PDA

مشاهده نسخه کامل : بررسی پاور سیلور استون در ایران .......... Silverstone PSU's in IRAN

J.Omrani
11-01-09, 19:02
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،

Only the registered members can see the link

با تقدیم احترام

D J V A H I D
11-01-09, 19:13
اگه واقعا به این صورت باشه که شما میگید باید عوامل پخش این پاور رو که بدنام کردن این مارک پاور و سودجویی و فروش پاور 350 به جای 480 که اصلا وجود نداره ... باید با اینها برخورد جدی بشه !!! ... شما میخواستی تحقیق کنی که آیا بر سر مدلهای دیگش هم همین بلا رو آوردن ؟ بالاخره یه نفر باید پیدا بشه جلو اینا رو بگیره ؟! :yes:
متاسفانه نه فقط این شرکت بلکه در اکثر شرکتها و ارگانها به صورتهای مختلف از مردم سودجویی و کلاهبرداری میکنند و آنقدر حرفه ای کار خودشون رو انجام میدن که در بیشتر اوقات کسی نمیفهمه ...
با تشکر از کالبد شکافی و اطلاعاتی که در اختیار دوستان قرار دادید ...! :11():

N@VID
11-01-09, 21:06
با سلام خدمت آقای مهندس عمرانی ...

از تحقیق و کالبد شکافی که زحمتش رو کشیدید بی نهایت سپاس گذارم .

راستی آقا مهندس عمرانی ، نظرتون راجع به ردمکس چیه : Redmax

با تشکر ...

Maximilian
11-01-09, 21:28
برند سيلور ستون يکی از خوشنام ترين برند ها در سطح جهانی است ، کسيکه ميآد همچين کار مسخره ای انجام ميده احتمالا همين سری 350 رو دستش باد کرده بوده، در مورد پاور رد-مکس مدل 600 کار کردم که با ثبات در زمينه ولتاژ دهی بود ،حال معلوم نيست oem اين مارک کدوّم برند ،شايد دوستان بتونند مشخص کنند

Maximilian
13-01-09, 10:44
آقای عمرانی عزيز من با شرکت سيلور استون مکاتبه کردم و خواهش ميکنم برای من مشخص کنيد از کدام فروشگاه و در چه تاريخی اين پاور ها تهيه شده آند

Dear Arash,

Thanks for providing this information to us.

In regard to this situation, this is the first time we received this feedback

and myself just visited Iran in last October, but did not see this kind 480 watt PSU in market,

so we are now checking with our distributor Tech Data in Iran what's going on, and we have already changed

the package of 350 watt PSU as follows for more than half year, therefore, could you please kindly advise

where ( which shop) and when did you buy this "ST480" then we can have further check.

Thanks again for your support on SilverStone and we are looking forward to hearing from you soon!

Maximilian
15-01-09, 14:31
خبری نشد؟
:11():

J.Omrani
20-01-09, 18:54

با سلام خدمت آقای مهندس عمرانی ...
از تحقیق و کالبد شکافی که زحمتش رو کشیدید بی نهایت سپاس گذارم .
راستی آقا مهندس عمرانی ، نظرتون راجع به ردمکس چیه : Redmax
با تشکر ...
دوست خوب من؛
سلام،
پاور ردمکس 300 را قبلا مورد بررسی قرار داده ایم و در صورت تمایل می توانید از نزدیک هم شاهد بررسی مجدد این پاور باشید.

این بررسی به جهت حفظ احترام واردکننده محترمش، ظرف 24 ساعت آینده حذف خواهد شد

برند سيلور ستون يکی از خوشنام ترين برند ها در سطح جهانی است ، کسيکه ميآد همچين کار مسخره ای انجام ميده احتمالا همين سری 350 رو دستش باد کرده بوده، در مورد پاور رد-مکس مدل 600 کار کردم که با ثبات در زمينه ولتاژ دهی بود ،حال معلوم نيست oem اين مارک کدوّم برند ،شايد دوستان بتونند مشخص کنند
دوست خوب من؛
سلام،
سازنده اصلی پاورهای ردمکس، کمپانی معظم FSP می باشد ولی این تیپ کمپانی های بزرگ تولید کننده پاور، دارای پاور در رده های مختلف A, B, C از نظر کیفیت می باشند. ضمن اینکه پاورهای فراسو هم مربوط به این کمپانی می باشند. فکر می کنم واردکنندگان و عرضه کنندگان محترم کالاهای خارجی در ایران، بهتر است قبل از اینکه به یک نام معروف اکتفا نمایند، نسبت به نوع کالای منتخب خود حساس تر باشند تا ضامن موفقیت ایشان در دراز مدت باشد.

