PDA

مشاهده نسخه کامل : اسپیکر تو مایه 35 تومن چی خوب هست ؟

D J V A H I D
11-01-09, 23:28
یه اسپیکر خوب تو مایه 35 (نه بیشتر) واسه مصرف خونگی یه بنده خدا میخوام... با توجه به تجربیات شما چی بگیرم که صداش شفاف باشه و باسش هم خوب باشه ؟ :give_rose:

Moein
11-01-09, 23:40
اگه بلندی صدا برات مهم نیست لاجیتک یه مدل ارزون داره اون خوبه قیمتش 35 تومنه مدلش رو نمی دونم

اگه واست جفتش مهمه و می تونی بیشتر سرمایه کنی سامسونگ یه مدل داره 45 تومن اون صداش از نظر بلندی فوث العادست

اگه هم ارزون می خوای جنیوس همه مدلی داره راستی مارشال یه مدل داره 5 تیکست شاید بتونم برات 40 تا 50 بگیرمش خواستی خبرم کن

D J V A H I D
11-01-09, 23:43
اون مدل لاجیتک چیه ؟ عکسش رو داری بذاری ؟

N@VID
12-01-09, 00:09
سلام :

این اسپیکر ادیفایر هست و می دونید که ادیفایر کیفیتش بسیار عالیه !
زیر 35 هزار تومان هم هست ..

Only the registered members can see the link

این مدل هم فراسو هست :
قیمتش هم زیر 39 هزار تومان هست .

D J V A H I D
12-01-09, 09:17
سلام :

این اسپیکر ادیفایر هست و می دونید که ادیفایر کیفیتش بسیار عالیه !
زیر 35 هزار تومان هم هست ..

این مدل هم فراسو هست :
قیمتش هم زیر 39 هزار تومان هست .

قیافه فراسو که گذاشتی بهتره !!! ولی ای کاش مارک لاجیتک یا کریتیو تو این مایه قیمت و کیفیت خوب گیرم می می اومد ... تو بازار تنوع زیاده ... ولی آدم میترسه ... از بس که کلاه برداری زیاد شده... مثلا همین کارخانه میکرولب چند وقته تو 20 کیلومتری شیراز یه کارخونه باز شده مارک میکرولب تولید میکنه !!! اعم از موس و کیس و کیبورد و اسپیکر ... که از کیفیت جالبی برخوردار نیستند ... شنیدم فراسو هم تو تهران کارخونه زده ... آره ؟ :gasp:

saeed_hosseiny
12-01-09, 20:42
درود
پیشنهاد من هم روی 43 تومان مارک EACAN E-505 هستش و روی 36 تومان مدل EACAN E-390 :

Moein
12-01-09, 20:55
مدلشو امروز دیدم s220 بود خیلی صداش بلند نمی شد اما کیفیت داشت
اینم عکسش

قیمتشم همکار 28 بود

Moein
12-01-09, 21:05
اینم یادمه تو مایه زیر 50 بود marshal

Model: ME-S511

Specifications Type 5.1 Amplifier output power RMS 30W Subwoofer output power RMS 100W Satellite output power 100W*5 Frequency response 40HZ-----20KHZ Subwoofer 40HZ-250HZ Powerful bass from the 5" active subwoofer housed in a ported wooden cabinet Built-in RCA inputs for your TV or video gaming system Dual-mode selector, specially engineered to provide outstanding performance Satellite 150HZ-20KHZ Satellite speaker unit 3"*5 4 O Subwoofer unit 5.25" 4 O S/N Ratio =75db Speaker unit =65 db Power ~220V-50HZ Packing dimension(mm) 410*355*265

D J V A H I D
12-01-09, 21:15
درود
پیشنهاد من هم روی 43 تومان مارک EACAN E-505 هستش و روی 36 تومان مدل EACAN E-390 :

سعید جان ممنون از پیشنهادت:1. (21):... ولی طرف گفته مارک خوب میخوام... شما اینا رو خودتون استفاده کردید ؟ میدونید چه طوره ؟ گارانتی داره ؟! زود خراب نمیشه ؟! یه مارکهایی مثل لاجیتک و کریتیو امتحان خودشونو پس دادن ...! ممنون قربان :11():

مدلشو امروز دیدم s220 بود خیلی صداش بلند نمی شد اما کیفیت داشت
اینم عکسش

قیمتشم همکار 28 بود

این چیز خوب و جمعو جوریه ... شاید همینو خریدم... بلندی صداش مهم نیست... مهم شفافیت و true بودن صداش هست که مطمئنم لاجیتک داره :yes:

اینم یادمه تو مایه زیر 50 بود marshal

Model: ME-S511

Specifications Type 5.1 Amplifier output power RMS 30W Subwoofer output power RMS 100W Satellite output power 100W*5 Frequency response 40HZ-----20KHZ Subwoofer 40HZ-250HZ Powerful bass from the 5" active subwoofer housed in a ported wooden cabinet Built-in RCA inputs for your TV or video gaming system Dual-mode selector, specially engineered to provide outstanding performance Satellite 150HZ-20KHZ Satellite speaker unit 3"*5 4 O Subwoofer unit 5.25" 4 O S/N Ratio =75db Speaker unit =65 db Power ~220V-50HZ Packing dimension(mm) 410*355*265

نه این به کارش نمیاد ... همون مشکیه بهتره ... قیمتش هم مناسبتر باید باشه ...!:yes:

ممنون از توجه شما G81 عزیز

saeed_hosseiny
12-01-09, 21:18
وحید جان این یک برنده که اکثر محصولاتش رو در کشورهای اروپایی دارن استفاده میکنن و در رنج قیمتهای پایین میتونه انتخاب بسیار خوبی باشه و کیفیت صدا رو کسی نمیتونه براتون تعریف کنه ولی تا اونجایی که من تست کردم و دوستان که دارن استفاده میکنن کیفیت مناسبی داره

حتما باید صداشو گو کنید تا متوجه به کیفیتش بشید این تازه اومده ایران متاسفانه هر چیزیک ه تازه وارد ایران میشه همه فکر میکنن که این کالا غیر اورجیناله یا معروف نیست مثل همین AOC که مادیران اورده وقتی به مشتری پیشنهاد میدی میگه مطمئنی این کالا خوبه ؟

D J V A H I D
12-01-09, 21:24
وحید جان این یک برنده که اکثر محصولاتش رو در کشورهای اروپایی دارن استفاده میکنن و در رنج قیمتهای پایین میتونه انتخاب بسیار خوبی باشه و کیفیت صدا رو کسی نمیتونه براتون تعریف کنه ولی تا اونجایی که من تست کردم و دوستان که دارن استفاده میکنن کیفیت مناسبی داره

حتما باید صداشو گو کنید تا متوجه به کیفیتش بشید این تازه اومده ایران متاسفانه هر چیزیک ه تازه وارد ایران میشه همه فکر میکنن که این کالا غیر اورجیناله یا معروف نیست مثل همین AOC که مادیران اورده وقتی به مشتری پیشنهاد میدی میگه مطمئنی این کالا خوبه ؟

تانک یو وری ماچ ... من تا با چشم نبینم باورم نمیشه !!! شیراز نمایندگی داره ؟! فردا میرم ببینم :merci:

saeed_hosseiny
12-01-09, 21:37
تانک یو وری ماچ ... من تا با چشم نبینم باورم نمیشه !!! شیراز نمایندگی داره ؟! فردا میرم ببینم :merci:

بله حمید جان حتما ببنید بعد تصمیم بگیرید . البته اینرو هم بگم که هیچ وقت به تنهایی نمیشه صدا اسپیری رو گوش کردو با دیگر اسپیکر ها مقایسه دقیقی کرد . نمیدونم که اونجا نماینده داره یا نه
البیته توی گوگل یه سرچ بزنی خیلی چیزها دستت میاد

D J V A H I D
12-01-09, 22:40
بله حمید جان حتما ببنید بعد تصمیم بگیرید . البته اینرو هم بگم که هیچ وقت به تنهایی نمیشه صدا اسپیری رو گوش کردو با دیگر اسپیکر ها مقایسه دقیقی کرد . نمیدونم که اونجا نماینده داره یا نه
البیته توی گوگل یه سرچ بزنی خیلی چیزها دستت میاد

وحید هستم :yes: حالا فردا برم ببینم دنیا دست کیه :wink:

Mehdi_Full
12-01-09, 22:51
اگر دنبال مارک معتبر هستی با این قیمت :
Creative Inspire A200 (Only the registered members can see the link)

Moein
13-01-09, 23:23
وحید از این سگ جون جنیوس ها نمی خوای ؟ از اینا که 20 سال کار کنه چیزیش نمی شه تازه با 2 سال گارانتی تعویض MTEF
فردا برات کاتالوگ می گیرم اسکن می کنم

D J V A H I D
13-01-09, 23:28
وحید از این سگ جون جنیوس ها نمی خوای ؟ از اینا که 20 سال کار کنه چیزیش نمی شه تازه با 2 سال گارانتی تعویض MTEF
فردا برات کاتالوگ می گیرم اسکن می کنم

جنیوس ها قیافه ندارن ...!از قدیم بدم میومده ازشون... حالا شما یه زحمت بکش کاتولوگ بذار ببینم چه ریختی هستن ؟! :cool:

Moein
13-01-09, 23:38
این حرفو نزن به اقای A.ahmadi بر می خوره (مدیر روابط بین الملل) نمایندی منطقه ای جنیوس

Hamid65
13-01-09, 23:58
اگر دنبال مارک معتبر هستی با این قیمت :
Creative Inspire A200 (Only the registered members can see the link)

مدل خوبيه من چند روز پيش برا يكي از دوستام گرفتم 27.تازه گرون شده بود.خيلي به قيمتش ميرزه.
مدل 3030 هم فكر ميكنم 3 تيكه باشه.مطمئن نيستم ولي حدود6-35 .يكم قويتر از اين مدله.

D J V A H I D
14-01-09, 10:37
مدل خوبيه من چند روز پيش برا يكي از دوستام گرفتم 27.تازه گرون شده بود.خيلي به قيمتش ميرزه.
مدل 3030 هم فكر ميكنم 3 تيكه باشه.مطمئن نيستم ولي حدود6-35 .يكم قويتر از اين مدله.

مهندس این مدل 3030 که میگی چه شکلیه ؟ من رفتم تو سایتش همچین مدلی نبود ؟! :1. (27):

Moein
14-01-09, 11:40
وحید جان من اینا رو موجود دارم
5.1 1000 Only the registered members can see the link

قیمت یوزر : 42800

2.1 350 Only the registered members can see the link

قیمت یوزر : 20500

flat 850 2.1

قیمت یوزر : 38800

البته شما که همکار حساب می شی :قیمتا فرق می کنه واسه شما من بعد از ظهر میرم شرکت هم لیست می گیرم هم مدل هایی که موجود هست

D J V A H I D
14-01-09, 13:38
وحید جان من اینا رو موجود دارم

البته شما که همکار حساب می شی :قیمتا فرق می کنه واسه شما من بعد از ظهر میرم شرکت هم لیست می گیرم هم مدل هایی که موجود هست

ممنون از لطف شما:love: ... ولی من فقط اومدم اینجا تا از تجربیات و اطلاعاتتون بهره ببرم ... در مورد خرید... همین شیراز میخرم ... فقط میخوام ببینم چی خوبه!!! چی بده ؟! میخوام همون کریتیو بگیرم ... گارانتیش هم فرزانگان شیراز هست ... میخوام که واسه گارانتی هم به مشکل بر نخوریم...

بازم ممنون از شما و کلیه دوستانی که مارو در این زمینه یاری کردند !!! :11():

Moein
14-01-09, 22:44
حالا من تاپیک رو کامل می کنم قیمت ها مال 10.10.87 هست

Hamid65
16-01-09, 11:51
مهندس این مدل 3030 که میگی چه شکلیه ؟ من رفتم تو سایتش همچین مدلی نبود ؟!؟! :cool:

وحيد خان خيلي مدل ها هست كه تو سايت نيست يعني ديگه توليد نميشه ولي تو بازار هست.و بر عكس.
3030 رو تو سايت شاب Only the registered members can see the link ميتوني ببيني.