PDA

مشاهده نسخه کامل : اینم برنامه 118 کل ایران (جدید) !!!

D J V A H I D
08-01-09, 23:10
برید حالشو ببرید... من خودم تست کردم توپ توپ بود حرف نداشت... فقط سو استفاده یادتون باشه نکنید ... :merci:

با تشکر:11():

Only the registered members can see the link

امکانات برنامه :
1 – پیش کد تمام مناطق ایران بدون اتصال به اینترنت
2 - بدست آوردن تلفن منزل به همراه محله با اتصال به اینترنت
3 - سایت سازمانهای دولتی
4 – شماره های ضروری
5 - نیاز به ارسال فایل برای قربانی نیست
نکته مهم : این برنامه فقط برای دوستان ایرانی هست و لازمه استفاده از اون داشتن ویندوز ایکس پی می باشد که از طریق کنترل پنل فارسی شده باشد که خودتون همه بلدین .
این برنامه را می توانید از اینجا (Only the registered members can see the link) با حجم 280KB دریافت نمایید...

pooyi_khafan
09-01-09, 09:41
برای من اینطوری میاد باید چیکار کنم درست شه ؟

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

MoBiN.R
09-01-09, 10:20
وحید جان این برنامه کجا آفلاینه ؟ این که وصل میشه به سایت .. تازه امکانات سایت هم بالاتره .. این برنامه حتما همه چی باید وارد بشه اما تو سایت حتی فقط نام و یا نام خانوادگی رو وارد کنی همرو میاره

Armin-N
09-01-09, 10:30
اطلاعاتش رو از این سایت میگیره؟

؟

MoBiN.R
09-01-09, 11:33
بله از همی سایتی که گفته شد استفاده میکنه ... آفلاین نیست ... اگر آفلاین بود باید سایتش هک میشد تا بانک شماره هارو به صورت آفلاین داشته باشه و برنامه از اون استفاده کنه که خیلی بعیده

Quick
09-01-09, 11:46

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سلام بچه ها چطورید؟

واسه منم همینطوری میاد فکر کنم به خاطر ویستا باشه...

D J V A H I D
09-01-09, 14:40

شما فارسیتون نصبه ؟ ویندوزتون ایکس پیه ؟ :gasp:

وحید جان این برنامه کجا آفلاینه ؟ این که وصل میشه به سایت .. تازه امکانات سایت هم بالاتره .. این برنامه حتما همه چی باید وارد بشه اما تو سایت حتی فقط نام و یا نام خانوادگی رو وارد کنی همرو میاره

اطلاعاتش رو از این سایت میگیره؟

؟

بله از همی سایتی که گفته شد استفاده میکنه ... آفلاین نیست ... اگر آفلاین بود باید سایتش هک میشد تا بانک شماره هارو به صورت آفلاین داشته باشه و برنامه از اون استفاده کنه که خیلی بعیده

حالا شما سخت نگیرید ... ببخشید...:1. (26): میگم عنوان رو درست کنند !!!:love:

سلام بچه ها چطورید؟

واسه منم همینطوری میاد فکر کنم به خاطر ویستا باشه...

رو ویستا جواب نمیده میلاد جان... :11():

Olesius
09-01-09, 16:02
تشکر آقا وحید عزیز...:11():

ولی انگار اطلاعاتش ناقصه...؟؟ اطلاعات شهر ارومیه موجود نیست...!! حتی online و با جستجوی شماره...

D J V A H I D
09-01-09, 16:41
تشکر آقا وحید عزیز...:11():

ولی انگار اطلاعاتش ناقصه...؟؟ اطلاعات شهر ارومیه موجود نیست...!! حتی online و با جستجوی شماره...

نمیدونم قربان... من خودم شیراز رو تست کردم همش بود ...! دوستان در همدان و مشهد و تهران هم جواب گرفته بودن... دیگه ارومیه رو نمیدونم... یه خورده ناقصی داره ... ولی از این برنامه کوچک و کم حجم انتظار بیشتری نمیشه داشت :11():

Armin-N
09-01-09, 17:23
حالا شما سخت نگیرید ... ببخشید... میگم عنوان رو درست کنند !!!
سخت چیه؟
یه سوال کردیما وحید جان
موفق باشی

mr.reza
09-01-09, 21:45
از سایت خیلی راحت تر میشه استفاده کرد.