PDA

مشاهده نسخه کامل : بازی فکری Brain Juice

™Ali
19-01-09, 09:34
در این بازی میزان سرعت عمل و همچنین توان شما در حل روابط ریاضی سنجیده می شود و این امکان رو داره که به ترتیب از مراحل آسان شروع شده و کم کم سخت میشود و همچنین شما در هر روز فقط یکبار می توانید این بازی را در شرایط رکوردی بازی کنید . این بازی به دلیل جذابیت بالا در گوشی هایی هم چون S500 سونی اریکسون به عنوان بازی پیش فرض نصب شده است و در گوشی های نوکیا و سونی اریکسون و سایر گوشی هایی که فایل با پسوند جاوا را پشتیبانی می کنند و دارای صفحه نمایش 240*320 هستند قابل اجرا می باشد. امیدوارم ازاین بازی زیبا لذت ببرید .

Only the registered members can see the link[Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

Quick
20-01-09, 17:15
سلام

واسه صفحه نمایش های کوچک تر مثل W810 نداری بذاری؟

ممنون
میلاد

™Ali
21-01-09, 15:36
سلام

واسه صفحه نمایش های کوچک تر مثل W810 نداری بذاری؟

ممنون
میلاد

میتونی از این روش استفاده کنی: (با تشکر از ساسان جان :give_rose:)

12rafigh
27-01-09, 16:44
در این بازی میزان سرعت عمل و همچنین توان شما در حل روابط ریاضی سنجیده می شود و این امکان رو داره که به ترتیب از مراحل آسان شروع شده و کم کم سخت میشود و همچنین شما در هر روز فقط یکبار می توانید این بازی را در شرایط رکوردی بازی کنید . این بازی به دلیل جذابیت بالا در گوشی هایی هم چون S500 سونی اریکسون به عنوان بازی پیش فرض نصب شده است و در گوشی های نوکیا و سونی اریکسون و سایر گوشی هایی که فایل با پسوند جاوا را پشتیبانی می کنند و دارای صفحه نمایش 240*320 هستند قابل اجرا می باشد. امیدوارم ازاین بازی زیبا لذت ببرید .

Only the registered members can see the link[Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

چطوري دانلودش كنم؟
خواهش مي كنم زود بگين

12rafigh
27-01-09, 16:47
چطور دانلودش كنم؟
اون كدي كه داده باز نمي شه:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:: cry:

™Ali
28-01-09, 17:45
عزیزان لینک مربوط به یکی از سرور های P30Download هست که بر اثر ترافیک شدید Down شده!
ولی الان من دارم فایل رو دانلود میکنم و مشکلی هم ندارم :give_rose: