PDA

مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد Bluetooth

Surpriser
16-01-09, 22:51
سلام بچه ها.من دیروز یه بلوتوپ واسه کامپیوتر گرفتم(از این کوچیکا) حالا اومدم به سیستم وصل کردم و درایور و ایناشم نصب کردم و میشه با BlueSoleil کانکت وشد و میشه فایل رد و بدل کرد.اما چیزی که من میخوام اینه که مثل لب تاب ها یه قسمت به گزینه های Send To(وقتی رو یه فایلی رایت کلیک میکنی) اضافه بشه که وقتی اونو میزنم با نرم افزار خود ویندوز فایلو سند کنه و دیگه 1 ساعت مجبور نشم BlueSoil رو باز کنم و ...یادمه تو ویندوز XP یه فرمانی بود تو ران مینوشتی و نرم افزار باوتوث خود ویندوز رو باز میکرد!حالا تو ویستا چیه؟

D J V A H I D
16-01-09, 23:52
سلام بچه ها.من دیروز یه بلوتوپ واسه کامپیوتر گرفتم(از این کوچیکا) حالا اومدم به سیستم وصل کردم و درایور و ایناشم نصب کردم و میشه با BlueSoleil کانکت وشد و میشه فایل رد و بدل کرد.اما چیزی که من میخوام اینه که مثل لب تاب ها یه قسمت به گزینه های Send To(وقتی رو یه فایلی رایت کلیک میکنی) اضافه بشه که وقتی اونو میزنم با نرم افزار خود ویندوز فایلو سند کنه و دیگه 1 ساعت مجبور نشم BlueSoil رو باز کنم و ...یادمه تو ویندوز XP یه فرمانی بود تو ران مینوشتی و نرم افزار باوتوث خود ویندوز رو باز میکرد!حالا تو ویستا چیه؟

خب اینکه باید اتوماتیک اضافه بشه !!! بلوتوسهای plag & play هم در بازار موجود هست ... چرا از اونا نخریدید ؟ تازه ویستا ساپورت هم هست ... خودش اتوماتیک کل مراحل نصب رو انجام میده ... و نیز هیچ نیازی هم به برنامه bluesoil نیست :yes:

Surpriser
16-01-09, 23:57
سلام وحید جان.روش بزرگ نوشته ویستا ساپورت!!!

D J V A H I D
16-01-09, 23:59
من نگفتم ویستا ساپورت نمیکنه ... من دارم در مورد اون مدلی که خودم میگم بحث میکنم :yes:

Surpriser
17-01-09, 00:05
خب حالا راه چاره ای نداره!!! البته BlueSoil حدود 3-4 روز پیش یه ورژن جدید بیرون داده که چون حجمش 87 مگ هست نمیتونم دان کنم!حالا فکر نمیکنم اونم دان کنم بازم اضافه شه.چاره دیگیی نداره؟

Surpriser
19-01-09, 21:36
سلام بچه ها.چرا اینجا تعطیل شد؟:1. (27):