PDA

مشاهده نسخه کامل : هدیه ای فوق العاده (موس+صفحه کلید+هدست) برا گیمرها توسط لاجیتک

Trance
07-01-09, 21:53
اینم یه ست کامل موس+صفحه کیلد +هدست برا گیمرهای حرفه ای که توسط لاجیتک معرفی شده.

ظاهرا این شرکت با این کارش می خواد فاصله خودشو با مایکروسافت و razer بیشتر کنه.

صفحه کلید g19 و lcd طراحی شده روی اون با تفکیک رنگ 320x240 resolution و موس g9 وهدست g35 که از صدای دالبی و 7.1 پشتیبانی میکنه و امکانت جانبی دیگه

Only the registered members can see the link

Labyrinth
07-01-09, 22:04
با این امکانات شک نکنید قیمت زیر 200 تا 350 نیست :1. (38):

Olesius
11-01-09, 15:16
با اون هدستی که این داره با 400 هم برسه ایران بد نیست....!!!!
خداییش لاجیتک یه چیز دیگه ست... :love:

Game
11-01-09, 16:48
جمعآ بالاتر از 350 می شه چون من کیبورد Razor tarantula + Razor mouse copperhead رو هم خریدم 230

Âli rângêr
11-01-09, 21:41
هدستش مهشره ها ! عجب طراخی ای داره !

Moein
14-01-09, 00:16
خوب من با اجازتون اعلام کنم که کیبوردش قیمت جهانیش نزدیک 210 دلار هدفونش حدود 140 دلار و موسش حدود 100 دلار که جمعا می شه 450 دلار تو ایران این پک رو می تونید با 600 تا 700 هزار تومن صاحب بشید اگه گیمر حرفه ای باشید واقعا می ارزه

Armin-N
14-01-09, 01:21
من واقعا معذرت میخوام که مثل چرتکه میپرم بین شما کامپیوتر ها :دی

مگه اینا چی دارن که اینقدر گرونن؟

مثلا موسش چی داره که قیمتش 100 دلاره؟
بعد با این قیمت چطوری میگین می ارزه؟

دوستان یکی روشنمون کنه
من واقعا تو تعجبم (تو کفم :دی)

Âli rângêr
14-01-09, 11:36

دوستان یکی روشنمون کنه

این جا بحث سر گیمر حرفه ایه اگه گیمر حرفه ای باشی 1 صدم ثانیه هم برات تو بازی سرنوشت سازه یک موس و کیبورد خوب با response time خیلی خوب برای یک گیمر حرفه ای فوق العاده مهمه به خاطر همینه که گیمر حرفه ای این قدر خرج میکنه
هدست هم برای این مهمه که شما با یه هدست خوب میتونی جای حریف رو درک کنی و سریع عکس العمل نشون بدی ...

Moein
14-01-09, 11:50

دوستان یکی روشنمون کنه

دوست من شاید دقت نکرده باشی تا حالا موس شروع به حرکت کنه یا اینکه بعد ا کار کردن باش خسته بشی شهید نشده کلید کیبوردت گیر کنه شادی برای توی رفلکت موس و کیبوردت مهم نباشه اما خیلی کسا تو میلیونیوم ثانیه هم براشون مهمه چون چشم و قوای تحرکی ادام به اندازه کافی کند هستند دیگه یه چیز ضعیف هم داشته باشی می شه وا ویلا کسی که وار کرافت بازی می کنه سرعت کلیک براش مهمه کسی که فیفا بازی می کنه کیبورد و کلیداش براش مهمه کسی که کانتر بازی می کنه چرخش موس براش مهمه و خوب هر کسی یه چیزی تو بازیش براش مهمه درسته مثل ما ها که fsb در بازی برامون مهمه میریم 4870 x2 می گیریم اونها هم دقیقا همین کارو می کنن

Olesius
14-01-09, 13:14
درسته مثل ما ها که fsb در بازی برامون مهمه میریم 4870 x2 می گیریم اونها هم دقیقا همین کارو می کنن

شدیدا عذر می خوام دوست عزیز...:11():

منظورت FPS بود دیگه؟؟

بازم عذر می خوام! برای اینکه دوستانی که این مطلب رو می خونن دچار سردرگمی نشن جسارت کردم...:1. (21):