آقای عمرانی عزيز من با شرکت سيلور استون مکاتبه کردم و خواهش ميکنم برای من مشخص کنيد از کدام فروشگاه و در چه تاريخی اين پاور ها تهيه شده آند

Dear Arash,

Thanks for providing this information to us.

In regard to this situation, this is the first time we received this feedback

and myself just visited Iran in last October, but did not see this kind 480 watt PSU in market,

so we are now checking with our distributor Tech Data in Iran what's going on, and we have already changed

the package of 350 watt PSU as follows for more than half year, therefore, could you please kindly advise

where ( which shop) and when did you buy this "ST480" then we can have further check.

Thanks again for your support on SilverStone and we are looking forward to hearing from you soon!

دوست خوب من؛
سلام،
من فکر می کنم که در توضیحات پست اول ، به روشنی همه چیز را مشخص نموده بودم و نیاز به توضیح خاص دیگری ندارد. ضمن اینکه از بنده خواسته شده که این بررسی را اصلاح نمایم و به احترام شرکت تک دیتا ، از شما نیز تقاضا دارم تا پیگیر این موضوع نشوید. اما اگر خودتان یا هر کدام از دوستان عزیز مایل باشید، قدمتان روی چشم ما و با حضور در آزمایشگاه ما، می توانید از نزدیک این پاورها را ملاحظه فرمایید و حضورا پیرامون آن بحث نماییم.
تهران، خ سمیه، بین قرنی و ویلا، جنب دادگاه شهید بهشتی، پلاک 157 عمرانی

با تقدیم احترام

Maximilian
20-01-09, 19:36
با سلام،خدمت دوستان عزيز و آقای عمرانی عزيز عرض کنم که طی مکاتبات با سيلور استون شاهد مکاتبه از سوی خود شرکت وارد کننده با اينجانب شدم که تا حدی تابلو! بود ،لفظ بهتر از اين شرمنده پيدا نکردم! پيگيری از جانب شما شايد به حساب بيايد ميخواهيد رقيب از بازار خارج کنيد ،ولی پيگيری از جانب بنده فکر ميکنم کمترين کار در حق خريداران به حساب بيايد ،مگر چند نفر در کل ايران از اين موضوع اطلاع پيدا کرده اند؟ اگر صلاح ديديد عکس هايی از تمامی وجوه پاور و باکس پاور در اختيار اينجانب قرار دهيد ،اگر هم که نه بنده پی اين موضوع را ديگر نخواهم گرفت. با تشکر

N0m@d
20-01-09, 23:00
من یه پاور Silver Stone DA750 دارم!

آیا امکان داره این مدل هم توان غیرواقعی داشته باشه؟!:1. (28):

tohid63
21-01-09, 13:34
اقای عمرانی سلام من یه سئوال دارم . اقا امید یه پیشنهاد دادن جالب بود میخواستم بدونم این ایراد هست یا نه

پاور من گرین 580 هست یه سالم از گارانتیش مونده. ولی سیتم که روشن میکنم صدای پاور اذیتم میکنه . نویز زیادی داره ..... مشکل چیه از دو ا فن داشتنشه یا فنهاش خوب نیست

اقا امید گفتن فن بیصدا(بلبرینگی)بزار جای اینا ؟؟؟

Game
21-01-09, 14:44
این عکس ها که از پاور ردمکس هست من یه 600 وات EPS دارم خریدم 98 هزار تومان پاورش بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ردش کنم بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی جاش بیرم سیستمم اینه
Main: Asus P5q Deluxe
CPU:Intel E8500
Ram: Ballistix 8500 2gb 1066
HDD:320 WD
VGA :4850 HIS ICQ4 Turbo ولی برای 4870X2 هم ساپورت کنه

