ده

Rohham
24-01-09, 19:28
سلام دوستان...
ویستا نصب دارم،64 بیت،خیلی سنگین میاد بالا...می خوام در کنارش یه ایکس پی هم نصب کنم اما ارور می ده که نمی دونم SP3 و نمی شه...راه حلی وجود داره؟؟؟؟

nikaien
25-01-09, 00:25
كلاً ماكروسافت خيلي اشتباه كرد كه ويستا رو داد بيرون.
شما بايد سي دي ايكس پي رو داخل سي دي رام بذاري و كامپيوتر رو با بوت سي دي بالا بياري و بعد شروع به نصب كني.
نميشه توي محيط ويستا ايكس پي نصب كرد
اگر در نصب ويستا در درايو سي باشه و ايكس پي رو رو دي بريزي ميتونيد دو تا ويندوز كنار هم داشته باشيد

Rohham
25-01-09, 11:56
كلاً ماكروسافت خيلي اشتباه كرد كه ويستا رو داد بيرون.
شما بايد سي دي ايكس پي رو داخل سي دي رام بذاري و كامپيوتر رو با بوت سي دي بالا بياري و بعد شروع به نصب كني.
نميشه توي محيط ويستا ايكس پي نصب كرد
اگر در نصب ويستا در درايو سي باشه و ايكس پي رو رو دي بريزي ميتونيد دو تا ويندوز كنار هم داشته باشيد

مرسی دوست عزی....مشکل در اینه که می خواد بوت کنه با دی وی دی ارور می ده...همه کاری قبلیشم اعم از یه درایو خالی و اینا شده ...
در مورد اشتباه یا درست بودنشش...خوب اگر نگاه کنیم نسبت به سن و سال XP و این جور چیزا باید یه ویندوز میومد بالاخره بعدش زیبایی ویستا واس منه ظاهر پسند خیلی جذابه حالا تا 7 بیاد فاینال بشه که خوب مسلماً این مشکلاتی که ویستا داره و کنده رو دیگه هم نداره..اما ایا میزان پایین اومدن سرعت و خوردن رم منو داره ازار می ده والا من ویستا رو دوس می دارم:great::give_rose:

sAsAn.K
25-01-09, 12:04
شما باید XP SP3 رو از بوت نصب کنید ، اگه نمیشه سی دی تون بوتیبل نیست .
بعد که XP رو نصب کردید ویستا می پره ، که اونم راه حل داره ، شما XP رو نصب کنید من بهتون میگم چجوری باید ویستا رو برگردونید .

sAsAn.K
27-01-09, 15:17
برای برگردوندن Bootloader مخصوص ویندوز ویستا که بتونه هر دو ویندوز نصب شده رو شناسایی کنه ، ابتدا این برنامه ی کم حجم رو دانلود کنید :

Only the registered members can see the link
برنامه رو نصب و اجرا کنید .
به قسمت Bootloader Manager برید و گزینه ی Reinstall Vista Bootloader رو بزنید و سیستم رو ریستارت کنید .

موفق باشید .

Rohham
27-01-09, 16:53
برای برگردوندن Bootloader مخصوص ویندوز ویستا که بتونه هر دو ویندوز نصب شده رو شناسایی کنه ، ابتدا این برنامه ی کم حجم رو دانلود کنید :

Only the registered members can see the linkبرنامه رو نصب و اجرا کنید .
به قسمت Bootloader Manager برید و گزینه ی Reinstall Vista Bootloader رو بزنید و سیستم رو ریستارت کنید .

موفق باشید .

مرسی ساسان جان...همون موقع که بهت پیغام زدم واست برنامه ی Vista boot pro رو نصب کردم...به توصیه ی آقای trance عزیز این کارو کردم...همین جوری شد...اما یه اتفاقی افتاد ویستام از جنیون درومد اما بعدش کرک کردم درست شد...دیگه مشکل آپ کردن پیدا نمی کنه؟؟؟؟الآن هر دوش میاد...SP3 هم مجبور شدم نصب نکنم چون با مودم ای دی اس الم مشکل داشت و باید آپگرید می کردم و دردسر داشت مجبور شدم SP2 نصب کنم...:great:

sAsAn.K
27-01-09, 17:02
خواهش می کنم .
Ungenuine شدن Vista ربطی به این کار نداره ، مشکل از کرک یا سریال بوده .