PDA

مشاهده نسخه کامل : یک سیستم ابتکاری لیون برای بازی سال 84

saeed_hosseiny
18-01-09, 18:46
درود
این عکس رو از توی البومهای عکسم همین الان پیدا کردم . در سال 84 یه گیم نت در شهرستان رشت داشتم که اومدیم با صندلی ماشین و فرمون بازی این کار رو انجام دادیم البته شیشه ها رو کاملا با برچسب مشکلی سیاه کرده بودیم و یک اسپیکر خفن هم روش گذاشتیم تا همه از بازی لذت ببرن :
Only the registered members can see the link

Overclocker
18-01-09, 18:56
آقا ما عکسی نمیبینیم :whistle:

:give_rose:

saeed_hosseiny
18-01-09, 19:01
درسته فکر کنم حجمش بالا بود به همین خاطر نیافتاده و الان حجمش رو کم میکنم و اینجا میگذارم

Shahryar
18-01-09, 19:09
سعید جان یک پیشنهادی بکنم ؟ این را بدون تعصب میگم ، آیا تا حالا آپلود سنتر عکس اختصاصی شهر سخت افزار را دید ؟ از نظر پهنای باند ، Thumbnail و ... ؟ با ثبت همیشگی عکس ها ؟ پیشنهاد میکنم اینجا (Only the registered members can see the link)آپلود کنید .:love:

منتظر عکس های شما هستم . :give_rose:

saeed_hosseiny
18-01-09, 19:27
سعید جان یک پیشنهادی بکنم ؟ این را بدون تعصب میگم ، آیا تا حالا آپلود سنتر عکس اختصاصی شهر سخت افزار را دید ؟ از نظر پهنای باند ، Thumbnail و ... ؟ با ثبت همیشگی عکس ها ؟ پیشنهاد میکنم اینجا (Only the registered members can see the link)آپلود کنید .:love:

منتظر عکس های شما هستم . :give_rose:
درود
ممنون از لطفتون ولی فکر کنم که اینترنتمون امروز به مشکل بر خورده . چون عکسهایی که اپلود میکنیم رو خودمون نمیتنیم ببنیم ولی لینکشو با یاهو به دوستان دادم باز میشه براشون این دیگه نمیدونم چیه که این پارس انلاین بوجود اورده . والله این پارس انلاین یه گیر و مشکلی داره تو خدماتش .
الان روی اپلود سنتر شما اپلود کردم فکر کنم بتونید ببنید .

Overclocker
18-01-09, 22:59
درود
ممنون از لطفتون ولی فکر کنم که اینترنتمون امروز به مشکل بر خورده . چون عکسهایی که اپلود میکنیم رو خودمون نمیتنیم ببنیم ولی لینکشو با یاهو به دوستان دادم باز میشه براشون این دیگه نمیدونم چیه که این پارس انلاین بوجود اورده . والله این پارس انلاین یه گیر و مشکلی داره تو خدماتش .
الان روی اپلود سنتر شما اپلود کردم فکر کنم بتونید ببنید .

ADSL ما پارس آنلاین بود که عکس هارو ندیدم :1. (40):

saeed_hosseiny
19-01-09, 08:40
درود
دوستان نظرتون رو نگفتید ؟ :wink: . در اون سال خیلی از این قضیه استقبال شد ولی متاسفانه اینقدر فرموناه خرابی داشتن که کار رو کنسل کردم . بچه ها میومدن جو میگرفت اینها رو میزدن فرمونها رو درب و داغون میکردن . هنوز خرابیهاشون رو دارم .

Overclocker
19-01-09, 08:53
به نظر من خیلی زیبا طراحی شده و خیلی نزدیک به واقعیت هست ولی مانیتور LCD Wide اگر به جای این CRT ها گزاشته بودید خیلی مرکه میشد (البته سال 84 که مانیتور واید نبود !!) .

آقا دستی نزاشتید واسه این سیستم ها ؟:love:

saeed_hosseiny
19-01-09, 09:07
به نظر من خیلی زیبا طراحی شده و خیلی نزدیک به واقعیت هست ولی مانیتور LCD Wide اگر به جای این CRT ها گزاشته بودید خیلی مرکه میشد (البته سال 84 که مانیتور واید نبود !!) .

آقا دستی نزاشتید واسه این سیستم ها ؟:love:
درود
اون زمان که LCD واید وجود نداشت . اگر دقت کنید در کنار صندلی یه جایی برای گذاشتن دنده گذاشته بودیم ولی بچه ها به دنده رحم نمیکردم و سریع داغونش میکردن از این بابت دنده رو حذف کرده بودیم . :give_rose:

Quick
20-01-09, 17:10
سلام خیلی خوب بوده این طرح اگه تهران بود من الان با کله میرفتم!!!
از نظر سودآوری چطور بود؟
چون به نظر میرسه با این سبکی که داشتین فقط میشده ماشین بازی کرد ولی اونم با فرمون خیلی حال میده!

saeed_hosseiny
20-01-09, 17:51
سلام خیلی خوب بوده این طرح اگه تهران بود من الان با کله میرفتم!!!
از نظر سودآوری چطور بود؟
چون به نظر میرسه با این سبکی که داشتین فقط میشده ماشین بازی کرد ولی اونم با فرمون خیلی حال میده!
درود
دوست گلم در اون سالها خیلی استقبال شد ولی مشکلی که بود فرمونها رو زود دوستان خراب میکردن و متحمل ضرر میشدم . و از این بابت اگر یک فرمون اهنی پیدا کنه ادم که این بچه ها بعد از جو گرفتگی خرابش نکنن میرصفه و خوب استقبال میشه