J.Omrani
21-01-09, 15:44

با سلام،خدمت دوستان عزيز و آقای عمرانی عزيز عرض کنم که طی مکاتبات با سيلور استون شاهد مکاتبه از سوی خود شرکت وارد کننده با اينجانب شدم که تا حدی تابلو! بود ،لفظ بهتر از اين شرمنده پيدا نکردم! پيگيری از جانب شما شايد به حساب بيايد ميخواهيد رقيب از بازار خارج کنيد ،ولی پيگيری از جانب بنده فکر ميکنم کمترين کار در حق خريداران به حساب بيايد ،مگر چند نفر در کل ايران از اين موضوع اطلاع پيدا کرده اند؟ اگر صلاح ديديد عکس هايی از تمامی وجوه پاور و باکس پاور در اختيار اينجانب قرار دهيد ،اگر هم که نه بنده پی اين موضوع را ديگر نخواهم گرفت. با تشکر
دوست خوب من؛
سلام،
در مورد پیگیری شما سپاسگزارم ولی فکر می کنم ادامه این موضوع به صلاح یک شرکت داخلی نباشد. از بنده خواسته شده است که از ادامه این موضوع صرف نظر نمایم. به امید موفقیت شرکت تک دیتا...

من یه پاور Silver Stone DA750 دارم!
آیا امکان داره این مدل هم توان غیرواقعی داشته باشه؟!:1. (28):
دوست خوب من؛
سلام،
بنده نظر خاصی ندارم و انشاا.. که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.

اقای عمرانی سلام من یه سئوال دارم . اقا امید یه پیشنهاد دادن جالب بود میخواستم بدونم این ایراد هست یا نه
پاور من گرین 580 هست یه سالم از گارانتیش مونده. ولی سیتم که روشن میکنم صدای پاور اذیتم میکنه . نویز زیادی داره ..... مشکل چیه از دو ا فن داشتنشه یا فنهاش خوب نیست
اقا امید گفتن فن بیصدا(بلبرینگی)بزار جای اینا ؟؟؟
دوست خوب من؛
سلام،
فکر می کنم پاسخ شما را در یک فروم دیگر داده باشم. با توجه به نوع کیس شما که دارای کولینگ خوبی نمی باشد، احتمال افزایش دور فن این پاور وجود دارد. چرا که این پاورها دارای سیستم STNC به جهت ایجاد تناسب بین حرارت داخلی پاور و دور فن هایش می باشد. اگر اضافه گرمای داخلی سیستم خود را (به واسطه یک کیس با کولینگ نامناسب) بر دوش این تیپ پاورها بیندازید، سنسور داخلی پاور، دمای بالاتری را ثبت می کند و دستور افزایش دور فن را صادر می نماید. ضمن اینکه فن این پاور بلبرینگی می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. اگر مایل بودید بنده حاضر به تعویض کیس شما (در محل شرکت) با یک کیس استاندارد هستم تا مشاهده فرمایید با همین پاور، چقدر کاهش صدا خواهید داشت.

این عکس ها که از پاور ردمکس هست من یه 600 وات EPS دارم خریدم 98 هزار تومان پاورش بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ردش کنم بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی جاش بیرم سیستمم اینه
Main: Asus P5q Deluxe
CPU:Intel E8500
Ram: Ballistix 8500 2gb 1066
HDD:320 WD
VGA :4850 HIS ICQ4 Turbo ولی برای 4870X2 هم ساپورت کنه
دوست خوب من؛
سلام،
انشاا.. که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. بنده تست این پاور را هم انجام داده ام و اگر مایل باشید می توانید با حضور در دفتر ما، نتیجه این تست را شخصا ملاحظه فرمایید. فقط به ذکر این نکته ظریف! بسنده می کنم که این پاور مورد اشاره شما تحت استاندارد ATX12V v2.01 طراحی و تولید شده است. انشاا.. که خدا از من بگذرد :whistle:

با تقدیم احترام

Game
21-01-09, 18:34

دوست خوب من؛
سلام،
در مورد پیگیری شما سپاسگزارم ولی فکر می کنم ادامه این موضوع به صلاح یک شرکت داخلی نباشد. از بنده خواسته شده است که از ادامه این موضوع صرف نظر نمایم. به امید موفقیت شرکت تک دیتا...

