PDA

مشاهده نسخه کامل : برای گیم 6000x2یا e7300?

rio
17-01-09, 21:26
سلام دوستان عزیز برای گیم 6000x2 یا E7300? اگرم میشه علت بیارید ؟ متشکرم

Overclocker
17-01-09, 21:31

E5200 اگر بهتر نباشه بدتر نیست تو GAME و E7300 که جای خود دارد !

دلیل های زیادی داره یکی از این دلیل ها معماری بهتر پردازنده های اینتل نسبت به AMD هست .

rio
17-01-09, 21:47
پس برم طرف e7300?

Overclocker
17-01-09, 21:55
پس برم طرف e7300?

مشخصات کامل سیستم + مانیتور رو بگید تا در انتخاب CPU بیشتر راهنمایی اتان کنم .

rio
17-01-09, 21:59
سلام می خوام p43 ازراک بردارم با مانیتور 17 crt سری لبخندی که دارم با 4670!
و 2گیگ رم پاتریوت باس 800 !

Overclocker
17-01-09, 22:13
سلام می خوام p43 ازراک بردارم با مانیتور 17 crt سری لبخندی که دارم با 4670!
و 2گیگ رم پاتریوت باس 800 !

رم و مادربردی که انتخاب کردین خوب نیستند ! میتونید قیمت هر دو مادربرد و رم رو بگید تا یک مدل بهتر تو همان قیمت بگم ؟

اگر 4670 رو میخوای بخری نخر به جای اینکه E7300 بخری E5200 بخر و گرافیک بهتر بردار ! ( فقط کاربرد گیمینگ سیستم بهبود میابد )

و پاور سیستمتون چیه ؟

rio
17-01-09, 22:49
همین فکر کنم 330 باشه!
و مین بورد هم 80 تومان و رم هم 25 تومان رو هم! همین !
حالا میشه یک سیستم amd هم در حد همین رده سیستم اینتل که گفتم بگید؟
متشکر

Overclocker
17-01-09, 22:58
همین فکر کنم 330 باشه!
و مین بورد هم 80 تومان و رم هم 25 تومان رو هم! همین !
حالا میشه یک سیستم amd هم در حد همین رده سیستم اینتل که گفتم بگید؟
متشکر

مشخصات دقیق پاور رو لطفا ذکر کنید !! یک عدد که روی یک پاور چه 10 باشد چه 1000 وقتی واقعی نباشه اهمیتی نداره دوست عزیز .

مادربرد رو : Asus P5KPL-1600 پیشنهاد میدم

CPU : ........

VGA : نگفتید خریدید یا میخواهید بخرید .

AMD رو پیشنهاد نمیدم چون جالب در نمیاد نسبت به ایتل ولی در هر صورت :

Main : Asus M3A or M2n-x Plus
CPU : 6000x2

و رم رو اگر میتونید پاتریوت اصل بگیرید مشکلی نیست !

rio
17-01-09, 23:08
نه دوست عزیز هنوز vga رو نگرفتم می خوم 4670 بگیرم البته بگم بودجمم کمه ها!
بعداین مین بوردی که من گفتم چیپ p43 بود با قیمت 0 تومان بعد این p5kpl این چیپ هستg31 ؟

بعد رم اصل پترویت از کجا معلوم میشه یک نشونه به من بدید راستی کراشیال هم هست کراشیال هم می تونم بگیرم پیشنهاد می دید؟

ViViD
17-01-09, 23:08
AMD مشتریان خاصی داره البته در رده های بالا من هم پیشنهاد نمیدم با اینکه همیشه طرفداره AMD خواهم بود
همون اینتل بهتره برای شما مخصوصاً پردازنده E5200 که به صرفه تر هم هست

Overclocker
17-01-09, 23:17
نه دوست عزیز هنوز vga رو نگرفتم می خوم 4670 بگیرم البته بگم بودجمم کمه ها!
بعداین مین بوردی که من گفتم چیپ p43 بود با قیمت 0 تومان بعد این p5kpl این چیپ هستg31 ؟

