PDA

مشاهده نسخه کامل : آيا اينكه مي‌گويند هارد را مي‌توان به عنوان رم به كامپيوتر شناخت صحت دارد يا؟

376
12-01-09, 17:25
سلام

آيا اينكه مي‌گويند هارد را مي‌توان به عنوان رم به كامپيوتر شناخت صحت دارد يا؟ اگر صحت دارد لطفاً توضيح كامل بدهيد و بگوييد كه ضرر دارد يا نه؟ و نحوه انجام دادن آن چيست؟

green_waves
12-01-09, 20:11
در لینوکس فرمتی برای این منظور اختصاص داده شده است و در ویندوز Virtual Memory اینکار را انجام می دهد
ولی سرعت هارد دیسک نسبت به رم ها بسیار بسیار پایین هست و فقط در کارهای حجم بالا و نیمه offline مثل لود کردن یک عکس با ابعاد بسیار بزرگ در فتوشاپ کارایی دارد

WORYA_SH
12-01-09, 20:21
تو ویندوز هم میشه Virtual Memory را کم یا زیاد کرد اما مستقم به عنوان رم من نشنیدم.

376
12-01-09, 20:33
با تشكر از دوستان به خاطر توضيحاتي كه دادند، منظور من بيشتر يك ترفند مي‌باشد (يك جور دستكاري در ويندوز مي باشد) اگر هم در گوگل سرچ كنيد نتايج بسياري نشان مي‌دهد چنين ترفندي آيا وجود داره يا نه و اگر داره ضرر داره يا نه ؟

green_waves
12-01-09, 20:48
تو ویستا می شه از فلش مموری بجای رم کمکی استفاده کرد.
من نرم افزاری دیدم که رم مجازی برات میسازه (البته فقط ویندوز نمی فهمه) و کار کردش صفر درصد می باشد

376
13-01-09, 10:25
كاربران عزيز لطفاً در مورد Virtual Memory توضيح مفصل دهيد. نظرتون راجع به انجام دادن اين كار چيه خوب است يا بد؟ {روش انجام دادن آن را بگوييد.}