دوست خوب من؛
سلام،
بنده نظر خاصی ندارم و انشاا.. که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.

دوست خوب من؛
سلام،
فکر می کنم پاسخ شما را در یک فروم دیگر داده باشم. با توجه به نوع کیس شما که دارای کولینگ خوبی نمی باشد، احتمال افزایش دور فن این پاور وجود دارد. چرا که این پاورها دارای سیستم STNC به جهت ایجاد تناسب بین حرارت داخلی پاور و دور فن هایش می باشد. اگر اضافه گرمای داخلی سیستم خود را (به واسطه یک کیس با کولینگ نامناسب) بر دوش این تیپ پاورها بیندازید، سنسور داخلی پاور، دمای بالاتری را ثبت می کند و دستور افزایش دور فن را صادر می نماید. ضمن اینکه فن این پاور بلبرینگی می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. اگر مایل بودید بنده حاضر به تعویض کیس شما (در محل شرکت) با یک کیس استاندارد هستم تا مشاهده فرمایید با همین پاور، چقدر کاهش صدا خواهید داشت.

دوست خوب من؛
سلام،
انشاا.. که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. بنده تست این پاور را هم انجام داده ام و اگر مایل باشید می توانید با حضور در دفتر ما، نتیجه این تست را شخصا ملاحظه فرمایید.فقط به ذکر این نکته ظریف! بسنده می کنم که این پاور مورد اشاره شما تحت استاندارد ATX12V v2.01 طراحی و تولید شده است. انشاا.. که خدا از من بگذرد :whistle:

با تقدیم احترام

اقا ی عمرانی من اصفهانم اگه هستید مزاحم می شم
نمایشگاه اصفهان بودید اونجا خدمت رسیدم حالا اصفهان میاین دوباره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arash79
23-01-09, 17:33

بله ، خب اينجا ايرانه و چيزي كه بيشتر از همه اهميت داره حفظ حرمت شركتهاست.
حالا اين وسط اگه چندهزار نفر مصرف كننده بدبخت گول تبليغاتو بخورن و با هزار بدبختي پول رو پول بزارن و برن يه جنسي بخرن كه تا اونجا بره تو پاچشون كه چيز مهمي نيست. مهم اينه كه خداي نكرده آبروي وارد كنندش خدشه‌دار نشه.

AMD>INTEL
24-01-09, 09:40
متاسفانه مهندس هميشه به خاطر كارهائي كه فقط از روي حسن نيت صورت ميگيرد مورد عنايت دوستان در شركتهاي مختلف صورت ميگيره . من به عنوان كسي كه حدود 7 سال تو سايت ها و انجمن هاي مختلف كار ميكنم .پوشاندن حقيقت و تهديد براي فاش نشدن حقيقت رو محكوم ميكنم . از دوستان خواهش ميكنم كه با مراجعه يا تماس با شركت مزبور اشتباه رو به گوششون برسونند . اين واقعا جاي شرم دارد كه جلوي حقيقت گرفته بشه .
متاسفم .......

مهندس اينتفدر شريف هستند كه نيازي به تخريب شركت ديگري نداشته باشند . به اميد روزي كه شركتها با كاربران اينترنت رو راست باشند . و به شعور كاربر توهين نكنند . شركت تك ديتا بايد آماده يك تجمع عليه خودش باشه . ميتونند با ايجاد جو مهندس عمراني رو تهديد كنند . ولي اعلام ميكنم با مكاتبه با سايت اصلي سيلور استون قضيه رو مشخص ميكنم .

AMD>INTEL
24-01-09, 09:41
دوستاني كه موفق هستند با دادن PM آمادگيشون رو اعلام كنند .

D J V A H I D
24-01-09, 10:09
دوستاني كه موفق هستند با دادن PM آمادگيشون رو اعلام كنند .