بعد رم اصل پترویت از کجا معلوم میشه یک نشونه به من بدید راستی کراشیال هم هست کراشیال هم می تونم بگیرم پیشنهاد می دید؟

ببینید من سیستمی پیشنهاد میدم که کارایی گیمینگ اش نسبت به اون سیستم خودتون خیلی بهتر باشه با همان بودجه :

Main:Asus P5KPL-1600
CPU : E5200
RAM : من اصل بودنشو نمیدونم چطور باید متوجه شد چون تا حالا پاتریوت کارنکردم و کروشیال گرون هست حداقل 2 گیگ اش 35 الی 40 باید باشه ! .
VGA : 8800GT با برندی که ارزون در بیاد تقریبا 130 تا 150 در میاد در این مورد امیر جان ( Destiny ) میتونند واستون تهیه کنند .

reza76622201
18-01-09, 09:33

دوست عزيز ، پيشنهاد من بنا به تجاربم و سايتهاي جهاني اينه:
M.B: GA EP43DS3-L
CPU : Intel E5200 Box
RAM : 2*2GB Corsair bus 800 CL4
مادربورد گيگا كه از نظر كيفيت در سطح جهاني بحثي نداره و رم Corsair هم كه يكي از بهترين برندهاي دنياست كه شكر خدا هنوز قلابيش نيومده. پردازنده هم كه شك نكن نسبت به قيمت بهترين كارآيي رو داره(در حد E7200 Core 2Duo) اصلا سراغ AMD رفتن از هيچ نظري عاقلانه نيست.

ViViD
18-01-09, 12:21
اصلا سراغ AMD رفتن از هيچ نظري عاقلانه نيست.

دست شما درد نکنه یعنی ما هم عاقل نبودیم و نیستیم:1. (26): بحث نمیکنم اما بهتر جمله خودتو میگفتی خوب بود:great:

reza76622201
18-01-09, 15:06
دست شما درد نکنه یعنی ما هم عاقل نبودیم و نیستیم:1. (26): بحث نمیکنم اما بهتر جمله خودتو میگفتی خوب بود:great:
دوست عزيز ، اگر جسارت شده خدمتتون عذرخواهي مي كنم. اما در حال حاضر از هر نظر توي رنج زير 60000 تومان خريد AMD اشتباهه. اگر قبول نداريد لطفا به Performance ها و قيمتها دقيق تر نگاه كنيد. بازم ميگم من قصد جسارت نداشتم و در حال حاضر خريد AMD از هيچ نظر صحيح نيست. اينو ديگه همه كاربران متخصص غيرمتعصب مي دونن.
عذرخواهي مي كنم.
:11():

Overclocker
18-01-09, 16:02
دوست عزيز ، اگر جسارت شده خدمتتون عذرخواهي مي كنم. اما در حال حاضر از هر نظر توي رنج زير 60000 تومان خريد AMD اشتباهه. اگر قبول نداريد لطفا به Performance ها و قيمتها دقيق تر نگاه كنيد. بازم ميگم من قصد جسارت نداشتم و در حال حاضر خريد AMD از هيچ نظر صحيح نيست. اينو ديگه همه كاربران متخصص غيرمتعصب مي دونن.
عذرخواهي مي كنم.
:11():

کلا AMD این سری قبلش ارزش خرید رو نداره فقط باید منتظر Phenome II بود که خیلی بهتر شدند !!! 945 اش به نظر من حرف نداره ! (8 مگ کش سطح 3 - 3.00 گیگا فرکانس - 4 هسته - DDR3 - ...... )

در کل این دوستمون تو این محدوده قیمتی باید اینتل جمع کنه که بیشترین پرفورمنس رو در گیم بگیره با هزینه مساوی .

