PDA

مشاهده نسخه کامل : یه مشکل کوچولو

MOHAMMAD1
17-01-09, 17:24
سلام دوستان
والا ما قبلا دو تا رم پاتریوت رو سیستممون داشتین 2 تا 1 گیگ ( Patriot PC2-6400 LLK)هیچ مشکلی نبود
اومدیم دو تا 512 دیگه بهش اضافه کردم ( دقیقا با همون مشخصات ) حالا وقتی که سیستم رو روشن میکنم وقتی کلید پاور رو میزنم روشن میشه ولی بلافاصله خاموش میشه و بعد از 2 - 3 ثانیه خودش دوباره روشن میشه
میخواستم ببینم مشکل چیه ؟
مرسی

reza76622201
18-01-09, 10:16
دوست عزيز ، مشكل 100% از رمهاي جديدته. اگر رمهايي كه گذاشتي اصل بود هيچ مشكلي حادث نمي شد.
البته در صورتي كه رمهاي جديد از نظر فركانس با رمهاي قبليت يكي باشه. اما اگر مادربوردت گيگا باشه اينم مشكل آفرين نمي شه. اما رمهاي Patriot قلابي توي بازار فراوان شده. احتمال خيلي خيلي زياد از اصل نبودن يا عدم همخواني رمهات هست اين موضوع. هيچ رمي در بازار فعلي ايران مثل Corsair نمي شه و هنوزم قلابيش نيومده. توي مجتمع كامپيوتر ايران يكي از نمايندگيهاي Patriot بروشوري داره كه نحوه تشخيص رم اصل Patriot رو از قلابيش شرح داده.

MOHAMMAD1
18-01-09, 23:47
از نظر اصل بودن که کاملا مطمئنم اصلن
مینم هم گیگا هست
فقط در دراز مدت مشکلی به وجود نمیاد ؟

reza76622201
19-01-09, 11:00
از كجا مي دونين؟ خود نمايندگي هم با اين قاطعيت نمي تونه اينو بگه.
به هر حال مشكل كامپيوتر شما از وقتي شروع شده كه اين رمها رو گذاشتيد و 100% در حال يا آينده با مشكل روبرو خواهيد شد. حالا هر جور خودتون صلاح مي دونين.(از نظر كيفيت ماركم مادربوردتون خيلي خوبه)
شما يه بار هم رمهاي 1 گيگ سابقتون رو برداريد و با دو تا 512 جديد كار كنيد ببينيد مشكلي پيش مياد بازم؟

MOHAMMAD1
21-01-09, 11:00
وقتی فقط اون 2 تا 512 رو میزارم مشکلی نیست
فقط وقتی هر 4 تا رو با هم میزارم اینجوری میشه
به نظر خودم زیاد مهم نبود چون فقط همون موقع روشن شدن این جوری میشه