من که موفقم ( ببخشید موافقم ) :yes: اگه سکوت کنیم یعنی داریم خودمون رو گول میزنیم ... پس باید جلو اینجور کلاهبرداریا گرفته بشه !!! پس وجدان کاری چی میشه ؟! :1. (27):
مگه جرات دارن جناب عمرانی رو تهدید کنن ؟! مملکت صاحب داره ناسلامتی !!! جلو واقعیت رو که نمیشه گرفت :1. (8):

Maximilian
24-01-09, 10:25
کار مکاتبه با شرکت سيلور ستون قبلا انجام شده و در پست های پيشين موجود است،به احترام آقای عمرانی بنده ديگر پيگيری نکردم

Xtreme
24-01-09, 10:26
ببینید دوستان عزیز ..
جناب مهندس عمرانی هم کاملا درست می فرمایند.
اگر می خواین روی این موضوع مانور بدید بهترین کار ممکن این هست که بصورت شخصی نمونه ای از این پاور را تهیه کنید و اقدام به بررسی اشکالات کنید و یا بصورت تیمی عده ای هزینه کنن و این پاور را بخرن و بررسی کنن.
من به شخصه حاضرم چنین کاری انجام بدم..
در غیر اینصورت به موضوع دامن نزنید و بذارید همینجا تموم بشه .

موفق باشید .

Game
24-01-09, 14:19
منم موافقن 1 روز قرار بزارین همه پول بزاریم رو هم 1 پاور بخریم تستامونم انجام بدیم بعدش پیگیری شرکتی کنیم خوبسس

ALIRE7A
24-01-09, 21:18
با سلام

آقا من امروز پیش آقای عمرانی بودم
فقط میتونم بگم متاسفم . تماما حقیقت داشت کاملا مشهود بود
باز هم میگم
متاسفم

با تشکر

AMD>INTEL
24-01-09, 23:52
بهتر هست ادامه داده نشه . همكاراني كه پست دوستان رو پاك كردند . به خاطر شرايط پيش اومده هست . لطفا ادامه نديد

Olesius
25-01-09, 00:02
بهتر هست ادامه داده نشه . همكاراني كه پست دوستان رو پاك كردند . به خاطر شرايط پيش اومده هست . لطفا ادامه نديد

چشم آقا امید عزیز...:11():

ولی 2نکته اینجا مطرح می شه...!!

اولی که مهم تره! ما نباید بدونیم چی شده؟؟ چه اتفاقی افتاده...؟؟؟ بحث به کنار! قبول بحث نمی شه روش! ولی من هنوز کامل روشن نشدم...:1. (26): (صرفا جهت آگاهی نمی شه نکات پیش اومده رو مطرح کنید)

دوم اینکه...
بهتر نیست بیان کنید به فلان دلیل پست شما پاک شد در تاپیک فلان...!! :give_rose:
مدیران محترم جسارت منو ببخشید... آخه من اومدم تو تاپیک گیج شدم! من که توهینی یا حرف نا مربوطی نزده بودم که پستم پاک شده...!!

بهر حال سپاس...:11():

saeed25
25-01-09, 09:48
دروود
مثل آنکه شهر سخت افزارهم از گزند بعضی هادرامان نماند و بایستی مردم و مصرف کنندگان را فدای چند انسان متقلب بکند...
چنین چشم داشتی ازاینجا نمی رفت!!!!

Dark Devil
25-01-09, 10:34
ببینید دوستان بگذارید چیزی که میگم پایان این تاپیک باشه تا بیشتر از این این قضیه ادامه پیدا نکنه:
1- تیم شهر سخت افزار وابسته به هیچ شرکت یا ارگانی نیست که بخواد از اون ها حمایت کنه
2- اینجا مرجعی قانونی برای پیگیری این مسائل نیست و اصلا چنین اتفاقی از مسئولیت فروم ها و سایت ها خارجه ، اینجا محلی برای اطلاع رسانی هست که اون هم تا حد ممکن انجام شده.
3- دوستانی که فکر میکنند ما به دلیل حمایت از شرکت نام برده بعضی پست ها را مدیریت میکنیم باید بدونن که بی احترامی به شرکت ها هرچند اگر مقصر هم باشند درست نیست و بر اساس قوانین از پیش تعریف شده انجمن هست که ما عمل میکنیم.
در پایان با اجازه جناب عمرانی من این تاپیک رو قفل میکنم از دوستان هم اگر کسی خواهان پیگیری هست میتونن با آدرسی که آقای عمرانی دادن صحت موضوع رو بررسی کنن.