tohid63
20-01-09, 00:52
فقط ای ام دی AMD

fsb بیشتر . پایپ لاین بیشتر و ........... l1 cach بیشتر

reza76622201
20-01-09, 10:11
فقط ای ام دی AMD

fsb بیشتر . پایپ لاین بیشتر و ........... l1 cach بیشتر

چرا اطلاعات غلط مي ديد؟!
معلومه كه خيلي وقته اطلاعاتتون Update نشده چون 5/1 سال هست كه ديگه از هر نظر Intel جلو هست. بالاترين RAM FSB و CPU FSB در سري DDR3 با چيپست X58 اينتل هست و از نظر پهناي Pipeline هم كه سري Core 2Duo و Core i7 به مراتب از AMD جلوتر هستن!!! اصلا شما مي دونستيد AMD ديگه دست ار رقابت با اينتل برداشته و رفته با ATI در زمينه VGA همكاري مي كنه!!!
نهايتا شما Performance هاي سال گذشته تا كنون رو اصلا رفتيد ببينيد!؟!؟!؟!؟!(چند هزار تا مدرك مي خواين ارائه بدم؟!!!)
دوست عزيز لطفا با علم ، مطالعه و مدرك صحبت كنيد تا سايرين گمراه نشوند. با تشكر.

mehdih
20-01-09, 21:58
چرا اطلاعات غلط مي ديد؟!
معلومه كه خيلي وقته اطلاعاتتون Update نشده چون 5/1 سال هست كه ديگه از هر نظر Intel جلو هست. بالاترين RAM FSB و CPU FSB در سري DDR3 با چيپست X58 اينتل هست و از نظر پهناي Pipeline هم كه سري Core 2Duo و Core i7 به مراتب از AMD جلوتر هستن!!! اصلا شما مي دونستيد AMD ديگه دست ار رقابت با اينتل برداشته و رفته با ATI در زمينه VGA همكاري مي كنه!!!
نهايتا شما Performance هاي سال گذشته تا كنون رو اصلا رفتيد ببينيد!؟!؟!؟!؟!(چند هزار تا مدرك مي خواين ارائه بدم؟!!!)
دوست عزيز لطفا با علم ، مطالعه و مدرك صحبت كنيد تا سايرين گمراه نشوند. با تشكر.
دوست عزیز حالا چرا اینقدر جوش آوردی این بنده خدا فقط طرفدار amd هستش آدم که نکشته.
ضمنا amd شرکت Ati رو خرید تا بتونه پروژه Fiusion رو جلو ببره که خوب از بد روزگار شکست خورد و فعلا به این وضع فلاکت افتاده هرچند با ارائه Phenom2 به بازار سری mainstream برگشته ولی هنوز در مقابل Nehalem کارایی پردازنده هاش پایین هستند.

Overclocker
20-01-09, 22:37
میشه لطف کنید و بگید که طرفداری از یک شرکت برای شما چه سودی داره ؟؟؟

دیگه ادامه ندید .:11():

DaaDaa
20-01-09, 22:44
این بزرگ نوشتن کلمات هم علاوه بر اینکه فوق‌العاده زاخاره ... روی اعصاب هم هست ... لطفا بزرگ کردن کلمان برای تیتر یا یکی چیز خیلی مهم اون هم در حد یک شماره باشه!

AMD>INTEL
21-01-09, 01:26
اين آقا رضا از طرفداران اينتل هست . ولي عقيده هر كس محترم هست . جناب توحيد هم قصد گمراه كردن نداشت . تو سري ارزون قيمت واقعا amd به صرفه هست . ملاك براي انتخاب cpu نحوه و هدف استفاده از سيستم هست . براي يك سيستم گيمينگ بيشتر بايد به يك گرافيك خوب فكرد . cpu هم مهم هست .
از اين دوست عزيزمون ميخوام پستشون رو اديت كنن . بزرگ نوشتن كلمات كار خوشايندي نيست .

