PDA

مشاهده نسخه کامل : احتمال خروج نوکيا از بازار ايران!

™Ali
21-01-09, 16:08
Only the registered members can see the link

موبنا- ماهنامه تخصصي تلفن همراه در چهل و هفتمين شماره خود که روز دوشنبه منتشر شداز احتمال خروج نوکيا از بازار موبايل ايران خبر داده است. به گزارش خبرنگار موبنا در اين شماره از ماهنامه پر شمارگان تلفن همراه در اين شماره خود ، مي توان به گزارشهاي متنوعي با عناويني "چون هديه اي در سال نو قمري به اماراتي ها"، "دغدغه هاي اين رسانه صد توماني "، "زنگ هايي که نبايد به صدا در آيند" ، "مشترک مورد نظر در دسترس نمي باشد" و "قاجاق در قاچاق" اشاره کرد.
10 گوشي پر فروش و برتر جهان نيز که ماه نوامبر گذشته ،(آبان و آذرماه ) انتخاب شدند به همراه گوشي هاي پر فروش دي ماه در بازار ايران در همين شماره معرفي شده اند.
"آشنايي با شبکه هاي تلفن همراه تحت تکنولوژي وايمکس (WiMAX)" ، "آموزش باز کردن گوشي نوکيا E65" و "هفت شاخص برتر آي فون در بازار"، از ديگر مطالب جديد و خواندني اين شماره به حساب مي آيند .
"هشدار به فروشندگان موبايل" و "نوکيا شايد از بازار ايران خداحافظي کند" ، نيز جزء اخبار منتخب اين شماره هستند.
شماره سريال برندگان قرعه کشي ويژه نامه تلفن همراه نيز در اين شماره منتشر شده است.
ماهنامه تخصصي تلفن همراه در ي....د صفحه تمام رنگي با کاغذ گلاسه در کيوسک هاي معتبر مطبوعاتي عرضه مي گردد.
اين ماهنامه در اين شماره از کارشناسان و علاقه مندان به حوزه گوشي تلفن همراه که پيشنهادات يا انتقاداتي دارند ، دعوت کرده است اين موضوعات را با روابط عمومي مجله در ميان بگذارند.

Mahdi_Moosavi
21-01-09, 17:13
خب اینکه بیشتر ، تبلیغ مجله بود تا خبر ! :whistle:

N0m@d
21-01-09, 19:21
متن خبرت که خیلی جالب بود:1. (27):

ولی راجب تیترش من شنیدم چون بخشی از سهام نوکیا مربوط به یهودی های صهیونیست میشه قراره ایران تحریمش کنه:yes:

جالبترش اینه که تو لیست تحریمات اینتل هم هست!:1. (38):

mamad pc
21-01-09, 23:45
همین کم بود که دیگه خودمون رو هم تحریم کنیم :1. (27):

N@VID
22-01-09, 00:09
سلام :

وقتی چیزی رو میشه تحریم کرد که به روش درست و قانونی وارد بشه ، نه گوشی های نوکیا
که 90 درصدش به روش قاچاق وارد می شه !

این تحریم هم فقط در حد شعار هست و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره نه اجرایی ...
پس زیاد خودش ناراحت نکنید ! :1. (38):

™Ali
22-01-09, 14:07
خب اینکه بیشتر ، تبلیغ مجله بود تا خبر ! :whistle:
َشرمنده استاد طوری جرف میزنی که من این خبر رو از خودم درآوردم.:127fs3556139:
لینک منبع رو که زدم "موبنا" برو به اون گیر بده :1. (9):