PDA

مشاهده نسخه کامل : RapidHacker Final v2.0

M O H 3 N
19-02-07, 21:51
Only the registered members can see the link

یک پک کامل از برنامه هائی که با اون میتونید در دانلود کردن از سایت Rapidshare راحتتر عمل کنید و مدیریت بهتری داشته باشید .

hichkas
20-02-07, 12:05
لینک اصلاح شد
و توضیح برنامه اضافه شد .

Quick
20-02-07, 12:45
ببینم این درست کار میکنه دیگه؟
تا حالا چند تا گرفت خوب کار نکردن...
ممنون
میلاد

hichkas
20-02-07, 13:01
راستشو بخوای نه
فقط میاد کمی کمکت می کنه که راحت تر دانلود کنی مثل عوض کردن آپی و پاک کردن کوکی ها.
برنامه یونیور شنیدم که خوب کار می کنه اما اون هم بازی در میاره جون همه ی این سایت ها سیستم دانلودشونو هر چند وقت یکبار عوض می کنن.
بترین راه خرید یه اکانت vpn است

Mahdi Hero
20-02-07, 23:13
راستشو بخوای نه
فقط میاد کمی کمکت می کنه که راحت تر دانلود کنی مثل عوض کردن آپی و پاک کردن کوکی ها.
برنامه یونیور شنیدم که خوب کار می کنه اما اون هم بازی در میاره جون همه ی این سایت ها سیستم دانلودشونو هر چند وقت یکبار عوض می کنن.
بترین راه خرید یه اکانت vpn است

من بيش از 100 تا نرم افزارو امتهان کردم نشده اما قبلا که اکانت نداشتم باسه دانلود
از رپيد ايپيمو از طريقه برانمه پلاتينيوم عوض ميکردم بعد رپيد رو دور ميزدم که به اون روشم
بد جوری افته سرعت داشت بعضی وقتا به نظره من بهترين کار خريدن يه اکانته رپيده همين

hichkas
21-02-07, 14:19
عوض کردن آپی فقط میاد به شما اجازه دانلود دوباره رو میده که یه ساغت منتظر نمونید.
من شنیدم واسه امریکایی ها و کانادا یی ها مجانیه .پس برید دنبال اکانت VPN که ارنج آپی شما رو روی آپی سرور های امریکایی میندازه و می تونید بدن محدودیت سرغت یا دانلود دانلود کنید .
این یکی رو دیگه امتحان کردم. :x:X:XX:

Mahdi Hero
21-02-07, 19:10
عوض کردن آپی فقط میاد به شما اجازه دانلود دوباره رو میده که یه ساغت منتظر نمونید.
من شنیدم واسه امریکایی ها و کانادا یی ها مجانیه .پس برید دنبال اکانت VPN که ارنج آپی شما رو روی آپی سرور های امریکایی میندازه و می تونید بدن محدودیت سرغت یا دانلود دانلود کنید .
این یکی رو دیگه امتحان کردم. :x:X:XX:

نه دوسته عزيز برايه هيچ جا مجانی نيست من چند تا از رفيقام که خارج از کشور هستن
هم دارن باسه آکنت پول ميدن

hichkas
22-02-07, 09:24
اما من اینجا یکی رو می شناسم که داره با همین اکانت VPN مجانی از رپید دانلود می کنه .در ضمن سایت معتبری مثل Skype اومده سیستم Voip خودشو واسه کشور امریکا مجانی کرده که اون رو ما با همین اکانت VPn داریم استفادی می کنیم.

hichkas
22-02-07, 09:27
راستی اگه کسی اکانت رپید داره واسه فروش بزاره.

Mahdi Hero
22-02-07, 17:48
راستی اگه کسی اکانت رپید داره واسه فروش بزاره.

بيا دوسته عزيز از اين سايته ايرانی که کارش فقط فروش اکانته ميتونی بخری