Only the registered members can see the link

reza76622201
21-01-09, 07:37
میشه لطف کنید و بگید که طرفداری از یک شرکت برای شما چه سودی داره ؟؟؟

دیگه ادامه ندید .:11():

دوست عزيز ، اين رو به حساب طرفداري نگذاريد. اين رو به حساب واقعيت فعلي كه وجود داره بزاريد و هدف صرفا جلوگيري از نشر اطلاعات غلطه و اصطلاح طرفداري برداشت شخصي شماست.

reza76622201
21-01-09, 07:39
این بزرگ نوشتن کلمات هم علاوه بر اینکه فوق‌العاده زاخاره ... روی اعصاب هم هست ... لطفا بزرگ کردن کلمان برای تیتر یا یکی چیز خیلی مهم اون هم در حد یک شماره باشه!

جلوگيري از نشر اطلاعات غلط چيز مهميه. در هر صورت من كوچكشون كردم.

reza76622201
21-01-09, 07:56
اين آقا رضا از طرفداران اينتل هست . ولي عقيده هر كس محترم هست . جناب توحيد هم قصد گمراه كردن نداشت . تو سري ارزون قيمت واقعا amd به صرفه هست . ملاك براي انتخاب cpu نحوه و هدف استفاده از سيستم هست . براي يك سيستم گيمينگ بيشتر بايد به يك گرافيك خوب فكرد . cpu هم مهم هست .
از اين دوست عزيزمون ميخوام پستشون رو اديت كنن . بزرگ نوشتن كلمات كار خوشايندي نيست .

Only the registered members can see the link

اميد جان ، شما هم از طرفداران پر و پا قرص AMD هستيد و خوب شناستون(AMD>Intel) هم اينو تاييد مي كنه. من چيزي جز حقيقت رو نگفتم. ضمنا دوستمون كه گفته بودند فقط AMD اسمي از قيمت نياورده بودن و در اين حالت(كه قيمت ملاك نباشه) توي هر رنجي فعلا اينتل برتره. در هر صورت بنا به فرمايش شما نوشته ها رو اديت كردم. ارادتمندم. موفق باشيد.

Overclocker
21-01-09, 10:52
دوست عزيز ، اين رو به حساب طرفداري نگذاريد. اين رو به حساب واقعيت فعلي كه وجود داره بزاريد و هدف صرفا جلوگيري از نشر اطلاعات غلطه و اصطلاح طرفداري برداشت شخصي شماست.

نشر ؟؟؟؟؟ مگر این 1 انجمن تو کل ایران هست ؟؟؟ یعنی شما میتونی تمام مردم رو از این اطلاعات غلط نجات بدی ؟ آیا اصلا مهم هست که مردم چی میخرند ؟؟ به ما چه ربطی داره هر کسی هر چی دوست داره بخره مگر سودی داره یا ضرری واسه من و تو داره که طرف اینتل بخره یا AMD ؟؟!!!

دوست من اگر بخوای خودت رو در قید این جور چیزها بکنی مدام باید بری مردم رو راهنمایی کنی! ( اگر قبول کنند :1. (38): )

فقط به سوال شخص جواب میدی دیگه بقیه رو به اختیار خودش بزار !

reza76622201
21-01-09, 11:06
عزيز جان ، نشر قرار نيست كه توي كل ايران باشه. همينكه چند نفر بيان از سايت از موضوعات جديد ديدن كنن و مطلبي رو به غلط ياد بگيرن ممكنه اين جريان بصورت درختي رشد كنه و ...
در هر صورت وظيفه خودم دونستم كه نذارم اطلاعات غلط توي سايت باشه.
نهايتا از حسن توجه شما ممنون و سپاسگزارم.

tohid63
21-01-09, 15:03
ضمن تشکر از نظرات اقا رضا . یکم فونتاتو کوچیکتر مینوشتی خیلی خوب میشد .و من از طرفداران ای ام دی هست و راجب اینتل هیچ تحقیقی نکردم

خوب الان یاد گرفتیم ممنون .....